Zavrieť

Porady

Prevádzkujem inshop s donáškou kvetov a kytíc.

Nakoľko mám komplet logistiku vo vlastnej réžii , uvažujem o ponuke služieb pre ďalšie shopy... Čiže rád by som dodával aj cez ďalšie inshopy so zameraním na darčeka a prípadne prekvapenia... Vytvorenie špeciálnej ponuky pre jednotlivých partnerov je samozrejmosťou... Už neraz sme dodávaly pre reklamné agentúry , cestovné kancelárie a podobne ..... Tý čo pracujete v oblasti internetového biznisu , posúďte nápad prípadne poraďte...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    dragan.michal Pozri príspevok
    affiliate alebo drop shipping
    Vdaka za radu ale môžeš prosím podrobnejšie???

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    apple Pozri príspevok
    mám záujem o bližšie info. Ďakujem.
    Cauko ... čo podrobnejšie ??? Sme schopný dodávať kytice aj pre iných prevádzkovateľov donáškovej služby , prípadne ako eventy pre firmy k rôznym výročiam a podobne. ... www.kvetyprevas.sk

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    j.sch Pozri príspevok
    Vdaka za radu ale môžeš prosím podrobnejšie???
    Tak najprv affiliate:
    Vytvoris si affiliate program na webe. Vytvoris bannery, odkazy a podobne. Partner sa prihlasi na svoje konto cim ziska svoje ID. Nasledne na svoje stranky umistni bannery, odkazy a ine propagacne materialy co ponukas. klient pride na jeho stranku, klikne na banner a je presmerovany na Tvoj eshop. V pripada, ze vykona objednavku tak partnerovi vyplatis proviziu, ktoru nastavis. Pod 10% by som vsak nesiel. Takze platis len za zrealizovane objednavky.

    Drop shipping:
    Funguje podobne ako affiliate avsak partner priamo predava Tvoje produkty. Ak mu pride objednavku Ty ju zrealizujes a partnerovi posles proviziu. Bud objednavku realizujes Ty (cize klient vie, ze to robis Ty) alebo v pripade objednavky vystupujes ako partner. Takze: fakturu vystavis na udaje partnera.


    Je to jednoducho napisane, v skutocnosti trosku zlozitejsie.

    Prevádzkujem inshop s donáškou kvetov a kytíc.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.