anka_p
20.01.10,14:51
Poradíte mi prosím z vašej skúsenosti z registračnými pokladnicami, akú si mám kúpiť do baru? Myslím, že nič komplikované nepotrebujeme.....prosím o názor a aj konkrétnu značku a typ pokladnice. Dakujem. /rozmýšlam nad Elcom)
klaun
20.01.10,14:07
Aj ja by som potrebovala registračnú pokladňu. Nepotrebujem však novú, ale nejakú z druhej ruky, lebo ju potrebujem len na príležitostné predaje v hotovosti. Najlepšia by bola nejaká prenosná, použiteľná aj na baterky(nie na zdroj). Dajte mi vedieť na gabriela.krasova@gmail.com, ak takú pre mňa máte, alebo viete, kde sa k takej dostanem. Za pomoc vopred ďakujem.
Lianka
20.01.10,14:42
Ja myslim, ze sa treba obratit na autorizovane firmy, ktore registracne pokladne predavaju - ci uz nove, alebo pouzite pokladne.

Asi by bola skor nahodou, keby niekto s citajucich tu na Porade mal doma zbytocnu pokladnu.
klaun
20.01.10,14:49
Už som sa po nejakých pozerala, no nič sa mi nepodarilo nájsť. Preto som sa obrátila na toto fórum. Možno mi bude niekto vedieť poradiť, prípadne aj zázraky sa niekedy dejú a bude mať niekto aj na predaj.
s.r.o.
20.01.10,15:35
neviete náhodou existuje niečo táke ako je pokladničný softvér ktorý sa nainštaluje do PC a prihlási sa na daňoví úrad lebo mam comp a nechcel by som kupovať registračnú pokladňu ?
klaun
20.01.10,15:53
Našla som toto. Ale neviem, či je to to správne. Ak áno, tak mám otázku, či má s tým niekto skúsenosti?

http://www.hardware.sk/clanok-708/registracna-poklada-z-notebooku
anka_p
20.01.10,16:48
Ja myslim, ze sa treba obratiti na autorizovane firmy, ktore registracne pokladne predavaju - ci uz nove, alebo pouzite pokladne.

Asi by bola skor nahodou, keby niekto s citajucich tu na Porade mal doma zbytocnu pokladnu.

súhlasím, ja som len chcela nejaké odporúčania zo skúsenosti používateľov...v konečnom dôsledku sa aj tak rozhodnem sama
Lianka
20.01.10,16:55
Ja teda neviem, ale ked som pred rokmi kupovala kasu, nabehla som do predajne, co bola najblizsie, pohovorila s predavacom, o co mam zaujem, on povedal, co moze ponuknut, poukazoval a oboznamil ma o zakladnych informaciach ohladom kasy - a dohodli sme sa. Ved ked sa ti nebude ziadna pozdavat, nekupis. Ked sa ti nebude pozdavat pristup predavajuceho, tiez nekupis.