Zavrieť

Porady

registračná pokladňa

Poradíte mi prosím z vašej skúsenosti z registračnými pokladnicami, akú si mám kúpiť do baru? Myslím, že nič komplikované nepotrebujeme.....prosím o názor a aj konkrétnu značku a typ pokladnice. Dakujem. /rozmýšlam nad Elcom)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    klaun je offline (nepripojený) klaun

    nadšenec spoločenských hier. www.hrypreteba.meu.zoznam.sk ...viac klaun
    Aj ja by som potrebovala registračnú pokladňu. Nepotrebujem však novú, ale nejakú z druhej ruky, lebo ju potrebujem len na príležitostné predaje v hotovosti. Najlepšia by bola nejaká prenosná, použiteľná aj na baterky(nie na zdroj). Dajte mi vedieť na gabriela.krasova@gmail.com, ak takú pre mňa máte, alebo viete, kde sa k takej dostanem. Za pomoc vopred ďakujem.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Ja myslim, ze sa treba obratit na autorizovane firmy, ktore registracne pokladne predavaju - ci uz nove, alebo pouzite pokladne.

    Asi by bola skor nahodou, keby niekto s citajucich tu na Porade mal doma zbytocnu pokladnu.
    Naposledy upravil Lianka : 20.01.10 at 16:55 Dôvod: preklep

    klaun je offline (nepripojený) klaun

    nadšenec spoločenských hier. www.hrypreteba.meu.zoznam.sk ...viac klaun
    Už som sa po nejakých pozerala, no nič sa mi nepodarilo nájsť. Preto som sa obrátila na toto fórum. Možno mi bude niekto vedieť poradiť, prípadne aj zázraky sa niekedy dejú a bude mať niekto aj na predaj.

    s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

    s.r.o.
    neviete náhodou existuje niečo táke ako je pokladničný softvér ktorý sa nainštaluje do PC a prihlási sa na daňoví úrad lebo mam comp a nechcel by som kupovať registračnú pokladňu ?

    klaun je offline (nepripojený) klaun

    nadšenec spoločenských hier. www.hrypreteba.meu.zoznam.sk ...viac klaun
    Našla som toto. Ale neviem, či je to to správne. Ak áno, tak mám otázku, či má s tým niekto skúsenosti?

    http://www.hardware.sk/clanok-708/re...da-z-notebooku

    anka_p je offline (nepripojený) anka_p

    anka_p
    Lianka Pozri príspevok
    Ja myslim, ze sa treba obratiti na autorizovane firmy, ktore registracne pokladne predavaju - ci uz nove, alebo pouzite pokladne.

    Asi by bola skor nahodou, keby niekto s citajucich tu na Porade mal doma zbytocnu pokladnu.
    súhlasím, ja som len chcela nejaké odporúčania zo skúsenosti používateľov...v konečnom dôsledku sa aj tak rozhodnem sama

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Ja teda neviem, ale ked som pred rokmi kupovala kasu, nabehla som do predajne, co bola najblizsie, pohovorila s predavacom, o co mam zaujem, on povedal, co moze ponuknut, poukazoval a oboznamil ma o zakladnych informaciach ohladom kasy - a dohodli sme sa. Ved ked sa ti nebude ziadna pozdavat, nekupis. Ked sa ti nebude pozdavat pristup predavajuceho, tiez nekupis.

    registračná pokladňa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.