justafa
03.02.10,08:19
Dobry den,
absolvovala som prve kolo prac. pohovoru prostrednictvom telef. rozhovoru. Mam z toho dobry pocit a predpokladam, ze budem pozvana na druhe kolo.
Ako by som mala reagovat pri dalsom telefonate, v ktorom ma pozvu na druhe kolo? "dakujem Vam velmi pekne za pozvanie, uz sa neviem dockat, alebo co aby to posobilo profesionalne a prijemne?... pripadne, co by som sa mala opytat. je vhodna otazka typu, ako bude prebiehat pohovor, na co sa mam pripravit?
dakujem
Evanka
03.02.10,07:25
Prečo to chceš nasilu niečím komentovať? Poďakuj, vypočuj si všetky informácie o termíne a povedz, že si zadelíš čas tak, aby si sa mohla dostaviť.
arizona
03.02.10,07:34
monika74
03.02.10,07:38
..veru načo to zbytočne komentovať, jediné čo pri pozývaní k druhému výberovému kolu budú chcieť potvrdenie účasti...v prípade, že bude potrebné z ich strany informovať ťa o obsahu druhého kola pohovoru, tak to urobia....podľa mňa by si im len otázkami o obsahu pohovoru dala najavo možno neprimeranú zvedavosť, neistotu, nervozitu a pod. (to len ty vieš aké pocity prežívaš)...ja by som sa pre istotu opýtala, či ešte odo mňa potrebujú nejaké doklady, potvrdenia alebo iný druh informácií a pod...prajem úspešný pohovor :-)
justafa
03.02.10,17:21
dakujem pekne za odpovede.