martoon
15.02.10,10:54
dobry den moj brat si pred mesiacom kupil stare auto na ktorom zistil strasne moc vad,auto bolo havarované a je to dosť fušersky spravene snazi sa toho zbaviť len to nikde nechcú su tam stocene kilometre,nesedi farba laku a vela dalsieho.potreboval by som poradit ci moze predavajuci vyzadovat dalsie peniaze ked na zmluve ma ciastku ktora uz bola vyplatena a on chce este doplatit dalsie peniaze a ci je mozne mu to auto vratit keď ma vela skritych vad
Laco-monter
15.02.10,09:58
Toto robili v jednom bazare a keď kupujúci prišiel niečo reklamovať , tak na neho vytiahli 9-vinu, a odprevadili ku dveram.

Dneska majú plný dvor aut a miestni ĺudia tam nechodia,iba keď sa tam zastaví niekdo cezpoĺný.
Fanny.G
15.02.10,13:42
Záleží na kúpnej zmluve,lebo aj na jazdenky sa vzťahuje myslím záruka asi pol roka...nie som si istá.Takže skúsiť ho normálne reklamovať.Záleží či v zmluve bolo uvedené že preberá auto v takom stave v akom je.A peniaze určite ďalšie nech neplatí,lebo keď čiastku,ktorá je na zmluve uhradil a má o tom potvrdenie,alebo je to uvedené v kúpno predajnej zmluve,tak nemá čo platiť ďalšie peniaze.Za čo?:confused: