Zavrieť

Porady

kupa auta

dobry den moj brat si pred mesiacom kupil stare auto na ktorom zistil strasne moc vad,auto bolo havarované a je to dosť fušersky spravene snazi sa toho zbaviť len to nikde nechcú su tam stocene kilometre,nesedi farba laku a vela dalsieho.potreboval by som poradit ci moze predavajuci vyzadovat dalsie peniaze ked na zmluve ma ciastku ktora uz bola vyplatena a on chce este doplatit dalsie peniaze a ci je mozne mu to auto vratit keď ma vela skritych vad
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Toto robili v jednom bazare a keď kupujúci prišiel niečo reklamovať , tak na neho vytiahli 9-vinu, a odprevadili ku dveram.

    Dneska majú plný dvor aut a miestni ĺudia tam nechodia,iba keď sa tam zastaví niekdo cezpoĺný.

    Fanny.G je offline (nepripojený) Fanny.G

    Fanny.G
    Záleží na kúpnej zmluve,lebo aj na jazdenky sa vzťahuje myslím záruka asi pol roka...nie som si istá.Takže skúsiť ho normálne reklamovať.Záleží či v zmluve bolo uvedené že preberá auto v takom stave v akom je.A peniaze určite ďalšie nech neplatí,lebo keď čiastku,ktorá je na zmluve uhradil a má o tom potvrdenie,alebo je to uvedené v kúpno predajnej zmluve,tak nemá čo platiť ďalšie peniaze.Za čo?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.