neistá začiatočníčka
20.02.10,11:47
Ahojte,

chcem prerušiť živnosť-moc to nejde. Pôjdem sa zaevidovať na úrad práce, chcem požiadať o príspevok .
1, ako je to s odvodmi-počas evidencie sa zastavia a počula som o tom, že ešte aj rok po skončení evidencie na ÚP-teda poznovuzačatí živnosti sa odvody neplatia. Je to pravda?
2, Ak náhodou si nájdem TPP pred dokončením kurzu na úrade práce a budem musieť nastúpiť do zamestnania-budem musieť vracať úradu práce nejaké financie?Myslím za nedokončenie kurzu?
3,Zostatkový majetok (tovar, ERpokladňa, nábytok predajne...) môžem PREDAŤ nastupujúcej osobe? Ak áno, za akú cenU? Za obstarávaciu, zostatkovú alebo ľubovoľnú?
neistá začiatočníčka
20.02.10,20:33
Aspoň niekto mi pomôže?Prosím.
neistá začiatočníčka
21.02.10,18:01
Keby mi aspoň niekto poradil. Kto s tým má skúsenosti?
neistá začiatočníčka
21.02.10,21:35
Nikto nevie? Keby sa aspoň niekomu chcelo odpovedať, prosím, nekašlite na mňa...
neistá začiatočníčka
22.02.10,14:21
Zapadá mi téma prachom a píšem si možno sama so sebou? PROSÍM ,poradí mi niekto?
hanelie
22.02.10,17:16
1, ako je to s odvodmi-počas evidencie sa zastavia a počula som o tom, že ešte aj rok po skončení evidencie na ÚP-teda poznovuzačatí živnosti sa odvody neplatia. Je to pravda?
2, Ak náhodou si nájdem TPP pred dokončením kurzu na úrade práce a budem musieť nastúpiť do zamestnania-budem musieť vracať úradu práce nejaké financie?Myslím za nedokončenie kurzu?
3,Zostatkový majetok (tovar, ERpokladňa, nábytok predajne...) môžem PREDAŤ nastupujúcej osobe? Ak áno, za akú cenU? Za obstarávaciu, zostatkovú alebo ľubovoľnú?
1.odvody počas prerušenia živnosti neplatíš
2. neviem
3. môžeš predať hocikomu - za cenu akú sa dohodnete /
Janurka
22.02.10,17:20
neistá začiatočníčka
22.02.10,17:47
Ďakujem Vám všetkým