zlatica.turisova
28.02.10,13:53
Dobrý deň! Mám problém so skypom. Nepočuje ma druhá strana a ani nevidí, raz sa mi to podarilo opraviť, ale neviem prísť na to, ako. Mikrofon a kameru mám v jednom- Genius. Prosím poraďte mi. Ďakujem:)
Vlado40
28.02.10,13:00
Máš to zrejme cez USB , ak je v jednom.
alla66
28.02.10,13:14
Dobrý deň! Mám problém so skypom. Nepočuje ma druhá strana a ani nevidí, raz sa mi to podarilo opraviť, ale neviem prísť na to, ako. Mikrofon a kameru mám v jednom- Genius. Prosím poraďte mi. Ďakujem:)
Prečo si myslíš, že je chyba na tvojej strane? :) nepočuješ a nevidíš jeden kontakt, alebo všetkých?
Skontroluj si nastavenie cez "Echo"
Vlado40
28.02.10,15:11
Najprv si nainštaluj poslednú verziu skype cez napoveda , vyhľadať aktualizácie.Potom cez nástroje - nastavenie-zvukové zariadenia sa pozri , čo máš nastavené pri položke mikrofón a reprodoktury.Mikrofón by mal byť genius ak máš genius , alebo to skús zmeniť. Stlač ten malý trojuholník , rozbalí sa Ti ponuka ak tam máš aj niečo iné.
arizona
28.02.10,15:37
zlatica.turisova
28.02.10,18:36
Ahoj! NAstavenia som si cez Echo kontrolovala a nefunguje hlas. V ponuke pri kliknutí na pravé tlačidlo myši mi chýba ponuka " Zahájiť videohovor" Do nedávno som to tam mala. Aj ikonka zahájenia videohovoru sa mi "stratila"
zlatica.turisova
28.02.10,18:42
To je asi pravda, že je to cez USB, ale v v ponuke cez nastavenia-zvukové zariadenia a v nastavení mikrofonu mám len ponuku C-Media Wave Device. NEviem sa dostať do "Zvukové zariadenia USB- ani cez pokročilé zariadenie ani cez základné nastavenie.Skype mi napísal, že je problém v USB zariadení.
Vlado40
28.02.10,19:23
Pozri sa do správcu zariadení , či tam je nejaký problém.Vytiahni z usb a daj do druhého usb.
zlatica.turisova
02.03.10,13:50
Tomu nerozumiem - dostala som sa tam, ale neviem to odstrániť.
Stále sa mi to nepodarilo opraviť. Pomôžte mi niekto. Skúsila som všetko, čo som sa dočítala. Vopred ďakujem Zlata
zlatica.turisova
02.03.10,16:26
Máš to zrejme cez USB , ak je v jednom.
Ahoj Vlado! Je to pravda, že je to cez USB. Ale si to neviem urobiť.Ak idem cez Nástroje-nastavenia-zvukové zariadenia-mikrofón-neviem vybrať možnosť zvukové zariadenia USB. Ani v pokročilom nastavení. táto možnosť tam je, ale nedá sa s ňou manipulovať. A chýba mi aj ikonka "zahájiť videohovor"
Vlado40
02.03.10,22:24
Ahoj Vlado! Je to pravda, že je to cez USB. Ale si to neviem urobiť.Ak idem cez Nástroje-nastavenia-zvukové zariadenia-mikrofón-neviem vybrať možnosť zvukové zariadenia USB. Ani v pokročilom nastavení. táto možnosť tam je, ale nedá sa s ňou manipulovať. A chýba mi aj ikonka "zahájiť videohovor"



Skús sa pozrieť :

štart-nastavenie-ovládací panel - ikonka zvuk a zvukové zariadenia.Tam si klikni na položku zvuk a pozri sa na -nahrávanie zvuku- či sa dá vybrať iný mikrofón.Ak áno daj to ako predvolené zariadenie .
Ak si klikneš na hardvér tak by tam mala byť možnosť testovať hardvér tak to zapni.

Daj sem značku tej kamery a aký máš windows.