Zavrieť

Porady

Skype

Dnes som prvý krát skúšal volať cez skype, problém je v tom, že volaného nevidím, prenesie sa mi iba jeden statický obrázok, ale na druhej strane on ma vidí v poriadku. Vie mi v tom niekto poradiť kde môže byť chyba?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    najskôr nainštaluj najnovšiu verziu 3.8.0.96
    http://download.skype.com/SkypeSetup-Beta.exe
    preinštaluj ovládače ku kamere.
    ak nepomôže, problém môže byť v rýchlosti pripojenia.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Píšeš o prvom volaní a o probléme s "videním". Zrejme máš na mysli použitie videa.
    Keď ťa druhá strana vidí, to znamená, že prenos z tvojej kamery je dobrý, nemusíš preinštalovávať kvôli tomu ovládače webkamery. Druhu stranu nevidíš ty - ale na to prakticky nemusíš mať inštalovanú webkameru vôbec a môžeš ho vidieť - teda problém môže byť u druhej strany. Najlepšie na odskúšanie, kde je chyba, je spojiť sa s tretím účastníkom - keď budú prenosy v poriadku, chyba je u druhej strany, keď bude rovnaký problém, chyba je u teba...

    Čo sa týka inštalácie najnovších verzií (najmä beta verzií) - s tým nemám zrovna najlepšie skúsenosti - vyskytujú sa v nich veľakrát nedostatky. Keď treba odskúšať hardware (v prípade jeho problémov), osvedčilo sa mi nainštalovať vždy poslednú stabilnú verziu programu....

    jaruj je offline (nepripojený) jaruj

    starnem ale zatial nevadi jaruj
    a ma ten tvoj naprotivok vobec webkameru?
    zistis to v skype, pri jeho mene by sa mala objavit taka mala kamera , ale to len v tom pripade ze on si to u seba nastavil aby sa tento symbol objavil

    jm55 je offline (nepripojený) jm55

    maličká jm55
    Zdravim. Ja mám takisto tento problém, avšak predtým to bolo OK a teraz to trvá uz mesiac. Poradte prosim, taktiez je to len taticky obrazok a zvuk prenasa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.