kucsi
28.03.10,11:18
Dobrý deň!

Chcel by som sa spýtať, či nemá niekto dobrý nápad, čo by sa dalo urobiť s jednou veľkou halou. Rozmery sú: 40m x 15m. Rozmýšľal som, že urobím tam indoor paintball alebo niečo také, ale možno sú aj lepšie alternatívy.

Ďakujem

Ladislav
Dušan61
28.03.10,19:04
Ak Ti hala patrí,skús sa pozaujímať či by si ju niekto neprenajal ako skladový priestor a pod.To by bolo snáď najrozumnejšie,nemal by si s tým prakticky žiadne náklady!
kucsi
28.03.10,19:12
To som síce nepísal, ale hala mi nepatrí. Mohol by som si to to využívať skoro zadarmo. Preto nad tým rozmýšľam, ale diki za názor.
profesional
29.03.10,09:40
Zavisi od toho v ktorom meste to je. Takato hala by sa dala ak v tvojom meste este nieco take nie je na motokarovu drahu.
Radolus
04.04.10,16:43
Ja zase bývam v činžiaku a dole máme 3miestnosťi ktoré by som si mohol zobrať do prenájmu dajme tomu na 2-3 roky.

Otázka ale je ČO S NIMI POTOM ? Aby som NEKLAMAL , jednu (3,5 x 5 m) som zobral a mám tam takú vlastnú posilovňu (box. vrece ,zopár činiek a tak ).Ďalšie dve majú asi tak (3,5 x 5 m) a (3,5 x 3,5 m).

Ale nie to som chcel.To som chcel že ma to stojí 10 Eur MESAČNE + Elektrika 2 Eurá MESAČNE.

PODĽA MŇA 12 EUR NA MESIAC JE SMIEŠNA CENA.Ak by som si zobral aj tie ďalšie dve miestnosťi jediné čo by som musel : vyčisťiť tie miestnosťi a vymalovať ich aby to tam pekne vyzeralo :-)

Ale čo potom ?
Mircoslav
07.04.10,18:30
Mna by zaujímalo v ktorom meste sa hala nachádza a či v obývanej alebo neobývanej časti. Možno by to bola práve tá vec čo hladám :)
kucsi
08.04.10,09:03
Hala je na okraji Komárna, v neobývanej časti mesta.
Čo by si tam chcel robiť, ak nie je tajomstvo? :)
Mircoslav
21.04.10,08:28
Chcel by som vystavať tanečnu halu ale neviem či prave okraj komarna je ta časť kam by sa ludia hrnuli...nepoznám ten život tam :)
Laco-monter
02.05.10,14:22
Chcel by som vystavať tanečnu halu ale neviem či prave okraj komarna je ta časť kam by sa ludia hrnuli...nepoznám ten život tam :)

Dnes sa všade premiestňuje autami, takže nie je nikde ďaleko.

Inak v KN , na okraji funguje "Bašta 7", ako diskoteka, a dosť veľa ĺudí tam chodí.

A vieme kto spravuje a ovláda diskoteky a nočné kluby....

A z nimi by som sa do konkurencie nepúšťal...:o
MRichardM
02.05.10,20:38
Ak je to mimo mesta, odporučil by som ti to dať len prenajať niekomu kto niečo vyrába. Čo ja viem, kamoš založil firmu na výrobu nábytku a nemohol nikde nájsť normálnu halu kde by sa zložil. Daj si inzerát, takisto aj kovoobrábanie, kamenári...atd atd..ja osobne by som presne vedel čo s tou halou, vyznám sa v otázke toho čo kto kde u nás potrebuje len problém je , že nie vždy sa to dá ponúknuť...ale obracať sa treba....držím ti teda prsty.
MRichardM
02.05.10,20:43
Dnes sa všade premiestňuje autami, takže nie je nikde ďaleko.

Inak v KN , na okraji funguje "Bašta 7", ako diskoteka, a dosť veľa ĺudí tam chodí.

A vieme kto spravuje a ovláda diskoteky a nočné kluby....

A z nimi by som sa do konkurencie nepúšťal...:o

......Nevidíš rozdiel medzi nočným klubom, diskotékou ....a tanečnou školou???? Chabý príspevok ....:cool:
MRichardM
02.05.10,20:45
teda..ked to bude škola no:) aspon ja som to tak pochopil :D..čo sa týka diskoték...medzi zabehnuté by som sa veľmi nedával z toho dôvodu, ktorý bol spomenutý kolegom vyššie
Stina
03.05.10,03:09
Prenajať je to najjednoduchšie.
A čo tak kolková dráha (bowling) ?
kucsi
04.05.10,16:18
Problém je v tom, že hala nieje moja. Takže, prenajať ju nemôžem. čítal som na porade nejaké veci, a napadlo ma výroba brikiet. Podľa mojich výpočtov by sa oplatila, ale pre mňa je to veľmi nákladné.
Najrozumnejšie by bolo z mojej strany urobiť tam niečo na volný čas. Bohužiaľ sa novelizoval zákon, takže paintball už nieje možné a bowling už v KN je, takže ešte neviem.
MRichardM
05.05.10,13:05
Ak nieje tvoja, je ten niekto v;bec oboznámený že tam niečo chceš prevádzkovať za účelom podnikania?:D:D
kucsi
08.05.10,22:08
:D Je.
Ináč som to už spomenul na prvej strane.
MRichardM
10.05.10,10:51
Prenajmi si ju ...do zmluvy si daj podmienky že je plne na tebe čo s nou budeš robiť...či už za účelom dalšiej výroby alebo na prenájom...skôr to druhé by som ti odporučil...