Zavrieť

Porady

Hala - čo stým?

Dobrý deň!

Chcel by som sa spýtať, či nemá niekto dobrý nápad, čo by sa dalo urobiť s jednou veľkou halou. Rozmery sú: 40m x 15m. Rozmýšľal som, že urobím tam indoor paintball alebo niečo také, ale možno sú aj lepšie alternatívy.

Ďakujem

Ladislav
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dušan61 je offline (nepripojený) Dušan61

    Dušan61
    Ak Ti hala patrí,skús sa pozaujímať či by si ju niekto neprenajal ako skladový priestor a pod.To by bolo snáď najrozumnejšie,nemal by si s tým prakticky žiadne náklady!

    kucsi je offline (nepripojený) kucsi

    kucsi
    To som síce nepísal, ale hala mi nepatrí. Mohol by som si to to využívať skoro zadarmo. Preto nad tým rozmýšľam, ale diki za názor.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Zavisi od toho v ktorom meste to je. Takato hala by sa dala ak v tvojom meste este nieco take nie je na motokarovu drahu.

    Radolus je offline (nepripojený) Radolus

    Radolus
    Ja zase bývam v činžiaku a dole máme 3miestnosťi ktoré by som si mohol zobrať do prenájmu dajme tomu na 2-3 roky.

    Otázka ale je ČO S NIMI POTOM ? Aby som NEKLAMAL , jednu (3,5 x 5 m) som zobral a mám tam takú vlastnú posilovňu (box. vrece ,zopár činiek a tak ).Ďalšie dve majú asi tak (3,5 x 5 m) a (3,5 x 3,5 m).

    Ale nie to som chcel.To som chcel že ma to stojí 10 Eur MESAČNE + Elektrika 2 Eurá MESAČNE.

    PODĽA MŇA 12 EUR NA MESIAC JE SMIEŠNA CENA.Ak by som si zobral aj tie ďalšie dve miestnosťi jediné čo by som musel : vyčisťiť tie miestnosťi a vymalovať ich aby to tam pekne vyzeralo :-)

    Ale čo potom ?
    Mna by zaujímalo v ktorom meste sa hala nachádza a či v obývanej alebo neobývanej časti. Možno by to bola práve tá vec čo hladám

    kucsi je offline (nepripojený) kucsi

    kucsi
    Hala je na okraji Komárna, v neobývanej časti mesta.
    Čo by si tam chcel robiť, ak nie je tajomstvo?
    Chcel by som vystavať tanečnu halu ale neviem či prave okraj komarna je ta časť kam by sa ludia hrnuli...nepoznám ten život tam

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Mircoslav Pozri príspevok
    Chcel by som vystavať tanečnu halu ale neviem či prave okraj komarna je ta časť kam by sa ludia hrnuli...nepoznám ten život tam
    Dnes sa všade premiestňuje autami, takže nie je nikde ďaleko.

    Inak v KN , na okraji funguje "Bašta 7", ako diskoteka, a dosť veľa ĺudí tam chodí.

    A vieme kto spravuje a ovláda diskoteky a nočné kluby....

    A z nimi by som sa do konkurencie nepúšťal...

    MRichardM je offline (nepripojený) MRichardM

    MRichardM
    Ak je to mimo mesta, odporučil by som ti to dať len prenajať niekomu kto niečo vyrába. Čo ja viem, kamoš založil firmu na výrobu nábytku a nemohol nikde nájsť normálnu halu kde by sa zložil. Daj si inzerát, takisto aj kovoobrábanie, kamenári...atd atd..ja osobne by som presne vedel čo s tou halou, vyznám sa v otázke toho čo kto kde u nás potrebuje len problém je , že nie vždy sa to dá ponúknuť...ale obracať sa treba....držím ti teda prsty.

    MRichardM je offline (nepripojený) MRichardM

    MRichardM
    Laco-monter Pozri príspevok
    Dnes sa všade premiestňuje autami, takže nie je nikde ďaleko.

    Inak v KN , na okraji funguje "Bašta 7", ako diskoteka, a dosť veľa ĺudí tam chodí.

    A vieme kto spravuje a ovláda diskoteky a nočné kluby....

    A z nimi by som sa do konkurencie nepúšťal...
    ......Nevidíš rozdiel medzi nočným klubom, diskotékou ....a tanečnou školou???? Chabý príspevok ....

    MRichardM je offline (nepripojený) MRichardM

    MRichardM
    teda..ked to bude škola no aspon ja som to tak pochopil ..čo sa týka diskoték...medzi zabehnuté by som sa veľmi nedával z toho dôvodu, ktorý bol spomenutý kolegom vyššie

    kucsi je offline (nepripojený) kucsi

    kucsi
    Problém je v tom, že hala nieje moja. Takže, prenajať ju nemôžem. čítal som na porade nejaké veci, a napadlo ma výroba brikiet. Podľa mojich výpočtov by sa oplatila, ale pre mňa je to veľmi nákladné.
    Najrozumnejšie by bolo z mojej strany urobiť tam niečo na volný čas. Bohužiaľ sa novelizoval zákon, takže paintball už nieje možné a bowling už v KN je, takže ešte neviem.

    MRichardM je offline (nepripojený) MRichardM

    MRichardM
    Ak nieje tvoja, je ten niekto v;bec oboznámený že tam niečo chceš prevádzkovať za účelom podnikania?

    kucsi je offline (nepripojený) kucsi

    kucsi
    Je.
    Ináč som to už spomenul na prvej strane.
    Naposledy upravil kucsi : 08.05.10 at 22:20

    MRichardM je offline (nepripojený) MRichardM

    MRichardM
    Prenajmi si ju ...do zmluvy si daj podmienky že je plne na tebe čo s nou budeš robiť...či už za účelom dalšiej výroby alebo na prenájom...skôr to druhé by som ti odporučil...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.