libis444
05.04.10,12:17
ahojte, rozmyslam ze by som otvoril autoumyvaren, nie kefy ale len clovek co by vam rucne umyl auto alebo vysokotlakovym cisticom ze by ste tam hodili napr. 50 centov a striekala by vam napr.1 min.

ma s tym niekto skusenosti??
co mi treba?myslim ako povolenie, a potrebujem nejake zvlastne povolenie na odpadovu vodu?

dakujem za kazdu radu...
gurma
06.04.10,15:59
najlepšie na vlastnom pozemku
frekvancia áut
konkurencia
odpadovú vodu rieš na životnom prostredí budeš potrebovať súhlas ďalej súhlas dotknutých strán napr.susedou, firiem atď.neviem, kde by tomalo stáť a aké veľké.
arizona
06.04.10,17:44
libis444
09.04.10,09:26
dakujem vam..
marecek123
14.04.10,15:41
zdravim,aj mna by zaujimalo viac info na tuto temu.Da sa otvorit umyvaren hocikde?predpokladam ze nie a preto by som sa rad dozvedel za akych podmienok sa da otvorit autoumyvaren napr.da sa v dvojgarazi na dvore rodinneho domu?alebo kupit pozemok a postavit garaz?to sa asi v obytnej zone neda preto by som poprosil ludi co s tym maju skusenosti nech poradia kde a za akych okolnosti sa to da.Viem ze treba mat cisticku ropnych latok ale da sa vybudovat napr.v garazi?daju na to kompetentne urady povolenie?dakujem
Ice dive
14.04.10,15:55
zdravim,aj mna by zaujimalo viac info na tuto temu.Da sa otvorit umyvaren hocikde?predpokladam ze nie a preto by som sa rad dozvedel za akych podmienok sa da otvorit autoumyvaren napr.da sa v dvojgarazi na dvore rodinneho domu?alebo kupit pozemok a postavit garaz?to sa asi v obytnej zone neda preto by som poprosil ludi co s tym maju skusenosti nech poradia kde a za akych okolnosti sa to da.Viem ze treba mat cisticku ropnych latok ale da sa vybudovat napr.v garazi?daju na to kompetentne urady povolenie?dakujem
no neviem či daná spoločnosť má všetky oprávnenia, ktoré by mala mať... ale napríklad táto autoumyvárka funguje v radovej zástavbe rodinných domov v dvojgaráži a myslim, že má veľa spokojnych klientov...

http://www.tukyumyvarka.sk/index.html
marecek123
14.04.10,16:07
v mojom meste su umyvarky len na benzinkach,alebo v priemyselnych stvrtiach.tak to ma prekvapilo ze tato je v radovej zastavbe.dakujem za prispevok
marecek123
21.04.10,13:41
zdravim,vedel by este niekto poradit za akych podmienok je mozne otvorit autoumyvaren?mam na mysli ci si ju mozem otvorit na dvore rodinneho domu?alebo v garazi?dakujem
jakub.nikel@post.sk
23.04.10,21:06
Pozri ja som toto uz skusal v Europa SC Banská Bystrica a nepochodil som.garaze nemaju vybavene cistickou a hotovo. to iste budes potrebovat aj ty ked to budes chciet robit kdekolvek na Slovensku. musis mat speci cisticku na tieto vody.
jasne ze ti mozu umyvarku povolit ale len na zaklade toho ze ju vybudjes.inak ju mat nebudes a ak je tu otazka dotacie od UPSVaR- u na toto sa ti vztahovat nebude, takze riesit budes z vlastnej penazenky
marecek123
24.04.10,06:51
Ano ja viem ze je potrebna cisticka ropnych castic,len neviem ci si ju mozem dat urobit k uz postavenemu objektu aby s tym urady nerobili problemy.Asi by trebalo najprv navstivit prislusne urady a potom sa do toho pustit.