Richard
04.05.10,15:35
Od dnes je možné vidieť rozdelenie bodov podľa jednotlivých rubrík Porady a podľa povahy hlasu (užitočné, zábavné atď.).

Štatistika sa zobrazuje v bloku miništatistika a podrobnejšia tabuľka je v záložke štatistika.

Z tabuľky vidno kto, kde a ako na Porade pôsobí :)

Jednotlivé rubriky budeme časom meniť podľa potreby členenia stránky.
Voľné a ostatné diskusie sú zaradené pod "Diskusie - ostatné".

Takéto hodnotenie nám umožní sledovať pôsobenie člena aj v "neodborných" témach.

Rubriky sú zoradené podľa aktivity. Tie v ktorých má člen najviac bodov sú zobrazené ako prvé. Týmto vidíme okamžite či je člen Porady odborník v rubrike stavba alebo účtovníctvo, alebo sa zúčastňuje najmä voľnej diskusie.
Mgr.Shrek
04.05.10,13:51
Richard, dúfam, že sa nenahneváš, ale ja osobne si myslím, že "Rodinné, občianske, spotrebiteľské právo" by sa malo nachádzať v sekcii "Účtovníctvo, dane právo BOZP."

Ale to je len môj názor.
Richard
04.05.10,14:14
Vôbec sa nenahnevám, ako som písal v prvom príspevku, rubriky nie sú navždy dané.
Možno spravíme na právo úplne samostatnú rubriku, pretože tá prvá (účtovníctvo, právo, bozp) je príliš široká...
Ono to rodinné atď prišlo historicky neskôr a nepriradil som ho k právu obchodnému, pretože sa mi nezdalo vhodné dávať dokopy napr. rozvody a vznik s.r.o.
Xanti
04.05.10,14:52
Richard môžem otázku?

Sú v profile všetky body rozdelené?
Lebo len tak som si svoje prepočítala a je ich 801 ks a zábavných čo mám uvedené dole je 55 ks a mimotémy 1 ks. Viem, že zábavné sa nerátajú, mimotémy tiež nie.
Ale pod nickom pri príspevku mi ukazuje 991 ks bodov.

Teraz som napochybách. Nezobrazujú sa všetky? Alebo ich mám v toľkých témach, že sa to do štatistiky nezmestí? :eek:
Tweety
04.05.10,15:41
Kde sa podel priečinok: kto je online?
sito
04.05.10,15:44
Štatistika v profile dáva bodovaniu iný obraz. Nebolo by na škodu v štatistike v príspevku na ľavej strane miesto zelených bodov uviesť top poradu, odbornú v ktorej má prispievateľ najviac bodov. Príklad: SVB - BYTOVKY.

Po kliknutí na túto poradu by naskočili členenie, témy: Zákony, vyhlášky, výnosy. Orgány SVB. Správca domu. Voda. Teplá voda. Teplo. Opravy. Výťahy. Vyregulovanie. Pomerové meranie. Zateplenie. atď. A body, ktoré získal v jednotlivých témach.

Zároveň by som takéto členenie doporučil pri zakladaní novej témy. Zakladateľ by sa dostal k téme voda, mal by možnosť si vyhľadať príspevky týkajúce sa jeho problému, alebo radšej, že si ich musí vyhľadať. Ak v nich nie je uvedené riešenie jeho problému. Až potom by mal založiť novú tému. Témy by sa zbytočne netočili do kolečka dokola.

Nie je to záruka že tém bude menej, ale ak by zakladateľ novej témy postupoval zodpovedne, isto by ich bolo menej. Alebo by bolo čo najviac príspevkov v jednej téme k rovnakého problému.
veronikasad
04.05.10,15:46
Kde sa podel priečinok: kto je online?
neviem kde bol doteraz - teraz je v obsluhe
Tweety
04.05.10,15:47
neviem kde bol doteraz - teraz je v obsluhe
Veď tam aj bol, ale teraz tam nie je, aspoň ja ho tam nemááám.:o
Nastavenia | Nové príspevky | Dnešné príspevky | Sledované témy | | ETIKETA | Návod (faq)
veronikasad
04.05.10,15:48
Veď tam aj bol, ale teraz tam nie je.:o
u mňa je zatial stále, žeby preto, že som sa prihlasovala na PORADu neskôr ako ty ? Aj VIP-ko som mala zrušené neskôr ako ostatní
drobeceva
04.05.10,15:48
Veď tam aj bol, ale teraz tam nie je, aspoň ja ho tam nemááám.:o
Májka, máš to hneď pri sledovaných témach
Tweety
04.05.10,15:52
Májka, máš to hneď pri sledovaných témach
Nemám, už nie som an VIP, ani neviem pozrieť kto je on line, ide to so mnou dole vodou.:---
Xanti
04.05.10,15:54
Nemám, už nie som an VIP, ani neviem pozrieť kto je on line, ide to so mnou dole vodou.:---
Netrápia sa, ani ja nemám. :D Asi to neni ešte plne kompatibilné a stále sa na tom pracuje .... takže trpezlivosť.

No mna fakt zaujíma, prečo nesú v štatistike všetky bodíky. :( Teda u mňa ale ked som pozrela iný nick a porátala tak to tam na chlp sedelo.
sito
04.05.10,15:54
Nemám, ani ja. Možno je to rozpracovaním u Richarda?
drobeceva
04.05.10,15:55
Nemám, už nie som an VIP, ani neviem pozrieť kto je on line, ide to so mnou dole vodou.:---
To hádam nie;) Ešte tak zlé to s Tebou nie je. Vydržme, Richard na tom pracuje. Nikto z nás nemá VIP. Ale nové hodnotenie sa mi vidí celkom priehľadné...uvidíme záver:rolleyes: dajme sa prekvapiť.
jacekova
04.05.10,15:55
poviem narovinu, nebola som príliš nadšená zo všetkých noviniek, ktoré sa tu vyskytli, predovšetkým sa mi nepáčia mínusové body.
ale toto rozdelenie bodov v štatistike je k nezaplateniu!!!! toto je fakt super.
Xanti
04.05.10,15:56
To hádam nie;) Ešte tak zlé to s Tebou nie je. Vydržme, Richard na tom pracuje. Nikto z nás nemá VIP. Ale nové hodnotenie sa mi vidí celkom priehľadné...uvidíme záver:rolleyes: dajme sa prekvapiť.
mimotemy Súhlasím len ešte PC sa musí naučiť počítať :D:D:D
veronikasad
04.05.10,15:56
Nemám, už nie som an VIP, ani neviem pozrieť kto je on line, ide to so mnou dole vodou.:---
Majka, zrejme preto, že si na PORADe "neviditelná", neprihlásení členovia nevidia kto je online a zrejme sa tam dostali aj neviditelní . Teraz som to skúšala.
Tweety
04.05.10,15:58
Idem poskúšať, doteraz som túto možnosť mala furt.
alla66
04.05.10,15:59
Dievčence aké máte prehliadače..? MF, IE, OPERA...
Tweety
04.05.10,16:00
Netrápia sa, ani ja nemám. :D Asi to neni ešte plne kompatibilné a stále sa na tom pracuje .... takže trpezlivosť.

No mna fakt zaujíma, prečo nesú v štatistike všetky bodíky. :( Teda u mňa ale ked som pozrela iný nick a porátala tak to tam na chlp sedelo.
Ja som moje nepočítala, verila som, že je to správne a nie je.
Xanti
04.05.10,16:01
Ja som moje nepočítala, verila som,že je to správne.
Ja som zvedavá a kalkulačku mám vždy po ruke :D Takže nem počíta správne. Teda aspoň mne nie. Ale ked som kuk Richardovi do profilu aj jemu to tam zle narátalo :D:D:D
adi11
04.05.10,16:02
Je to perfektne, vsetky bodiky sa spravodlivo podelili tam kam patria :)
Tweety
04.05.10,16:03
Je to perfektne, vsetky bodiky sa spravodlivo podelili tam kam patria :)
Len si ich pekne prepočítaj, či ich máš v správnom počte.
adi11
04.05.10,16:04
Ja som zvedavá a kalkulačku mám vždy po ruke :D Takže nem počíta správne. Teda aspoň mne nie. Ale ked som kuk Richardovi do profilu aj jemu to tam zle narátalo :D:D:D
no sem tam chybicku musime prepacit..novinky su stale v testovani..hadam sa to opravi..:)
Xanti
04.05.10,16:04
Majka, zrejme preto, že si na PORADe "neviditelná", neprihlásení členovia nevidia kto je online a zrejme sa tam dostali aj neviditelní . Teraz som to skúšala.
Ja som sa skúsila zviditeľniť, nanovo odhlásiť a prihlásiť na poradu a stále nevidím kto je online.

A používam mozillu prehliadač. Som v šoku ... ale trpezlivá :D
uct2007
04.05.10,16:05
Ja som sa skúsila zviditeľniť, nanovo odhlásiť a prihlásiť na poradu a stále nevidím kto je online.

A používam mozillu prehliadač. Som v šoku ... ale trpezlivá :D

...ja to isté :D
Zita5
04.05.10,16:06
Xanti
04.05.10,16:07
http://www.porada.sk/online.php
Urobila som ťuk a toto mi vyhodilo

Xanti, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:


Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese. :D:D:D:D
adi11
04.05.10,16:09
Len si ich pekne prepočítaj, či ich máš v správnom počte.
celkom spravne to nie je, musi sa to predsa aj zauctovat :D:D:D aktualizacia bude asi v noci:)
Kazu
04.05.10,16:09
Trochu ma pobúchajte po hlave, asi mám zaoxidované kontakty a nezapaľuje mi to alebo si musím vytrieť zrak. Za svet neviem prísť na to, kde vy také veci vidíte. :eek::D
uct2007
04.05.10,16:11
Trochu ma pobúchajte po hlave, asi mám zaoxidované kontakty a nezapaľuje mi to alebo si musím vytrieť zrak. Za svet neviem prísť na to, kde vy také veci vidíte. :eek::D

moje nastavenia - tam som aj ja mala kto je online - a terazky už nie :)
Zita5
04.05.10,16:14
Urobila som ťuk a toto mi vyhodilo

Xanti, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:


Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese. :D:D:D:D



noo Xanti , už je s Tebou zle , už nemáš prístupové práva :D:D:D:D:)
adi11
04.05.10,16:15
Trochu ma pobúchajte po hlave, asi mám zaoxidované kontakty a nezapaľuje mi to alebo si musím vytrieť zrak. Za svet neviem prísť na to, kde vy také veci vidíte. :eek::D
podla toho co chces vidiet, cez profil a napravo mas rozdelenie bodov:eek:
sito
04.05.10,16:18
Nesedia, nesedia! Body.

Užitočné 234
Diskusia 121
Domácnosť 1
Stavba 1
Učtovníctvo 1
Zábavné 37
mimo témy 2

Splou 397

V profile na ľavej strany príspevku 362

Rozdiel 35

Ďakujem, platilo, platí a bude platiť.
adi11
04.05.10,16:19
noo Xanti , už je s Tebou zle , už nemáš prístupové práva :D:D:D:D:)

mimotemy..ale asi ma tiket s vyhrou..:D:D:D..ktovie, ci sa este sem aj vrati..:D:D:D
Kazu
04.05.10,16:20
moje nastavenia - tam som aj ja mala kto je online - a terazky už nie :)

To som tam mala a mám to aj terazky, ja hľadám tú štatistiku a nemáááám júúúú :mee::mee::mee::mee::mee: no však slepá načisto nie som, na "televízorek" vidím:D
adi11
04.05.10,16:22
To som tam mala a mám to aj terazky, ja hľadám tú štatistiku a nemáááám júúúú :mee::mee::mee::mee::mee: no však slepá načisto nie som, na "televízorek" vidím:D
zeby to slo podla abecedy..a ty posledna..:D
Tweety
04.05.10,16:26
http://www.porada.sk/online.php
No toto, tak to tu už nikto nič negarantuje,:--- všetky práva boli odobraté, :mee:a to tu už brázdim pár rôčkof.:---
Kazu
04.05.10,16:28
podla toho co chces vidiet, cez profil a napravo mas rozdelenie bodov:eek:

adi11, si moja záchrana, bez teba by som bola načisto stratená :D Však som tam bola vlezená a vôbec som si to nevšimla. :eek: Ale je pravda, že ja sa v takýchto veciach veľmi nevŕtam a preto tá moja neskúsenosť /blbá som, ale "neskúsenosť" zneje honosnejšie:D/
Tamila
04.05.10,16:30
No toto, tak to tu už nikto nič negarantuje,:--- všetky práva boli odobraté, :mee:a to tu už brázdim pár rôčkof.:---

Ani ja už nemám prístupové práva
Kazu
04.05.10,16:32
Ani ja už nemám prístupové práva

Tak tu už končí každá sranda. Zavolajte Markííízu :D
evina
04.05.10,16:34
Trochu ma pobúchajte po hlave, asi mám zaoxidované kontakty a nezapaľuje mi to alebo si musím vytrieť zrak. Za svet neviem prísť na to, kde vy také veci vidíte. :eek::D

Nedá mi:

:D:D:D
Zita5
04.05.10,16:37
Ani ja už nemám prístupové práva

Tak sa mi vidí , že Richard Vám tie práva likviduje podľa abecedy od zadu :D .Zaujimavé , že "Z" zostalo v poriadku .:D
Tweety
04.05.10,16:40
Ja som moje nepočítala, verila som, že je to správne a nie je.
A terazky mi pribudli 2 ďalšie bodíky a matematika zostala na bode mrazu, nepripočítali sa mi k tým 1733 kusom.:mad:
Xanti
04.05.10,16:40
Tak sa mi vidí , že Richard Vám tie práva likviduje podľa abecedy od zadu :D .Zaujimavé , že "Z" zostalo v poriadku .:D
Len dokedy ostalo v poriadku.... nebojaaaaaaj aj na teba dôjde :D:D:D:D

Myslím, že takto som sa dávno na porade nezabávala :D
Xanti
04.05.10,16:44
A terazky mi pribudli 2 ďalšie bodíky a matematika zostala na bode mrazu, nepripočítali sa mi k tým 1733 kusom.:mad:
Ale zábavné pripočítava, mala som 55 a už mám 57 :D
Tweety
04.05.10,16:44
Ale zábavné pripočítava, mala som 55 a už mám 57 :D
Niee,, veď ja som dostala dva zábavné a ništ.:mad:
Zita5
04.05.10,16:46
noo len tak mimotemy kde nájdem zábavné body ?Už to asi aj a mňa ide :rolleyes::D
Xanti
04.05.10,16:47
noo len tak mimotemy kde nájdem zábavné body ?Už to asi aj a mňa ide :rolleyes::D
Vo svojej štatistike, úplne dole dole dole .... tam sú pod normálnymi bodíkmi aj zábavné. :D
drobeceva
04.05.10,16:48
noo len tak mimotemy kde nájdem zábavné body ?Už to asi aj a mňa ide :rolleyes::D
Zitka, vojdi do svojho profilu-štatistika a tam to nájdeš
Tamila
04.05.10,16:48
Zitka, tam dole na samom spodu sú zábavné:
Body podľa rubrík


Ďalšie hodnotenie príspevkov Zábavné Mimo témy
sito
04.05.10,16:51
noo len tak mimotemy kde nájdem zábavné body ?Už to asi aj a mňa ide :rolleyes::D

Klikni si na viac štatistik, na samom spodku.
terezamaria
04.05.10,16:52
Dievčence aké máte prehliadače..? MF, IE, OPERA...

Ja Alenka Opera. Niečo nevidíš? Lebo s Operou nie je vidieť, kto dal užitočné a iné hodnotenie.
terezamaria
04.05.10,16:56
Netrápia sa, ani ja nemám. :D Asi to neni ešte plne kompatibilné a stále sa na tom pracuje .... takže trpezlivosť.

No mna fakt zaujíma, prečo nesú v štatistike všetky bodíky. :( Teda u mňa ale ked som pozrela iný nick a porátala tak to tam na chlp sedelo.

Xanti aj mne chýba 61 bodov, takže to asi ešte nie je dokončené.
Zita5
04.05.10,16:57
Klikni si na viac štatistik, na samom spodku.

Ďakujem , už som to objavila :) A objavila som aj 2 mínusové bodíky ako nevhodné a neužitočné .Jeden z nich viem identifikovať , ten bol omylom ale druhý nie . Zistím to prosím , že pri ktorom príspevku to mám ?:)
Xanti
04.05.10,16:58
Xanti aj mne chýba 61 bodov, takže to asi ešte nie je dokončené.
To celkom málo, mne skoro 200 :D Hádam kalkulátor sa naučí rátať, abo vymeníme za sčot :D:D:D

PS: pre neznalých neskôr narodených je to ruská kalkulačka :D:D:D
sito
04.05.10,17:07
Ďakujem , už som to objavila :) A objavila som aj 2 mínusové bodíky ako nevhodné a neužitočné .Jeden z nich viem identifikovať , ten bol omylom ale druhý nie . Zistím to prosím , že pri ktorom príspevku to mám ?:)

To nič, mínusové sú korením. Ak si si ho nevšimla, nestihla v prehľade bodov, tých desiatich, aktuálnych, tak len isť po príspevkoch a nájsť ho.

Alebo sa opýtať na to Richarda, má štatistiku.
Zita5
04.05.10,17:27
To nič, mínusové sú korením. Ak si si ho nevšimla, nestihla v prehľade bodov, tých desiatich, aktuálnych, tak len isť po príspevkoch a nájsť ho.

Alebo sa opýtať na to Richarda, má štatistiku.

Ach joj , tak to som veľmi pohodlná , aby som pátrala :) a Richarda tiež nebudem s tým zaťažovať .Však nejde o život , ide len o mínusku .;)
Zdenka175
04.05.10,17:42
No mne moje body sedia na chlp.:DNeviem či som jediná ??:D
Zdenka175
04.05.10,17:43
To celkom málo, mne skoro 200 :D Hádam kalkulátor sa naučí rátať, abo vymeníme za sčot :D:D:D

PS: pre neznalých neskôr narodených je to ruská kalkulačka :D:D:D
Tak to je sila, keď sa 200 bodov vyparí:eek::eek::eek:
Mgr.Shrek
04.05.10,17:45
Vôbec sa nenahnevám, ako som písal v prvom príspevku, rubriky nie sú navždy dané.
Možno spravíme na právo úplne samostatnú rubriku, pretože tá prvá (účtovníctvo, právo, bozp) je príliš široká...
Ono to rodinné atď prišlo historicky neskôr a nepriradil som ho k právu obchodnému, pretože sa mi nezdalo vhodné dávať dokopy napr. rozvody a vznik s.r.o.

Rozumný nápad. To bude asi najlepšie riešenie. A potom už v rubrike si užívateľ nájde tú-ktorú oblasť.
Inak, som rád, že takto prijímaš kritiku a nápady :)
Xanti
04.05.10,17:47
No mne moje body sedia na chlp.:DNeviem či som jediná ??:D
No asi si jediná, stále všade počúvam že nesedia body :D:D:D
Zdenka175
04.05.10,17:48
Nesedia, nesedia! Body.

Užitočné 234
Diskusia 121
Domácnosť 1
Stavba 1
Učtovníctvo 1
Spolu 358

Zábavné 37
mimo témy 2

Splou 397

V profile na ľavej strany príspevku 362

Rozdiel 35

Ďakujem, platilo, platí a bude platiť.
Podľa môjho výpočtu ti chýbajú len 4. Do bodov sa zábavné nepočítajú
Rozalka
04.05.10,17:57
Ja mám otázku: prečo sú niektoré mená modré a iné zelené?
ekopo
04.05.10,18:04
Ja mám otázku: prečo sú niektoré mená modré a iné zelené?
to záleží od prístupu k životnému prostrediu.....:)
220870
04.05.10,18:22
"Kdo jak poslúcha":):---alebo došla zelená farba?:mee:
Rozalka
04.05.10,18:26
Obe vysvetlenia (vzťah k ŽP a poslušnosť) sú adekvátne hodnotenia, ale aj tak by som chcela vedieť viac. ;)
evina
04.05.10,18:28
Obe vysvetlenia (vzťah k ŽP a poslušnosť) sú adekvátne hodnotenia, ale aj tak by som chcela vedieť viac. ;)

ale veď už nikto nie je zelený, a či?...
Rozalka
04.05.10,18:31
Kuk sem http://www.porada.sk/memberlist.php?order=DESC&sort=posts&pp=30

Nie je to rozdelené ani podľa bodov, ani podľa draka, ani podľa počtu príspevkov a ani podľa roku začiatku členstva .....
evina
04.05.10,18:33
Kuk sem http://www.porada.sk/memberlist.php?order=DESC&sort=posts&pp=30

Nie je to rozdelené ani podľa bodov, ani podľa draka, ani podľa počtu príspevkov a ani podľa roku začiatku členstva .....

No toto:D
Tak asi komu sa nelení, tomu sa zelení ...:D
JankaO
04.05.10,18:33
Kuk sem http://www.porada.sk/memberlist.php?order=DESC&sort=posts&pp=30
farba je závisla od Richardovej rýchlosti odoberať VIP.:D
Xanti
04.05.10,18:34
Kuk sem http://www.porada.sk/memberlist.php?order=DESC&sort=posts&pp=30

Nie je to rozdelené ani podľa bodov, ani podľa draka, ani podľa počtu príspevkov a ani podľa roku začiatku členstva .....
Oni sa sami pomalovali :D
Je to pravda, dnes poobede ako začali zmeny tak ty Rozálka si bola medzi prvými modrými ja som bola dlho VIP . Takže asi tie zmeny sú postupné u každého člena.
Zita5
04.05.10,18:34
Kuk sem http://www.porada.sk/memberlist.php?order=DESC&sort=posts&pp=30

Nie je to rozdelené ani podľa bodov, ani podľa draka, ani podľa počtu príspevkov a ani podľa roku začiatku členstva .....

To budú nejaké záujmové skupiny :):---
Rozalka
04.05.10,18:39
..... a mne v súčte chýba 165 bodov
Stefan2005
04.05.10,18:45
Ja mám otázku: prečo sú niektoré mená modré a iné zelené?

Na každého príde rad. Väčšina je už preverená! Od strany č. 14 sa už nevyskytujú.

;).
evina
04.05.10,18:50
Rozalka, ale aspoň vidíš, že sme si preverili, že na POrade sa odpovede dočkáš- koľko promptných vysvetlení si okamžite dostala ...:D
Mgr.Shrek
04.05.10,19:06
Kuk sem http://www.porada.sk/memberlist.php?order=DESC&sort=posts&pp=30

Nie je to rozdelené ani podľa bodov, ani podľa draka, ani podľa počtu príspevkov a ani podľa roku začiatku členstva .....

tak podľa čoho???:D:D
Meggi 1
04.05.10,21:39
Richard, bolo by dobré, aby sa vyčlenili v rozdelení bodov v profile zvlášť body za Anglický jazyk. Zatiaľ sa ukazujú v rubrike Ostatné diskusie. Ak sa to teda technicky dá...
uct2007
05.05.10,04:09
..... a mne v súčte chýba 165 bodov


...a mne AŽ tri :D
Mgr.Shrek
05.05.10,06:40
Užitočných mám 221 , zábavných 24, mimo témy 6 (dík kýblik :D ) a v profile 330...nejako som z toho jeleň :D:D
jarecko
05.05.10,08:24
citát Mgr.Shrek

Richard, dúfam, že sa nenahneváš, ale ja osobne si myslím, že "Rodinné, občianske, spotrebiteľské právo" by sa malo nachádzať v sekcii "Účtovníctvo, dane právo BOZP."

Ale to je len môj názor.

citát Richard

Vôbec sa nenahnevám, ako som písal v prvom príspevku, rubriky nie sú navždy dané.
Možno spravíme na právo úplne samostatnú rubriku, pretože tá prvá (účtovníctvo, právo, bozp) je príliš široká...
Ono to rodinné atď prišlo historicky neskôr a nepriradil som ho k právu obchodnému, pretože sa mi nezdalo vhodné dávať dokopy napr. rozvody a vznik s.r.o.
----------------------------------------------------------------------

Moj nazor
Davnejsie som pisal Richardovi v SS, ze rubrika ,, Účtovníctvo, dane, právo, BOZP,, je prilis siroka, ked su spolu zalozky ekonomickeho a pravneho charakteru. Moj nazor je, rozdelit tuto rubriku-sekciu na minimalne dve nove rubriky-sekcie napr:

1. rubrika-sekcia ,,Účtovníctvo, dane,,

zalozky:
Aktuality - NEWS; Zahraničné účtovníctvo, dane, súvislosti; Rady z Porady; Podvojné účtovníctvo; Jednoduché účtovníctvo; Mzdové účtovníctvo, personalistika, odvody; Účtovné a iné softvéry; Daň z motorových vozidiel; Daň z príjmu; Daň z pridanej hodnoty; Ostatné dane, Clá.

2. rubrika-sekcia ,, Právo, BOZP ,,

zalozky:
Rodinné právo; Občianske právo; Spotrebiteľské právo; Obchodné právo; Európske normy; BOZP; PO.
Daggmar
05.05.10,10:42
Ahojte, našla som tu túto tému ...... nemôžem sa s vami porovnávať v počte , ale tiež sa mi niekde bodík túla ;)
Xanti
05.05.10,11:20
Moje pozorovania. :D:D:D

Už asi zrejme viem, kde sa mi stratilo temer 200 bodíkov ak nie viac. :rolleyes:
Na začiatku reformy bolo určené pravidlo, že za jeden príspevok je možnosť dostať maximálne 6 normálnych užitočných bodíkov a plus 3 bodovú najlepšiu odpoveď.

Teraz je systém podľa všetkého nastavený tak, že už 4 bodík sa ukáže v prehľade v sivej farbe a nezapíše ho do počtu bodíkov ( predtým to bolo od 7-meho bodíka ), no a kedže to nové hodnotenie a štatistika bude jednotná tak zrejme tých 200 mojich stratených bodíkov je z dôvodu, že boli 4-te až 6-te v poradí za príspevok a preto nefigurujú v tej novej peknej štatistike.

Alebo to tak nie je? :confused:

PS: Richard, ďakujem za zábavný a mimotémy bodík, tie sa zobrazili správne v tej skvelej novej tabuľke v štatistike. :)
Mgr.Shrek
05.05.10,12:21
pevne verím, že po skončení sa dočkáme aj rozsiahleho vysvetlenia zmien, ktoré prebehli....
sito
05.05.10,13:16
Ach joj , tak to som veľmi pohodlná , aby som pátrala :) a Richarda tiež nebudem s tým zaťažovať .Však nejde o život , ide len o mínusku .;)

To je v poriadku. Ale možno by to chcelo tých 10 bodov rozšíriť na 20, prípadne viac. Sú takí, čo im tých 10 vydrží 10 rokov. Ale tí, čo dosatávajú body rýchlosťou svetla si toho ani nevšimnú, že ich niekto mínusoval a prečo.
truch
05.05.10,13:36
[QUOTE=Xanti;1393659]Moje pozorovania. :D:D:D

Už asi zrejme viem, kde sa mi stratilo temer 200 bodíkov ak nie viac. :rolleyes:
Na začiatku reformy bolo určené pravidlo, že za jeden príspevok je možnosť dostať maximálne 6 normálnych užitočných bodíkov a plus 3 bodovú najlepšiu odpoveď.

Teraz je systém podľa všetkého nastavený tak, že už 4 bodík sa ukáže v prehľade v sivej farbe a nezapíše ho do počtu bodíkov ( predtým to bolo od 7-meho bodíka ), no a kedže to nové hodnotenie a štatistika bude jednotná tak zrejme tých 200 mojich stratených bodíkov je z dôvodu, že boli 4-te až 6-te v poradí za príspevok a preto nefigurujú v tej novej peknej štatistike.

Alebo to tak nie je? :confused:

Xanti máš pravdu, bude to v tom, že nad 6 sa nepočíta. To sa mi nezdá správne, veď ak niekto poradí, pomôže svojim príspevkom 15, alebo 20 poraďákom, tak si tie body zaslúži. Hlavne v odborných témach.To sa asi budeme predbiehať kto ocení prvý až šiesty, ostatní majú smolu. Mali by čakať zavesení na porade celý deň, aby sa zmestili do prvej šestky:D:D
Tvojich 200 stratených bodov by ti mali vrátiť!!!
sito
05.05.10,13:39
Podľa môjho výpočtu ti chýbajú len 4. Do bodov sa zábavné nepočítajú

Správne, ďalšie sú modré, nemôžu byť zelené.

V diskusii, ostatné 125 bodov, 3 neužitočné, 1 nevhodné, spolu 121 bodov.

To to nie sú len body za gratulácie a CCCC. Tie štyri mínusky boli, som mal v PORADE, SVB - BYTOVKY a nie len mínusky. Ale aj nielen niektoré zelené body neboli zaratané v celkovom hodnotení a SVB. Zaujímavé, niekedy za ratá bod do SVB a niekedy do diskusie? Na základe čoho? Diskusiu nikde nevyhodnocuje.

Asi len treba dočkať času, ako hus klasu. Až to Richard dorobí, potom to vypláva.
sito
05.05.10,14:03
[QUOTE=Xanti;1393659]Moje pozorovania. :D:D:D

Už asi zrejme viem, kde sa mi stratilo temer 200 bodíkov ak nie viac. :rolleyes:
Na začiatku reformy bolo určené pravidlo, že za jeden príspevok je možnosť dostať maximálne 6 normálnych užitočných bodíkov a plus 3 bodovú najlepšiu odpoveď.

Teraz je systém podľa všetkého nastavený tak, že už 4 bodík sa ukáže v prehľade v sivej farbe a nezapíše ho do počtu bodíkov ( predtým to bolo od 7-meho bodíka ), no a kedže to nové hodnotenie a štatistika bude jednotná tak zrejme tých 200 mojich stratených bodíkov je z dôvodu, že boli 4-te až 6-te v poradí za príspevok a preto nefigurujú v tej novej peknej štatistike.

Alebo to tak nie je? :confused:

Xanti máš pravdu, bude to v tom, že nad 6 sa nepočíta. To sa mi nezdá správne, veď ak niekto poradí, pomôže svojim príspevkom 15, alebo 20 poraďákom, tak si tie body zaslúži. Hlavne v odborných témach.To sa asi budeme predbiehať kto ocení prvý až šiesty, ostatní majú smolu. Mali by čakať zavesení na porade celý deň, aby sa zmestili do prvej šestky:D:D
Tvojich 200 stratených bodov by ti mali vrátiť!!!

Ale tie nad šesť sú modré, do zelených vedľa príspevku ich nezaráta. Jedine, že by boli zarátané v diskusii ako zelené. To hádam nie?

Možno je to chyba toho, kto poskytne radu? Má poskytnúť takú, čo osloví najviac šesť poraďákov. Ak osloví aj siedmeho, alebo ďalších, je jeho rada pre nich zbytočná. :D:D:D Ale využiť ju môžu.
Xanti
05.05.10,14:18
Xanti máš pravdu, bude to v tom, že nad 6 sa nepočíta. To sa mi nezdá správne, veď ak niekto poradí, pomôže svojim príspevkom 15, alebo 20 poraďákom, tak si tie body zaslúži. Hlavne v odborných témach.To sa asi budeme predbiehať kto ocení prvý až šiesty, ostatní majú smolu. Mali by čakať zavesení na porade celý deň, aby sa zmestili do prvej šestky:D:D
Tvojich 200 stratených bodov by ti mali vrátiť!!!
Ja tých 200 bodov mám ( pri príspevku mi ukáže že mám 1004 bodov, len v štatistike ukáže menej ), ako nejde o body.

Ale pletieš sa. Dnes mi poraďáčka dala v poradí 4 užitočný bodík v jednom príspevku, a už ho vidím sivý a nezarátal sa do celkového počtu.

Takže rátajú sa podľa všetkého len prvé 3 bodíky ... :D
Xanti
05.05.10,14:21
Ale tie nad šesť sú modré, do zelených vedľa príspevku ich nezaráta. Jedine, že by boli zarátané v diskusii ako zelené. To hádam nie?

Možno je to chyba toho, kto poskytne radu? Má poskytnúť takú, čo osloví najviac šesť poraďákov. Ak osloví aj siedmeho, alebo ďalších, je jeho rada pre nich zbytočná. :D:D:D Ale využiť ju môžu.
Budem sa opakovať, ale podľa všetkého sa zarátavajú len prvé 3 bodíky, ostatné už nie.

Do včera sa zarátalo 6 bodíkov, a ostatné nie. A tým pádom ak sa nemýlim a moje pozorovanie je správne tak tam vznikol u mnohých nás rozdiel medzi stavom bodov pri príspevku ( bralo sa podla starších pravidiel ) a počtom bodov v štatistike ( už je prispôsobená novším pravidlám ).;)
Richard
05.05.10,15:04
O limitoch bodov som písal tu: http://www.porada.sk/t135732-nove-hodnotenie-prispevkov-a-uzivatelov.html

Limit som zaviedol aby nebol velky rozdiel ked za rovnako narocnu odpoved dostane niekto 2 body vs. 15 bodov, preto ze to bude nejaka popularna tema alebo ako to uz chodi aj za "hocico".

Vzniknuté rozdiely v bodoch opravím.
Xanti
05.05.10,15:16
O limitoch bodov som písal tu: http://www.porada.sk/t135732-nove-hodnotenie-prispevkov-a-uzivatelov.html

Limit som zaviedol aby nebol velky rozdiel ked za rovnako narocnu odpoved dostane niekto 2 body vs. 15 bodov, preto ze to bude nejaka popularna tema alebo ako to uz chodi aj za "hocico".

Vzniknuté rozdiely v bodoch opravím.
Hm,.... tak potom čosi nefunguje ...


- limity bodov na jeden príspevok (užitočné: max.6 bodov + 3 ak je najlepšia odpoveď;neužitočný max: -3b; nevhodný max: -6b); mimotémy a zábavné sú bodovo neutrálne

Viem, že si tu písal o týchto limitoch, ale naozaj asi sa čosi pokašľalo a nefunguje to správne. Naozaj už 4 užitočný bod nepripíše. :eek:

Dúfam, že sa nehneváš že upozorňujem na nedostatky pri zmene oceňovania príspevkov ;)
Zdenka175
05.05.10,15:24
Hm,.... tak potom čosi nefunguje ...

Viem, že si tu písal o týchto limitoch, ale naozaj asi sa čosi pokašľalo a nefunguje to správne. Naozaj už 4 užitočný bod nepripíše. :eek:

Dúfam, že sa nehneváš že upozorňujem na nedostatky pri zmene oceňovania príspevkov ;)
Aj u mňa už 4 bod nie je zelený ale šedý:eek::D
janka51
05.05.10,15:34
Je to pravda 4 bod je už šedý.
truch
05.05.10,16:32
Ja tých 200 bodov mám ( pri príspevku mi ukáže že mám 1004 bodov, len v štatistike ukáže menej ), ako nejde o body.

Ale pletieš sa. Dnes mi poraďáčka dala v poradí 4 užitočný bodík v jednom príspevku, a už ho vidím sivý a nezarátal sa do celkového počtu.

Takže rátajú sa podľa všetkého len prvé 3 bodíky ... :D

Richard píše:
- limity bodov na jeden príspevok (užitočné: max.6 bodov + 3 ak je najlepšia odpoveď;neužitočný max: -3b; nevhodný max: -6b); mimotémy a zábavné sú bodovo neutrálne
- rozdelenie bodov podľa jednotlivých rubrík
- hodnotiť môžu len užívatelia nad 10 bodov s výnimkou zadávateľa otázky/témy (ten môže vo svojej téme hodnotiť príspevky aj bez požadovaného počtu bodov)
- každý môže dať len jeden typ hodnotenia (napr. ak dá že zábavné tak už nemôže neužitočné)

Takže prečo len tri???
janka51
05.05.10,16:40
Richard píše:
- limity bodov na jeden príspevok (užitočné: max.6 bodov + 3 ak je najlepšia odpoveď;neužitočný max: -3b; nevhodný max: -6b); mimotémy a zábavné sú bodovo neutrálne
- rozdelenie bodov podľa jednotlivých rubrík
- hodnotiť môžu len užívatelia nad 10 bodov s výnimkou zadávateľa otázky/témy (ten môže vo svojej téme hodnotiť príspevky aj bez požadovaného počtu bodov)
- každý môže dať len jeden typ hodnotenia (napr. ak dá že zábavné tak už nemôže neužitočné)

Takže prečo len tri???
To by som aj ja rada vedela prečo len 3 ak niekto dá 4 tak už je šedý a nepripočitaný.
Stefan2005
05.05.10,16:52
To by som aj ja rada vedela prečo len 3 ak niekto dá 4 tak už je šedý a nepripočitaný.


...Takže prečo len tri???


...Vzniknuté rozdiely v bodoch opravím...

:):):)
adi11
05.05.10,16:53
To by som aj ja rada vedela prečo len 3 ak niekto dá 4 tak už je šedý a nepripočitaný.
janka normalne maturujete nad tymi bodikmi a farbami :D :D:D
Tweety
05.05.10,16:54
Stále nemám možnosť pozrieť sa kto je on line.
Stefan2005
05.05.10,17:06
Stále nemám možnosť pozrieť sa kto je on line.

ja to stále vidím; že by na východ to ešte nedorazilo :) ?
Tweety
05.05.10,17:07
ja to stále vidím; že by na východ to ešte nedorazilo :) ?
Kde to vidíš? Ja tú možnosť nemám už druhý deň.
Lubaba
05.05.10,17:08
mne to funguje, vidím kto je online
Rozalka
05.05.10,17:11
Online vidím aj ja.
Stále som sa nedozvedela, prečo sú niektorí zelení a väčšina modrá??
Tweety
05.05.10,17:13
Online vidím aj ja.
Stále som sa nedozvedela, prečo sú niektorí zelení a väčšina modrá??
Ja furt ništ. Len toto:
Nastavenia (http://www.porada.sk/usercp.php) | Nové príspevky (http://www.porada.sk/search.php?do=getnew) | Dnešné príspevky (http://www.porada.sk/search.php?do=getdaily) | Sledované témy (http://www.porada.sk/subscription.php) | | ETIKETA (http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html) | Návod (faq) (http://www.porada.sk/faq.php)
jozka56
05.05.10,17:24
Ja furt ništ. Len toto:
Nastavenia (http://www.porada.sk/usercp.php) | Nové príspevky (http://www.porada.sk/search.php?do=getnew) | Dnešné príspevky (http://www.porada.sk/search.php?do=getdaily) | Sledované témy (http://www.porada.sk/subscription.php) | | ETIKETA (http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html) | Návod (faq) (http://www.porada.sk/faq.php)
Dole pod blogom Momentálne účastní užívatelia, len je tam málo zeleného.
Tamila
05.05.10,17:29
Pod blogom nemám nič. Mám to od včera presne ako Tweety.
jozka56
05.05.10,17:31
Pod blogom nemám nič. Mám to od včera presne ako Tweety.
Mne tam nezmizlo nič:)
JarkaL
05.05.10,17:34
Ani mne nič nezmizlo.
jozka56
05.05.10,17:55
[QUOTE=Rozalka;1394005]Online vidím aj ja.
Stále som sa nedozvedela, prečo sú niektorí zelení a väčšina modrá??
Rozalka tu http://www.porada.sk/t139439-vip-clenstvo-docasne-nefukncne.html
jozka56
05.05.10,18:08
Pod blogom nemám nič. Mám to od včera presne ako Tweety.
Ani Xanti a hnedoočka tam nič nemáte??????
Xanti
05.05.10,18:11
Ani Xanti a hnedoočka tam nič nemáte??????
No nič, som na tom ako Tweety bez možnosti prístupu k online členom .
:)
Nastavenia (http://www.porada.sk/usercp.php) | Nové príspevky (http://www.porada.sk/search.php?do=getnew) | Dnešné príspevky (http://www.porada.sk/search.php?do=getdaily) | Sledované témy (http://www.porada.sk/subscription.php) | | ETIKETA (http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html) | Návod (faq) (http://www.porada.sk/faq.php)

Ja vidím len toto, a ked si všimnete tak medzi sledované témy a etiketa je také prázdne miestečko :)
Marína
05.05.10,18:11
Online vidím aj ja.
Stále som sa nedozvedela, prečo sú niektorí zelení a väčšina modrá??
Rozalka, zelení sú tvoji priatelia.:)
jozka56
05.05.10,18:21
No nič, som na tom ako Tweety bez možnosti prístupu k online členom .
:)
Nastavenia (http://www.porada.sk/usercp.php) | Nové príspevky (http://www.porada.sk/search.php?do=getnew) | Dnešné príspevky (http://www.porada.sk/search.php?do=getdaily) | Sledované témy (http://www.porada.sk/subscription.php) | | ETIKETA (http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html) | Návod (faq) (http://www.porada.sk/faq.php)

Ja vidím len toto, a ked si všimnete tak medzi sledované témy a etiketa je také prázdne miestečko :)
Ja nefungujem cez nastavenia, tak neviem posúdiť.:rolleyes:
zalobaba
05.05.10,18:28
Richard môžem otázku?

Sú v profile všetky body rozdelené?
Lebo len tak som si svoje prepočítala a je ich 801 ks a zábavných čo mám uvedené dole je 55 ks a mimotémy 1 ks. Viem, že zábavné sa nerátajú, mimotémy tiež nie.
Ale pod nickom pri príspevku mi ukazuje 991 ks bodov.

Teraz som napochybách. Nezobrazujú sa všetky? Alebo ich mám v toľkých témach, že sa to do štatistiky nezmestí? :eek:

Aj mne sa v rozdelení bodov stratili 3 body.....:o

Podnikanie46Účtovníctvo, dane, právo, BOZP14Diskusia ostatné3

A v profile mám celkový počet 66..... chlapi kua - niečo tu nesedí.
terezamaria
05.05.10,19:08
Naozaj máte pravdu, nad 3 užitočné sa vôbec body nepripočitávajú, neviem ale prečo sa píše o 6 bodoch, ktoré sa akceptujú. Nevie mi to niekto vysvetliť???:rolleyes:
sito
05.05.10,19:16
Terka, Richard, Richard nám to vysvetli. Ale kedy?
terezamaria
05.05.10,19:22
Terka, Richard, Richard nám to vysvetli. Ale kedy?

Keď zadal tému, tak ju snáď sleduje a dá nám vedieť. Lebo mám za to, že je zbytočné bodovať - teda dávať užitočné, keď tie body sa vôbec nepripočítavajú, 3 a dosť.:confused:
terezamaria
05.05.10,19:25
mimotemy Troštičku budem mimo témy. Nestáva sa vám, že keď kliknete na Moje nastavenia a idete pokračovať po rozbalení tabuľky na Ďaľšie nastavenia, tieto neidú kliknúť???? Robí mi to druhý deň.:confused:
Mgr.Shrek
05.05.10,19:28
Rozalka, zelení sú tvoji priatelia.:)

to sa mýliš....napr. teba medzi priateľmi nemám a si zelená...a iných mám a sú modrí...:confused::confused:
Meggi 1
05.05.10,19:39
mimotemy Troštičku budem mimo témy. Nestáva sa vám, že keď kliknete na Moje nastavenia a idete pokračovať po rozbalení tabuľky na Ďaľšie nastavenia, tieto neidú kliknúť???? Robí mi to druhý deň.:confused:
Terezka, teraz som vyskúšala, mne sa dá na to kliknúť a rozbalí sa ďalej.
sito
05.05.10,19:43
Keď zadal tému, tak ju snáď sleduje a dá nám vedieť. Lebo mám za to, že je zbytočné bodovať - teda dávať užitočné, keď tie body sa vôbec nepripočítavajú, 3 a dosť.:confused:

Tiež sa mi to neľúbi, ale rozhoduje Richard. Pokiaľ niekto má už v téme, odbornej 3 body a viem, že štvrtý, môj mu nezapočíta. Nič to, dám mu ho, aby videl, že si jeho odbornú radu vážim. Ale zároveň si nájdem iný jeho príspevok, kde nemá tri body a tam mu tiež pridám bod, ktorý mu už pripočíta. Tak ten bod odo mňa dostane. Možno nebude v odbornej téme, ale v diskusii, ale bude. Čo je dobré to je dobré. A to treba oceniť, po starom. Po novom, prehlásiť za užitočné.

Ľudia sa vynájdu, vždy.

Ďakujem Ľubke za bod. Skontroloval som a pribudol v diskusii. Tak to priebežne funguje. No Richard to musí doladiť, ako klavír. :);)

Potom budeme :eek: a nie sa :mad:.
jozka56
05.05.10,19:49
Neviem, neviem, ale asi robí problémy to, že máte určené nastavenia. Ja ich nemám zadané, tak mi všetko funguje ako má:rolleyes:asi:)
liba2
05.05.10,19:52
mimotemy

Kde to vidíš? Ja tú možnosť nemám už druhý deň.
ani toto nemáš ? je to duplicit "kto je on-line", aspoň ja len sem chodím nakúkať.:D

Momentálne účastní užívatelia (http://www.porada.sk/online.php): 700 (členovia: 70 ; hostia: 630)
jozka56
05.05.10,19:57
mimotemy

ani toto nemáš ? je to duplicit "kto je on-line", aspoň ja len sem chodím nakúkať.:D

Momentálne účastní užívatelia (http://www.porada.sk/online.php): 700 (členovia: 70 ; hostia: 630)
Píšu, že nie:rolleyes::confused:
sito
05.05.10,20:01
Neviem, neviem, ale asi robí problémy to, že máte určené nastavenia. Ja ich nemám zadané, tak mi všetko funguje ako má:rolleyes:asi:)

Jožka, niečo na tých farbách bude. Teba mám zelenú, ale Zituldu a pár ostatných, čo som pozrel sú modrí. Snáď nebudú červený, keď si to prečítajú :mad: Alebo sa odhlásia. To potom už ani Richard nenapraví.
Meggi 1
05.05.10,20:07
Jožka, niečo na tých farbách bude. Teba mám zelenú, ale Zituldu a pár ostatných, čo som pozrel sú modrí. Snáď nebudú červený, keď si to prečítajú :mad: Alebo sa odhlásia. To potom už ani Richard nenapraví.
Ty máš Jožku zelenú? :confused: U mňa je modrá :rolleyes: :) :D
Marína
05.05.10,20:12
to sa mýliš....napr. teba medzi priateľmi nemám a si zelená...a iných mám a sú modrí...:confused::confused:
Áno, už viem. Mne sa však zdá, že voľakedy to tak bolo, či azda aj tu sa mýlim?
sito
05.05.10,20:15
Ty máš Jožku zelenú? :confused: U mňa je modrá :rolleyes: :) :D

Pozrel som vo svojom profile a len Jožka je zelená. Nedalo mi.
Pozrel som aj v tvojom profile a tiež máš Jožku zelenú???
Prečo? Asi je top priateľ. :D:D:D
Meggi 1
05.05.10,20:16
Áno, už viem. Mne sa však zdá, že voľakedy to tak bolo, či azda aj tu sa mýlim?
Ak dobre viem, za nickom priateľov bolo (a asi aj ešte je) znamienko +
sito
05.05.10,20:19
Áno, už viem. Mne sa však zdá, že voľakedy to tak bolo, či azda aj tu sa mýlim?

Možno sa nemýliš. Jožku som mal zelenú, potom bola chvíľu modrá a zasa je zelená. :confused:
Meggi 1
05.05.10,20:21
Pozrel som vo svojom profile a len Jožka je zelená. Nedalo mi.
Pozrel som aj v tvojom profile a tiež máš Jožku zelenú???
Prečo? Asi je top priateľ. :D:D:D
Išla som pre istotu overiť tiež do svojho profilu, ale u mňa je Jožka modrá.
(Jožka, prepáč, že Tvoj nick padol za obeť skúšačov a overovačov farieb ;):D)
sito
05.05.10,20:27
Ak dobre viem, za nickom priateľov bolo (a asi aj ešte je) znamienko +

To + je vidieť pri návšteve posledných 10 vo svojom profile a bývalo aj "kto je on-line", ale to mi nejde. A k tomuto nemám momentálne prístup. Momentálne účastní užívatelia: (http://www.porada.sk/online.php)
sito
05.05.10,20:33
Išla som pre istotu overiť tiež do svojho profilu, ale u mňa je Jožka modrá.
(Jožka, prepáč, že Tvoj nick padol za obeť skúšačov a overovačov farieb ;):D)

Sranda, išiel som si overiť tvoje tvrdenie a máš pravdu, je modrá. Ale zasa máš zelenú danushku, ta bola pred tým modrá. Richardovi sa zbláznil semafór. :D
liba2
05.05.10,20:39
Sranda, išiel som si overiť tvoje tvrdenie a máš pravdu, je modrá. Ale zasa máš zelenú danushku, ta bola pred tým modrá. Richardovi sa zbláznil semafór. :D
:D:D:D po prečítaní utieram monitor :D :D :D
sito
05.05.10,20:40
Isto sa zbláznil. Jožku mam v príspevku teraz modrú a Meggi 1, zelenú. :D :mee: :mad:
sito
05.05.10,20:42
:D:D:D po prečítaní utieram monitor :D :D :D

Poutieram ho aj ja. Ráno býva múdrejšie. Prajem všetkým dobrú noc. Moc.
danushka
05.05.10,20:56
Sranda, išiel som si overiť tvoje tvrdenie a máš pravdu, je modrá. Ale zasa máš zelenú danushku, ta bola pred tým modrá. Richardovi sa zbláznil semafór. :D

:eek:
Aká modrá?...aká zelená?
Richard, rob niečo s tými farbami, vôbec sa mi to nepáči :D
jozka56
05.05.10,21:12
A mne sa páči rúžová:D a vôbec už neviem , čo s tými farbami:rolleyes: ale je štvrtok...to je OK:)
jozka56
05.05.10,21:14
Isto sa zbláznil. Jožku mam v príspevku teraz modrú a Meggi 1, zelenú. :D :mee: :mad:
Veď som tu nebola, preto som modrá:)
jozka56
05.05.10,21:19
Aaaa skoro som mala štikútku:D ale som ju zarazila:D
Meggi 1
05.05.10,21:19
:eek:
Aká modrá?...aká zelená?
Richard, rob niečo s tými farbami, vôbec sa mi to nepáči :D
:D ..farba nicku...u niekoho je modrá a u niekoho zelená :D Kým je to vo fáze zmien, tak sa asi menia farby ako chameleón :D uvidíme, aká farebná škála vzíde v konečnej fáze z prerábky :)
jozka56
05.05.10,21:21
:D:D:D:D:D
Meggi 1
05.05.10,21:24
Veď som tu nebola, preto som modrá:)
Ale teraz si tu a ešte stále si modrá :) :D
Melnick
05.05.10,21:29
Bóžinku Jožka, aj u mňa si modrá :eek: Nepotrebuješ kyslík ? :D:D:D Síce aj ja ho potrebujem, ale rada sa podelím. :):):D
jozka56
05.05.10,21:31
Meggi 1 som malá VIP, preto som iba modrá, zelení sú iní:D.
jozka56
05.05.10,21:32
Ja iba nebíčkovo modrá:D:D:D stačí, nie:D
ludmilla
05.05.10,21:35
Ja iba nebíčkovo modrá:D:D:D stačí, nie:D

Jožka určite dnes pozerala "Modré z neba" a z toho omodrela inak si tú cyanózu neviem vysvetliť :D:D:D
Meggi 1
05.05.10,21:40
Jožka určite dnes pozerala "Modré z neba" a z toho omodrela inak si tú cyanózu neviem vysvetliť :D:D:D
...len čo s tým, keď s takouto diagnózou je nás viac? :D
jozka56
05.05.10,21:42
Jožka určite dnes pozerala "Modré z neba" a z toho omodrela inak si tú cyanózu neviem vysvetliť :D:D:D
Ups, dnes som telku nemala zapnutú, iba hodku doobeda:)/teda v stredu/:)
Tamila
06.05.10,07:01
Ak dobre viem, za nickom priateľov bolo (a asi aj ešte je) znamienko +
Rok, ako som na Porade, som rozmýšľala, čo to + asi znamená:D.
Marína
06.05.10,11:30
Veď som tu nebola, preto som modrá:)
Jožka, vraj modrá je dobrá.;):---

Rok, ako som na Porade, som rozmýšľala, čo to + asi znamená:D.
Miladka, a čo si sa neopýtala?:confused: Veď na to je porada.sk.:) Rady nielen rozdávaj, ale niečo aj ber.:---
Mária27
06.05.10,12:30
Meggi 1 som malá VIP, preto som iba modrá, zelení sú iní:D.

Niektorí sú zelení aj s 80 bodmi:

http://www.porada.sk/memberlist.php?pp=30&order=desc&sort=posts&page=3
Mária27
06.05.10,12:39
Online vidím aj ja.
Stále som sa nedozvedela, prečo sú niektorí zelení a väčšina modrá??

Rady tých modrých asi nie sú dosť odborné.
Na porade je to v súčasnosti tak:
- ak odporučíš svoju značku žehličky, lebo si s ňou spokojná (domácnosť), si odborník,
- ak poradíš, ako neprísť o byt (občianske právo), si z agentúry JPP.
sito
06.05.10,12:41
:D ..farba nicku...u niekoho je modrá a u niekoho zelená :D Kým je to vo fáze zmien, tak sa asi menia farby ako chameleón :D uvidíme, aká farebná škála vzíde v konečnej fáze z prerábky :)

A to je jar. Čo bude na jeseň?