ekovac
20.05.10,18:28
prosím Vas o radu. Kde by som našiel tlačivá na založenie s r.o. Aj všetky tlačivá?
Ďakujem :)
zk24
20.05.10,16:31
tlaciva alebo vzory zmluv a vyhlaseni?

tlaciva - ako zivnostensky register, navrh na vklad do OR alebo myslis zmluvy stylu Zakladatelska listina / Spolocenska zmluva?
zk24
20.05.10,16:32
Kazdopadne aj tu, cerpala som odtialto vzory zmluv a vyhlasenia... Ale aj tu na porade je ich dost..

http://www.mojepodnikanie.sk/clanky/Zalozenie-spolocnosti-s-rucenim-obmedzenym-sro
veronikasad
20.05.10,16:32
tuta
20.05.10,18:07
pozri tému tu na porade, sú tam aj vzory zmlúv

http://www.porada.sk/t63806-zalozenie-s-r-o-po-novom.html
msviki
20.05.10,22:38
neviem, ale je tu spusta firiem, ktore zalozia sro za naklady totozne akoby to stalo vybavovat samemu sebe.
taktiez ponukaju uctovnictvo v cene. tak preco stracat cas?
zk24
21.05.10,18:55
neviem, ale je tu spusta firiem, ktore zalozia sro za naklady totozne akoby to stalo vybavovat samemu sebe.
taktiez ponukaju uctovnictvo v cene. tak preco stracat cas?

Pretoze taketo skusenosti su na nezaplatenie. Ja som za aby si kazdy pobehal sam institucie. Potom su taki, ktori ani nevedia trafit na danovy urad, pripadne nevedia ocenit pracu ich zamestnancov, ktori musia vybavovat veci v priebehu roka.

Ja som si to obehala vsetko sama. a musim povedat ze mi to dalo vela.

Samozrejme nehovorim o zakladani firmy ako je Slovnaft. Ale o jednoosobovych pripadne malych s.r.o-ckach. Kazdemu sa tieto skusenosti zidu.
msviki
21.05.10,21:35
tiez som vyuzil firmu, ktora mi to urobila, a mam k tomu aj uctovnictvo a poradenstvo v cene.(pretoze o to im ide)
mojou ulohou je zhanat biznis a nie ako to chodi na uradoch. proste nemam cas. zijeme v dobe, ked chceme instantnu polievku, pouzivame mikrovlnne truby, aby bol obed pripraveny za 3 minuty a 10 sekund, uctovnika iba vtedy ked ho potrebujeme. kazdy zo spomenutych sa nejako zivy. preco nevyuzit ich skusenosti a network a rast s nimi. nechajme nech si zarobia, no a pritom pomozu aj nam.