maja
26.05.10,11:41
Ahojte,
používa z Vás niekto túto pumpu na vákuové balenie potravín ? Rozmýšľam nad kúpou, tak chcem vedieť niečo aj od tých čo to používajú, nie len od predajcov.
Ďakujem
Maja
Kazu
26.05.10,12:10
Ahojte,
používa z Vás niekto túto pumpu na vákuové balenie potravín ? Rozmýšľam nad kúpou, tak chcem vedieť niečo aj od tých čo to používajú, nie len od predajcov.
Ďakujem
Maja

Dnes sme všetci doma, už ju používam zriedkakedy ale keď manžel pracoval v zahraničí a synovia kvôli športu boli večne rozlietaní kdesi po svete tak som ju používala stále a bola som s ňou spokojná.
tetrisss
26.05.10,14:30
Majka, ja som povodne tuto sikovnu vecicku nechcela, lebo ju mala svagrina a vobec ju nepouzivala, az kym som sa podvodom nedostala na jej prezentaciu a tam bola sikovna dilerka a ked mi ukazala jej moznosti, tak som si ju zakupila a je to vec, co beriem do ruky kazdy den, pretoze kazdy zvysok jedla vaksujem a samozrejme aj vyuzijem, syr vydrzi cerstvy velmi dlho, mozes takto odlozit kopec veci cez vakuovy valec do 7 decovych zavaracich flias, ci orechy, fazulu, kokos, vsetko je cerstve, bez skodcov. Druha vec je, ze jestvuju uz aj ine systemy vakuoveho balenia a to ovela lacnejsie, ale zepter je zepter. Inak ak sa rozhodnes, tak si vyber okruhlu variantu, ta stvorcova ma trendenciu praskat na vrchnakoch a je to drahy spas.
maja
27.05.10,07:16
Ďakujem za rady. Viem že je to dosť drahé, ale na druhej strane mám obavy, či tie lacnejšie vydržia toľko rokov.
daria29
28.05.10,21:11
Ja vlastním už veľa rokov tuto supravu,no akosi ju nepoužívam. jedna nadobka ani neviem kedy praskla, potomtaká veľka nádoba,že je na všetko,zaberie pol chladničky,ďalej tá pumpa ma taku čiernu značku,že keď je vzduch odsatý,neukazuje,potom tá zastrčka ,čo je to ako adaptér,je ťažka ako hovädo, a ani mi to nepadlo, proste ten plast pukol.ja somto zbadala neskoro,lebo je to tresnuté v skrinke,čiže nemôžem to už asi reklamovať,je to veľa rokov.počas mladosti ma zaujali pekné veci do kuchyne,musela somich mať,vlastne prektické a pekné,neviemale prečo ,toto jedno mi nesadlo,možno je to škoda!!!po čase som presedlala na Tupperware, a to ma oslovilo vo všetkom, pre mňa je to ľahke do ruky, da sa to perfektne odvzdušniť!!nemusím vrčať stou pumpou, je to veľmi skladné!!da sa to v chladničke pekne uložiť a čo je dôležiťé,plast sa nepukne!!!no ale 100 ludí,100 chutí. môj názor.