Zavrieť

Porady

Zepter - Pumpa VacSy

Ahojte,
používa z Vás niekto túto pumpu na vákuové balenie potravín ? Rozmýšľam nad kúpou, tak chcem vedieť niečo aj od tých čo to používajú, nie len od predajcov.
Ďakujem
Maja
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    maja Pozri príspevok
    Ahojte,
    používa z Vás niekto túto pumpu na vákuové balenie potravín ? Rozmýšľam nad kúpou, tak chcem vedieť niečo aj od tých čo to používajú, nie len od predajcov.
    Ďakujem
    Maja
    Dnes sme všetci doma, už ju používam zriedkakedy ale keď manžel pracoval v zahraničí a synovia kvôli športu boli večne rozlietaní kdesi po svete tak som ju používala stále a bola som s ňou spokojná.

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Majka, ja som povodne tuto sikovnu vecicku nechcela, lebo ju mala svagrina a vobec ju nepouzivala, az kym som sa podvodom nedostala na jej prezentaciu a tam bola sikovna dilerka a ked mi ukazala jej moznosti, tak som si ju zakupila a je to vec, co beriem do ruky kazdy den, pretoze kazdy zvysok jedla vaksujem a samozrejme aj vyuzijem, syr vydrzi cerstvy velmi dlho, mozes takto odlozit kopec veci cez vakuovy valec do 7 decovych zavaracich flias, ci orechy, fazulu, kokos, vsetko je cerstve, bez skodcov. Druha vec je, ze jestvuju uz aj ine systemy vakuoveho balenia a to ovela lacnejsie, ale zepter je zepter. Inak ak sa rozhodnes, tak si vyber okruhlu variantu, ta stvorcova ma trendenciu praskat na vrchnakoch a je to drahy spas.

    maja je offline (nepripojený) maja

    maja
    Ďakujem za rady. Viem že je to dosť drahé, ale na druhej strane mám obavy, či tie lacnejšie vydržia toľko rokov.

    daria29 je offline (nepripojený) daria29

    daria29
    Ja vlastním už veľa rokov tuto supravu,no akosi ju nepoužívam. jedna nadobka ani neviem kedy praskla, potomtaká veľka nádoba,že je na všetko,zaberie pol chladničky,ďalej tá pumpa ma taku čiernu značku,že keď je vzduch odsatý,neukazuje,potom tá zastrčka ,čo je to ako adaptér,je ťažka ako hovädo, a ani mi to nepadlo, proste ten plast pukol.ja somto zbadala neskoro,lebo je to tresnuté v skrinke,čiže nemôžem to už asi reklamovať,je to veľa rokov.počas mladosti ma zaujali pekné veci do kuchyne,musela somich mať,vlastne prektické a pekné,neviemale prečo ,toto jedno mi nesadlo,možno je to škoda!!!po čase som presedlala na Tupperware, a to ma oslovilo vo všetkom, pre mňa je to ľahke do ruky, da sa to perfektne odvzdušniť!!nemusím vrčať stou pumpou, je to veľmi skladné!!da sa to v chladničke pekne uložiť a čo je dôležiťé,plast sa nepukne!!!no ale 100 ludí,100 chutí. môj názor.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.