Viva208
03.06.10,14:22
Ahojte, prosím Vás, máte tu niekto skúsenosti so získaním finančných prostriedkov cez peniazerychlo.sk ? či je to len jedna z ďalších pofidérnych spoločností? nepotrebujú dokladovať príjem, ručí sa nehnuteľnosťou.
Ďakujem veľmi pekne za odpovede.
Dantess
03.06.10,12:44
Úžera
Gabhus
03.06.10,12:50
Od takých ruky preč.
ondrejvla
03.06.10,13:10
Ahojte, prosím Vás, máte tu niekto skúsenosti so získaním finančných prostriedkov cez peniazerychlo.sk ? či je to len jedna z ďalších pofidérnych spoločností? nepotrebujú dokladovať príjem, ručí sa nehnuteľnosťou.
Ďakujem veľmi pekne za odpovede.

Nedodržíš niektorý z termínov v zmluve a nehnuteľnosť je :rychlofuc.sk
profesional
03.06.10,13:46
RPMN vysoko cez 50 % p.a.
Pozicku si vezme pri takej RPMN iba cisty zufalec.
Su banky co ti daju spotrebak ruceny nehnutelnostou bez preukazovania prijmu za omnoho nizsie uroky.
arizona
03.06.10,15:40
už len ten názov je podozrivý...:rolleyes:

a táto ochota, že " nepotrebujú dokladovať príjem", Ti nie je podozrivá???
Ako si chcú zabezpečiť, aby sa im peniaze vrátili späť? Jedine tak, že ti dajú takú zmluvu, že si stále jednou nohou bezdomovec...:mee:
BLINDSIDE
04.06.10,15:50
Zabúda sa však na to, že ani tie peniaze super rýchlo nedostaneš. Ak sa im nebude tvoja nehnuteľnosť páčiť a nebude likvidná nedajú ti nič. Prečo ? Nuž našim novodobým jánošíkom sa zamálili byty, domy a chcú viac. Keď majú odpredať tvoju nehnuteľnosť ostáva im značné percento vo vlastníctve. A nový majitelia už takéto kúpno-predajné zmluvy nepodpisujú. Preto už sa požičiava iba kvôli likvidite predmetnej nehnuteľnosti.
Halli
04.06.10,15:57
Nedodržíš niektorý z termínov v zmluve a nehnuteľnosť je :rychlofuc.sk

to bolo dobré Vlasti, normálne som sa nahlas zasmiala a dala som si tú stránku...ešte je neobsadená :D:D
up4anything
04.06.10,16:28
:D:D . paradne som sa zasmial uz len pri nazve temy ... Trochu ma aj udivuje, ze sa este stale najdu ludia co by s radostou zobrali peniaze od nebankovky a este by sa pri tom radi nechali prefackat tym ze im s radostou poskytnu svoju nehnutelnost ...

A chcem len podotknut ze moj prispevok nebol namiereny proti zakladatelovi temy ;)