Zavrieť

Porady

peniazerychlo.sk

Ahojte, prosím Vás, máte tu niekto skúsenosti so získaním finančných prostriedkov cez peniazerychlo.sk ? či je to len jedna z ďalších pofidérnych spoločností? nepotrebujú dokladovať príjem, ručí sa nehnuteľnosťou.
Ďakujem veľmi pekne za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    už len ten názov je podozrivý...

    a táto ochota, že " nepotrebujú dokladovať príjem", Ti nie je podozrivá???
    Ako si chcú zabezpečiť, aby sa im peniaze vrátili späť? Jedine tak, že ti dajú takú zmluvu, že si stále jednou nohou bezdomovec...

    up4anything je offline (nepripojený) up4anything

    up4anything
    . paradne som sa zasmial uz len pri nazve temy ... Trochu ma aj udivuje, ze sa este stale najdu ludia co by s radostou zobrali peniaze od nebankovky a este by sa pri tom radi nechali prefackat tym ze im s radostou poskytnu svoju nehnutelnost ...

    A chcem len podotknut ze moj prispevok nebol namiereny proti zakladatelovi temy

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Úžera

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Viva208 Pozri príspevok
    Ahojte, prosím Vás, máte tu niekto skúsenosti so získaním finančných prostriedkov cez peniazerychlo.sk ? či je to len jedna z ďalších pofidérnych spoločností? nepotrebujú dokladovať príjem, ručí sa nehnuteľnosťou.
    Ďakujem veľmi pekne za odpovede.
    Nedodržíš niektorý z termínov v zmluve a nehnuteľnosť je :rychlofuc.sk

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    RPMN vysoko cez 50 % p.a.
    Pozicku si vezme pri takej RPMN iba cisty zufalec.
    Su banky co ti daju spotrebak ruceny nehnutelnostou bez preukazovania prijmu za omnoho nizsie uroky.

    BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

    BLINDSIDE
    Zabúda sa však na to, že ani tie peniaze super rýchlo nedostaneš. Ak sa im nebude tvoja nehnuteľnosť páčiť a nebude likvidná nedajú ti nič. Prečo ? Nuž našim novodobým jánošíkom sa zamálili byty, domy a chcú viac. Keď majú odpredať tvoju nehnuteľnosť ostáva im značné percento vo vlastníctve. A nový majitelia už takéto kúpno-predajné zmluvy nepodpisujú. Preto už sa požičiava iba kvôli likvidite predmetnej nehnuteľnosti.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    ondrejvla Pozri príspevok
    Nedodržíš niektorý z termínov v zmluve a nehnuteľnosť je :rychlofuc.sk
    to bolo dobré Vlasti, normálne som sa nahlas zasmiala a dala som si tú stránku...ešte je neobsadená

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.