katka30
26.10.05,08:02
Myslím si,že anketa mi úplne stačí,aby som si stále našla prehľad.....a ešte raz ďakujem za príspevky.....

Držím každému palce,kto sa odhodlá niečo sám robiť a nie len čakať ,aby mu druhí pomohli
janasv
26.10.05,07:27
Sorry, ale toto sem, podla mna, nepatri. Napadne mi to pripomina jednu nemecku maklersku firmu. Myslis to mozno s anketou dobre, ale toto by som skor zaradila do inzercie alebo vobec. zlezaradilKopec poradakov sa comusi venuje, ale tu na Porade predovsetkym kamaratsky radi. Tebe, mam pocit, ide skor o ziskanie ludi, jednak klientov a jednak si chces asi vytvorit siet. Tvoje otazky /ako vystrihnute zo skolenia/ k tomu smeruju.
katka30
26.10.05,07:33
Presne mi o to ide,aby som získala prehľad o tom ako ľudia reagujú na otázky takéhoto typu....
Osobne si myslím,že je to téma,ktorá sem patrí.Vieš prečo?
Veľa ľudí ani netuší,že vôbec niečo také funguje.A to,že som tam dopísala aj možnosť kontaktovať?Kto to tak bude cítiť,tak prečo nie...
janasv
26.10.05,07:43
Myslim, ze si mala kvalitne skolenie.......
katka30
26.10.05,07:48
A ja si myslím,že tieto veci Ti tak nie sú ani také vzdialené,že mám pravdu?!
A prečo si myslíš,že je v tom niečo zlé,keď chcem zistiť názor ostatných?
Ináč ja robím celkové poradenstvo(t.j.)aj účtovné.....
Ale som rada,že reaguješ...a ďakujem
janasv
26.10.05,08:20
Mila Katka30. Mne je jedno, cim sa zivis, co robis, co ta zaujima. Ak Ta to bavi, preco nie? Ale opakujem: TOTO PATRI PODLA MNA DO INZERCIE. Propagujes seba, svoju pracu a snazis sa ziskat ludi. zlezaradil

That is all. Howg, dohovoril som.
Richard
26.10.05,08:28
Katka, ak robíš účtovné poradenstvo, tak super!
Dúfam, že sa zaradíš a predvedieš sa .-)

Čo sa týka využívania aktuálnych možností zákona o dani z príjmu, myslím si že narážaš na 12000,- Sk.
Podľa môjho názoru sa tento "fenomén" poriadne zneužíva na predaj poistných produktov.
Ľudia si myslia, že ušetria 12000,- Sk, nevedia rozlišovať medzi základom dane a daňou.

Takto pekne lapajú chudákov ľudí, ktorí viac zaplatia na poplatkoch a províziách pre sprostredkovateľov ako v skutočnosti ušetria.
Rovnaká demagógia bola použitá ako útok na očakávané zmeny v zákone o dani z príjmu - viď iná téma na Porade.
katka30
26.10.05,08:42
ďakujem za príspevok!
Áno ľudia si mýlne myslia,že ušetria 12.000,-Sk.Ale presne o tom to je!!Poisťovne teraz rozposielajú svojim klientom listy,kde ich na jednej strane "upozornia" na túto daňovú výhodu a v zápätí hneď aj dokladajú šek na navýšenie platby.A preto si myslím,že vôbec nie je od veci,keď ostatní vedia bližšie o tejto téme....
katka30
26.10.05,08:45
V tvojom prípade "Začala som téme,tak ju aj dokončím"
Máš asi mylné poznatky,alebo zlé osobné skúsenosti.....
Ale aj takých tu treba,aby oživili rozhovor
Krásny deň!
endrju
26.10.05,08:48
Katka, prečo si myslíš, že práve Porada je tá správna stránka na takéto témy?

Väčšina členov Porady má o daňových zákonoch, dotáciach, nákladoch a podobných pojmoch dostatočný prehľad na to, aby sa nenechali nachytať na rôzne "ankety" takého typu akú prezentuješ vo svojom prvom príspevku.
katka30
26.10.05,08:55
myslím si,že mám každý právo prezentovať témy,aké uzná za vhodné.Ja osobne si myslím,že je to dostatočne aktuálna téma na to.A ak to má byť aj pre mňa prínosom a chcem zistiť na to pohľad ľudí,tak aj Vás - odborníkov sa na to spýtam.Vidíš v tom niečo zlé?
Áno je to môj prvý príspevok,lebo doteraz som nemala dostatok priestoru a času,aby som sa tomu venovala takouto formou.Iba som bola skôr čitateľkou.Myslíš,že to vadí niekomu?
pyton
26.10.05,09:31
Katka, tvoja anketa nemá žiadnu vypovedaciu hodnotu. Takýmto spôsobom jednoducho nadväzuješ kontakt na predaj tvojho produktu. Či už na ulici, telefonicky alebo tu.
vladan
26.10.05,09:47
Nedala som vypovedaciu lehotu ...
nie lehotu, ale hodnotu ;)
katka30
26.10.05,09:49
áno ďakujem za opravu.Aj tak sa neviem tam dostať....takže neviem ani ako to upresniť :))
ALDA
26.10.05,11:07
Katka 30, na Tvojom príspevku si cením to, že si ho napísala slušne. Píšeš, že si Poradu iba čítala a to máš o nás takýto úsudok? Keby si skutočne pozorne čítala, nikdy by si túto anketu sem nenapísala. Skús si ešte dobre poprezerať

odborné príspevky a potom dúfam, že svoj príspevok vymažeš a zaradíš sa k tým odborníkom, ktorí takéto reklamy nepotrebujú !!

Mrzí ma, že môj podpis pod odpoveď na takýto príspevok nesedí, skôr naopak, nie je mi do spevu:mee:
katka30
26.10.05,11:15
Nemám dôvod svoj príspevok vymazať.Ja sa pokladám za odborníka aapoň takého ako Vy ostatní....Vieš keby môj prípevok nezaujal,to by bolo pre mňa horšie.
A vôbec ja som stále bola toho názoru,že moja práca reklamu nepotrebuje,nech na ňu robia reklamu tí,ktorým som pomohla.A to je jedno,či priamo v tejto oblasti.....
A nemyslím si,že by z môjho príspevku ti nemalo byť do spevu :o))
Heni
27.10.05,18:03
a mne v tej ankete chýba odpoved typu:

ano, aj ja sa tým zaoberám

pretože sa takýmto poradenstvom v podstate zaoberá fakt väčšina z poraďákov...
katka30
28.10.05,09:50
super aj takáto odpoveď ma teší....