54321
09.07.10,14:44
Dobry den, prosim o radu:
V marci 2008 bola uzatvorena Zmluva o pripojeni (internetove pripojenie Turbo 2 s viazanostou na 24 mj.). Vsetky kolonky Miesto, Datum, podpis a peciatka ucastnika, Kod obchod. miesta ST, Datum prevzatia navrhu zmluvy, Meno pracovnika, Tel. cislo pracov. a podpis a peciatka predajcu boli riadne vyplnene.
V juni 2009 ma navstivil externym pracovnikom fi. T-Com a presvedcil ma prejst na Turbo 3 slubom, ze budem mat vyssiu rychlost za lacnejsiu a jednotnu cenu pocas 24 mj. viazanosti.
Z dovodu castych vypadkov internetu, pomalej rychlosti (zostalo Turbo 2), zvyseniu ceny tieto sluzby, xx reklamaciach na tel. a internet. sluzby a aroganciu obchodneho a reklamacneho oddelenia T-Comu (pravde sa nedopatrate!!!:mad:) som poziadal o ukoncenie tieto zmluvy. Povedali, ze sa to da, ale zmluvna pokuta je 116 €.

Dotaz:
Ci je zmluva pravoplatna ak na konci tieto zmluvy v kolonke „podpis a peciatka ucastnika“ je moje razitko-podpis, a kolonky „Miesto“ a „Datum“ su prazdne. „Podpis a peciatka predajcu / zastupcu poskytovatela“ je tam len podpis, kod predajcu, meno pracovnika, tel. cislo su vyplnene a kolonka „Datum prevzatia navrhu dodatku k zmluve“ je prazdna? Po podpise zmluvy som ju musiel sam okopirovat, z dovodu, ze zastupca T-Comu mi nevystavil fotokopiu odovodnenim, ze ju dostanem postou. Neskor mi postou zaslali podobnu zmluvu a na konci tejto zmluvy je odstavec „Zmluva sa uzatvara na dobu neurcitu. Tato zmluva nadobuda platnost a ucinost dnom podpisu oboch zmluvnych stra“ a vyplneny je len kod obchod. miesta, meno predajcu a datum prevzatia (bez peciatok a podpisov).
Preto ma interesuje ci su tieto zmluvy pravoplatne?
Dakujem za odpoved.
profesional
12.07.10,05:48
V pripade ak ti zaslali inu verziu zmluvy ako je ta ktoru ti dali pri podpise, tak by som podal trestne oznamenie.