Zavrieť

Porady

Zmluva bez datumu uzatvorenia

Dobry den, prosim o radu:
V marci 2008 bola uzatvorena Zmluva o pripojeni (internetove pripojenie Turbo 2 s viazanostou na 24 mj.). Vsetky kolonky Miesto, Datum, podpis a peciatka ucastnika, Kod obchod. miesta ST, Datum prevzatia navrhu zmluvy, Meno pracovnika, Tel. cislo pracov. a podpis a peciatka predajcu boli riadne vyplnene.
V juni 2009 ma navstivil externym pracovnikom fi. T-Com a presvedcil ma prejst na Turbo 3 slubom, ze budem mat vyssiu rychlost za lacnejsiu a jednotnu cenu pocas 24 mj. viazanosti.
Z dovodu castych vypadkov internetu, pomalej rychlosti (zostalo Turbo 2), zvyseniu ceny tieto sluzby, xx reklamaciach na tel. a internet. sluzby a aroganciu obchodneho a reklamacneho oddelenia T-Comu (pravde sa nedopatrate!!!) som poziadal o ukoncenie tieto zmluvy. Povedali, ze sa to da, ale zmluvna pokuta je 116 €.

Dotaz:
Ci je zmluva pravoplatna ak na konci tieto zmluvy v kolonke „podpis a peciatka ucastnika“ je moje razitko-podpis, a kolonky „Miesto“ a „Datum“ su prazdne. „Podpis a peciatka predajcu / zastupcu poskytovatela“ je tam len podpis, kod predajcu, meno pracovnika, tel. cislo su vyplnene a kolonka „Datum prevzatia navrhu dodatku k zmluve“ je prazdna? Po podpise zmluvy som ju musiel sam okopirovat, z dovodu, ze zastupca T-Comu mi nevystavil fotokopiu odovodnenim, ze ju dostanem postou. Neskor mi postou zaslali podobnu zmluvu a na konci tejto zmluvy je odstavec „Zmluva sa uzatvara na dobu neurcitu. Tato zmluva nadobuda platnost a ucinost dnom podpisu oboch zmluvnych stra“ a vyplneny je len kod obchod. miesta, meno predajcu a datum prevzatia (bez peciatok a podpisov).
Preto ma interesuje ci su tieto zmluvy pravoplatne?
Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    V pripade ak ti zaslali inu verziu zmluvy ako je ta ktoru ti dali pri podpise, tak by som podal trestne oznamenie.

    Zmluva bez datumu uzatvorenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.