Martin.Chalupa
15.07.10,10:05
Ahojte, máte niekto skúsenosti s mobilnou reklamou na vozidle - podmienky, doba, kto je za čo zodpovedný a pod. ... ?
Vedeli by ste niekto preposlať zmluvu ktorá by sa týkala tejto činnosti?


Vopred ďakujem
profesional
15.07.10,13:32
Ahoj, odstran prosim ta z tade ten email. Taketo zobrazenie emailu je porusenim pravidiel porady. Napis tam ze ak niekto chce poradit alebo ma zmluvu nech ti posle privatnu spravu.
arizona
15.07.10,14:36
A nemusíš dupšovať svoju otázku do viacerých tém. Zbytočne zahlcuješ Poradu :rolleyes: http://www.porada.sk/t138790-reklama-na-sukromnom-aute.html
profesional
16.07.10,09:42
Nechcem byt hnusny, ale presne dnes prisiel na niekolko stovak emailov v SR prave z tvojej adresy SPAM. Nevies o tom nieco? To chces podnikat takto?
Martin.Chalupa
16.07.10,10:03
Nechcem byt hnusny, ale presne dnes prisiel na niekolko stovak emailov v SR prave z tvojej adresy SPAM. Nevies o tom nieco? To chces podnikat takto?
Ahoj, túto situáciu riešim. E-mail nebol poslaný zámerne na uvedenú skupinu ľudí. Ved sa jedná o rovnaké spoločnosti ako sme my. Prechádzame na nový systém e-mailov a komunikácie a nejaké adresy sa dostali aj do uvedeného e-mail.

Snažím sa zistiť, ktoré presne a nejako to vyriešiť a oboznámiť ľudí, že to riešime, ale ide to ťažko ... No určite nešlo o spam, poznám aké sú u nás zákony na to a tiež ma to obťažuje, ked dostávam poštu o ktorú nemám záujem.

v prípade, že vieš o ľuďoch, ktorý dostali uvedený e-mail, pošli im prosím moje ospravedlnenie, a info, že na tom pracujeme. Fakt ma táto skutočnosť mrzí.

Ďakujem
Martin.Chalupa
16.07.10,10:15
A nemusíš dupšovať svoju otázku do viacerých tém. Zbytočne zahlcuješ Poradu :rolleyes: http://www.porada.sk/t138790-reklama-na-sukromnom-aute.html
Ahoj, dakujem za info, ale práve tento príspevok bol o súkromnom vozidle, preto som to založil takto. Ale ak sa dajú príspevky kumulovať, budem rád.
profesional
16.07.10,11:55
No, mozno to niektorych ludi nastvalo. Ale najviac to asi nastvalo WebHouse s.r.o., ktory ti poskytuje webhosting a emailove sluzby. Ich IP adresy sa dostali na medzinarodny blacklist (SpamCop a ine..) co znamena ze vacsina relevantnych serverov moze blokovat prijimanie emailov vsetkych ich klientov ktory budu posleiat najblizsich 90 dni emaily z ich serverov. Co moze sposobit skody radovo niekolko stovak tisic Eur. Najprv by si sa mal spojit s nimi a skusit s nimi riesit sposobenu skodu.
Martin.Chalupa
16.07.10,12:27
No, mozno to niektorych ludi nastvalo. Ale najviac to asi nastvalo WebHouse s.r.o., ktory ti poskytuje webhosting a emailove sluzby. Ich IP adresy sa dostali na medzinarodny blacklist (SpamCop a ine..) co znamena ze vacsina relevantnych serverov moze blokovat prijimanie emailov vsetkych ich klientov ktory budu posleiat najblizsich 90 dni emaily z ich serverov. Co moze sposobit skody radovo niekolko stovak tisic Eur. Najprv by si sa mal spojit s nimi a skusit s nimi riesit sposobenu skodu.
to verím, tiež by ma to nepotešilo ... rovnako ( asi ako väčšina ľudí ) nemám rád rôzne reklamy a pod. Aspoň tým, čo som e-mail našiel, som poslal ospravedlnenie, tak snáď to prijímu ( dúfam ). A Ďakujem ti za info a radu. skúsim sa s nimi ešte spojiť a zistiť aká je situácia.