Zavrieť

Porady

Reklama na sukromnom aute

Chcem sa opýtať, či ja ako FO na mojom súkromnom aute môžem umiestniť nálepku /reklamu/, resp. ho potlačiť logom PO? Neobmedzuje ma v tom právny poriadok SR, resp. neurčuje že musím byť podnikateľom? Prosím poradte ak ste sa už s tým stretli, resp. to uplatňujete na svojom súkromnom aute. Ďakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Môžete si polepiť celé auto čím chcete,pokiaľ to neodporuje dobrým mravom ,alebo nezakrýva neobmedzuje výhľad z auta.Reklamu môžete robiť aj zadarmo.

    bobekoad je offline (nepripojený) bobekoad

    bobekoad
    220870 Pozri príspevok
    Môžete si polepiť celé auto čím chcete,pokiaľ to neodporuje dobrým mravom ,alebo nezakrýva neobmedzuje výhľad z auta.Reklamu môžete robiť aj zadarmo.
    Vďaka. Takže polepiť ho aj 20timi logami rôznych firiem, ale v súlade s dobrými mravmi a nikto ma nebude za to sankcionovať...

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Pokiaľ to nebude vadiť konkrétnym firmám .Mali by ste sa tých firiem spýtať či proti tomu nič nemajú.

    miky64 je offline (nepripojený) miky64

    bol som,som a ešte chvílku budem ...viac miky64
    220870 Pozri príspevok
    Pokiaľ to nebude vadiť konkrétnym firmám .Mali by ste sa tých firiem spýtať či proti tomu nič nemajú.
    pokial to nie je hanliva alebo neeticka reklama tak žiadna firma nema problem pretože reklama je vždy dobrá a najlepšia je vtedy kednič nestoji
    bobekoad Pozri príspevok
    Chcem sa opýtať, či ja ako FO na mojom súkromnom aute môžem umiestniť nálepku /reklamu/, resp. ho potlačiť logom PO? Neobmedzuje ma v tom právny poriadok SR, resp. neurčuje že musím byť podnikateľom? Prosím poradte ak ste sa už s tým stretli, resp. to uplatňujete na svojom súkromnom aute. Ďakujem za odpovede.
    ahoj, máš už nejakú zmluvu s danou spoločnosťou ?

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Jediny komu by to mohlo vadit su daniari a tvoji susedia. Lebo aj jedni aj druhi v tom budu cidiet to ze zrejme z toho mas nejaky prijem. Takze riskujes bonz na danovy urad. A zavisi od toho ako sa s tym daniari vysporiadaju.
    Podla zakona o dani prijmu, pokial dojde k poskytnutiu plnei a za hodnotu nizsiu ako je hodnota obvykla, rozdiel do hodnoty obvyklej tvori propocitatelnu polozku k zakladu dane. Povedane ludskou recou, daniari aj ked nedostanes za tu reklamu nic, ti mozu vyrubit dan ako by si za tu reklamu zinkasoval plnu trhovu cenu.

    Reklama na sukromnom aute

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.