Eddie
19.07.10,11:44
Rád by som nechal poradiť ako postupovať v nasledovnej veci.
Kúpil som daný tovar cez e-shop, po jeho dodaní som sa z istého dôvodu rozhodol daný tovar vrátiť v rámci 7 dní predpísaných zákonom. Na stránke predajcu bol uvedený postup aby som daný tovar poslal späť na ich adresu a oni mi do 30 pracovných dní pošlú peniaze späť na účet.
Od doby prevzatia tovaru predajcom uplynuli 2 mesiace, peniaze však stále nemám. Za toto obdobie som ich niekoľkonásobne urgoval a z ich strany som dostal iba sľub, že už sa peniaze posielajú.
Vyzerá to tak že predajca nemá v záujme danú vec riešiť a tak by som poprosil informáciu akým spôsobom môžem ja danú vec riešiť. (podanie trestného oznámenia na polícii, podanie podnetu na prešetrenie SOI...) Problém je ešte ten, že predajca má sídlo v Čechách a iba prevádzku na Slovensku.
Ďakujem za príspevky.
Miichaela
19.07.10,09:58
Ak sa s predajcom nedá dohodnúť, treba vec postúpiť na SOI.
martinetto
21.07.10,16:40
V zmysle zakona o ochrane spotrebitela mas pravo vratit tovar do 7 PRACOVNYCH dni bez udania dovodu a prevadzkovatel (pokial ta nevyrozumel o neakceptacii - nevratil ti tovar spat) povinny vratit hodnotu za zaplateny tovar v plnej vyske do 15 sposobom aky bol uvedeny v tvojom liste - Postovou poukazkou/prevodom na ucet/barter ... Pokial mas original faktury, podaci listok z posty/kuriera, napis PODNET na SOI (podla prevadzky na ISOI BA, TT, TN, KE, BB...). Ak aku kolvek pomoc potrebujes napis ****