HISKO_112
26.07.10,19:17
PRSIM O POMOC Stojím pred dilemou skade sa najviac oplatí získavať tovar do športovej predajni-Je to možne z velkosladov zo Slovenska alebo Velkoskladov z Eu,kto je najlepšia alebo ktorá je ešte lepšia a cenovo najvýhodnejšia? A ešte ked si objednám tovar z nejakého Velkoskladu napríklad z Anglicka je to možné poslať aj nejakou kurierskou spoločnosťou?či si musím pre ten tovar osobne prísť? VO PRED ĎAUKEJM ZA ODPOVEDE
profesional
27.07.10,11:50
Najlecnejsie je dovazat to z Ciny. Len tak nesmu s tym chytit na hranici EU.
ivka70
27.07.10,11:53
mimotemy Z akej kade to chces dovazat???? :D
orientmonkey
27.07.10,13:03
:) pise sa "Z" kade a ne "S" kade :))) mozno by bolo ale lepsie preformulovat na "odkial" alebo "Z kadial"

No a k tvojej otazke. Poradim ti trik co exkluzivny slovenski predajcovia oblecenia. Ked dojdes do Parndorfu v Rakusku cez pracovny tyzden doobeda, tak neni ziadnou vynimkou, ze tam stretnes tychto makacov ako vo velkom nakupuju svoj exkluzivny tovar :))) vzdy ma to velmi pobavi. Asi najviac dal tak dva roky dozadu jeden co vykupil polku Mustang store lebo tam mali neskutocne zlavy. Potom ten tovar najdes v centrach za dva az trikrat take ceny...
Jano69
30.07.10,19:43
:) pise sa "Z" kade a ne "S" kade :))) mozno by bolo ale lepsie preformulovat na "odkial" alebo "Z kadial"

No a k tvojej otazke. Poradim ti trik co exkluzivny slovenski predajcovia oblecenia. Ked dojdes do Parndorfu v Rakusku cez pracovny tyzden doobeda, tak neni ziadnou vynimkou, ze tam stretnes tychto makacov ako vo velkom nakupuju svoj exkluzivny tovar :))) vzdy ma to velmi pobavi. Asi najviac dal tak dva roky dozadu jeden co vykupil polku Mustang store lebo tam mali neskutocne zlavy. Potom ten tovar najdes v centrach za dva az trikrat take ceny...


mimotemy Píše sa "exkluzívni" a nie "exkluzivny" a píše sa "polovicu" a nie "polku"
ascari
17.08.10,11:24
no keď sa už počujete z pravopisu tak exkluzívny sa z mäkkým i nepíše :cool:
andreaS
17.08.10,11:33
no keď sa už počujete z pravopisu tak exkluzívny sa z mäkkým i nepíše :cool:

ale pri mnoznom cisle ano...

je exkluzivny predajca ale exkluzivni predajcovia ;)

ked uz sa tu slovickujeme... :D
ascari
18.08.10,05:15
aha, až teraz som si všimol že hore v príspevku mal tých predajcov, ja slepý :D včera som si všimol len ten exkluzívny tovar, he he si mi teda dala :mad:
andreaS
18.08.10,16:06
tak vies, ked uz slovicka, tak nech sa to uvedie na pravu mieru ;) ale v zlom to myslene nebolo ;)
Laco-monter
21.08.10,18:16
"Z kade " ???

Z akej kade ??

Správne sa má použiť ODKIAĽ .
Laco-monter
21.08.10,18:17
Podľa mňa jednoznačne UA .

Nie je až tak veĺmi značkový, no čím viacej pásik, tým viacej adidas.

Nie ?
camozzi
21.08.10,19:27
S handrami z UA by sa mi hnusilo co i len podlahu utierat, nie to este nosit. Je smiesne nosit adidamajosos s piatimi pasikmi a tvarit sa, ze je to original. Ked uz nie original, tak aspon outlet z UK.
Laco-monter
21.08.10,21:05
myslel som to ironicky.
dangre004
01.09.10,13:05
Ja som napr. v BULHARSKU naďabila na fake NIKE a ADIDAS...nechápem, že to ľudia nevidia...tam majú EU normy v paži....registračné pokladne 0 bodov, a certifikáty zrejme tiež...
dangre004
01.09.10,13:12
Ja sa vyjadrím len čo sa týka zaslatia tovaru z Anglicka. Pošlú ti aj kuriérom, ale - najprv sa musíš u nich zaregistrovať - (nehovorím o tom, že všetky papiere firmy musíš mať v angličtine preložené)...a aspoň prvýkrát by som tam isto šla osobne - potom nakúpiš trebárs z netu, uhradíš (druhý problém, ale dá sa)...ale najprv si zisti to poštovné, lebo niekedy je horibilné....ale AK by si chcel tak ti dám kontakt na chlapíka čo dovezie hocičo...je to slovenská prepravná spoločnosť....poznám osobne, príde tam, vezme a dovezie ti...(sunset.bazar@gmail.com - môj mail)
terezamaria
01.09.10,13:17
:)

No a k tvojej otazke. Poradim ti trik co exkluzivny slovenski predajcovia oblecenia. Ked dojdes do Parndorfu v Rakusku cez pracovny tyzden doobeda, tak neni ziadnou vynimkou, ze tam stretnes tychto makacov ako vo velkom nakupuju svoj exkluzivny tovar :))) vzdy ma to velmi pobavi. Asi najviac dal tak dva roky dozadu jeden co vykupil polku Mustang store lebo tam mali neskutocne zlavy. Potom ten tovar najdes v centrach za dva az trikrat take ceny...

No moment a to nemusí mať predajca zmluvu napr. na predaj výrobkov značky adidas? Pokiaľ som počula, tak značkový predaj sa môže konať len so zmluvou s konkrétnou firmou, ktorej výrobky predajca predáva. Ďakujem za odpoveď.
rodina1
01.09.10,13:32
No moment a to nemusí mať predajca zmluvu napr. na predaj výrobkov značky adidas? Pokiaľ som počula, tak značkový predaj sa môže konať len so zmluvou s konkrétnou firmou, ktorej výrobky predajca predáva. Ďakujem za odpoveď.
Terezka, niečo je napísané aj tu:
http://www.porada.sk/t69844-predaj-znackoveho-oblecenia.html
http://www.porada.sk/t117544-predaj-znackoveho-tovaru-zo-zahranicia.html

mimotemylen som trošku chcela pomôcť :)
dangre004
01.09.10,14:00
Mne sa zdá, že veľkosklad by mal dať podnikateľovi certifikát originality - a ten musia držať na predajni v prípade kontroly. Neviem si predstaviť účtovníctvo tých "exkluzívnych" predajcov čo behajú po Pandorfe, podľa mňa tie nakúpené veci predávajú niekde na nete pod iným menom alebo predávajú bez dokladu ...proste čachry-machry - šup...