MikiHalasko
24.08.10,18:13
ahojte! pls. surne potrebujem vase skusenosti.
pri vchod dverach sme nasli znacky. + N alebo boly aj byty kde nebola znacka.
problem je v tom, ze dnes nam menia vchodovuu branu. a dnes sme si to vsimli.
mame podozrenie na zlodejou.
mate niekto skusenost?
dakujem
Stanislav 1975
24.08.10,19:36
ahojte! pls. surne potrebujem vase skusenosti.
pri vchod dverach sme nasli znacky. + N alebo boly aj byty kde nebola znacka.
problem je v tom, ze dnes nam menia vchodovuu branu. a dnes sme si to vsimli.
mame podozrenie na zlodejou.
mate niekto skusenost?
dakujem

Ale miky, toto sú len také bezprízorné taľafatky- si myslíš, že zlodeji si musia značiť byty kde tu po vchodoch? však na to sú diáre predsa...,pár krát to síce dávali v telke,ale to je somarinka-mandarinka...
durisovad
24.08.10,20:37
Mozno ti, ktori menili vchodovu branu, oznacovali byty, v ktorych byvaju pekne najomnicky.
bobino38
25.08.10,03:33
pekne +N, škaredé -N :-))))
220870
25.08.10,03:34
Treba sa opýtať monterov čo to znamena.
MikiHalasko
25.08.10,05:56
Ale miky, toto sú len také bezprízorné taľafatky- si myslíš, že zlodeji si musia značiť byty kde tu po vchodoch? však na to sú diáre predsa...,pár krát to síce dávali v telke,ale to je somarinka-mandarinka...

kecal som s jednym byvalim narkomanom, no bohuzial mi to potvrdil, ze si zviknu vykradaci ozancovat byty, ale ze vatsinou o ktorych maju info ze su dlhodobo prec, ci maju majetky.
Heni
25.08.10,06:05
PotPalo
25.08.10,18:08
Pred časom o tom hovorili v televízii. Ak si dobre pamätám, tak značky si robia elektrikári pri revíziách rozvodov, alebo keď potrebujú zaznačiť ako je to zapojené. Jeden to skontroluje a urobí značky pri dverách, po ňom príde druhý, ktorý podľa značiek značí do papierov alebo opravuje...
Rozalka
25.08.10,18:23
Aj zbojníci Ali Babu označili jeden konkrétny dom, ale šikovná Mardžána označila aj ostatné.
hladkyy
29.08.10,08:26
Vazeni, zlodeji si oznacovat byty nepotrebuju!

Stalo sa vam ze vam v byte zaklopal clovek a chcel s vami hovorit o bozom kralovstve? Odtialto pochadza toto oznacovanie, co presne znamena ale neviem.
ErinErin
29.08.10,13:06
kecal som s jednym byvalim narkomanom, no bohuzial mi to potvrdil, ze si zviknu vykradaci ozancovat byty, ale ze vatsinou o ktorych maju info ze su dlhodobo prec, ci maju majetky.

Asi toto nebude vtipné, ako to bolo v pláne - skôr tragické: Tí narkomani si už aj tie byty zrejme potrebujú označiť, aby ich našli...
Laco-monter
29.08.10,19:06
preboha ,

keď som vyberal fabku, tak som si ju tiž označil : "V-čkom" na vonkajšej strane

hadam ma nepridu vykradnuť, či niekam ma zaškatuľkujú ???