Zavrieť

Porady

Značky pri vchodových dverách

ahojte! pls. surne potrebujem vase skusenosti.
pri vchod dverach sme nasli znacky. + N alebo boly aj byty kde nebola znacka.
problem je v tom, ze dnes nam menia vchodovuu branu. a dnes sme si to vsimli.
mame podozrenie na zlodejou.
mate niekto skusenost?
dakujem
Naposledy upravil Dav : 11.09.10 at 21:34
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    MikiHalasko Pozri príspevok
    ahojte! pls. surne potrebujem vase skusenosti.
    pri vchod dverach sme nasli znacky. + N alebo boly aj byty kde nebola znacka.
    problem je v tom, ze dnes nam menia vchodovuu branu. a dnes sme si to vsimli.
    mame podozrenie na zlodejou.
    mate niekto skusenost?
    dakujem
    Ale miky, toto sú len také bezprízorné taľafatky- si myslíš, že zlodeji si musia značiť byty kde tu po vchodoch? však na to sú diáre predsa...,pár krát to síce dávali v telke,ale to je somarinka-mandarinka...

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Mozno ti, ktori menili vchodovu branu, oznacovali byty, v ktorych byvaju pekne najomnicky.

    MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

    Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac MikiHalasko
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Ale miky, toto sú len také bezprízorné taľafatky- si myslíš, že zlodeji si musia značiť byty kde tu po vchodoch? však na to sú diáre predsa...,pár krát to síce dávali v telke,ale to je somarinka-mandarinka...
    kecal som s jednym byvalim narkomanom, no bohuzial mi to potvrdil, ze si zviknu vykradaci ozancovat byty, ale ze vatsinou o ktorych maju info ze su dlhodobo prec, ci maju majetky.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Pred časom o tom hovorili v televízii. Ak si dobre pamätám, tak značky si robia elektrikári pri revíziách rozvodov, alebo keď potrebujú zaznačiť ako je to zapojené. Jeden to skontroluje a urobí značky pri dverách, po ňom príde druhý, ktorý podľa značiek značí do papierov alebo opravuje...

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Aj zbojníci Ali Babu označili jeden konkrétny dom, ale šikovná Mardžána označila aj ostatné.

    hladkyy je offline (nepripojený) hladkyy

    hladkyy
    Vazeni, zlodeji si oznacovat byty nepotrebuju!

    Stalo sa vam ze vam v byte zaklopal clovek a chcel s vami hovorit o bozom kralovstve? Odtialto pochadza toto oznacovanie, co presne znamena ale neviem.

    ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

    ErinErin
    MikiHalasko Pozri príspevok
    kecal som s jednym byvalim narkomanom, no bohuzial mi to potvrdil, ze si zviknu vykradaci ozancovat byty, ale ze vatsinou o ktorych maju info ze su dlhodobo prec, ci maju majetky.
    Asi toto nebude vtipné, ako to bolo v pláne - skôr tragické: Tí narkomani si už aj tie byty zrejme potrebujú označiť, aby ich našli...

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    preboha ,

    keď som vyberal fabku, tak som si ju tiž označil : "V-čkom" na vonkajšej strane

    hadam ma nepridu vykradnuť, či niekam ma zaškatuľkujú ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.