IMIP
31.08.10,07:47
mate niekto skusenosti s tymto bazarom? chcem si odtial asi kupit auto.
arizona
31.08.10,06:03
Ice dive
31.08.10,06:16
mate niekto skusenosti s tymto bazarom? chcem si odtial asi kupit auto.
no záleží od auta, ktoré chceš kupovať... samotná kúpa nie je problém ale ak sa jedná o staršie tuctové auto a pod... isté riziko tu je...
jojom
31.08.10,06:25
Chcel som od nich nedávno kúpiť auto, som si ho chcel dať doniesť z Nr do BB že si ho obzriem keďže hovoria že auto vám dovezú na pobočku. Špekulovali ako beta s pi*** aby som kúpil iné auto, že toto je staré ( 6 rokov ), a čo ak sa mi nebude páčiť, poškrabaný lak a tak, proste sa ma snažili všemocne ojedobehnuť len nech nemusia auto previezť. A to by som ho kúpil, len som to nechcel priamo povedať. Nakoniec som kúpil úplne inde.
O AAA som čítal veeela.
Je to asi tak ako natrafíš, svokrovci maju od nich auto a je v pohode. Kilometre si nevšímaj dosť možné že tam nebudú správne, prever si auto na ceste, na jame odspodu z dákym známym mechanikom a pod.
ivana184
31.08.10,06:55
Ja som si u nich chcela pred 2 rokmi kúpiť ročné auto. Bola som u nich ráno na prevádzke, urobili sme skúšobnú jazdu,dohodla som sa s nimi,že to auto beriem, zarezervovala som si ho aj cez internet a kvôli pracovným povinnostiam som musela odbehnúť do práce, prišla som po 2 hodinách na pobočku dokončiť kúpu vybraného auta a na moje prekvapenie, práve predo mnou ,,moje" auto predávali niekomu inému a nedalo sa už s tým nič robiť, totiž to dalo ale nechceli, riešila som to aj cez Prahu, rôzne sťažnosti...atď, a tak som na nich úplne zanevrela. A nebolo to u nich bežné auto, dávali mi rôzne náhradné alternatívy, ktoré sa ani nedali porovnávať.
Ingrid Ondruskova
31.08.10,07:24
Ja som si u nich chcela pred 2 rokmi kúpiť ročné auto. Bola som u nich ráno na prevádzke, urobili sme skúšobnú jazdu,dohodla som sa s nimi,že to auto beriem, zarezervovala som si ho aj cez inetnernet a kvôli pracovným povinnostiam som musela odbehnúť do práce, prišla som po 2 hodinách na pobočku dokončiť kúpu vybraného auta a na moje prekvapenie, práve predo mnou ,,moje" auto predávali niekomu inému a nedalo sa už s tým nič robiť, totiž to dalo ale nechceli, riešila som to aj cez Prahu, rôzne sťažnosti...atď, a tak som na nich úplne zanevrela. A nebolo to u nich bežné auto, dávali mi rôzne náhradné alternatívy, ktoré sa ani nedali porovnávať.
Tak toto sa stalo aj nám, mali sme dohodnuté Suzuki a kým sme prišli do Blavy , auto nám pred nosom zobrala p.Perušková /to je tá pani z Markízy, čo rieši oblečenie celebrít.../, no jo ...čo už...
k-a-t-k-a
31.08.10,07:30
Pokiaľ nemusíš tak od nich auto nekupuj.Mám vlastnú skúsenosť chodili sme tam ako na husle a oni stále mali svoju pravdu, tak to momentálne riešime súdnou cestou.
olga88
31.08.10,10:18
Prosim Vas a neviete, ci maju pobocku aj v Bardejove alebo blizko Bardejova?
ada159
31.08.10,13:33
veľmi rada sa zapojím do vašej debaty, a v žiadnom prípade auto cez AAA auto neodporúčam z vlastnej skúsenosti. Kedysi som od nich kúpila auto, pri kúpe auta som nútene nakolko sa jednalo o sumu nad 150 tis. Sk musela dokúpiť poistenie na mechanické časti a súčasti auta, pretože sa jedná o ojazdené vozidlá a môže sa stať, že sa tam objaví skrytá závada. Takže samozrejme cena sa zvýšila. Auto som doviezla domov a ráno som zistila, že z auta vyteká olej. Kedže bola možnosť do 24 hod. auto vrátiť, hned som šla s autom do autorizovaného servisu na kontrolu. Jednalo sa o závadu za 2500,- Sk, čo som akceptovala a auto si ponechala. Kedže závadu mi mohli odstrániť až za 14 dní, vypršala lehota na vrátenie. V servise mi oznámili, že sa pri rozoberaní rosypala spojka a oprava bola v hodnote 45 tis. Poistenie, ktoré som si musela doplatiť mi bolo úplne nanič, pretože aj ked spojka bola presne vymedzená v zozname, čoho sa poistenie týka, vôbec som v AAA aute nepochodila. Nedostala som od nich ani korunu na opravu a auto sa mi predražilo zo 150 tis. na 200. Další šok bol pri predaji. AAA Auto síce v zmluve sľúbilo, že auto odkúpia, ale cena bola smiešna a okrem toho, ked technik sadol do auta, spustil, že nefunguje ABS, ktoré fungovalo, že neštartuje do 3 sek., čo neštartovalo ani pri kúpe atd. Neuhádala som sa v ničom, oni majú svoju pravdu a neakceptujú žiadne iné vyjadrenie. A nakolko som nemala ani chuť ani čas riešiť to súdnou cestou, predala som auto pod cenu niekomu inému, ale na AAA auto určite nemám pekné slovo. Takže odvážlivec, čo sa nachytá tak ako ja. NEODPORUČAM v žiadnom prípade.
IMIP
31.08.10,14:00
tak takuto skusenost ti nezavidim a uz som sa teda rozhodla ze z aaa auto urcite nic nekupim
ada159
31.08.10,15:18
treba len nenaletieť na ich akože darčeky, dvd prehrávače, navigácie, pzp zdarma, lebo to zaplatíš určite väčšou sumou. A to som ešte počula aj zaujimavejšie prípady. Ale moja skúsenosť bola takáto. Aj keď pred kúpou boli skutočne veľmi milý, ochotný prísť pre mňa, resp. auto doviesť a samozrejme ručia za technický stav vozidla!!!!!
jacekova
31.08.10,16:47
ja som si chcela v AAA v Ba kúpiť auto Rav4. Mala som auto zajednané (vraj mi ho podržia 1deň), že ako sa rozhodnem. Keď som prišla ako na hotové, strááášne sa mi ospravedlňovali, že tam bol iný kolega a ten to auto predal. čiže ľavá ruka nevie čo robí pravá. otras.... potom som si kupila auto sama cez www.autobazareu.sk.
Laco-monter
31.08.10,17:16
veľmi rada sa zapojím do vašej debaty, a v žiadnom prípade auto cez AAA auto neodporúčam z vlastnej skúsenosti. Kedysi som od nich kúpila auto, pri kúpe auta som nútene nakolko sa jednalo o sumu nad 150 tis. Sk musela dokúpiť poistenie na mechanické časti a súčasti auta, pretože sa jedná o ojazdené vozidlá a môže sa stať, že sa tam objaví skrytá závada. Takže samozrejme cena sa zvýšila. Auto som doviezla domov a ráno som zistila, že z auta vyteká olej. Kedže bola možnosť do 24 hod. auto vrátiť, hned som šla s autom do autorizovaného servisu na kontrolu. Jednalo sa o závadu za 2500,- Sk, čo som akceptovala a auto si ponechala. Kedže závadu mi mohli odstrániť až za 14 dní, vypršala lehota na vrátenie. V servise mi oznámili, že sa pri rozoberaní rosypala spojka a oprava bola v hodnote 45 tis. Poistenie, ktoré som si musela doplatiť mi bolo úplne nanič, pretože aj ked spojka bola presne vymedzená v zozname, čoho sa poistenie týka, vôbec som v AAA aute nepochodila. Nedostala som od nich ani korunu na opravu a auto sa mi predražilo zo 150 tis. na 200. Další šok bol pri predaji. AAA Auto síce v zmluve sľúbilo, že auto odkúpia, ale cena bola smiešna a okrem toho, ked technik sadol do auta, spustil, že nefunguje ABS, ktoré fungovalo, že neštartuje do 3 sek., čo neštartovalo ani pri kúpe atd. Neuhádala som sa v ničom, oni majú svoju pravdu a neakceptujú žiadne iné vyjadrenie. A nakolko som nemala ani chuť ani čas riešiť to súdnou cestou, predala som auto pod cenu niekomu inému, ale na AAA auto určite nemám pekné slovo. Takže odvážlivec, čo sa nachytá tak ako ja. NEODPORUČAM v žiadnom prípade.

Tak to bola práca servisu , nie autobazáru.

Žiaden technik nepovie či je spojka v poriadku , alebo nie,kým nevyberie motor, aj spojku z auta a potom rozhodne, čo treba vymeniť.

Ale 45 000 za opravu spojky ??? :eek:

To je trochu moc,ibaže by namontovali takú,čo sa dáva do F-1. :D
ada159
01.09.10,06:56
Bola to práca jednoznačne aj autobazáru, pretože pokiaľ sa poistenie týka spojky, tak autobazaár, ktorý ti to poistenie nanútil presne na túto vec to má akceptovať a riešiť zo servisom, čo sa nestalo. V servise šli vymeniť len zadný semering, pretože to bol dôvod vytekania oleja, ktorý môžeš až ked dáš dolu spojku, ktorá sa rosypala a bolo treba novú. A cena spojky v autorizovanom servise, pretože iný AAA auto neakceptuije stála 45 tis. Takže mala som na výber, bud auto bez spojky, alebo zaplatiť a mať.
Ice dive
01.09.10,07:33
Bola to práca jednoznačne aj autobazáru, pretože pokiaľ sa poistenie týka spojky, tak autobazaár, ktorý ti to poistenie nanútil presne na túto vec to má akceptovať a riešiť zo servisom, čo sa nestalo. V servise šli vymeniť len zadný semering, pretože to bol dôvod vytekania oleja, ktorý môžeš až ked dáš dolu spojku, ktorá sa rosypala a bolo treba novú. A cena spojky v autorizovanom servise, pretože iný AAA auto neakceptuije stála 45 tis. Takže mala som na výber, bud auto bez spojky, alebo zaplatiť a mať.
AAA je len predajca, t.j. aj keď ti nanútili poistenie skrytých závad vyjadrovať k plneniu alebo neplneniu sa mala poisťovňa, v ktorej bolo poistenie uzavreté...
Nie som zástancom AAA, ja som od nich našťastie auto nekupoval len predával a to na 3x...a vždy ma vytočili tie ich herecké výkony... "na náprave je citiť, že je opotrebovaná, jazdili ste často v meste..." (to zistil po 5 km prevezení ked jazdil ako blázon vo vysokých otáčkach.....) potom "olej sa veľmi prehrieva"... musím sa na to pozrieť s vedúcim výkupu... proste reči a reči a to diagnostikovali auto len pohľadom...(kam sa hrabú autorizované servisy s ich diagnostickými prístrojmi:D:D) a ten čas čo tam človek musel čakať, kým vybavovali tú naj cenu... nakoniec som si zohnal ocenenie od autorizovaného predajcu a boli sme dohodnutý za 5 minút...
bsp1
01.09.10,13:32
Koncom juna sme od nich kupili 5 rocne auto. Asi po najazdeni 700 km - cca za 2 tyzdne sa pokazilo. Vycislena hodnota opravy - 3000 EUR len material + praca. Podla vyjadrenia autoservisu islo o skrytu vadu a doporucili nam uplatnit si reklamaciu v aaa auto.Take natahovanie neprajem nikomu. Napr. pri osobnej navsteve s nami nechceli spisat reklamaciu. Poslali sme ju pisomne, ale tym padom sme museli sme cakat 30 dni, pokial sa vyjadrili - samozrejme negativne. Cakala som, ze nam napr. ponuknu ine vozidlo a toto si vo vlastnej rezii opravia a predaju (ved maju vlastny autoservis) alebo nejaku snahu o riesenie situacie. A je toho este vela, mohla by som rozpisovat. Zaver - aaa auto nikdy viac.
Ice dive
01.09.10,13:36
od nás z dediny robil jeden v AAA predajcu, a hovoril, že jediné čo platí pri reklamáciách v AAA je, že keď tam prídete s Marízou/Jojkou, točiť reportáž o podfuku storočia, že si majiteľa auta vezmú bokom a reklamáciu vyriešia k najlepšej spokojnosti samozrejme mimo kameru a bez reportáže.....
Ajuška
01.09.10,14:38
V rámci ich "úžasnej akcie" šrotovné, som mala česť si s nimi tiež užiť svoje... aj na vlastné oči sa presvedčiť o deklarovanom overení technického stavu. Predávajúceho stlačili s cenou pod obraz boží (po skúšobnej jazde a krátkej vizuálnej prehliadke) a vzápätí auto preparkovali medzi ponuku na predaj s nehorázne navýšenou cenou... jednanie cez call centrum sa šialene rozchádza s realitou na predajnom mieste... Dlho som predýchavala či ich rozvláčim v bulváre... a chytám alergické pľuzgiere keď mi od nich príde do mailu uuužasná ponuka... (v konečnom dôsledku by som im však za ich tiežpraktiky mala byť vďačná... znechutili poctivca, od ktorého som mala šťastie kúpiť kvalitné ojazdené auto na priamo ... za super cenu)...:---
ada159
01.09.10,14:55
AAA je len predajca, t.j. aj keď ti nanútili poistenie skrytých závad vyjadrovať k plneniu alebo neplneniu sa mala poisťovňa, v ktorej bolo poistenie uzavreté...
Nie som zástancom AAA, ja som od nich našťastie auto nekupoval len predával a to na 3x...a vždy ma vytočili tie ich herecké výkony... "na náprave je citiť, že je opotrebovaná, jazdili ste často v meste..." (to zistil po 5 km prevezení ked jazdil ako blázon vo vysokých otáčkach.....) potom "olej sa veľmi prehrieva"... musím sa na to pozrieť s vedúcim výkupu... proste reči a reči a to diagnostikovali auto len pohľadom...(kam sa hrabú autorizované servisy s ich diagnostickými prístrojmi:D:D) a ten čas čo tam človek musel čakať, kým vybavovali tú naj cenu... nakoniec som si zohnal ocenenie od autorizovaného predajcu a boli sme dohodnutý za 5 minút...

ALe to akože poistenie, nebolo v žiadnej poisťovni, to bol v podstate ich produkt za to, že jazdené auto môže mať skryté vady. Preto to bolo nutné riešiť cez nich, ako predajcov. Nepomohla ani Praha, proste kúp a neotravuj. To je ich postoj k veci.
Laco-monter
01.09.10,17:00
Bola to práca jednoznačne aj autobazáru, pretože pokiaľ sa poistenie týka spojky, tak autobazaár, ktorý ti to poistenie nanútil presne na túto vec to má akceptovať a riešiť zo servisom, čo sa nestalo. V servise šli vymeniť len zadný semering, pretože to bol dôvod vytekania oleja, ktorý môžeš až ked dáš dolu spojku, ktorá sa rosypala a bolo treba novú. A cena spojky v autorizovanom servise, pretože iný AAA auto neakceptuije stála 45 tis. Takže mala som na výber, bud auto bez spojky, alebo zaplatiť a mať.

Ak by to každý tak riešil,žeby si daval namontovať originálne diely v autorizovanom servise , tak polovica aut nejazdí.

Nemal by kto zafinancovať opravu.

Mala si ešte jednu možnosť , zájsť za schopným mechanikom, ktorý by to urobil za 1/2 a spoľahlivo.
:eek: :)
Laco-monter
01.09.10,17:02
...samozrejme, že semering po čase odíde /okolo 130 000 km/

to je uplne normalne a netreba sa čudovať tomu
Ice dive
01.09.10,17:04
AAA je len predajca, t.j. aj keď ti nanútili poistenie skrytých závad vyjadrovať k plneniu alebo neplneniu sa mala poisťovňa, v ktorej bolo poistenie uzavreté...
Nie som zástancom AAA, ja som od nich našťastie auto nekupoval len predával a to na 3x...a vždy ma vytočili tie ich herecké výkony... "na náprave je citiť, že je opotrebovaná, jazdili ste často v meste..." (to zistil po 5 km prevezení ked jazdil ako blázon vo vysokých otáčkach.....) potom "olej sa veľmi prehrieva"... musím sa na to pozrieť s vedúcim výkupu... proste reči a reči a to diagnostikovali auto len pohľadom...(kam sa hrabú autorizované servisy s ich diagnostickými prístrojmi:D:D) a ten čas čo tam človek musel čakať, kým vybavovali tú naj cenu... nakoniec som si zohnal ocenenie od autorizovaného predajcu a boli sme dohodnutý za 5 minút...

ALe to akože poistenie, nebolo v žiadnej poisťovni, to bol v podstate ich produkt za to, že jazdené auto môže mať skryté vady. Preto to bolo nutné riešiť cez nich, ako predajcov. Nepomohla ani Praha, proste kúp a neotravuj. To je ich postoj k veci.
no tak potom je to dost zvláštne, že bol to ich produkt, a bolo nutné to riešiť cez autorizovaný servis... keď majú vlasnú dieľňu kde tie vraky spojazdňujú...:D:D:D keď to deklarovali ako poistenie tak by som si naštudoval jeho podmienky a v ramci možnosti by som podal sťažnosť na národnú banku slovenska, že podnikajú (predaj poistenia..) bez oprávnenia
Laco-monter
01.09.10,17:07
no tak potom je to dost zvláštne, že bol to ich produkt, a bolo nutné to riešiť cez autorizovaný servis... keď majú vlasnú dieľňu kde tie vraky spojazdňujú...:D:D:D keď to deklarovali ako poistenie tak by som si naštudoval jeho podmienky a v ramci možnosti by som podal sťažnosť na národnú banku slovenska, že podnikajú (predaj poistenia..) bez oprávnenia

V tomto "koktavom autobazare" nič nespojazdňujú.

Celá príprava auta na predaj spočíva v povysávaní a vyčistení interieru a nablýskaní pristrojovej dosky.
To je všetko, čo v AAA vedia pre zákazníka urobiť.
Ice dive
01.09.10,17:10
Ak by to každý tak riešil,žeby si daval namontovať originálne diely v autorizovanom servise , tak polovica aut nejazdí.

Nemal by kto zafinancovať opravu.

Mala si ešte jednu možnosť , zájsť za schopným mechanikom, ktorý by to urobil za 1/2 a spoľahlivo.
:eek: :)
no lenže nepoznáme okolnosti tohto prípadu, ak by si si ty kúpil auto a našiel závadu, o ktorej by si bol presvedčený, že je skrytá a mal by si na to záruku tiež by si to riešil cez autorizovaný servis a neriskoval by si, že by sa kvôli tomu, že si to riešil cez kamaráta v garáži za 1/2 ceny mohol predávajúci z toho vyvliecť že záruku neuzná...

Aj teraz v rámci voľného trhu EU, môže auto v záruke opravovať hocaký garážmajster a o záruku neprídeš, len holt výrobcovia sa poistili tým, že garážmajster musí mať prístroje na diagnostiku a absolvovať u nich školenie... čo nie je najlacnejšie a nemá to každý... takže opäť je to v prospech autorizovaných servisov...
Ice dive
01.09.10,17:14
V tomto "koktavom autobazare" nič nespojazdňujú.

Celá príprava auta na predaj spočíva v povysávaní a vyčistení interieru a nablýskaní pristrojovej dosky.
To je všetko, čo v AAA vedia pre zákazníka urobiť.
tak s tým čistením máš absolútnu pravdu, v tom sú fakt machri...

no by si sa divil, ako vedia spojazdňovať... bývalá kolegyňa od nich kúpila strieborný fiat stilo, jej manžel bol podnikateľ tak ho mali polepený reklamou a keď dával dole reklamu podarilo sa mu stiahnuť aj kus farby... a niektoré časti toho auta boli pod striebornou farbou modré... zober si už len fakt, videl si v AAA niekedy nabúrané auto? (povedzme len s pretlačeným kusom plechu...) ja teda nie...
Laco-monter
01.09.10,17:16
no lenže nepoznáme okolnosti tohto prípadu, ak by si si ty kúpil auto a našiel závadu, o ktorej by si bol presvedčený, že je skrytá a mal by si na to záruku tiež by si to riešil cez autorizovaný servis a neriskoval by si, že by sa kvôli tomu, že si to riešil cez kamaráta v garáži za 1/2 ceny mohol predávajúci z toho vyvliecť že záruku neuzná...

Aj teraz v rámci voľného trhu EU, môže auto v záruke opravovať hocaký garážmajster a o záruku neprídeš, len holt výrobcovia sa poistili tým, že garážmajster musí mať prístroje na diagnostiku a absolvovať u nich školenie... čo nie je najlacnejšie a nemá to každý... takže opäť je to v prospech autorizovaných servisov...

Vobec to nie je v prospech autorizovaných servisov,
bežný občan vie kalkulovať.
Ice dive
01.09.10,17:21
Vobec to nie je v prospech autorizovaných servisov,
bežný občan vie kalkulovať.
ak vie bežný občan kalkulovať, tak prečo autorizované servisy už dávno neskrachovali???:D:D:D veď prevažne žijú predajcovia aut zo servisu, a predaja náhradných dieľov ako zo samotného predaja aut...

S autom v záruke málokto chodí do iného ako autorzivaného servisu...
Laco-monter
01.09.10,17:26
ak vie bežný občan kalkulovať, tak prečo autorizované servisy už dávno neskrachovali???:D:D:D veď prevažne žijú predajcovia aut zo servisu, a predaja náhradných dieľov ako zo samotného predaja aut...

S autom v záruke málokto chodí do iného ako autorzivaného servisu...

Do autorizovaných servisov chodia , len tí, čo si dávajú výdavky na servis do nákladov.

Napríklad ja by som nešiel do autorizovaného servisu, v živote nie.
VŽDY by som dal auto do opravy iba takému mechanikovi,ktorého poznám a o ktorom viem,že ručí za kvalitu opravy svojim dobrým menom.
Žiadnu inú záruku nepotrebujem.
ada159
02.09.10,05:08
Ale oni vedia čo robia, zmluvne sme sa zaviazali že skrytá vada spadá pod záruku len v autorizovanom servise. A o týchto dosť podstatných veciach sa dozvedáš v AAA aute až ked príde k úhrade auta, a predajú ti to vlastne ako super bonus, že ručia za technický stav. Takže asi tolko
A ked už máš auto v servise a tam ti povedia, že sa spojka rosypala a riešiš to týždeň, tak si rád, že si konečne auto odtial vezeš preč. A pojazdné.
roman29
03.09.10,16:15
ja by som tam auto nekupoval.
kolovali po internete pribehy ako prave v AAA mozete kupit upravene auto so stocenymi km, aj znami mi podobne pribehy rozpravali.
Osobne skusenosti nemam, len taketo z 2. ruky.

Co mam znamych tak sa vyhybaju bazarom vseobecne a radsej kupuju cez sukromne inzeraty, pripadne si daju doviest a pod.
V kazdom pripade treba mat nezavisleho odbornika, najlepsie znameho, ktory vam to auto prezrie a predsa len bude vediet odhalit viac pripadnych uprav ktore maju zakryt nejake vady.

Uplne najidealnejsie kupovat auto nejakeho znameho znameho, ktory bude vediet potvrdit povod auta, ako na nom dotycny asi jazdil, ze nema stocene km atd.... toto asi je trocha tazsie ak mate predstavu o konkretnom modeli ... nie ako ja, ponukal znameho znamy stare auto, ale dobre, vyhovovalo na to bezne vozenie, tak som nespekuloval ... a to som dovtedy samozrejme ani nezvazoval danu znacku/typ :)
MatoB
03.09.10,17:54
Mam s nimi osobne skusenosti, no taktiez ako vacsina nie dobre. Ked som si tam rok dozadu kupoval auto technicky preukaz mi poslali po 2 mesiacoch, medzi tym som dostal za ten akoze nahradny pokutu dokonca 2x po 50€, takze tymto im aj dakujem, kluc od auta mi dali len jeden (s druhym mi auto asi ukradnu :( ) motor auta isiel prvych 250km maximalne v pohode po tych 250 kilakoch to bola hroza stratil na vykone aj v neutrali skapal, nechal ma v nudzi na frekventovanej krizovatke, a podobne, pisali ze nestacaju kilometre v autoservise mi ho napojili na nejaku srandu tam mi povedali ze stocene boli 2x, vraj nebolo nabuderane ale taktiez v servise povedali ine ale ved co uz... Len tolko odomna (este ze mame v rodine 2 auta)
Laco-monter
03.09.10,17:54
Dnes je ponuka ojazdených áut veľmi široká, aut je dosť,
len sa zdá,že sú zákazníci,ktorí by chceli super vozy za bazarové ceny, teda veľa muziky za málo peňazí...

Ja by som to videl z toho konca.
Ice dive
03.09.10,18:32
ja by som tam auto nekupoval.
kolovali po internete pribehy ako prave v AAA mozete kupit upravene auto so stocenymi km, aj znami mi podobne pribehy rozpravali.
Osobne skusenosti nemam, len taketo z 2. ruky.

Co mam znamych tak sa vyhybaju bazarom vseobecne a radsej kupuju cez sukromne inzeraty, pripadne si daju doviest a pod.
V kazdom pripade treba mat nezavisleho odbornika, najlepsie znameho, ktory vam to auto prezrie a predsa len bude vediet odhalit viac pripadnych uprav ktore maju zakryt nejake vady.

Uplne najidealnejsie kupovat auto nejakeho znameho znameho, ktory bude vediet potvrdit povod auta, ako na nom dotycny asi jazdil, ze nema stocene km atd.... toto asi je trocha tazsie ak mate predstavu o konkretnom modeli ... nie ako ja, ponukal znameho znamy stare auto, ale dobre, vyhovovalo na to bezne vozenie, tak som nespekuloval ... a to som dovtedy samozrejme ani nezvazoval danu znacku/typ :)
No zase ani auto z dovozu nemusí byť v cukríkovom stave ako si mnohí ľudia myslia... v nemecku sa tiež km stáčajú (prevažne autá idúce na export...), taktiež sa tam predávajú autá dovezené z Talianska, takže sa kľudne môže stať, že si doveziete auto na ktorom je exekúcia, alebo je kradnuté..... takže kúpa ojazdeného auta je vždy tak trochu hazard či už z bazáru, dovozu alebo aj od známeho... a na 100 % po kúpe sa objavý niečo s čím kupujúci pri kúpe nepočítal...

Stáčanie km nemusí byť v AAA pravidlom mohol ich stočiť ten čo to auto tam predával... poznám ľudí čo tam kúpili auto a kilometre sedeli s tým čo im povedal pôvodný majiteľ, čo to auto tam predával... (prevažne km tak okolo 150 000) ale zas poznám aj ľudí čo tam predali auto s 280 000 km auto a predávalo sa so 180 000 a o dva mesiace so 130 000 km...
Stanislav 1975
04.09.10,05:11
No zase ani auto z dovozu nemusí byť v cukríkovom stave ako si mnohí ľudia myslia... v nemecku sa tiež km stáčajú (prevažne autá idúce na export...), taktiež sa tam predávajú autá dovezené z Talianska, takže sa kľudne môže stať, že si doveziete auto na ktorom je exekúcia, alebo je kradnuté..... takže kúpa ojazdeného auta je vždy tak trochu hazard či už z bazáru, dovozu alebo aj od známeho... a na 100 % po kúpe sa objavý niečo s čím kupujúci pri kúpe nepočítal...

Stáčanie km nemusí byť v AAA pravidlom mohol ich stočiť ten čo to auto tam predával... poznám ľudí čo tam kúpili auto a kilometre sedeli s tým čo im povedal pôvodný majiteľ, čo to auto tam predával... (prevažne km tak okolo 150 000) ale zas poznám aj ľudí čo tam predali auto s 280 000 km auto a predávalo sa so 180 000 a o dva mesiace so 130 000 km...

No bože, 150 000 km hore-dole...:D:D:D
Ice dive
05.09.10,18:29
No bože, 150 000 km hore-dole...:D:D:D
no keď ti na takom aute odíde spojka, alebo turbo to bude radosti...:D:D:D, šak skoro ako funglovka:D:D:D
direttore
18.09.10,09:14
SU TO OJEBAVACI!
VECNE DOVODY A SKUSENOST Z NITRY:
1, Na webe si mozete hladat auto podla pobocky, realny stav na pobocke je iny. Podla vyjadrenia pracovnika pobocky to je tak roky a nikomu to doteraz nevadilo. Mne ano. A vadilo by to niekomu, kto by presiel 100 km zbytocne na zaklade informacie z webu.
2. Na webe slubuju dovezenie vybrateho auta do 24 hod. Mnou vybrate auto, za ktore zobrali vratnu zalohu, nedoviezli ani na siesty den. Uviedli zaujimave priciny: Jeden pracovnik, ze auto odislo z KE a je v BB a odtial ho pojdu zobrat oni. Druhy pracovnik, ze auto je v servise. Pani, ak klamat, tak koordinovane a jednotne-).
3. Nech im sluzi ku cti, ze vratili zalohu.
NIKDY VIAC!
VELA STASTIA, AAA AUTO!-)
vedette
30.09.10,12:30
mam skusenost - kupovala som tam ojazdene auto (9-rocne).

bola to pobocka v bratislave, kde sa najskor tvarili ustretovo, ale ked zistili, ze chcem otestovat viac aut pred samotnou kupou, zacali ohrnat nos. nakoniec som si vybrala tretie auto v poradi, na ktorom sa mi ale nepozdaval startovanie (motor naskocil asi az na tretikrat, potom to uz bolo OK).
Inaksie bolo to auto v pohode a agent povedal, ze to da overit mechanikom. Mechanici samozrejme potvrdili, ze je to OK. Nakoniec som auto kupila, ale asi po dvoch tyzdnoch som zase mala problem so startovanim. Dnes (2 mesiace od kupy) som dokonca skoro vobec nenastartovala.

Mam od bazaru rocnu poistku na mechanicke vady (davaju na vsetky auta, len na tie lacnejsie nie su pokryte drahsie opravy), len sa obavam, ze akurat tento problem nespada do preddefinovanych chyb, ktore poistovna uhradi. Este to zrejme budem konzultovat aj s pravnikom (to, ze bol problem v startovani pred kupou a oni ma ubezpecili, ze nie je), len sa obavam, ze uz nic dodatocne neporiesim..

Zaroven upozornujem, ze chcu nalakat ludi na rozne akcie, ale ani jedna z nich v mojom pripade nefungovala - napr. auto sa da vratit do siedmich dni len v tom pripade, ak ho kupujete za sumu od 5 000 eur vyssie (napr.) a v podstate sa neda vratit, len vymenit za ine.
Takisto na stranke pisu, ze vam preplatia cestu, ked si idete vyzdvihnut auto - no tak to sa len zasmiali, ze take sa dohaduje priamo v zmluve a ked som si to predtym individualne nedohodla, tak smola.
Jedinu vyhodu som mala, ze mi dali GPS, ktore mi vsak mali poslat z centraly v Prahe, nakoniec som si po mesiaci vyckavania musela cez infolinku zistit, ze si ho mam ist vyzdvihnut do jednej predajne v BA - jednoducho chaos.
Takisto nechcem opisovat patalie pri tom, ze mi zatajili, ze auto ma iba jeden kluc, pricom v lajstre pre lizingovu spolocnost dokladovali, ze ma dva a ked som sa potom pri preberani hadala, ze ako to je mozne, ze kde je druhy kluc, tak mi ukazali druhe lajstro, kde bolo uvedene, ze je tam len jeden kluc a ze som si to zle pozrela pri podpise. A ja im na to, ze ma neupozornili na to pri obhliadke a ze to bol urcite ich umysel..

Jednoducho si pri obhliadke a kupe napiste radsej zoznam veci, na ktore urcite nesmiete zabudnut pri komunikacii.
Samozrejme, pripravte sa na dlhocizne vyckavanie, to je asi ich taktika. ked sa pojdete stazovat, nenajde sa aj dve hodiny nikto kompetentny riesit vase staznosti.
pri platbe na ich ucet platba ide asi cez antarktidu - maju bordel v uctovnictve, cize mne az po 7 dnoch potvrdili, ze maju peniaze na ucte.
no a samozrejme, riadne si precitat lizingovu zmluvu - moc to nevysvetluju a v mojom pripade, kedy som mala akontaciu 70 %, som blbemu quatrocaru mala zvysok splacat so 45-percentnym urokom (co som bohuzial pri prepoctoch zistila az po podpise), cize som to radsej splatila v prvej splatke celkovo, lebo to bol brutalny preplatok!!
No a urcite si PZP nevybavujte u nich - vsade inde to vyjde lacnejsie!! (na toto som sa nastastie nenechala nahovorit:)

Takze - nenechat sa ukecat trapnymi naucenymi recami
stat si za svojim
pytat sa a dookola pytat
a hlavne, nechat si zmluvu na precitanie vytlacit a zobrat si ju domov (hlavne skontrolovat technicky stav a napr. tie kluce!!)

No a na zaver - ojazdene auta - to je velky risk, len som nemala inu moznost ako kupit si to ojazdene. Snad sa to nakoniec nejako utrasie.

Ak by som v bazare kupovala druhykrat, uz by som vedela ako na to. No co uz - ludia sa ucia na vlastnych chybach :)

Snad som niekomu poradila
MatoB
30.09.10,21:22
vedette a direttore s tymi klucmi a predajcami v Nitre mam podobny problem. Inak kazdy skusenejsi automechanik alebo proste clovek ktory sa zaujima o auta a zivia ho odporuci kazdy mozny autobazar len nie AAA auto. Proste AAA auto je podvodny autobazar. Myslim, ze neexistuje zakaznik tohoto autocentra ktory bol u nich na maximum spokojny.
Inak kupoval som raz ojazdene auto a od vtedy niky viac. Uz len funglase. To mas zarucene ze nieje kradnute, nikto s nim nic nenarabal (kilometre, neopravnene zasahy...), nikto pred tebou na nom nejazdil, pojde ti 3x lepsie ako jazdene, a za kazdu chybu si tam mozes vacsinou ty. A mnoho mnoho dalsich vyhod. Len jedna jedina nevyhoda > cena :D
MatoB
30.09.10,21:25
Po akej dlhej dobe Vam zaslalo AAA auto Technicky preukaz od vozidla???????????????????? Toto sa pytam vsetkych.
Stanislav 1975
01.10.10,05:46
Po akej dlhej dobe Vam zaslalo AAA auto Technicky preukaz od vozidla???????????????????? Toto sa pytam vsetkych.

Osobnú skúsenosť síce nemám, ale počul som,že sa čaká veľmi dlho...-ľudia už aj pokuty za to dostávajú od príslušnikov, za to že jazdia bez techničáku...
krskin
02.10.10,09:29
no urcite nie a nikdy..ja som nastastie predaval ale to tiez prislubily cenu na ktorej som bol dohodnuty a po 4 hodinach cakania ked videli ze som dost nervozni zrazu isli s cenou dole...a kedze ja uz som mal dohodnute auto na kupy tak som to zobral aj ked o 500 Eur nizsie..ale co ja viem od znamych zatial nikto nema dobre skusenosti.. a pocas predaja som bol aj svedkom starsieho manzelskeho paru s ktorymi jednali..ako s poslednymi hov.... auto po dvoch tyzdnoch nepojazdne..a naprava ziadna a ze rocna zaruka...a uz iba ked ja pozriem moje auto vykupili na zaklade ze sa na nom vykupca previezol cca 1km a na zaklade toho urcil technicky stav...dobre..aj kerd ja som mal auto v zaruke..ale ziadne pozeranie podvozku a pod, pocitac...takze kupia cokolvek...
MatoB
02.10.10,09:58
Osobnú skúsenosť síce nemám, ale počul som,že sa čaká veľmi dlho...-ľudia už aj pokuty za to dostávajú od príslušnikov, za to že jazdia bez techničáku...

Ano medzi tymi ludmi som aj ja co dostali 50€ za technicak kvoli AAA autu. V AAA aute posielaju technicak po 30 - 90 dnoch skor malokomu, do tej doby mas len neoverenu a bezvyznamnu fotokopiu TP.
Escape
18.11.10,09:58
Skoda, ze som si dopredu nepreverila tuto spolocnost aspon cez net. U mna je uz neskoro,ale dufam,ze to aspon niekomu pomoze..Ak teda nechcete spravit najhorsi obchod Vasho zivota,poobzerajte sa po inej moznosti,ako kupit auto.
Cize moja skusenost s touto spolocnostou,ktora si na svojej stranke uvadza aj eticky kodex (kolka ironia)
Prvykrat,ako sme prisli do spolocnosti, cakali sme cca 2 hodiny na prijatie.maju tam totiz asi 20 predajcov,co tam len tak behali a nemali co robit,ale asi len 4 takych,co sa Vam aj budu venovat. Kaslat na to,vsak kvoli novemu autu si pockate.
Prve stretnutie prebehlo v poriadku,zamestnanec bol mily,nasluboval hory doly,vraj dostaneme zadarmo este aj zimne pneumatiky,maju taku akciu.. auto sa nam pacilo, tak nam pan dal podpisat papiere..nech neprehanam,ale menej,ako 30 ich urcite nebolo..Nasou povinnostou bolo previest peniaze na ucet firmy s tym,ze nam zavolaju hned,ako peniaze dostanu a mozme si ist pre auto.Ked sa ani po vyse tyzdni obdrzania penazi neozyvali,zavolali sme im sami..1. pokus - zamestanec povedal,ze ide hned zistit,ci uz peniaze maju a obratom nam zavola..to sa nestalo. cize sme na druhy den volali zas - situacia ta ista, obratom nam zavolaju,ci uz peniaze maju..zas sme cakali marne..tak sme sa tam vecer vybrali.po pol hodine cakania (minimalne) konecne prisiel nejaky zamestnanec, ktory teda odbehol,ze nam to ide zistit.presla dalsia pol hodina,aby nam prisiel povedat,co sme my uz davno vedeli.peniaze uz davno maju.tak mame cakat na dalsieho zamestnanca,ktory sa uvolni a vybavi nas..presla hodina, dve, konecne nas zavolal zamestnanec. Privital nas s tym,ze musime este raz podpisat zmluvy,lebo sa minule pomylil.Tak sme podpisovali zas 30 papierov.uz sme boli fakt unaveni z tolkeho cakania, tak sme boli radi,ze sme konecne dostali kluc od auta.pri otazke, kde si mozme vyzdvihnut aj slubene zimne pneumatiky sa zrazu pan zacal vyhovarat, ze ta akcia vlastne ani neni..ale ako bonus dostaneme lekarnicku a sadu na osetrenie auta..a to vsetko ZADARMO.a tak reku ok.co uz..
Vazeni, ta bonusova sada ZADARMO nas vysla na vyse 500€.nafakturovali nam to spolu s cenou auta..zial, po tych hodinach cakania, citaniach vsetkych tych papierov sme si to nevsimli (nasa vina).ale to je asi ta etika,ktoru uvadzaju na svojej stranke.ak sme sa potom dovolavali,ako je to mozne,vysmiali nas,ze sme si to m ali vsimnut..ta sada zadarmo,co nas stala 500€ obsahuje lekarnickua sadu na cistenie,kde su nejake dva spreje a handricka.
Co sa tyka auta, mame ho sice doma,ale je odstavene.stale cakame,kedy firma auto odhlasi,aby sme si ho mohli my prihlasit.
Takze Vas prosim, nenalette na ziadne bonusy, akcie a riadne si vsetko citajte. Na nete som az potom zistila,ze nie sme sami, koho tato spolocnost prebehla.V nasom state je mozne vsetko.ja len dufam,ze raz narazia na nejakeho riadneho agresivca a tie ustocka,ktore tak vela slubuju, raz dostanu svoje.
roman29
19.11.10,09:19
znamy tam siel na pohovor ohladne prace.
ale viete ako to chodi .... zarobok je vo forme provizie z kazdeho predaneho auta. Aby ako tak slusne zarobili, musia sprostredkovat vela predajov. System ako stvoreny na to aby pracovnici pouzivali najroznejsie finty len aby doslo k obchodu. v posledne uvedenom priklade finta "zimne gumy zadarmo".
no a este ak sa k tomu pridruzi ze v takych spolocnostiach hlava nevie co robi pata .,....
staci masivna inzercia, reklamy a naivni ludia tam budu nadalej chodit ....
pricom by stacilo keby sa uz ludia konecne naucili pred kazdou takouto vaznejsou kupou googlit ....
sonab
19.11.10,09:30
Auto by sme odtial nekupovali. Mame skusenost z opacnej pozicie - z pozicie predavajuceho. Ked sme cez nich chceli predat auto, pytali sa nas, ci bolo havarovane a ked sme povedali, ze ano - bolo "tuknute", dalsia otazka bola, ci to je vidno. Ak to nie je vidno, predaju ako keby havarovane nebolo (aj ked predavaju korektne na to upozorni)...napokon sme auto cez nich nepredavali aj z mnohych inych dovodov, ktore zhrniem v kratkosti ako neseriozny pristup a zavadzanie.
blazonko
19.11.10,12:50
Ja mám opačnú skúsenosť. Brat bral odtiaľ auto. Za necelú hodinku sme mali všetko vybavené a už sme sa viezli domov. Mali sme zrejme šťastie, lebo tiež som už veľa počula.
harleydavidson
19.11.10,12:59
mam znameho, ktory tejto spolocnosti asi pred cca 4 rokmi predal svoje auto. Ake bolo jeho prekvapenie, ked asi po tvoch tyzdnoch nasiel svoje byvale auto v inzercii, kde malo na najazdenych Km stiahnutych asi 40 000 Km.
nikulik
20.11.10,19:05
Neodporučam. Strašne klamu. :/
roman29
22.11.10,16:00
Pitko, neviem, asi si len letmo precital tie prispevky.
Lebo si to nejako zle pochopil.
Ak niekto kupuje auto + ma k tomu dostat zimne pneu, za dohodnutu cenu X,
a nasledne to zimne pneu k tomu nie je, tak to nie je to iste co ty naznacujes, ze niekto ma 4000 euro a caka za to nove auto.
Tu sa bavime povacsinou o klamani zakaznikov.
buchač
22.11.10,16:52
Pitko, neviem, asi si len letmo precital tie prispevky.
Lebo si to nejako zle pochopil.
Ak niekto kupuje auto + ma k tomu dostat zimne pneu, za dohodnutu cenu X,
a nasledne to zimne pneu k tomu nie je, tak to nie je to iste co ty naznacujes, ze niekto ma 4000 euro a caka za to nove auto.
Tu sa bavime povacsinou o klamani zakaznikov.

Ak to tak je ...to o tých pneu , tak predsa vezmem saky a paky a idem o dom ďalej ...

A to , čo Escape napísala ...he , to asi aj v nejakom hypere najprv zaplatí a potom čaká na chlieb , mlieko a vajcia X dní ????

Vazeni, ta bonusova sada ZADARMO nas vysla na vyse 500€.....
No , vážení ...ja tak zvyknem robiť a asi aj viacerí ...
Vyberiem si tovar / je jedno , o aký ide ..../ , zaplatím , naložím a odídem ...
edigler
06.12.11,08:54
http://www.spolocenskaetiketa.sk/wp-content/uploads/2009/05/businessman.jpgPrave som mal tiez zaujem kupit auto z AAA, ale stratil som momentalne chut po precitani si vsetkych referencii.
K autu mala byt ja Servisna knizka, ktora sa vsak zahadne niekde stratila :-) tak mi to vysvetlili aby som s nou nepocital.
Velmi som sa bavil od prveho telefonickeho kontaktu na predavacovi v call centre....su to podla mna profesionali v predaji a da sa od nich nieco naucit...uz len ta doveryhodnost im chyba.
Ich cielova skupina su podla mna ludia ktory nemaju cas na preverovanie auta a spoliehaju sa na ich prisluby.
Takze im tento bussiness model bude este myslim dlho fungovat .... az kym na SVK nezmudrieme :-)
Rozhodne vsak odporucam AAA ako miesto kde si mozete auto vasich snov odskusat a potom sa rozhodnut kde si ho kupite. Treba si len nastavit filter pre predajcu lebo vela veci si vymyslaju len aby vas dostali do bazaru a tam s vami najlepsie hned vycashovali.
Ja som sa rozhodol kupit radsej od sukromnej osoby,ktora vo mne vzbudila doveru uz len v telefonickom rozhovore.Takze odporucujem dat na prvy dojem.
bodliak
06.12.11,09:06
Indeed
04.02.12,10:33
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011091102

a linky pod clankom...


Zmenilo sa okolo toho niečo ?
Adkamatkova
24.04.12,19:03
Ja som s touto firmou nadobro skoncila stale nas otravovali ze chcu kupit nase auto a dusovali sa ze nam daju tolko penazi kolko chceme. Tri krat sme tam boli s tym istym autom a aj tak nam vzdy povedali este nizsiu cenu ako pred tym. Velmi nedostojne od tej frimy je ze Vas este objednaju na urcity cas a potom tam dve hodiny cakate (a to vedeli ze som tehotna- upozornujem v pokrocilom stadiu!!!) tri auta co dosli po mne zobrali skorej ako mna!! ked uz sa predajca konecne ku mne dostal tak si na aute zajazdil a povedal ze ide pre fotak po 15 minutach sme ho videli pri dalsom aute ktore obhliadal!!! a nehal nas cakat- samozrejme sme zobrali okamzite vsetky papiere a odisly po dve a pol hodinach. A este tolko drzosti mali ze nam po polhodine zavolali ze preco sme odisli ved oni mali o to auto zaujem a ze nech pridem zajtra ze urcite sa to uz po 4 krat nezopakuje!!! no uz nikdy ma tam neuvidia. Nehovoriac ze by som si od nich nekupila ani jednu gumu na auto nie to este auto (moj priatel aj kolega zistili po pol roku ze na fabiach mali stocene kilometre o 100tis!!!!)
To je moj nazor nie len z jednej navstevy cize myslim ze nech si to radsej kazdy rozmysli….
mariocka1103
24.04.12,19:32
Mám skúsenosť, asi takú, že keď som chcela vyplatiť auto skôr, tak so mnou nik nekomunikoval, a keď som sa odhodlala po neúspešných mailoch o telefonát, odporučili mi písomnú žiadosť, aby som sa vôbec mohla dostať len k základným informáciám o leasingu. O vyplatenie som musela požiadať v druhej samostatnej žiadosti. Takže čo sa služieb týka ,,des"!
AlaNR
24.04.12,19:44
Pri zháňaní možností financovania som bola v Tatrabanke upozornená, že oni s 3áčkami nespolupracujú a neodporúčajú ich kvôli neserióznosti ani svojim klientom....
jordyl
21.05.12,10:18
Dobry den,

moja cerstva skusenost:
V piatok som telefonoval ci nahodou nechcu kupit auta, samozrejme ze chceli ze presne taky typ potrebuju, ponuknuta cena 6500 eur. Aby som prisiel cim skor, kedze som nemohol prist v piatok tak sme sa dohodli na sobotu, hovoril som mnou aj "manazer", dal mi cislo na seba aby som mu zavolal aby som nemusel cakat. Prisla sobota, skusal som volat na cislo co som dostal ci vsetko plati tak ako sme boli dohodnuty, avsak telefon nikto nezdvihol, zavolal som teda na infolinku a tam mi povedali aby som cim skor prisiel ze je vsetko vybavene nikto nebral tak sme dosli do AAA Auto. Pockali sme chvilku tak si nas zobral jeden tipek aby si prehliadol auto a prve co povedal "to auto je prilis leskle", to uz sme sa s manzelkou rehotali ze to bude zabava. Samozrejme prezrel si ho, potom skusobna jazda a pod....., vsetko ok. Tak ze do pol hodiny nam daju vediet ze kolko ponukaju za auto. Po pol hodine nam vykupca povedal ze ponukaju 5000 eur, to uz som sa otocil ze idem prec, hned ma zastavil aby som pockal. Kym odisiel uz mi volal "manazer" ze ponukaju 6000, tato ponuka sa mi nepozdavala tak som podakoval a odisiel.
Do teraz som to bral ako bezny obchod. Ale na to sa zacal zaujimavy pribeh:
Sadli sme do auta a odisli, kym sme dosli domov cca 45 minut, tak mi volali traja ludia a presviedcali ma aby som si to rozmyslel a rozne bla bla, nemal som uz na nich chut tak som im povedal ze si to premyslim. To som mal pokoj, ale iba do nedele. V nedelu uz mi zase telefonovali ze ci som si to nerozmyslel a pod. ale ze viac ako 6000 nevedia dat ale ze auto velmi chcu. Nechal som si cas na rozmyslenie takze ma volali zase o dve hodinky, to som si uz povedal ze pod podmienkou ze peniaze budem mat na ruku, budem vybaveny rychlo a dovezu ma domov ze s obchodom suhlasim. Vsetko bolo odsuhlasene a dohodnute len nejak mi nechceli dat cislo na konkretneho cloveka ktory by bol na pobocke v BA. Ale to mi az tak nevadilo ved co je dohodnute tak by malo aj platit. Teda sadol som do auta a vyrazil, este som ani nestihol dojst na pobocku a uz mi volal zase pan z infolinky ci sa mi venuju, ale kedze som tam este nebol tak im isiel zavolat ze nech uz ma cakaju.
Dorazil som na pobocku, zaklopal, vykupca zo vcerajska uz o mne vedel a hned som mu povedal ze mozme ist na kontrolu do servisu na zdvihak. Tak len ze nech pockam lebo som v poradi a ze si mam sadnut chvilku pockat, okrem toho ze ako sme sa dohodli, tak som mu povedal ze tych 6000.
A teraz prichadza to najlepsie: po chvilke cakania vykupca vysiel vonku a sa ma este raz spytal ze ako sme dohodnuty, tak som mu vysvetlil ze ma to prebehnut rychlo, peniaze na ruku (este raz dohoda bola 6000) a ze ma odvezu domov. Na co mi on odpovedal ze on to este raz poslal foto do prahy a ze sa stal niekde omyl ze mi vedia ponuknut iba 5500 eur. Na to som mu pekne vynadal a odisiel som prec.

Suma sumarum: nikto Vam neda tolko kolko Vam v AAA Auto naslubuju, nikdy im neverte co povedia, nikdy nedostanete kontakt na konkretnu osobu, stale to ide cez infolinku, aj ked sa na niecom dohodnete tak o pol minuty to uz neplati. Klobuk dole pred ich psychologickou formou "vydierania" zakaznikov v zmysle pockajte-dohodneme sa (ale dohody vytvaraju iba oni).
Odporucam z velmi velkej dialky obist tuto pochybnu firmu, a ich vydieracske praktiky!

PS: v pondelok mi este poslali SMS ze sa mi nevedeli dovolat (aj ked predtym mi volali asi 10x) a ze maju pre mna riesenie :-)

Dakujem, neprosim
Stanislav 1975
21.05.12,10:34
Dobry den,

moja cerstva skusenost:
V piatok som telefonoval ci nahodou nechcu kupit auta, samozrejme ze chceli ze presne taky typ potrebuju, ponuknuta cena 6500 eur. Aby som prisiel cim skor, kedze som nemohol prist v piatok tak sme sa dohodli na sobotu, hovoril som mnou aj "manazer", dal mi cislo na seba aby som mu zavolal aby som nemusel cakat. Prisla sobota, skusal som volat na cislo co som dostal ci vsetko plati tak ako sme boli dohodnuty, avsak telefon nikto nezdvihol, zavolal som teda na infolinku a tam mi povedali aby som cim skor prisiel ze je vsetko vybavene nikto nebral tak sme dosli do AAA Auto. Pockali sme chvilku tak si nas zobral jeden tipek aby si prehliadol auto a prve co povedal "to auto je prilis leskle", to uz sme sa s manzelkou rehotali ze to bude zabava. Samozrejme prezrel si ho, potom skusobna jazda a pod....., vsetko ok. Tak ze do pol hodiny nam daju vediet ze kolko ponukaju za auto. Po pol hodine nam vykupca povedal ze ponukaju 5000 eur, to uz som sa otocil ze idem prec, hned ma zastavil aby som pockal. Kym odisiel uz mi volal "manazer" ze ponukaju 6000, tato ponuka sa mi nepozdavala tak som podakoval a odisiel.
Do teraz som to bral ako bezny obchod. Ale na to sa zacal zaujimavy pribeh:
Sadli sme do auta a odisli, kym sme dosli domov cca 45 minut, tak mi volali traja ludia a presviedcali ma aby som si to rozmyslel a rozne bla bla, nemal som uz na nich chut tak som im povedal ze si to premyslim. To som mal pokoj, ale iba do nedele. V nedelu uz mi zase telefonovali ze ci som si to nerozmyslel a pod. ale ze viac ako 6000 nevedia dat ale ze auto velmi chcu. Nechal som si cas na rozmyslenie takze ma volali zase o dve hodinky, to som si uz povedal ze pod podmienkou ze peniaze budem mat na ruku, budem vybaveny rychlo a dovezu ma domov ze s obchodom suhlasim. Vsetko bolo odsuhlasene a dohodnute len nejak mi nechceli dat cislo na konkretneho cloveka ktory by bol na pobocke v BA. Ale to mi az tak nevadilo ved co je dohodnute tak by malo aj platit. Teda sadol som do auta a vyrazil, este som ani nestihol dojst na pobocku a uz mi volal zase pan z infolinky ci sa mi venuju, ale kedze som tam este nebol tak im isiel zavolat ze nech uz ma cakaju.
Dorazil som na pobocku, zaklopal, vykupca zo vcerajska uz o mne vedel a hned som mu povedal ze mozme ist na kontrolu do servisu na zdvihak. Tak len ze nech pockam lebo som v poradi a ze si mam sadnut chvilku pockat, okrem toho ze ako sme sa dohodli, tak som mu povedal ze tych 6000.
A teraz prichadza to najlepsie: po chvilke cakania vykupca vysiel vonku a sa ma este raz spytal ze ako sme dohodnuty, tak som mu vysvetlil ze ma to prebehnut rychlo, peniaze na ruku (este raz dohoda bola 6000) a ze ma odvezu domov. Na co mi on odpovedal ze on to este raz poslal foto do prahy a ze sa stal niekde omyl ze mi vedia ponuknut iba 5500 eur. Na to som mu pekne vynadal a odisiel som prec.

Suma sumarum: nikto Vam neda tolko kolko Vam v AAA Auto naslubuju, nikdy im neverte co povedia, nikdy nedostanete kontakt na konkretnu osobu, stale to ide cez infolinku, aj ked sa na niecom dohodnete tak o pol minuty to uz neplati. Klobuk dole pred ich psychologickou formou "vydierania" zakaznikov v zmysle pockajte-dohodneme sa (ale dohody vytvaraju iba oni).
Odporucam z velmi velkej dialky obist tuto pochybnu firmu, a ich vydieracske praktiky!

PS: v pondelok mi este poslali SMS ze sa mi nevedeli dovolat (aj ked predtym mi volali asi 10x) a ze maju pre mna riesenie :-)

Dakujem, neprosim

Mojmu kmotrovi sa stalo niečo podobné, ale ešte lepšie- bol som s ním, ked tam chcel predať voz- vtedy boli ešte koruny a dohodli sa na 300 tisíc korún, tak že OK, len zabudol doma potvrdko z leasingovky že ja to vyplatené, tak sme išli 2 km k nemu domov a o 10 min sme bolispať- chlapík, jéj už ste tu? takže ok 270 000 sk a kmotor sa ohradil , však bola dohoda na 300 000 a vtedy chlapík povedal vetu na ktorej sa smejem do dnes- ale to auto , keď ste boli pre potvrdenie zasa o niečo zostarlo...( opakujem po 10 minútach) :D:D
original.x
21.06.12,15:05
kamarat predaval auto cez net a ozvali sa mu ti kravataci z blavy co tu spominate ten bazar..chcel za bmw530d r.v. 2006 12500€. povedali mu ze nech ho pride ukazat ze ho hned vykupia..prisiel tam pred obedom a furt len cakal na nieco..nakoniec vecer mu ponukli 10000€ ale uz bolo neskoro tak ze nech pride na druhy den..na dalsi den priviezol auto..zas len cakal a cakal..az kravatak zahlasil ze viac ako 8000€ mu nemoze dat lebo volal do prahy a maju take auto...tak vecer odisiel domov..na dalsi den mu volaju ze ho vykupia ..tak prisiel tam..povedali mu ze mu daju 10000€ ale musi si u nich kupit dalsie auto..aj si chcel vybrat ale zas sa nedohodli...tak mu dali 8500€ a ze ked je auto nad 5000€ musi ist na kontrolu originality co stoji 500€ neviem kde tuto sumu nabrali..no nakoniec treti den vecer o jedenastej odchadzal s peniazmi..sice o 4500€ menej ale predsa z nejakymi...na druhy den bolo auto na nete za 12900€
salyyyyy
10.09.12,16:53
Pozor na lákadlá AAA AUTO. Zavolajú Vám, že odkúpia Vaše auto, prejdete k nim dlhé kilometre, ponúkanú cenu zrazia na tretinu, hľadajú chyby, aké sa dá...ak nesúhlasíte s cenou, poprajú Vám pekný deň a Vy znovu prejdete dlhé kilometre domov so zlým pocitom.
Indeed
11.09.12,06:34
Ja mam 15 ročne auto,je oškreté,sedačky presedené,zvuk ma otrasný a zdá sa ,že ani neťahá tak akoby malo,aj by som sa ho rád zbavil ,ale nikto nevolá..POMOŽETE ?
Indeed
19.09.12,06:23
Je to divné, ale ja chcem pridať pochvalný komentár na AAA auto-koktavy autobazar,

v našom meste otvorili novú pobočku,

bol som sa tam pozrieť a páčila sa mi široká ponuka aut od 1000 do 12 000 eur,

auta boli v dobrom stave s novými alebo zánovnými pneumatikami a zvonka zachovalé a pekné

A čo je podstatné , omnoho NIŽŠIE ceny ako v okolitých autobazaroch, kde chodím občas tiež kuknúť
a kde držia "ležiaky" s vidinou mastného kšeftu.

Aj jednanie predavača chodiaceho pomedzi auta bolo uslužné,no nevtieravé a korektné...

Zdá sa ,že manažeri tohto autobazaru urobili zmeny a AAA-autobazar je zase o trochu ďalej...

Moja navšteva tohto autobazaru ma uistila v tom,že ak by som chcel kupiť nejaké ojazdené auto,
tak pojdem len tam...

A myslím si,že sa nedajú paušalizovať v tejto téme uvedené negatívne skusenosti komplet na celú sieť AAA-auto
aj keď nepochybujem,že prispievatelia píšu svoje ozajstné skúsenosti.
bodliak
19.09.12,06:48
Kým vtáčka lapajú... Ozvi sa 2-3 týždne po kúpe.
xtriadax
19.09.12,07:36
Pridám aj ja svoju skúsenosť s AAA pri predaji auta.Keď som dal inzerát na net samozrejme sa ozvali z AAA že presne také potrebujú a že aj takú sumu dajú. Tak som sa usmial a po predchádzajúcej skúsenosti som mu povedal že ak chcú nech si prídu sami. Ja sa 150km nebudem voziť aby si oni prezreli auto. Dohodli sme sa teda že prídu a povedal som mu že ak nedajú 7500€ nech ani nechodia. Keď prišiel auto nafotil, premeriaval lak. Hneď že auto bolo búrané a ďalšie omáčky. Auto samozrejme búrané nikdy nebolo tak že mi dajú 6800€. Poďakoval som mu oznámil že auto búrané nebolo a dohoda na sume bola iná. Nakoniec stál pri aute ďalšie dve hodiny a mne telefonovali asi 10 krát že aby som si to rozmyslel. Nakoniec ma zlomili na 7200€.
Indeed
20.09.12,06:43
Ja nejdem kupovať žiadné auto... ale určite sa ozvem !
Indeed
20.09.12,06:44
tak si spokojný ?
Univenta
09.10.12,10:53
Odporúčam v žiadnom prípade nekupovať! Radšej sa obráťte na iný autobazár. Aj napriek "úžasnej" ponuke na poistenie skrytých vád sa totiž stane, že sa poisťovňa z toho vykrúti keď sa vám na aute niečo pokazí a odpovie, že uvedená závada nie je predmetom poistného plnenia!
xtriadax
09.10.12,10:59
dá sa povedať že áno aj keď som chcel viac :D
Indeed
12.10.12,05:49
Obchodný zákonník vymedzuje podmienky reklamacie , a okrem toho,každý kupujúci od autobazaru auto podpisuje kupno predajnú zmluvu,že je si vedomý toho,že kupuje auto OJAZDENÉ !
lubolelo
14.02.13,16:23
Ich prvoradým záujmom je zisk bez akýchkoľvek ohľadov.Klamú,podvádzajú, zavádzajú len aby človeka dotiahli do svojej prevádzky a tam začnú rozvíjať ich psychologickú hru.Našťastie vďaka týmto stránkam som odolal.Dík všetkým poraďákom!
buchač
14.02.13,16:30
Spoločnosť AAA AUTO otvorila prvú slovenskú pobočku Mototechny.
Predávať bude maximálne dvojročné autá s 30 000 najazdenými km a dvojročnou garanciou.

http://auto.pravda.sk/novinky/clanok/256268-mototechna-prichadza-na-slovensko/
PPali2580
07.03.13,21:12
LUDIA Prosim Vás ak môžte nekupujte auto v AAA Auto, Osobne som tam predal dve moje auta s vela kilometrami. Pri predávani mali auta km polovičné a v druhom prípade tretinkové. A moja posledná skúsenosť. Kúpil som si tam octavku na leasing. 1.problém po 5mes mi bolo odcudzené. 2 problém poistovna mi nepreplatila škodu lebo od výroby tam mali byť tri kluče a ja som dostal dva. 3 problem v zmluve o zabezpečení mi malými písmenkami bolo napísané že mi budú učtovat k leasingu navyše 2300€ za poskytnutie úveru ktoré teraz musím zaplatit. Týto odrbávači s autami ma na rovinu poslali do r.... oni už svoje peniaze maju a nič ich nezaujíma. Aj ked som sa vyhrážal medializáciou, ktroú teraz riešim. NEKUPUJTE V AAA AUTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:
PPali2580
07.03.13,21:15
tak toto pisal len zamestanec alebo vedenie tohto sprosteho autobazaru. Nie su to obchodníci s autami ale podvodnici s autami
KoxXxo
07.03.13,21:45
dobre
Indeed
10.03.13,12:54
niektorí zákazníci, su fakt NEPOUČITEĽNÍ... a autobazar na ich inteligenciu nemá žiaden vplyv
Indeed
10.03.13,12:58
Viacej čítajte REFERENCIE , a potom chodte kupovať auto !

vyhnite sa problémom, lebo problémom väčšiny zákazníkov autobazarov je , že nerealisticky tužia po VYHODNEJ kupe auta

jednoducho chcu veĺa muziky,za málo peńazí, a to je NEREALISTICKÉ !

A ak su odrbaní, nepriznajú si,že je to TREST , za ich hluposť a vychcanosť, nepriznajú si,že NALETELI,

ale nadávajú na autobazar...
živnostník-začiatočník
28.03.13,10:19
Ludia, ja sa vam cudujem.. Staci si precitat zmluvy, ktore pouzivaju a clovek s trochou zdraveho rozumu to nikdy nemoze podpisat.

Ani pri vykupe, nieto este pri predaji..
hokko
10.04.13,11:04
Dobry den.Moja osobna skusenost s tymto dementnym bazarom je velmi podobna.Call centrum vsetko v poriadku pridete na pobocku auto bolo krasne len skoda ze nemalo motor jeden anti predajca mi ponukol ci nechcem feldu,ja nanho kukam ci sa s konom nezrazil nahodou. Tak som si vybral take male bola to laska na prvy pohlad len skoda,ze som stracal na 100km asi liter oleja odisiel starer a po 1000 prejdenych kilometro by bola nutna oprava v hodnote 600e nastastie sa rozumiem autam a vsetko si viem spravit sam ale Boh opatruj toho kto je odkazany len na servis.Auticko uz jazdi v pohode ale boli casi ked bolo viac vo vzduchu ako na zemi. To nehovorim o tej zmluve a prefotenom technicaku co som dostal,dalej tam bolo kopec vymenenych veci zo starsich aut pokazene pasy,ine neschvalene svetla.Len tak tak som ho stihol prihlasit. Naozaj neodporucam nikomu. Banda oblbovakov nic viac. Prajem vela stastia a Boh opatruj ludi co si tam kúpia auto. Majte sa,dufam,ze nenaletite
Indeed
11.04.13,15:54
..auto nemalo motor ??? asi s tým koňom, si sa Ty zrazil...
lujza.j
13.04.13,07:16
.....ty sa rozumieš autám .....to sranduješ asi???keby tak asi kúpiš iné a inde...
rekib
04.02.14,17:52
NIKDY ani AAA auto ani ich S -auto leasing: 1. nápravy boli rozbité ( klby lietatali) a aby nevrzgali tak boli namazané, čo vydržalo týždeň. 2. chcel som leasing splatiť hneď na 2. deň a okrem ceny vozidla požadovali aj nejakú prémiu 1000 €, ktorú mi poskytli. Takže po mesiaci za auto som zaplatil 4300€ a predal za 2500€ !.... a ako povedal mechanik , ktorý opravoval náapravy, určite malo stočené km !
buchač
04.02.14,18:09
19.09.12 Je to divné, ale ja chcem pridať pochvalný komentár na AAA auto-koktavy autobazar,
v našom meste otvorili novú pobočku,
bol som sa tam pozrieť a páčila sa mi široká ponuka aut od 1000 do 12 000 eur,
auta boli v dobrom stave s novými alebo zánovnými pneumatikami a zvonka zachovalé a pekné
A čo je podstatné , omnoho NIŽŠIE ceny ako v okolitých autobazaroch, kde chodím občas tiež kuknúť
a kde držia "ležiaky" s vidinou mastného kšeftu.
Aj jednanie predavača chodiaceho pomedzi auta bolo uslužné,no nevtieravé a korektné...
Zdá sa ,že manažeri tohto autobazaru urobili zmeny a AAA-autobazar je zase o trochu ďalej...
Moja navšteva tohto autobazaru ma uistila v tom,že ak by som chcel kupiť nejaké ojazdené auto,
tak pojdem len tam...
A myslím si,že sa nedajú paušalizovať v tejto téme uvedené negatívne skusenosti komplet na celú sieť AAA-auto
aj keď nepochybujem,že prispievatelia píšu svoje ozajstné skúsenosti.

10.03.13 Viacej čítajte REFERENCIE , a potom chodte kupovať auto !
vyhnite sa problémom, lebo problémom väčšiny zákazníkov autobazarov je , že nerealisticky tužia po VYHODNEJ kupe auta
jednoducho chcu veĺa muziky,za málo peńazí, a to je NEREALISTICKÉ !
A ak su odrbaní, nepriznajú si,že je to TREST , za ich hluposť a vychcanosť, nepriznajú si,že NALETELI,
ale nadávajú na autobazar...
Áno , priznávam ...
Je to divné , ale ja a čítam ...čítam a čítam ... a až potom sa vyjadrím .
Je to divné , že niekto ( šak znalec jak onen chrobáčik ) zmení pohľad na danú skutočnosť , ale hlavne číta referencie ...
Pche , kydy a nie referencie ...ešte som nečítal ( ale inak čítam ) inzerát s negatívnymi referenciami ...
Fakt divné , až sa " čudujem "...ale niet sa čomu čudovať , ani komu ...;)
Jan Nezkusil
06.02.14,18:05
My od nich koupili už druhé auto a vpohode, jezdíme Humenné-Praha docela často za rodinou, Otázka jaké auto chcete koupit...v Autobazaru lze auto do 7 dnů vyměnit za jiné a je tam garance původu- že auto není kradené... Je to jeden z největších autobazarů ve střední Evrope
buchač
06.02.14,18:12
My od nich koupili už druhé auto a vpohode, jezdíme Humenné-Praha docela často za rodinou, Otázka jaké auto chcete koupit...v Autobazaru lze auto do 7 dnů vyměnit za jiné a je tam garance původu- že auto není kradené... Je to jeden z největších autobazarů ve střední Evrope
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10125.gif
lujza.j
06.02.14,18:42
My od nich koupili už druhé auto a vpohode, jezdíme Humenné-Praha docela často za rodinou, Otázka jaké auto chcete koupit...v Autobazaru lze auto do 7 dnů vyměnit za jiné a je tam garance původu- že auto není kradené... Je to jeden z největších autobazarů ve střední Evrope
ty čo pre nich robíš...toto sú čisto platené drízdy....keby bolo na mne hneď im zavriem "lokál"...jedna banda, ktorá okrem iného a toho je hodne...si dovoľuje predávať autá s jedným klučom.....!!!!
lapejko
06.02.14,19:21
pred pár rokmi som tam chcel predať svoju starú T4, ponúkali mi pár eur, nakoniec som predal známemu, servis ďalej zabezpečuje brat, najazdilo ďalších 100000 km...známy kúpil v Trusalovej Opla, nedošiel ani do Žiliny, motor kaput, bazár si umyl ruky keď im volal...
Marek65
29.06.14,11:05
Tak aj moja skúsenosť s AAA. Takmer som od nich kúpil auto, ktoré vyzeralo (a myslím že aj skutočne bolo) vo veľmi dobrom stave. Nakoniec to stroskotalo na podpise zmluvy. Po prvé nanútia poistenie vozidla (u mňa v hodnote 600€), o to je síce znížená na faktúre cena auta, ale je to poistenie ktoré sme nechceli. Druhá vec bol preberací protokol o vozidle, podľa ktorého bolo dané auto totálnu šrot - tiekol olej, prevádzkové kvapaliny, bolo búrané. hrdzavé, nefungovala dobre spojka ani prevodovka atď. Ževraj tento protokol im PC vypĺňa automaticky a oni do toho nezasahujú, ale manažér sa spýtal že ktoré položky sa mi nepáčia že to skúsime upraviť. Na to som povedal že minimmálne polovica. Týmto sa prakticky kryli, aby nanútená poistka bola aj tak nevymáhateľná. Nahnevaní po 2 hodinách čakania na príparvu zmlúv sme odtiaľ odišli a povedal som si že AAA naozaj nikdy. Medzitým som kúpil auto od súkromnej osoby.

No a šok prišiel tento týždeň (cca 3 týždne od návštevy AAA). Domov prišla obálka s poisťovne na zákonnú poistku pre auto, ktoré som chcel od AAA kúpiť. Pritom som im nepodpísal ani jeden papier a odišiel odtial. Mali len kompletne moje údaje z občianskeho preukazu. Myslím že yrušiť poistku problém nebude, otázka je čím ma ešte môžu prekvapiť zneužitím mojich osobných údajov. Čo viem vlastne v tomto prípade podniknúť aby som zabránil zneužitiu mojich údajov?
mirkag
05.01.15,21:05
nikdy nevstupujte do AAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ani kvôli kúpe a vôbec už nie kvôli predaju!!!!!!!!!!!!!
brodozz
09.01.15,12:21
Citam tu viac menej same negativa na AAA,ja mam ale pozituvnu skusenost z KE pobockou AAA,po tel dohode z sefom(cech)poslal po mna auto 30 km od KE,po skusobnej jazde mi bolo umoznene pozrie podvozok na zdvihaku v hale, ten sofer co ma doviezol tak so mnou zasiel do mest do post.bank,kde so vibral bubaky,nukali mi poistku no ja som odmietol a nic sa nedialo,po podpise zmluvi bolo potrebne zacalovat cca 100E,poprosil som technika ze nech vybavi zlavu ,tak to stiahli na 50E, a nakoniec ked som uz bol na odchode tak ten co mi auto predvadzal,doniesol lekarnicku,lano a orange festu.
bodoxx
10.01.15,19:21
POZOR!!!! Okradnú Vás minimálne o 25-30% z ceny, oproti Vašej súkromnej inzercií. Naši český bratia používajú skrytý psychologický nátlak tým, že Vás nechajú čakať 4 hodiny, kým oni urobia ocenenie aby Vám povedali že im je ľúto ale musia Vás "okradnúť". Nebojte sa dať si súkromný inzerát. Viac starostí, viac peňazí, menej zisku podvodníkom!!!
Kimik
03.02.15,15:39
ja som predala cez aaa auto suzuki ignis a vsetko prebehlo ako malo, este som dostala aj viac ako som chcela
Kolecko16
16.02.15,13:58
Velmi ma prekvapuju vsetky tieto negativne skusenosti, pretoze ja som cez AAA uz predal 2 auta a jedno kupil a zatial som nemal ziaden problem. Je to asi dost individualne. Neviem ako ine pobocky, ale v Bratislave ma vybavili vzdy rychlo a neboli tam ziadne problemy, co si pamatam
aktaK
16.02.15,14:07


:D[QUOTE=ja som predala cez aaa auto suzuki ignis a vsetko prebehlo ako malo, este som dostala aj viac ako som chcela[/QUOTE]



 





no toto, a ako ťa nakoniec uhovorili, aby si zobrala viac ?? to mi fakt nejde do hlavy, asi ťa museli príšerne dlho presviedčať :D

alaya1
16.02.15,15:57
ja som predala cez aaa auto suzuki ignis a vsetko prebehlo ako malo, este som dostala aj viac ako som chcela



:)
dmc
16.02.15,19:11
Velmi ma prekvapuju vsetky tieto negativne skusenosti, pretoze ja som cez AAA uz predal 2 auta a jedno kupil a zatial som nemal ziaden problem. Je to asi dost individualne. Neviem ako ine pobocky, ale v Bratislave ma vybavili vzdy rychlo a neboli tam ziadne problemy, co si pamatam

Ja som rad ze si sa "Kolecko16" s nami podelil o tvoje super skusenosti. Obdivujem ze si sa dokonca koli tvojmu super komentaru aj dnestneho dna zaregistroval tu na "PORADE" - je videt ze aj zamestnanci "AAA" sleduju diskusie a snazia sa prispievat. Aspon vieme ze sa triafame do "cierneho"
Kolecko16
02.04.15,16:41
Velmi ma prekvapuju vsetky tieto negativne skusenosti, pretoze ja som cez AAA uz predal 2 auta a jedno kupil a zatial som nemal ziaden problem. Je to asi dost individualne. Neviem ako ine pobocky, ale v Bratislave ma vybavili vzdy rychlo a neboli tam ziadne problemy, co si pamatam

Ja som rad ze si sa "Kolecko16" s nami podelil o tvoje super skusenosti. Obdivujem ze si sa dokonca koli tvojmu super komentaru aj dnestneho dna zaregistroval tu na "PORADE" - je videt ze aj zamestnanci "AAA" sleduju diskusie a snazia sa prispievat. Aspon vieme ze sa triafame do "cierneho"

naozaj sa triafas do cierneho dmc sikovny si :) niekto napise iny nazor ako ten tvoj a uz tu prskas a registroval som sa lebo blbo prihlasenie cez fb
Jozef Foltanek
03.04.15,16:31
dmc ano ak triafas do cierneho presne takto aj pri kupe auto, tak ti gratulujem :D ja som tiez kupoval v aaa auto a som spokojny, ale stalo ma to velmi vela casu. A ti co nadavaju, tak to je ich problem, ze nakupia bez rozmyslu hlavne aby bolo lacne....
digehe1
26.04.15,05:51
tak ja som kupovala ešte v roku 2007, všetko prebehlo tak ako malo, prísla som, popozerala, poporovnávala, vybrala, odskušala, zaplatila a odviezla sa hned domov, mám ho dodnes a budem mat i nadalej, teda nehodlám ho vymeniť-Opel Astra 1,4 :-)
kyjko
27.04.15,19:50
ja som tam raz predaval a raz kupoval ..vsetko bez problemov
juraj.be
03.05.15,17:36
ja som predaval auto v ackach, lebo som uz nemal nervy na tych debilkov, ktory maju pocit, ze som charita
lujza.j
03.05.15,18:36
v ačkach predávať iba ak v časovej alebo inej tiesni....alebo šunt...ktorý kúpia iba oni....

inak nikdy....pri tel.kontakte povedia "mega" cenu...ako napr. 2000e...prídeš do výkupu...drzo do huby 1300e.....mechanik sa otočil na opätku....auto predal další týždeň...za 2300e....
lukino_B
04.05.15,10:40
Ja som tam kupoval auto pred polrokom VW polo a zatial všetko fičí... Ku kúpe som si zavolal aj mechanika, ten my vysvetlil prečo má auto tak nízku cenu (vyklepávaná kapota)... po motoristickej stránke bolo všetko v poriadku tak som ho vzal a doteraz na ňom jazdím, maximálna spokojnosť za prijateľnú cenu ;)
lujza.j
04.05.15,10:48
Vyklepana kapota:D....nato nepotrebujes mechanika....oko vidi
Auta burane a stocene km....
lukino_B
04.05.15,12:06
:D Keď vyklepú kapotu, pekne nastriekajú tak moje oko laické by si to nevšimlo... Ale napriek tomu som spokojný, bol to vlastne dôvod nižšej ceny, čo mi aj predajca následne potvrdil. Je predsa samozrejmé že keď kupujem auto z bazáru tak nie je nové a už čo to prežilo, preto tomu aj zodpovedá cena...
Chobot
04.05.15,12:21
Nejako sa nám tu rozmohli fantómoví členovia, všetci záhadne ospevujúci kúpu auta cez tento bazár. No mám pocit, že tam asi nemajú čo robiť alebo že prikázali zamestnancom pridávať pozitívne príspevky na fóra ako reklamu.

Tu je zoznam registrovaných členov, ktorí sa registrovali od konca marca do začiatku apríla, pridali 2-6 príspevkov a potom po nich zaľahla zem:

Milan Parsel
Jozef Foltánek (títo dvaja si v jednej téme hrkútajú ako Fico s Maďaričom v tom predvolebnom spote)
Lubo Barek
kyjko
Juraj.be
bulina
spajder
lukino_B.

Nikde nič neporadili, každý je iba spokojný s kúpou auta cez .... alebo kydajú na iné bazáre či priame predaje od osôb.

No nič, napíšem Richardovi, nech preverí ich IP adresy. Ak sa potvrdí, že ide minimálne v jednom prípade o tú istú osobu, vyrazím všetkých. A v tejto téme nedovolím pridať novoregistrovanému členovi príspevok. Nech mi nikto netvrdí, že sa registruje na porade len kvôli tomu, aby napísal svoju pozitívnu skúsenosť s autobazárom...
lukino_B
04.05.15,12:26
:D keď sa človek zaregistruje a začne reagovať na jednu z diskutovaných tém tak ho hneď označujete za podvodníka ??! Označili ste ma v príspevku že robím niekomu reklamu, čo nechápem v akom zmysle je myslené, kedže sa tu rozoberá téma AAA a ja som mal s nimi skúsenosť... To sú akože povolené len negatívne komentáre ?
Chobot
04.05.15,12:28
:D keď sa človek zaregistruje a začne reagovať na jednu z diskutovaných tém tak ho hneď označujete za podvodníka ??! Označili ste ma v príspevku že robím niekomu reklamu, čo nechápem v akom zmysle je myslené, kedže sa tu rozoberá téma AAA a ja som mal s nimi skúsenosť... To sú akože povolené len negatívne komentáre ?

Ja si počkám, kým ťa admin preverí. A som zvedavý, či aj niečo poradíš aj v iných témach.
mona091
04.05.15,16:48
ja mam tiez skusenost s aaa, a velmi dobru. predavala som tam auto, poznala som jeho realnu odkupnu cenu, jeho stav, prisla som, pozreli ho, preverili, vyskusali, a dohodli sme sa, ze mi zavolaju, za kolko auto kupia, kedze som nemala cas tam cakat, odisla som, do hodiny som mala telefonat s cenovou ponukou, suhlasila som, bola to moja cena, dohodli sme si termin v dalsom dni,, kedy som im auto doniesla, podpisala KZ, ktoru som uz mala prichystanu, peniaze mi poslali prevodom do 3 dni, auto som odhlasila, a to bolo vsetko. bola som spokojna
juraj.be
10.05.15,11:42
chobot to vlastne ked nekydam na to, na co kydas ty, tak som tu neziadany? ano toto je ta demokracia na slovensku, pokial niecim vytrcas z davu, tak mas smolu...ja som neospevoval ziadnu kupu z toho bazaru, len som napisal, ze som tam predal auto a to je cela moja skusenost.
juraj.be
10.05.15,11:44
Mona nepis tu dobru skusenost, lebo budes oznacena za fantoma a nasledne vyrazena :D
Chobot
10.05.15,12:25
Mona nepis tu dobru skusenost, lebo budes oznacena za fantoma a nasledne vyrazena :D

Pokiaľ dlhoročný člen, ktorý je na porade aktívny so svojimi vyše 800 príspevkami napíše skúsenosť, tak je dôveryhodnejší, ako niekto, kto sa práve registroval len kvôli tomu, aby prispel do témy o nejakej firme a zhodou okolností s dobrou skúsenosťou.

Ty si tu ani nie mesiac, nič si neporadil, len navádzaš svojimi príspevkami na kúpu auta cez bazár. A zhodou okolností cez AAA. Rovnako ako tie pseudomená, ktoré som hore uviedol. Mali pár príspevkov a viac na poradu neprišli. A navyše písali "zhodou okolností" do rovnakých tém, že? Trafená hus zagágala.
Chobot
10.05.15,12:31
chobot to vlastne ked nekydam na to, na co kydas ty, tak som tu neziadany? ano toto je ta demokracia na slovensku, pokial niecim vytrcas z davu, tak mas smolu...ja som neospevoval ziadnu kupu z toho bazaru, len som napisal, ze som tam predal auto a to je cela moja skusenost.

Kúpu nie, ale robíš im reklamu:
"ja som predaval auto v ackach, lebo som uz nemal nervy na tych debilkov"

a kydáš na konkurenciu:

"deraxaci nemaju chrbtove kosti, to nevies?"

"taka naivita, ako ked kupujes v darexe auto v top stave"
juraj.be
10.05.15,20:05
lebo mam skusenost s darexom - nie osobnu, ale blizka osoba si tam kupovala auto. To, ze poviem, ze som tam nieco predal, je podla teba reklama? myslim, ze keby som kydal na konkurenciu tak kydam este na dalsich XY spolocnosti...a keby som mal robit reklamu, tak ich chvalim az neviem kam...
juraj.be
10.05.15,20:06
keby som mal zlu skusenost v nejakom inom bazare, tak ju napisem
juraj.be
10.05.15,20:10
aha, takze ak som sa registroval, tak vlastne nemozem vyjadrit svoj nazor... to vam gratulujem k takymto skvelym foram, kde vlastne novych clenov odpisete hned ako mna
bjuty smis
11.05.15,12:14
lebo mam skusenost s darexom - nie osobnu, ale blizka osoba si tam kupovala auto. To, ze poviem, ze som tam nieco predal, je podla teba reklama? myslim, ze keby som kydal na konkurenciu tak kydam este na dalsich XY spolocnosti...a keby som mal robit reklamu, tak ich chvalim az neviem kam...

robíš im reklamu, aj s tými tvojími kolegami..

a to poriadne trápnym a primitívnym spôsobom...
vlado 33
11.05.15,12:51
keby som mal zlu skusenost v nejakom inom bazare, tak ju napisem

Moja skúsenosť, výkup vozidla hlboko pod cenu, vyrabovanie vozidla po odkúpení, predaj vozidiel vysoko nad bežnou trhovou cenou. Kupujú len tí, čo nemajú chechtáky, na splátky. To je asi všetko, čo by som k AAA auto napísal.
Alexande
11.05.15,18:49
U nich je to hop alebo trop
Alexande
13.05.15,16:35
ešte doplním, že som raz chcel u nich kúpiť, ale nekúpil som a ako videli, že odchádzam, zrazili veľa cenu, takže to chce vyjednávať
juraj.be
14.05.15,17:53
keby som mal zlu skusenost v nejakom inom bazare, tak ju napisem

Moja skúsenosť, výkup vozidla hlboko pod cenu, vyrabovanie vozidla po odkúpení, predaj vozidiel vysoko nad bežnou trhovou cenou. Kupujú len tí, čo nemajú chechtáky, na splátky. To je asi všetko, čo by som k AAA auto napísal.

Vsak to je tvoja skusenost a neobvinujem ta tu z nicoho na rozdiel od teba. To co uz urobili s autom, ktore odomna odkupili som sa uz nezaujimal
lujza.j
14.05.15,18:09
to,že si tam predal jedno auto...teda vieéš o tom písať príspevkov....:D:---
miselito
18.05.15,11:33
ja som v AAA v roku 2012 kupoval Skoda Felicia 1,3 MPi. Po vymene zakladnych veci ako olej, filtre, rozvodovu retaz beha ako drak :D Ale Felicia je auto, na ktorom ma az tak ociganit nemohli, ale nieco drahsie by som tam nekupoval. A ked tam chcete nieco kupit tak minimalne so sikovnym mechanikom. :D
lukino_B
22.05.15,09:03
;) no to máš fajn kupovať feliciu v 2012 :D jazdeniek je vela treba si len vybrať, ale nechápem prečo práve felíciu, už by som potom radšej šiel do fabie, tam je cena porovnatelná to by si došetril :D
rapo_h
19.04.16,12:03
Ja som si u nich chcela pred 2 rokmi kúpiť ročné auto. Bola som u nich ráno na prevádzke, urobili sme skúšobnú jazdu,dohodla som sa s nimi,že to auto beriem, zarezervovala som si ho aj cez inetnernet a kvôli pracovným povinnostiam som musela odbehnúť do práce, prišla som po 2 hodinách na pobočku dokončiť kúpu vybraného auta a na moje prekvapenie, práve predo mnou ,,moje" auto predávali niekomu inému a nedalo sa už s tým nič robiť, totiž to dalo ale nechceli, riešila som to aj cez Prahu, rôzne sťažnosti...atď, a tak som na nich úplne zanevrela. A nebolo to u nich bežné auto, dávali mi rôzne náhradné alternatívy, ktoré sa ani nedali porovnávať.
Tak toto sa stalo aj nám, mali sme dohodnuté Suzuki a kým sme prišli do Blavy , auto nám pred nosom zobrala p.Perušková /to je tá pani z Markízy, čo rieši oblečenie celebrít.../, no jo ...čo už...

ked si celebrita, mozes vsetko :D
Ratko58
19.04.16,12:21
No ja som auto predaval a nemal som problem..mozno neni problem v nich ale inde haha
patrishaT
19.04.16,12:40
so sestrou sme hladali raz auto ktore by sme mali obe a chceli sme nieco male a svizne, taks me boli v tom aaa. nevim ci on sestru balil , lebo cely nakup bolo chichotanie a nakoniec sme aj vybrali :)
spajder
19.04.16,13:48
ono je to vzdy o obchode, dobre predat alebo kupit chce kazda strana. Takze ak vies ake auto chces a a za kolko tak proste skusis si dohodnut podmienky a ceny, myslim, ze dobry obchodnik vzdy najde kompromis.
felix1
19.04.16,16:18
Maju to perfektne prepracvane. Od škrupinkarov na Vaclavaku to zdokonalili na
skoro-monopol s ojazdenymi autami. Platia si Trolov na nete ( aj v Porade), ponukaju pod rôznymi www strankami predaj a vykup aut. V centre sa vzdy ozve centrala v Prahe alebo jej ,,spolupracujuce firmy,, . Ak das auto do predaja ako sukromna osoba na www sa ti zobrazi ponuka az po osloveni vykupcom z tvojej lokality a.t.ď.
lujza.j
19.04.16,16:29
Tito TRTI tu na porade ...maju taku periodu kedy sa tu objavia...asi zrovna dostali zakazku na "masaž":D
vlado 33
19.04.16,18:02
Ratko58,patrisha T, spajder, felix1- všetko čo ste napísali o bazáre AAA auto je pravda. Vy ste štyria spokojní zákazníci. rapo h, bludy o motore a servisnom technikovi si nechaj pre deti, my nerežeme seno. Buď si ***** ty alebo tvoj servisný technik.
Ratko58
20.04.16,08:11
vlado33 mna vobec udivuje, ze sa pokracuje v nejakej stratenej debate z 2010 !!!
kyjko
20.04.16,13:11
myslim si ze tejto debaty uz staci, naco tu vykopavat mrtvolu
lujza.j
20.04.16,13:37
myslim si ze tejto debaty uz staci, naco tu vykopavat mrtvolu
Tak naco tu okolo toho trepes dookola....sam so sebou:D
PistaVH
18.07.16,08:20
9.7.2016 som kupil auto v Aaa... Dohodli sme sa na zrychlenom odhlaseni - zriekam sa naroku na vymenu vozidla pocas 7 dni. V utorok 12.7. bolo auto odhlasene - prepis v ramci okresu a doklady mali byt dodane na pobocku v PP. Clovek by cakal ze kedze sa odhlasuje v PP a aj pobocka je v PP, doklady tam budu na druhy den. Ale kdeze. Ked som prisiel pan manazer mi oznamil ze pan ktory odhlasuje vozidla je z Presova a doklady zobral so sebou naco ich bude posielat vnutropodnikovou postou (kurier) na pobocku. No OK v stredu posle, najneskor v piatok budu na pobocke. Ale nie su. Pan manazer pre istotu ani nezdvihne telefon. Dnes v pondelok 18.7. sedim na pobocke kde mi nevedia povedat kde sa doklady nachadzaju. V piatok odchadzame na dovolenku a 30 dnovy limit na prihlasenie vozidla plynie....