Zavrieť

Porady

autobazar natahuje

ahojte.....kupila som auto z AAAAutocentra na pozicku cez Home credit s tym,ze vybavia odhlasenie a prihlasenie auta....za to sa im aj zaplatilo...o chvilu tomu bude pomaly 2mesiace co mam auto,na ktorom v podstate nemozem ani jazdit normalne,pretoze nemam k nemu doklady-jedine certifikat o pravosti auta ,opis VTP a kupno-predajnu zmluvu...home credit ma tlaci ,ze nemaju doklad o evidencii vozidla ,a aaaauto mi tvrdilo,ze papiere su na policii....tak som tam po mesiaci a nieco zasla ,ze co a ako...na policii na mna pozerali jak neviem co-v podstate o nicom nevedia...a tak som zasla do bazaru-papiere vraj uz su vybavene,len ich ma kolega a ten musel odcestovat,ze pride o 2dni,tak som tam zasla a papierov niet...vraj on ich ani nemal,a ze papiere sa stratili....a ze ich vybavuju na novo......uz ma to vsak prestava bavit,pretoze platim pozicku za nic,lebo z toho auta nemam nic....a tak sa vlastne chcem spytat,ci mi vie niekto poradit,ze ak im vratim auto naspat,kolko penazi si mozem ziadat spat-pretoze uz som zan dala dost vysoku akontaciu a 2 splatky a nemam z toho vobec nic....dik kazdemu ,kto mi aspon trosilinku poradi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    firmu AAA , nepoznám našťastie osobne, iba z médií, lebo sa stále na ňu niekto sťažuje, aký sú nepoctiví, nespoľahlivý klamári, podvodníci a pod.
    Len sa čudujem, že tá firma ešte funguje, a že stále tam ľudia kupujú...

    Pozri toto (podobný problém) http://staznosti.sme.sk/cpld/3066/AU...i-doklady.html

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Asi sa držia hesla, "Nikto vám nemôže toľko dať, koľko my vám môžeme sľúbiť." Tiež som na nich počul iba sťažnosti.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Auto kupit v AAA AUTO sa rovna len problemom a to nielen kvoli papierom,ale su tam aj ine 'chutovky'-na autach sa stahuju kilometre,vymienaju dobre suciastky za vadne atd. atd...
    Ja mam ten isty problem s mojim autom...Som z Trnavy, auto je este na Hlohoveckych znackach a kupoval som ho v Nitrianskom bazare (AUTO Peter -pri dialnici)... 29.7. 2010 bude uz piaty tyzden co mam auto...objavila sa mi tam este skryta vada, ktoru mi teraz servisuju (cca uz viac ako tyzden) a slubili mi za cca 3-4 dni, ale vratim sa naspät...Uz od druheho dna kupy vozidla im vyvolavam a stale mi tiez slubuju ze uz sa to riesi, uz to bude, dnes to ten chalan ide odhlasit a uz to malo byt - idem vam to prezistit, atd. ... atd. Uz som svoje emocie neovladol a vynadal som im tam do drbnu..ch, prijeba..ch debilov.
    AJ KED SOM CITAL NA TOM ODKAZE "SME" CLANOK A MAJITEL SA POTOM BAZARU OMLUVAL, tak chcem povedat len tolko, ze JA BY SOM SA IM NEOMLUVAL A BUDEM SUROVO NADALEJ DO NICH TLACIT A TO Z DVOCH DVOVODOV...: 1- "NAS ZAKAZNIK, NAS PAN" (oni si to uvedomuju...)
    2- AUTOBAZAR JE tzv. "SPOJKA" MEDZI PREDAVAJUCIM A KUPUJUCIM...TO ZNAMENA ZE ONI MAJU URCITU
    ZODPOVEDNOST ZA VZBAVENIE ODHLASENIA A MAJU
    Z CASTI ZODPOVEDAT ZA MESKANIE...
    A DAL SOM IM ULTIMATUM DO KONCA TOHTO MESIACA...INAK IM NAOBIM BORDEL V BAZARI!!!
    jagr-lion Pozri príspevok
    Ja mam ten isty problem s mojim autom...Som z Trnavy, auto je este na Hlohoveckych znackach a kupoval som ho v Nitrianskom bazare (AUTO Peter -pri dialnici)... 29.7. 2010 bude uz piaty tyzden co mam auto...objavila sa mi tam este skryta vada, ktoru mi teraz servisuju (cca uz viac ako tyzden) a slubili mi za cca 3-4 dni, ale vratim sa naspät...Uz od druheho dna kupy vozidla im vyvolavam a stale mi tiez slubuju ze uz sa to riesi, uz to bude, dnes to ten chalan ide odhlasit a uz to malo byt - idem vam to prezistit, atd. ... atd. Uz som svoje emocie neovladol a vynadal som im tam do drbnu..ch, prijeba..ch debilov.
    AJ KED SOM CITAL NA TOM ODKAZE "SME" CLANOK A MAJITEL SA POTOM BAZARU OMLUVAL, tak chcem povedat len tolko, ze JA BY SOM SA IM NEOMLUVAL A BUDEM SUROVO NADALEJ DO NICH TLACIT A TO Z DVOCH DVOVODOV...: 1- "NAS ZAKAZNIK, NAS PAN" (oni si to uvedomuju...)
    2- AUTOBAZAR JE tzv. "SPOJKA" MEDZI PREDAVAJUCIM A KUPUJUCIM...TO ZNAMENA ZE ONI MAJU URCITU
    ZODPOVEDNOST ZA VZBAVENIE ODHLASENIA A MAJU
    Z CASTI ZODPOVEDAT ZA MESKANIE...
    A DAL SOM IM ULTIMATUM DO KONCA TOHTO MESIACA...INAK IM NAOBIM BORDEL V BAZARI!!!
    Dnes som im volal a povedali mi (po nekompromisnom natlaku), ze dali ultimatum dotycnemu na odhlasenie do buduceho utorka a "zevraj" ak to nebude do vtedy odhlasene tak su ochotny vymenit mi auto za hociktore v rovnakej cene, prip. doplatim, alebo mi daju mensiu zlavu aby sa to vyrovnalo na rovnaku cenu aka je tohto prveho auta a budem pokrecovat v splatkach. TAKZE VSETKO SA DA, LEN TREBA UKAZAT, ZE SA ICH NEBOJITE a oni vychodisko spravia aj sami... :-)
    jagr-lion Pozri príspevok
    Dnes som im volal a povedali mi (po nekompromisnom natlaku), ze dali ultimatum dotycnemu na odhlasenie do buduceho utorka a "zevraj" ak to nebude do vtedy odhlasene tak su ochotny vymenit mi auto za hociktore v rovnakej cene, prip. doplatim, alebo mi daju mensiu zlavu aby sa to vyrovnalo na rovnaku cenu aka je tohto prveho auta a budem pokrecovat v splatkach. TAKZE VSETKO SA DA, LEN TREBA UKAZAT, ZE SA ICH NEBOJITE a oni vychodisko spravia aj sami... :-)
    čau.

    Máš na mysli Peter - auto s.r.o Chotárna 35.Ako si na koniec dopadol?
    lujza.j reaguješ na príspevok z roku 07/2010

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.