nerk
10.09.10,23:22
ahojte,
urobil som si tabulku na dochadzku a chcem vas poprosit o radu, ci je mozne v exceli zadat do bunky skryty udaj. tu je priklad: v jednej bunke mam napisanu dovolenku, ktora ma byt ratana za 8 hodin a v bunke vedla nej napriklad udaj 8 - 16, co ma byt ratana tiez za 8 odpracovanych hodin. ide o to, ze v tretej bunke by som chcel vidiet sucet hodin za tie dva dni bez toho, aby v bunke dovolenka bolo vidiet akykolvek ciselny udaj.

Vopred diky za pomoc
marjankaj
10.09.10,21:32
ahojte,
urobil som si tabulku na dochadzku a chcem vas poprosit o radu, ci je mozne v exceli zadat do bunky skryty udaj. tu je priklad: v jednej bunke mam napisanu dovolenku, ktora ma byt ratana za 8 hodin a v bunke vedla nej napriklad udaj 8 - 16, co ma byt ratana tiez za 8 odpracovanych hodin. ide o to, ze v tretej bunke by som chcel vidiet sucet hodin za tie dva dni bez toho, aby v bunke dovolenka bolo vidiet akykolvek ciselny udaj.

Vopred diky za pomoc

No neviem, či tomu niekto rozumie. Ale napíš si to bielou farbou a nebude to vidieť.

PS: Ja nesrandujem. Z toho napísaného mi nie je jasné, čo vlastne chce.:confused:
hubatá
11.09.10,05:35
.... a keby si pritiahla bunky tesne k sebe napr.
viditeľná bunka A1, potom neviditeľná (len tesne pritiahnutá bunka A2) a zasa viditeľná bunka A3?
radioblaster
11.09.10,12:02
no podla toho zadania by som to tiez napisal bielou farbou.
Chobot
11.09.10,15:19
ahojte,
urobil som si tabulku na dochadzku a chcem vas poprosit o radu, ci je mozne v exceli zadat do bunky skryty udaj. tu je priklad: v jednej bunke mam napisanu dovolenku, ktora ma byt ratana za 8 hodin a v bunke vedla nej napriklad udaj 8 - 16, co ma byt ratana tiez za 8 odpracovanych hodin. ide o to, ze v tretej bunke by som chcel vidiet sucet hodin za tie dva dni bez toho, aby v bunke dovolenka bolo vidiet akykolvek ciselny udaj.

Vopred diky za pomoc

Pokiaľ ten stĺpec, v ktorom má byť neviditeľný údaj, sa nedá skryť z dôvodu, že v inom riadku toho stĺpca má byť údaj viditeľný, tak jediné riešenie je, ako už uviedli, napísať to bielym fontom.
nerk
16.09.10,14:48
no diky za salamunske odpovede, mal som vsak na mysli sofistikovanejsi sposob a nie farbenie fontov
marjankaj
16.09.10,18:00
no diky za salamunske odpovede, mal som vsak na mysli sofistikovanejsi sposob a nie farbenie fontov

Aká otázka, taká odpoveď.
Ak si sám prečítaš otázku, tak tomu aj rozumieš?:eek:
Ak áno tak pridaj nejaké vysvetlivky,
Napríklad: čo znamená údaj 8-16? je to text? alebo vzorec? alebo čo?
A ostatnému som tiež akosi neporozumel. Nedá sa to slovenskejšie?
jojom
16.09.10,19:16
Tu je niečo o dochádzke ak Ti pomôže: http://www.porada.sk/t130473-excel-dochadzka-sucty.html