Zavrieť

Porady

Excel dochádzka - súčty

Mám vytvorené excelovský súbor s evidenciou docházky, ale mi zle zráta konečný odpracovaný čas zamestnanca v D40- zrejme kvôli prechodu cez 24-hodín . Vie mi s tým niekto pomôcť?
Janiela ďakujem za výbornú pomôcku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Dovolil som si trochu upravil dátumy aby si sa nemusela trápiť z prepisovaním mesiaca a roku, stačí prepísať dátum v bunke B7.
    Naposledy upravil jojom : 03.02.10 at 10:04
    brucháč hm., je možné urobiť to tak, aby mi zrátavalo nočnú prácu?
    jojom je, ked pohladáš je tu určite niečo čo Ti pomôže.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    blondy Pozri príspevok
    Mám vytvorené excelovský súbor s evidenciou docházky, ale mi zle zráta konečný odpracovaný čas zamestnanca v D40- zrejme kvôli prechodu cez 24-hodín . Vie mi s tým niekto pomôcť?
    Ten čas je udávaný v dňoch. Vynásob to d40*24 a daj požadovaný formát.

    blondy je offline (nepripojený) blondy

    iwa blondy
    skúsila som to , ale nefunguje, celkový súčet mi udáva 12:00. a má byť: 175:30

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    blondy Pozri príspevok
    skúsila som to , ale nefunguje, celkový súčet mi udáva 12:00. a má byť: 175:30
    trochu som upravil formát časov.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    blondy Pozri príspevok
    Ďakujem za pomoc .
    Alebo ak chceš svoj pôvodný formát. Ale nepôjde to ak smena bude 24 a viac hodín.

    blondy je offline (nepripojený) blondy

    iwa blondy
    jojom Pozri príspevok
    Dovolil som si trochu upravil dátumy aby si sa nemusela trápiť z prepisovaním mesiaca a roku, stačí prepísať dátum v bunke B7.
    Ďakujem
    skúšala som však prehodiť na marec od 1.3.2010, a na 29.3.2010 to ostalo modré - sviatok? to asi nebude dobre lebo najbližšie sviatky(veľkonočné) sú 2.4.(piatok) a 5.4.(pondelok) ... dá sa to opraviť?

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Ano bola tam chyba zle som skopíroval tabuľku sviatky, tú si treba každý rok aktualiovať. Bunky sviatky sa vyfarbujú ináč aby sa nezabudlo na ne.

    oliver30 je offline (nepripojený) oliver30

    oliver30
    mam tiež vytvorenu svoju evidenciu dochadzky len mam v tom problem že musim stale prepisovať kazdy mesiac rucne moc by mi pomohla keby som vedel ako to urobiť aby mi to prepisovalo samo
    oliver30 Pozri príspevok
    mam tiež vytvorenu svoju evidenciu dochadzky len mam v tom problem že musim stale prepisovať kazdy mesiac rucne moc by mi pomohla keby som vedel ako to urobiť aby mi to prepisovalo samo
    takto?

    elmajka je offline (nepripojený) elmajka

    elmajka
    Môžem takýto vzor /prísp.7/ použiť aj na 8,5 hod. prac. čas /8 hod.+ 0,5 hod.prestávka/? Nejako mi to nevychádza. Začala som robiť mzdy a dochádzku robím ručne, čo je dosť prácne. Našla som túto tabuľku, ale akosi sa neviem dopracovať k uspokojivému výsledku. Poradíte mi? Ďakujem
    elmajka Pozri príspevok
    Môžem takýto vzor /prísp.7/ použiť aj na 8,5 hod. prac. čas /8 hod.+ 0,5 hod.prestávka/? Nejako mi to nevychádza. Začala som robiť mzdy a dochádzku robím ručne, čo je dosť prácne. Našla som túto tabuľku, ale akosi sa neviem dopracovať k uspokojivému výsledku. Poradíte mi? Ďakujem
    co tam nevychadza?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.