pepe.s
20.10.10,09:33
Dobry den. Potrebujem nazor viacerych ludi :). Mam auto typu kombi, ktore by som rad vyuzil a hromadu casu. Napadla ma preprava mensich veci (vsetko co sa vojde do kombi) v rámci SR. Co si o tom myslite? Je to priliz velka blbost? :D Netusim ci by vobec bol zaujem o taketo sluzby. Co som tak zbezne pozeral tak autodoprava do 3.5t (dodavkou) berie cca 0.33 centov na kilometer. Samozrejme ze sa nemozem rovnat s dodavkou do ktorej sa toho vojde tak 10 krat viac :) no vedel by som to s mojim terajsim autom zajst za cca 0,20 centov (ak by to bola pravidelna preprava dohodla by sa vyhodnejsia pevna cena). Taktiez netusim ci bezna autodoprava berie za kilometre tam aj spat (plny tam a prazdy nazad). Budem rad za kazdy napad, kritiku, radu, názor :).

Len este doplnim. Pred cca 3 tyzdnami som reagoval na jeden inzerat, ktory potreboval prepravu tohto typu na trase zo Ziliny niekam do Polska. Stacilo im na to auto typu kombi. No problem bol v tom ze potrebovali cloveka zo Ziliny a ja som z vychodneho slovenska.
pepe.s
21.10.10,08:35
nikto nic?
padro
21.10.10,08:39
a da sa nieco k tomu? :) trosku si to este premysli a zistis, ze asi z toho nic nebude... alebo skus Taxi :)