Zavrieť

Porady

preprava mensich veci?

Dobry den. Potrebujem nazor viacerych ludi . Mam auto typu kombi, ktore by som rad vyuzil a hromadu casu. Napadla ma preprava mensich veci (vsetko co sa vojde do kombi) v rámci SR. Co si o tom myslite? Je to priliz velka blbost? Netusim ci by vobec bol zaujem o taketo sluzby. Co som tak zbezne pozeral tak autodoprava do 3.5t (dodavkou) berie cca 0.33 centov na kilometer. Samozrejme ze sa nemozem rovnat s dodavkou do ktorej sa toho vojde tak 10 krat viac no vedel by som to s mojim terajsim autom zajst za cca 0,20 centov (ak by to bola pravidelna preprava dohodla by sa vyhodnejsia pevna cena). Taktiez netusim ci bezna autodoprava berie za kilometre tam aj spat (plny tam a prazdy nazad). Budem rad za kazdy napad, kritiku, radu, názor .

Len este doplnim. Pred cca 3 tyzdnami som reagoval na jeden inzerat, ktory potreboval prepravu tohto typu na trase zo Ziliny niekam do Polska. Stacilo im na to auto typu kombi. No problem bol v tom ze potrebovali cloveka zo Ziliny a ja som z vychodneho slovenska.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    a da sa nieco k tomu? trosku si to este premysli a zistis, ze asi z toho nic nebude... alebo skus Taxi

    preprava mensich veci?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.