zamandi
22.10.10,08:57
Môze mi niekto poradit,asi aky trest môzem ocakavat ak mi zadrzali vodicak uz treti krat za alkohol.Od toho casu som uz absolvoval aj protialkoholicke liecenie a este stale som nebol predvolany na prejednanie.Dakujem
Lianka
22.10.10,07:00
Tweety
22.10.10,07:07
Môze mi niekto poradit,asi aky trest môzem ocakavat ak mi zadrzali vodicak uz treti krat za alkohol.Od toho casu som uz absolvoval aj protialkoholicke liecenie a este stale som nebol predvolany na prejednanie.Dakujem
Len tak naokraj, ak by to bolo na mne, zobrala by som vodičák na furt. Veď auto je samo osebe zbraňou, a nie ešte v rukách alkoholika, na toto je hociaká pokuta primalá. :)
zamandi
22.10.10,07:09
dakujem
zamandi
22.10.10,07:12
alkoholizmus je choroba,a su ludia ktorí sa pokusaju s nou bojovat a znova zit normalni zivot!!!
Tweety
22.10.10,07:13
alkoholizmus je choroba,a su ludia ktorí sa pokusaju s nou bojovat a znova zit normalni zivot!!!
Ja netvrdím, že nie je, ale sadať si za volant s touto chorobou je trúfalé. Treba myslieť na ľudské životy, aj ten svoj.
zamandi
22.10.10,07:21
nebudem rozoberat preco,ale nebolo to z nedbanlivosti!
katarina.j
22.10.10,08:10
Ja netvrdím, že nie je, ale sadať si za volant s touto chorobou je trúfalé. Treba myslieť na ľudské životy, aj ten svoj.
plne súhlasím, alkohol proste za volant nepatrí...úplným gólom je, keď sa opilému vodičovi nič nestane a zabije nevinného človeka/ľudí....(viď každodenné správy-kolko toho je)

nebudem rozoberat preco,ale nebolo to z nedbanlivosti!
ak ti nepomáha ani liečenie, tak radšej nešoféruj....čo sa týka predvolania, určite na každého dojde, nezabudnú na teba, ak ti ho vzali tretí krát, tak tak skoro ho nedostaneš, tým pádom aj oni majú čas to riešiť....sankcie? tak tie sú po novom vraj dosť prísne(aj 600€), podla toho koľko si nadýchal a na akého policajta natrafíš pri správnom konaní...
Flinstone
22.10.10,08:17
nebudem rozoberat preco,ale nebolo to z nedbanlivosti!
ak to nebolo z nedbanlivosti, tak by si ani o vodičák už nemal požiadať... narvať sa a naschvál sadnúť za volant...
a ešte koľkokrát ťa nechytili...
dererko1985
28.05.14,17:21
podla novely zakona ak 3 krat v priebehu desiatich rokov za alkohol tak na dozivotie.
misoft
28.05.14,17:24
Takže vedome.... tak ja by som ti (ak by som mohol) ten vodičák už odobral na stálo....