gerdusha
28.10.10,13:32
Chcem sa spytat, ci ma triedny ucitel povinnost vyberat prispevok, ktory si odhlasovali rodicia na ZRŠ.
Decka nosia svoje prispevky v hotovosti, pokladnicka ZRŠ odmietla, aby ich studenti posielali na ucet, pretoze by to bolo "prilis vela pohybu na ucte"...

...preco vozit tehly na stavbe vo furiku, ked sa daju aj v rukach?...
Sabadka
28.10.10,11:48
Chcem sa spytat, ci ma triedny ucitel povinnost vyberat prispevok, ktory si odhlasovali rodicia na ZRŠ.
Decka nosia svoje prispevky v hotovosti, pokladnicka ZRŠ odmietla, aby ich studenti posielali na ucet, pretoze by to bolo "prilis vela pohybu na ucte"...

...preco vozit tehly na stavbe vo furiku, ked sa daju aj v rukach?...



Odpoviem otázkou. Prečo platiť za 150 pohybov na účte (napr. počet detí), keď by stačilo len za 5 (napríklad počet tried). Ak by bolo len 5 vkladov, ostalo by viac prostriedkov na účte. Nedal by sa nájsť nejaký zdravý kompromis a ochota spolupracovať?
kukučka
28.10.10,12:35
zistila som až na porade, že aj vytlačiť zoznam žiakov a vybrať pár drobných v jeden konkrétny deň už je problém. Nemal by to robiť všetko riaditeľ?:rolleyes:
gerdusha
28.10.10,13:27
ak mi niektory zo ziakov prinesie falosnu 20 eurovku a ja ju s ostatnymi prinesiem do banky /netusiac/, budem to JA, kto bude mat opletacky a stravi niekolko hodin na policii, o neprijemnej situacii v banke ani nehovoriac...

nie je to o "lenivosti" ucitela napisat papier alebo vyzbierat peniaze, damy...
gerdusha
28.10.10,13:28
*niektorY...fuj...
veronikasad
28.10.10,13:35
však si tu chybu oprav (cez oprav vojdi do príspevku a prepíš). A príspevok v ktorom si na ňu upozornila potom zmaž.
kukučka
28.10.10,17:31
prepáč, za a) ja som ešte ako predsedníčka triedy zbierala 20 Sk, a predpokladala som, že teraz je to nejakých 5 "evri" :D
za b) ak máte pokladníčku, daj tie peniaze jej, prečo by si mala chodiť do banky?
za c) nemaľuj čerta na stenu :D
za d) už sa nezapojím, bo o dnešnom školstve viem len z počutia a aj to viac na :mee:
gerdusha
29.10.10,10:46
a/ ked mi ukradnu v skole aj len 50 €, musim to davat z vlastneho vrecka. Kolegyni telocvikarke ukradli niekolko tisic este Sk, ktore vyberali na lyziarsky...musela zaplatit zo svojho
b/ do banky musi chodit kazdy triedny ucitel s peniazmi, ktore vyzbieral a doniest sekretarke potvrdenie o vklade na ucet ZRS
c/ malujem certa na stene, pretoze sedim s kolegynou v kabinete, ktorej student doniesol falosnu 500 Sk a ONA stravila cele popoludnie, vecer a noc na policii, o tom neprijemnom pocite nehovorim