Zavrieť

Porady

povinnost triedneho vyberat prispevok ZRŠ...ano/nie?

Chcem sa spytat, ci ma triedny ucitel povinnost vyberat prispevok, ktory si odhlasovali rodicia na ZRŠ.
Decka nosia svoje prispevky v hotovosti, pokladnicka ZRŠ odmietla, aby ich studenti posielali na ucet, pretoze by to bolo "prilis vela pohybu na ucte"...

...preco vozit tehly na stavbe vo furiku, ked sa daju aj v rukach?...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    gerdusha Pozri príspevok
    Chcem sa spytat, ci ma triedny ucitel povinnost vyberat prispevok, ktory si odhlasovali rodicia na ZRŠ.
    Decka nosia svoje prispevky v hotovosti, pokladnicka ZRŠ odmietla, aby ich studenti posielali na ucet, pretoze by to bolo "prilis vela pohybu na ucte"...

    ...preco vozit tehly na stavbe vo furiku, ked sa daju aj v rukach?...


    Odpoviem otázkou. Prečo platiť za 150 pohybov na účte (napr. počet detí), keď by stačilo len za 5 (napríklad počet tried). Ak by bolo len 5 vkladov, ostalo by viac prostriedkov na účte. Nedal by sa nájsť nejaký zdravý kompromis a ochota spolupracovať?

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    zistila som až na porade, že aj vytlačiť zoznam žiakov a vybrať pár drobných v jeden konkrétny deň už je problém. Nemal by to robiť všetko riaditeľ?

    gerdusha je offline (nepripojený) gerdusha

    gerdusha
    ak mi niektory zo ziakov prinesie falosnu 20 eurovku a ja ju s ostatnymi prinesiem do banky /netusiac/, budem to JA, kto bude mat opletacky a stravi niekolko hodin na policii, o neprijemnej situacii v banke ani nehovoriac...

    nie je to o "lenivosti" ucitela napisat papier alebo vyzbierat peniaze, damy...
    Naposledy upravil gerdusha : 28.10.10 at 15:43

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    však si tu chybu oprav (cez oprav vojdi do príspevku a prepíš). A príspevok v ktorom si na ňu upozornila potom zmaž.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    prepáč, za a) ja som ešte ako predsedníčka triedy zbierala 20 Sk, a predpokladala som, že teraz je to nejakých 5 "evri"
    za b) ak máte pokladníčku, daj tie peniaze jej, prečo by si mala chodiť do banky?
    za c) nemaľuj čerta na stenu
    za d) už sa nezapojím, bo o dnešnom školstve viem len z počutia a aj to viac na

    gerdusha je offline (nepripojený) gerdusha

    gerdusha
    a/ ked mi ukradnu v skole aj len 50 €, musim to davat z vlastneho vrecka. Kolegyni telocvikarke ukradli niekolko tisic este Sk, ktore vyberali na lyziarsky...musela zaplatit zo svojho
    b/ do banky musi chodit kazdy triedny ucitel s peniazmi, ktore vyzbieral a doniest sekretarke potvrdenie o vklade na ucet ZRS
    c/ malujem certa na stene, pretoze sedim s kolegynou v kabinete, ktorej student doniesol falosnu 500 Sk a ONA stravila cele popoludnie, vecer a noc na policii, o tom neprijemnom pocite nehovorim

    povinnost triedneho vyberat prispevok ZRŠ...ano/nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.