alla66
31.10.10,19:31
Dobrý večer.

Mám iba jednu otázku. Prečo nie je vidieť zoznam členov, ktorí svojím

hlasom prispejú k uzatvoreniu témy? Ďakujem
alla66
31.10.10,18:53
Prečo niekomu vadili témy, ktoré sú svojim názvom a obsahom nekonečné.

Zviditeľnením by sa predchádzalo zbytočnému zamykaniu tém:)

Uvediem pár príkladov:
http://www.porada.sk/t119812-co-vsetko-nam-pride-v-mailoch.html
http://www.porada.sk/t138676-co-mozem-urobit-aktualne-pre-zdravie.html
http://www.porada.sk/t51730-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo.html
Petra Nová
31.10.10,19:39
Alla, úprimne sa Ťa pýtam, načo by bolo dobré to zviditeľnenie členov, keď moderátorov môže ktokoľvek požiadať o to, aby tému znovu otvorili a je po paráde? Či treba začať rozdeľovať členov podľa nejakých ďalších, či nových kritérií?
alla66
31.10.10,20:22
Alla, úprimne sa Ťa pýtam, načo by bolo dobré to zviditeľnenie členov, keď moderátorov môže ktokoľvek požiadať o to, aby tému znovu otvorili a je po paráde? Či treba začať rozdeľovať členov podľa nejakých ďalších, či nových kritérií?
Vedú ma k tomu osobné dôvody:) Nie je všetko zlato, čo sa blyští;)
Petra Nová
31.10.10,22:13
Teda, tie dve vety mi riadne zamotali hlavu.;) Myslela som si, že tak trochu Ťa k tomu viedli aj objektívne dôvody.:)

Priznám sa, že v tých témach, ktoré si pripojila, som nemala účasť na klikaní. Ale v mnohých iných , áno. Hlavne v takých, ktoré nič neriešia alebo keď ktokoľvek potrebuje preberať šteklivé veci na verejnosti. Tam som chronickým klikačom.
Petra Nová
31.10.10,22:58
Chvála ..., že stačia len tri. Za chronického klikača som sa označila sama a za uzavretie témy neklikám preto, že tam môj nick nie je vidieť. Ono ho totiž aj tak vidí dosť očí na to, aby nezostal v anonymite.;)
jozka56
31.10.10,23:03
mimotemy nemôžem sa k téme objektívne vyjadriť, nakoľko tlačítko zaujímavé a vyriešené je pre mňa totálny nezmysel.:)
jozka56
31.10.10,23:04
a za uzavretie som klikla len raz, po výzve jednej poraďáčky...
Petra Nová
31.10.10,23:17
a za uzavretie som klikla len raz, po výzve jednej poraďáčky...
No vidíš, a to je práve to smutné, že si to neurobila z vlastného presvedčenia, že "čas témy dozrel", ale preto, že Ťa o to požiadali. Každý by sa mal rozhodovať sám, inak je to komplot.
jozka56
31.10.10,23:22
Petra neboj, tá téma bola krátka a zbytočná, zas v noci som prišla z robotovni domov a som ju zazrela, čo neurobím pre dobro...a moje presvedčenie:)))))
Petra Nová
31.10.10,23:28
Potom bolo všetko OK.:)
jozka56
31.10.10,23:32
:D bez komentára:)
Petra Nová
31.10.10,23:33
Doplním : ... odvolávám, co jsem slíbil a slibuji, co jsem odvolal... :D
jozka56
31.10.10,23:36
:D:D:D klasika:D a doplním...čo ja chcem:)
Petra Nová
31.10.10,23:45
:D:D:D klasika:D a doplním...čo ja chcem:)

Doplnila som seba, nie Teba.:---
jozka56
31.10.10,23:50
ale petra nehovor za mna, jasneee:))))))
Petra Nová
01.11.10,00:02
... vykonám!...:)
jozka56
01.11.10,00:03
OK...dobru noc prajem:)
mzdarka renca
01.11.10,00:54
zaujímavá debata :D:D:D ............ hlavne, že si rozumiete :D:D:D
jar88
01.11.10,03:34
Ja si myslím, že ten kto sa rozhodne kliknúť na "vyriešené", by mal sám napísať a zdôvodniť svoje rozhodnutie.
Pripadá mi veľmi neetické, niekomu takto zapchať "hubu", len preto, že nemám argumenty a sám si to nechcem priznať. Považujem to za úbohosť konkrétneho člena Porady.
Petra Nová
01.11.10,07:17
Ja si myslím, že ten kto sa rozhodne kliknúť na "vyriešené", by mal sám napísať a zdôvodniť svoje rozhodnutie.

Najlepšie v rozsahu formátu A4.
Lubaba
01.11.10,07:44
myslím že tlačítko vyriešené by mal použiť zadávateľ témy, veď on musí najlepšie vedieť, či mu to pomohlo a že tedá sa s tým netreba viac zaoberať
Lubaba
01.11.10,07:46
tlačítko zaujímavé by som nechala , veď určite pre koho je táto, teda nejaká téma zaujímavá tak na to reaguje!
alla66
01.11.10,07:48
Ako vidím, téma slúži na pobavenie a z cca 200 videní iba 7 členov našlo odvahu vyjadriť svoj názor...........
Ďakujem všetkým hlasujúcim:)
Lubaba
01.11.10,07:51
Alla, úprimne sa Ťa pýtam, načo by bolo dobré to zviditeľnenie členov, keď moderátorov môže ktokoľvek požiadať o to, aby tému znovu otvorili a je po paráde? Či treba začať rozdeľovať členov podľa nejakých ďalších, či nových kritérií?

Ja som za to aby bolo zviditeľnenie členov, ktorí uzatvárajú tému, prečo nie, každý si má stáť za svojim názorom a to že moderátor môže alebo nemusí tému otvoriť ak ho niekto požiada, je podľa mňa vedľajšie, a ja som to ešte nerobila, a je treba aj dať dôvod pre ktorý chcem uzatvorenú tému obnoviť?, ak áno, tak by bolo treba aj zdôvodnovať prečo tému uzatváram...
rodina1
01.11.10,07:58
Ja som za to aby bolo zviditeľnenie členov, ktorí uzatvárajú tému, prečo nie, každý si má stáť za svojim názorom a to že moderátor môže alebo nemusí tému otvoriť ak ho niekto požiada, je podľa mňa vedľajšie, a ja som to ešte nerobila, a je treba aj dať dôvod pre ktorý chcem uzatvorenú tému obnoviť?, ak áno, tak by bolo treba aj zdôvodnovať prečo tému uzatváram...
Tiež súhlasím s týmto názorom. Priznám sa, že patrím k tým členom, ktorí kliknú na vyriešené. Hlavne to robím v tých témach, kde na konkrétnu otázku bola konkrétna odpoveď, ktorá v plnom rozsahu zodpovedala otázku. Ak zadávateľ otázky nereagoval na odpoveď, klikám na vyriešené.
Čo sa týka znovuotvorenia témy, zdá sa mi, že tak môže urobiť moderátor či admin, ale len na požiadanie zadávateľa témy a nie ktoréhokoľvek člena.
Stefan2005
01.11.10,07:58
...z cca 200 videní iba 7 členov našlo odvahu vyjadriť svoj názor...........

Alla66, má to svoj význam - kým som nehlasoval, vedel som si pozrieť "Zobrazenie výsledkov ankety" - teda kto ako hlasoval. Tým, že som zahlasoval, táto možnosť už nie je prístupná, teda vidím len celkové, anonymné skóre...
Ale netreba zúfať - to čo je neviditeľné pre registrovaného, prihlaseného člena sa stáva viditeľným pre neprihlaseného, neregistrovaného "okoloidúceho" :o.

P.S. Musím sa opraviť - našiel som ako - treba kliknúť na číslo udavajúce počet hlasovaní - potom sa to otvorí !
Vlastas
01.11.10,08:02
Ja si myslím, že ten kto sa rozhodne kliknúť na "vyriešené", by mal sám napísať a zdôvodniť svoje rozhodnutie.
Pripadá mi veľmi neetické, niekomu takto zapchať "hubu", len preto, že nemám argumenty a sám si to nechcem priznať. Považujem to za úbohosť konkrétneho člena Porady.

Súhlasím. Táto stránka má svoju etiketu,vždy sa ňu poraďáci odvolávajú. Môj názor je taký, že každý z nás keď zakladá tému má nato svoj dôvod /chce poradiť, hľadá pomoc,len pre zábavu, chce nás informovať a pod./. My ostatní sa pripojíme a diskutujeme, niekedy jasne, stručne inokedy obšírne ale často sa stáva že sa debata rozvinie úplne iným smerom, čo je niekedy na škodu. Medzi nami sú ale poraďáci ktorí kliknú na vyriešené lebo ....... a nevieme prečo. Tému uzamknú a ja ako zadávateľ neviem prečo - to sa Vám zdá etické?? Ja ako zadávateľ mám predsa právo vedieť kto a prečo mi tému uzavrel. Keď vydám knihu a tá sa dobre predáva a zrazu mi ju stiahnu z trhu, musím vedieť prečo a musia mi to odôvodniť - nedá sa to len tak bezdôvodne. Ale tu na porade sa to dá a to sa mi zdá neetické. Som za to aby pri kliknutí na vyriešené musel klikajúci uviesť pár slovami prečo a pri uzavretí témy by sa mali všetci klikajúci zverejniť so svojimi vyjadreniami aspoň zadávateľovi témy. Je na zadávateľovi ako bude postupovať ďalej, či sa stotožní s vyjadreniami alebo sa bude brániť a obhajovať svoju tému.
Petra Nová
01.11.10,08:23
Ja som za to aby bolo zviditeľnenie členov, ktorí uzatvárajú tému, prečo nie, každý si má stáť za svojim názorom a to že moderátor môže alebo nemusí tému otvoriť ak ho niekto požiada, je podľa mňa vedľajšie, a ja som to ešte nerobila, a je treba aj dať dôvod pre ktorý chcem uzatvorenú tému obnoviť?, ak áno, tak by bolo treba aj zdôvodnovať prečo tému uzatváram...
To je v poriadku, že máš iný názor. Ja mám svoj a nestalo sa mi ešte, žeby som si za svojim názorom nestála. Aj keď nemám problém ho zmeniť, ak zistím, že sa mýlim. Len skutočne by ma zaujímalo, keby boli kliky za uzatvorenie viditeľné, ba dokonca každý by svoj klik starostlivo odôvodnil, čo potom ? Aby sa ďalej diskutovalo už nie o téme, ale o tom prečo je zatvorená? Alebo aby ten nick, čo kliká za uzatvorenie tém, bol potrestaný. Alebo? Alebo? Môže tých "alebo" byť ešte sto. A namiesto jednej uzavretej témy, bude vysvetľovacia téma o ničom.
To, či viditeľný alebo neviditeľný, moje presvedčenie o nezmyselnosti pokračovania v pochybnej téme nemôže nijako ovplyvniť.
Katija
01.11.10,08:29
Systémová chyba, alebo MANIPULÁCIA ?

:eek: 10 + 1 = 12

Pod ÁNO je len desať podpisov. To už môžu hlasovať aj noname okoloidúci?
Stefan2005
01.11.10,08:34
10 + 1 = 12 ...

dobrý postreh, nenapadlo ma prepočítavať.
Možná, že berie aj tú "0" ako jedného hlasujúceho :).
Rozalka
01.11.10,08:39
Neviem, či mám beľmo na očiach, ja vidím 11+1+0 ...
Katija
01.11.10,08:40
dobrý postreh, nenapadlo ma prepočítavať.
Možná, že berie aj tú "0" ako jedného hlasujúceho :).
:D Nech už je to akokoľvek - nevidíme skutočno, alebo -vidíme neskutočno. A niekto za to môže.
mzdarka renca
01.11.10,08:43
Uzatváranie tém je podľa mňa jeden veľký nezmysel, veď všetci nadávajú, že sa stále kôli rovnakému, alebo podobnému problému zakladajú nové témy. Veď jasné, keď jedna téma má napr. 3 príspevky, je to samozrejme vyriešené, ale v takto uzatvorenej téme by sa mohlo pokračovať, lebo nie vždy je v danej problematike povedané všetko, ale napr. len časť a to tá, na ktorú sa pýtajúci konkrétne pýtal.
Neraz sa mi stalo, že som chcela v odbornej téme reagovať, lebo som mala buď výhrady k odpovedi, alebo som chcela len doplniť odpovedajúceho a nedalo sa.
Stefan2005
01.11.10,09:38
Rozalka, povrchný súčet sedí :), ale hlbší nie - ak spočítaš menný zoznam hlasujúcich, nevydá deklarovaný súčet.

V súčasnosti je v zozname 14 poraďákov hlasujúcich za, ale ich súčet je 17...
Zvyšujúcim počtom sa prehlbuje rozdiel. Ak sa má zobrazovať menný zoznam hlasujúcich, mal by sa zobrazovať ich úplný zoznam, inak nemá žiadny význam.
Katija
01.11.10,09:45
Systémová chyba, alebo MANIPULÁCIA ?

:eek: 10 + 1 = 12

Pod ÁNO je len desať podpisov. To už môžu hlasovať aj noname okoloidúci?
Môžu. Je to ideova chyba. Skúsila som. Priznávam, že teraz už jeden z noname hlasov za ÁNO je tam odo mňa.
veronikasad
01.11.10,09:45
Myslím, že záhada je vyriešená. Výsledky ankety vidia aj neprihlásení členovia, ktorí môžu aj hlasovať. Tieto mená sa nezobrazujú (práve som to vyskúšala - je mi to jedno)
Katija
01.11.10,09:53
Takto ale neanonymná anketa nemá zmysel. Klik sem, klik tam.
Celkom tak ako anonymné uzatváranie tém.
Opravujem:
Pozerám sa na anketu a vidím, že zmysel má. Nastavuje nám zrkadlo. To, čo ukazuje, nie je pekné.
Stefan2005
01.11.10,09:53
Katija, Veronika - máte pravdu...
Pomaly ale iste začínam nechápať zmysel registrácie...
Ako neregistrovaný a neprihlásený vidím skoro všetko a dokonca niekedy mám k veciam jednoduchší prístup... Asi sa viackrát budem musieť navšíviť Poradu ako neprihlásený :)
alla66
01.11.10,10:20
Tiež súhlasím s týmto názorom. Priznám sa, že patrím k tým členom, ktorí kliknú na vyriešené. Hlavne to robím v tých témach, kde na konkrétnu otázku bola konkrétna odpoveď, ktorá v plnom rozsahu zodpovedala otázku. Ak zadávateľ otázky nereagoval na odpoveď, klikám na vyriešené.
Čo sa týka znovuotvorenia témy, zdá sa mi, že tak môže urobiť moderátor či admin, ale len na požiadanie zadávateľa témy a nie ktoréhokoľvek člena.
Ani zadávateľovi témy sa nepodarí otvoriť tému.
...... na každého člena platí iný meter! :)
rodina1
01.11.10,10:31
... hej? no tak to som tedy asi mimo :(
alla66
01.11.10,10:55
Môžu. Je to ideova chyba. Skúsila som. Priznávam, že teraz už jeden z noname hlasov za ÁNO je tam odo mňa.
Hlasovanie nemá význam. Nezaregistrovaná, neprihlásená môžem odklikať toľko mimotemyhlasov, koľko chcem. Práve som pridala dva hlasy:cool: a do večera hádam dvesto naklikám:D:D:D
Katija
01.11.10,11:15
Hlasovanie nemá význam. Nezaregistrovaná, neprihlásená môžem odklikať toľko mimotemyhlasov, koľko chcem. Práve som pridala dva hlasy:cool: a do večera hádam dvesto naklikám:D:D:D
Aj tisíc, keď ťa to bude baviť. :D
Podľa mňa má zmysel to, že na tejto ankete názorne vidno čo sa stane ak niektorí dostanú možnosť rozhodovať o niečom len tak, bez zodpovednosti - veď to nevidno.
Doteraz štyri tajné hlasy priznané. Lenže v ankete ich je oveľa viac. Klik sem, klik tam..... funguje to. Dobrá zábava? Alebo len zvedavosť?
Ani jeden argument tých, čo tu písali o potrebe zachovávať anonymitu pri zatváraní tém ma nepresvedčil. Anonymita zvádza k zneužívaniu.
Stefan2005
01.11.10,11:25
... Anonymita zvádza k zneužívaniu.

Súhlasím.


...Nezaregistrovaná, neprihlásená môžem odklikať toľko hlasov, koľko chcem...

Všetky nové tlačítka boli vraj pridané za účelom moderovania jednotlivých príspevkov samotnými poraďákmi. Vyzerá to tak, že "moderovať" možno aj inkognito - a to nie je dobré.

Načo potom je ceremónia ohľadne registrácie - platný mail, potvrdzujúca SMS - keď aj bez nej možno veselo šantiť :rolleyes:?

P.S. ... až odhalíme všetky možnosti neprihláseného moderovania (a zistia to aj iní), to potom bude len veselo...
Zitulda
01.11.10,12:17
Podľa môjho názoru, by tému nemal nik iný uzatvárať,iba samotný zadávateľ. Klikať na vyriešené...to nikto okrem zadávateľa nemôže vedieť, či pre neho je už téma vyriešená...teda, či dostal na svju otázku dostatočnú odpoveď. Iba on po zvážení že už nechce, aby sa do témy niekto pripájal a rozvíjal by mal právo tému uzavrieť.
Heni
01.11.10,13:58
Katija, Veronika - máte pravdu...
Pomaly ale iste začínam nechápať zmysel registrácie...
Ako neregistrovaný a neprihlásený vidím skoro všetko a dokonca niekedy mám k veciam jednoduchší prístup... Asi sa viackrát budem musieť navšíviť Poradu ako neprihlásený :)

ja som už dávnejšie písala, že aj vyhľadávanie je jednoduchšie pre neregistrovaného ako pre registrovaného člena... :cool:
takže nejako sa to pomotalo, asi sa vymenili práva a možnosti registrovaných a neregistrovaných...
terezamaria
01.11.10,14:04
Podľa môjho názoru, by tému nemal nik iný uzatvárať,iba samotný zadávateľ. Klikať na vyriešené...to nikto okrem zadávateľa nemôže vedieť, či pre neho je už téma vyriešená...teda, či dostal na svju otázku dostatočnú odpoveď. Iba on po zvážení že už nechce, aby sa do témy niekto pripájal a rozvíjal by mal právo tému uzavrieť.

Keby to takto Zitulda bolo, nemusela by Alla66 zakladať túto tému a taktiež by nikto nemusel hlasovať. :) Nie je to tak, hoci je to logické.:confused:

Založím tému, počkám na odpovede a až sa mi zdajú dobré, resp. niektorá je najlepšia, tak uzatvorím tému, nech zbytočne nevznikajú megatémy.

A ako sa Alla66 presvedčila, tak klikať môžu kľudne neprihlásení okoloidúci, tak
tomu už nerozumiem vôbec:confused:
adi11
01.11.10,14:53
Takze ja si nemyslim, ze kdekto neprihlaseny okoloiduci klika na tlacitko vyriesene. Preco a z akeho dovodu by to robil. Novacik, ktory zada temu si pocka na odpovede a tym padom je prenho vec vyriesena. Pochybujem, ze by sa zapodieval tlacitkom vyriesene. Myslim si, ze temy uzatvaraju prihlaseni dlhorocni poradaci a preto som za ich zviditelnenie.
alla66
01.11.10,14:59
Takze ja si nemyslim, ze kdekto neprihlaseny okoloiduci klika na tlacitko vyriesene. Preco a z akeho dovodu by to robil. Novacik, ktory zada temu si pocka na odpovede a tym padom je prenho vec vyriesena. Pochybujem, ze by sa zapodieval tlacitkom vyriesene. Myslim si, ze temy uzatvaraju prihlaseni dlhorocni poradaci a preto som za ich zviditelnenie.
okoloidúci majú právo hlasovať v ankete, uzatvárať témy je blokované:)
Llívia
01.11.10,15:11
myslím že tlačítko vyriešené by mal použiť zadávateľ témy, veď on musí najlepšie vedieť, či mu to pomohlo a že tedá sa s tým netreba viac zaoberať

Podľa môjho názoru, by tému nemal nik iný uzatvárať,iba samotný zadávateľ. Klikať na vyriešené...to nikto okrem zadávateľa nemôže vedieť, či pre neho je už téma vyriešená...teda, či dostal na svju otázku dostatočnú odpoveď. Iba on po zvážení že už nechce, aby sa do témy niekto pripájal a rozvíjal by mal právo tému uzavrieť.
A. Hlavne taký by to využil, čo zadá otázku a viac sem na Poradu alebo do tej témy nepáchne. :rolleyes:
B. Niektorí tú istú otázku zadajú do dvoch rôznych porád, príp. do tej istej pod iným názvom - ťažko od nich očakávať, že si duplicitnú tému uzatvoria sami.
C. Taktiež ťažko očakávať, že si sami tému uzatvoria tí, čo zadali otázku, ktorá sa tu riešila už XYZ-krát.
adi11
01.11.10,15:15
okoloidúci majú právo hlasovať v ankete, uzatvárať témy je blokované:)
nemala som na mysli hlasovanie, to vidim, ze hlasuju aj okoloiduci...
zle som sa vyjadrila, myslela som na prihlasenych novacikov..
Almena
01.11.10,15:41
Aj ja som tu len chvíľu, ale natrafujem len na takéto veci, že čo sa môže a nemôže, ako v škole. A to hľadám niečo o výrostkoch na petách, lenže je tu tak vela tém, že je to neprehľadné. A dokiaľ sa naučím to ovládanie tlačítiek, aj zabudnem, čo som chcela.
buchač
01.11.10,15:51
Aj ja som tu len chvíľu, ale natrafujem len na takéto veci, že čo sa môže a nemôže, ako v škole. A to hľadám niečo o výrostkoch na petách, lenže je tu tak vela tém, že je to neprehľadné. A dokiaľ sa naučím to ovládanie tlačítiek, aj zabudnem, čo som chcela.

mimotemy

Nik nie je dokonalý ...mne už len málo chýba ...;):D

Ak použiješ vyhľadávač , to je to okienko hore , tak potom po zadaní termínu sa Ti objaví aj toto

http://www.porada.sk/gsearch.php?do=process&quicksearch=1&childforums=1&exactname=1&cx=013962655869552257570%3A2wxbimc9wmy&cof=FORID%3A10&ie=ISO-8859-2&s=&query=v%FDrastky+na+p%E4te&securitytoken=1288630067-68b9352f2219e4ec9b8ae5f7c89f143142d92675

A to nevravím o tom , že zdravie je trochu iná téma ...
alla66
01.11.10,15:52
Aj ja som tu len chvíľu, ale natrafujem len na takéto veci, že čo sa môže a nemôže, ako v škole. A to hľadám niečo o výrostkoch na petách, lenže je tu tak vela tém, že je to neprehľadné. A dokiaľ sa naučím to ovládanie tlačítiek, aj zabudnem, čo som chcela.
mimotemypouži Google vyhľadávač : Výrastky na pätách a vyskočí http://www.porada.sk/t57034-bolesti-v-pate.html
Almena
01.11.10,16:22
No však stále len cez google som vyhľadala potrebné veci. Ale často ma odkázalo na príspevky čo boli tu písané, tak čo budem chodiť po google, keď si to rovno tu nájdem. Ale je to veru horšie hladanie tu, ako na google. Tam vidieť veru všetkým, čo sú tu, vidieť až rovno do žalúdka. Ja preto radšej nechcem mať cez ten profil nič.
kukučka
01.11.10,19:08
No však stále len cez google som vyhľadala potrebné veci. Ale často ma odkázalo na príspevky čo boli tu písané, tak čo budem chodiť po google, keď si to rovno tu nájdem. Ale je to veru horšie hladanie tu, ako na google. Tam vidieť veru všetkým, čo sú tu, vidieť až rovno do žalúdka. Ja preto radšej nechcem mať cez ten profil nič.

mimotemy a kráľ je nahý :D :D :D
buchač
01.11.10,19:45
No však stále len cez google som vyhľadala potrebné veci. Ale často ma odkázalo na príspevky čo boli tu písané, tak čo budem chodiť po google, keď si to rovno tu nájdem. Ale je to veru horšie hladanie tu, ako na google. Tam vidieť veru všetkým, čo sú tu, vidieť až rovno do žalúdka. Ja preto radšej nechcem mať cez ten profil nič.
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D

http://pokec.azet.sk/tino12/fotoalbumy/no-proste-buchac
danushka
01.11.10,19:52
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D

http://pokec.azet.sk/tino12/fotoalbumy/no-proste-buchac
Ako si nám Juraj omladol a opeknel :);)
buchač
01.11.10,20:09
........no-proste-buchac..........;):rolleyes::---:D:)
Melnick
01.11.10,20:54
Neverím, že to nevinné chlapča tasí kolty. :D:D:D
danushka
01.11.10,20:58
Neverím, že to nevinné chlapča tasí kolty. :D:D:D
mimotemyIde o to, čo má to chlapča namysli pod slovom kolt :D...
Ale rukávy si hádam vie vytasiť pri šarvátkach s rovesníkmi:).
buchač
02.11.10,07:10
Neverím, že to nevinné chlapča tasí kolty. :D:D:D


mimotemyIde o to, čo má to chlapča namysli pod slovom kolt :D...
Ale rukávy si hádam vie vytasiť pri šarvátkach s rovesníkmi:).
He ....a teraz za múdreho budem ...;):rolleyes::D

Ide totiž o to , že čo je kolt ...
Skôr by som potom v tomto prípade povedal , ak už spomínate , že sa jedná o revolver .;):rolleyes:

COLT už hej ...a Samuel COLT , tak to obzvlášť ...lebo on je vynálezca revolvera , podľa neho sa takto tento typ zbrane hovorovo nazýva ...:---


„Boh stvoril ľudí silných a slabých. Až Samuel Colt tento rozdiel odstránil.“
„Abe Lincoln dal ľuďom slobodu, ale Sam Colt ich zrovnoprávnil.“
Melnick
02.11.10,09:26
Petra Nová
02.11.10,10:48
Normálne sa hnevám na tých troch, čo odfajkli túto tému:
http://www.porada.sk/t150572-pesnicka.html
lebo ... ani nenechali možnosť tizocukpaet sa poďakovať, že ho poraďáci tak dobre vyslúžili a nemusel ani ťuknúť do google-a.;)

P.S. Hnevám sa radšej anonymne.:)
Petra Nová
02.11.10,11:55
http://www.profimedia.sk/fotografie/deti-si-hraju-kovboja-a-indianmi/profimedia-0012802390.jpg

Ruky hore buchač !!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Teším sa, teším..., že sa aspoň dvaja členovia dobrovolne zviditeľnili.:D
Heni
02.11.10,16:39
Hlasovanie nemá význam. Nezaregistrovaná, neprihlásená môžem odklikať toľko mimotemyhlasov, koľko chcem. Práve som pridala dva hlasy:cool: a do večera hádam dvesto naklikám:D:D:D

práve som zistila, že nielen neprihláseným sa dá viackrát hlasovať, ale aj ked som sa prihlásila - zas môžem hlasovať, napriek tomu, že ako prihlásená som hlasovala už včera... :cool:
Paula
02.11.10,16:46
práve som zistila, že nielen neprihláseným sa dá viackrát hlasovať, ale aj ked som sa prihlásila - zas môžem hlasovať, napriek tomu, že ako prihlásená som hlasovala už včera... :cool:


:D Sa teším, že aj kúštik srandy na Porade za posledný rok sa deje.
Paula
02.11.10,18:00
Zviditeľnením by sa predchádzalo zbytočnému zamykaniu tém:)



No dobre, tak teraz vážne, keď už.....to akože samo sa zviditeľnením predíde?
Katija
03.11.10,08:46
mimotemy
:D :D :D Jáj, srandy je na PORADE od jari až, až. A naozaj všelikde sa dá špásovať.
Dnes som si všimla ďalšiu srandu.
Koho nebaví tajná anketa a má radšej trošičku adrenalínu (bude to vidieť, ale kričať asi nie) môže ísť do obrázkovej témy. Vraj tam už dlhšie prebiehajú dostihy. Ešte stále sa dá zapojiť. Podmienkou je prijaté užitočné darcovi VRÁTIŤ.
Kuk sem. http://www.porada.sk/1552210-post21.html
:eek: Veľmi ma zujíma kto zvíťazí. Myslíte, že by to raz mohol byť zdravý rozum?
Melnick
03.11.10,12:54
Vidíš,vidíš Katija o koľko užitočných bodov si sa pripravila, keď si svoj príspevok dala ako mini - ja by som Ti za zvýraznenú vetu dala : súhlas, užitočné a aj pochvalu. Takto sa teda nesúťaží , moja milá. :):D

mimotemy
:D :D :D Jáj, srandy je na PORADE od jari až, až. A naozaj všelikde sa dá špásovať.
Dnes som si všimla ďalšiu srandu.
Koho nebaví tajná anketa a má radšej trošičku adrenalínu (bude to vidieť, ale kričať asi nie) môže ísť do obrázkovej témy. Vraj tam už dlhšie prebiehajú dostihy. Ešte stále sa dá zapojiť. Podmienkou je prijaté užitočné darcovi VRÁTIŤ.
Kuk sem. Pochvaly (http://www.porada.sk/1552210-post21.html)
:eek: Veľmi ma zujíma kto zvíťazí. Myslíte, že by to raz mohol byť zdravý rozum?
Katija
03.11.10,13:15
Vidíš,vidíš Katija o koľko užitočných bodov si sa pripravila, keď si svoj príspevok dala ako mini - ja by som Ti za zvýraznenú vetu dala : súhlas, užitočné a aj pochvalu. Takto sa teda nesúťaží , moja milá. :):D
:D :D :D Maji tušila som, že by to mohlo niekoho napadnúť. Do mini som to dala naschvál. Ja nechcem byť súťažný kôň (ani nič také podobné ....). Ja radšej tipujem.
A mám zlú správu. Môj favorit - zdravý rozum asi nevyhrá. Nezaregistroval sa ešte na PORADU. Teda možno áno, ale iba ak tajne. V zozname nie je. :mad:

PS: A vie sa už kto vyhráva?
Richard
05.11.10,13:51
Uff podarilo sa mi prečítať túto tému celú! Budem reagovať len k veci.

Kto hlasoval za uzatvorenie zverejním, pričom bude treba zmazať staré hlasy, aby z toho nebola vojna :)

Súhlasím že sa to používa rôzne, bude to treba vymyslieť inak.
Katija
05.11.10,14:03
Len trochu mimotemy.
Richard, prosím ťa, ešte korektne prepočítavaj platné hlasy v anketách.
Takto to vyzerá smutnosmiešne.
Holt, čo sa dá zmrviť, to niekto skôr, alebo neskôr urobí.
Richard
05.11.10,14:37
Nerozumiem. Počet hlasov sedí, ibaže v ohlasoch na Poradu môžu hlasovať aj neregistrovaní (inde nemôžu), tak som to mal od začiatku nastavené.
Katija
05.11.10,14:53
Nerozumiem. Počet hlasov sedí, ibaže v ohlasoch na Poradu môžu hlasovať aj neregistrovaní (inde nemôžu), tak som to mal od začiatku nastavené.

Aha. Už rozumiem prečo nerozumieš.
Anketa bola založená ako neanonymná. Ale do súčtov sa zaratávali aj neprihlásení hlasujúci členovia. Nechápem prečo?
:eek: Teraz po znovuotvorení témy nevidieť kto tam neanonymne hlasoval a aký bol skutočný stav. Prečo sa z nenanonymnej ankety stala anonymná? Kam sa stratili mená?
Stefan2005
05.11.10,15:03
... a akosi dnes darmo klikám na číslo o počte hlasujúcich, je chluché (Oxana) - nezobrazí vôbec zoznam hlasujúcich
Richard
05.11.10,16:00
Ja som tam zrušil tú možnosť, testoval som to s tými neprihlásenými a už som to nedal na poriadok, resp. nemám tam už možnosť dať to naspäť, pretože by to bolo nefér ak by medzitým niekto hlasoval v domnení že ide o anonymnú anketu.

To, či vidno kto a ako hlasoval sa dá pri každej ankete nastavovať pri zadaní ankety. To len na vysvetlenie, lebo niektorí sa čudovali že prečo vidno mená...
Xanti
07.11.10,16:07
Prečo niekomu vadili témy, ktoré sú svojim názvom a obsahom nekonečné.

Zviditeľnením by sa predchádzalo zbytočnému zamykaniu tém:)

Uvediem pár príkladov:
http://www.porada.sk/t119812-co-vsetko-nam-pride-v-mailoch.html
http://www.porada.sk/t138676-co-mozem-urobit-aktualne-pre-zdravie.html
http://www.porada.sk/t51730-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo.html
Aaaaaaaaaaaa je to tu,
komusi asi prekážala moja téma http://www.porada.sk/t119812-co-vsetko-nam-pride-v-mailoch.html a už je aj zavretá.
Priznajú sa hlasujúci? Lebo tú tému netrebalo riešiť a vyriešiť, ona bola o zábave a mailoch.

A prečo vlastne nepozamykáte všetky témy, čo sú obsahom rozsiahle a sú o hlúpostiach ako napr. čo príde do mailu, alebo lampáreň alebo čo variť ... a mnohé iné.
kukučka
07.11.10,16:12
odvážnemu anonymovi šťastie praje, alebo mu praje admin? ;)
terezamaria
07.11.10,16:22
Aaaaaaaaaaaa je to tu,
komusi asi prekážala moja téma http://www.porada.sk/t119812-co-vsetko-nam-pride-v-mailoch.html a už je aj zavretá.
Priznajú sa hlasujúci? Lebo tú tému netrebalo riešiť a vyriešiť, ona bola o zábave a mailoch.

A prečo vlastne nepozamykáte všetky témy, čo sú obsahom rozsiahle a sú o hlúpostiach ako napr. čo príde do mailu, alebo lampáreň alebo čo variť ... a mnohé iné.

Toto je to, čo sa písalo vo viacerých témach. Uzatvoriť tému by mal jedine jej zakladateľ / zadávateľ /. Len pokiaľ by to neurobil a otázka by bola zodpovedaná, tak by to urobil moderátor, resp. admin.

Samozrejme tému Čo nám príde v emailoch nie je treba zatvárať, naozaj je o zábave:)
Škoda, že sa to nezviditeľňuje, komu táto téma vadila.
alla66
07.11.10,16:25
Nerozumiem. Počet hlasov sedí, ibaže v ohlasoch na Poradu môžu hlasovať aj neregistrovaní (inde nemôžu), tak som to mal od začiatku nastavené.

Nie je to fér.

Kým registrovanému členovi dovolíš udeliť iba jeden hlas, neregistrovaný " okoloidúci " nie je obmedzovaný v počte hlasov a potom žiadna anketa nemá význam.
alla66
25.11.10,16:11
Je to zaujímavé.......nikde žiadna zmienka o zmene viditeľnosti, ale ako sa zdá, hlas ľudu bol vypočutý http://www.cyklonemcik.cz/images/palec.gif
Stefan2005
25.11.10,16:34
Je to zaujímavé.......nikde žiadna zmienka o zmene viditeľnosti, ale ako sa zdá, hlas ľudu bol vypočutý

alla, priznaj sa - že si platený tester funkcionality stránok porady.sk....
alla66
25.11.10,16:41
alla, priznaj sa - že si platený tester funkcionality stránok porady.sk....
Ahoj, je tu taká funkcia? ...dokonca platená? Neviem o tom...... komu sa mám hlásiť?
Stefan2005
25.11.10,16:47
u admina
alla66
26.11.10,07:12
Mám ešte jednu otázku. Prečo nevidím kompletný zoznam členov, ktorí hlasovali za vyriešené. Zo štyroch hlasujúcich sa zobrazujú dvaja. Nie je to fér voči ostatným. Keď zviditeľňovať, tak všetkých!
arizona
26.11.10,07:19
Mám ešte jednu otázku. Prečo nevidím kompletný zoznam členov, ktorí hlasovali za vyriešené. Zo štyroch hlasujúcich sa zobrazujú dvaja. Nie je to fér voči ostatným. Keď zviditeľňovať, tak všetkých!
mas fajn, ze aspon dvoch, ja nikoho :D:eek::rolleyes:
Llívia
26.11.10,07:27
mas fajn, ze aspon dvoch, ja nikoho :D:eek::rolleyes:
Tiež nevidím nikoho, kto hlasoval za "vyriešené".
alla66
26.11.10,07:27
Akože nikoho? Postoj myškou na čísle a naskočia mená. Aspoň mne to funguje.;)
Katija
26.11.10,07:34
Mám ešte jednu otázku. Prečo nevidím kompletný zoznam členov, ktorí hlasovali za vyriešené. Zo štyroch hlasujúcich sa zobrazujú dvaja. Nie je to fér voči ostatným. Keď zviditeľňovať, tak všetkých!
Pozri príspevok číslo 72.
Staré hlasy boli zmazané, lebo členovia hlasovali za iných platných podmienok. S vedomím, že budú anonymné.
Llívia
26.11.10,07:35
Áno, teraz tam vidím jedného.
alla66
26.11.10,08:14
Pozri príspevok číslo 72.
Staré hlasy boli zmazané, lebo členovia hlasovali za iných platných podmienok. S vedomím, že budú anonymné.

Katka, admin mal upozorniť, že od istého dátumu bude nové hlasovanie zviditeľnené. Čítala som ponosy na posledne uzamknutú tému, preto nechápem, že tam svietia iba dve členky. Nie je to fér.
Katija
26.11.10,08:18
Katka, admin zatiaľ nenapísal, že od istého dátumu budú všetci zviditeľnení. Čítala som ponosy na posledne uzamknutú tému, preto nechápem, že tam svietia iba dve členky. Nie je to fér. V tom príspevku 72 je napísané, že to tak urobí. Neupozornil zrejme, že už to spustil. :) Neviem, chvíľu som to tu nesledovala.
Heni
26.11.10,11:49
Akože nikoho? Postoj myškou na čísle a naskočia mená. Aspoň mne to funguje.;)

ani ja nič nevidím, žiadne mená pri čísle o vyriešení témy... (darmo držím myšací ňufáčik nad číslom)
Katija
26.11.10,13:39
ani ja nič nevidím, žiadne mená pri čísle o vyriešení témy... (darmo držím myšací ňufáčik nad číslom) Príčiny poznám dve.

1. Držíte myšoňufku nad témou, kde boli zmazané mená hlasujúcich a ostali len čísla.
2. Váš prehliadač mená nezobrazuje. Napríklad akákoľvek verzia OPERY.

Najdite si novo vyriešenú tému a tam to skúšajte.
veronikasad
26.11.10,13:58
Nemám Operu, mená v časti vyriešené mi nezobrazuje - ostatné ano.

http://www.porada.sk/t151491-prosim-potvrdte-dakujeme.html

Možno je to len pre vyvolených.
Katija
26.11.10,14:16
Nemám Operu, mená v časti vyriešené mi nezobrazuje - ostatné ano.

http://www.porada.sk/t151491-prosim-potvrdte-dakujeme.html

Možno je to len pre vyvolených.
Tam to bude prehliadačom.
Ja tam v Mozile Firefoxe vidím dve mená. Ale v Opere a v IE 6.0 nič. Aký máš prehliadač?
rodina1
26.11.10,14:19
Tam to bude prehliadačom.
Ja tam v Mozile Firefoxe vidím dve mená. Ale v Opere a v IE 6.0 nič. Aký máš prehliadač?
Ja v IE vidím tiež dve mená :confused:
Katija
26.11.10,14:21
Ja v IE vidím tiež dve mená :confused::o Asi máš inú verziu IE.
alla66
26.11.10,15:02
..... ukážka uzavretej témy, kde sú viditeľné všetky hlasy : http://www.porada.sk/t152152-co-dnes-na-obed-2-a.html -
Katija
26.11.10,15:22
http://www.porada.sk/t152152-co-dnes-na-obed-2-a.html
:o Alenka to znamená, že minimálne od 22.11.2010, ak nie skôr sa mená hlasujúcich už zobrazujú.
veronikasad
26.11.10,15:28
Tam to bude prehliadačom.
Ja tam v Mozile Firefoxe vidím dve mená. Ale v Opere a v IE 6.0 nič. Aký máš prehliadač?
ja už ich vidíííím ... (klikala pozerala som na vyriešené - nie na číslo).
alla66
26.11.10,15:30
Veronika neklikaj ! ...stačí jemný pohyb myškou:)
veronikasad
26.11.10,15:33
kliknutím som myslela pohyb myškou - len o riadok nižšie ...
alla66
26.11.10,21:23
Veronika, Ty si šikula. ;)

.....bohužiaľ nováčikovia nevedia, aké pravidlá platia pri kliknutíí na "vyriešené" nechápu čo činia a že svojím hlasom sa podieľajú k zatvoreniu témy. napr. http://www.porada.sk/t71605-pestovanie-orchidei.htmlNetušia, neboli pri registrácií upozornení, čo klik na vyriešené, to jeden klinec do truhly k uzamknutiu témy.

PS: nováčikovia majú na Porade určité práva obmedzené a k nim by malo patriť i uzatváranie tém.:)
Llívia
26.11.10,22:36
A pridávanie viac ako jednej témy za deň, lebo sa tu v kuse objavujú dve úplne rovnaké otázky, len zadané v rôznych "chlievikoch".
Dav
27.11.10,07:07
A zakázať slová Pomoc, Poraďte mi, v názve témy ...
veronikasad
27.11.10,07:14
Oli, v uzatvorených témach sa objavuje poraďák Array, zoznam členov ho nenájde. Bol vylúčený, alebo je to nejaký škriatok na uzatváranie tém ?
arizona
27.11.10,07:46
to nie je poradak
spatne to uz nepise mena,ale iba mnozstvo klikov
Llívia
27.11.10,09:48
Dav, a kde ti teraz akože mám dať obrovský súhlas, hm?
trisestri
28.11.10,09:30
Pri politických témach je zaujimavé že sú uzavreté práve vtedy,ak sa vyjadria privrženci jednej farby,aby nebol priestor na argumenty druhej strany.
Apropo apolitickost porady,politici či už priamo alebo nepriamo rozhodujú o mnohých témach ktoré sa tu rozoberajú /dane, učtovnictvo, energie, bývanie, kultúra, odvody, mzdy, dochodky, zdravotníctvo,šport,legislativa,atd/To nie sú bulvarné babky v šoubiznise.Pravda zaleží aj od konkretnej témy či sa rozvinie do nič neriešiacich hádok a konfliktov,alebo sa bude vecne argumentovat.
evina
28.11.10,10:03
Pri politických témach je zaujimavé že sú uzavreté práve vtedy,ak sa vyjadria privrženci jednej farby,aby nebol priestor na argumenty druhej strany.
Apropo apolitickost porady,politici či už priamo alebo nepriamo rozhodujú o mnohých témach ktoré sa tu rozoberajú /dane, učtovnictvo, energie, bývanie, kultúra, odvody, mzdy, dochodky, zdravotníctvo,šport,legislativa,atd/To nie sú bulvarné babky v šoubiznise.Pravda zaleží aj od konkretnej témy či sa rozvinie do nič neriešiacich hádok a konfliktov,alebo sa bude vecne argumentovat.

A zaujímavé na tom je to, že si to každá strana myslí o sebe:rolleyes:

Pravdupovediac ešte som nezažila ani na Porade ani v živote ani medzi politikmi iné ako nič neriešiace hádky....lebo nie sme absolútne naučení na toleranciu...

P.s. ako vieš kto ktorú tému uzatvoril- čo sa práve rieši v tejto téme.... /predpokladám, že teraz posledná bola uzavretá téma o voľbách v Bratislave/ a tiež si myslím že by každý sa mal naučiť písať, hovoriť len sám za seba -Excise Duty má pravdu v tej uzatvorenej téme. Pri celkovom počte voličov v Bratislave 59 457 ťažko možno povedať my Bratislavčania. Na voľbách som nebola, som pravicový volič a rada sa nechám prekvapiť čo urobí ľavicový primátor s pravicovým zastupiteľstvom - kde budú činy a kde slová...lebo parlamentné voľby a tieto sú skutočne záležitosťou odlišnou....
Stanislav 1975
28.11.10,10:11
A zaujímavé na tom je to, že si to každá strana myslí o sebe:rolleyes:

Pravdupovediac ešte som nezažila ani na Porade ani v živote ani medzi politikmi iné ako nič neriešiace hádky....lebo nie sme absolútne naučení na toleranciu...

P.s. ako vieš kto ktorú tému uzatvoril- čo sa práve rieši v tejto téme.... /predpokladám, že teraz posledná bola uzavretá téma o voľbách v Bratislave/ a tiež si myslím že by každý sa mal naučiť písať, hovoriť len sám za seba -Excise Duty má pravdu v tej uzatvorenej téme. Pri celkovom počte voličov v Bratislave 59 457 ťažko možno povedať my Bratislavčania. Na voľbách som nebola, som pravicový volič a rada sa nechám prekvapiť čo urobí ľavicový primátor s pravicovým zastupiteľstvom - kde budú činy a kde slová...lebo parlamentné voľby a tieto sú skutočne záležitosťou odlišnou....
No práveže excise duty to nepochopil, práveže áno treba rozlišovať od velkej politiky malú a voliť v malej politike osobnosti, ľudí ktorých poznáme, ktorí už niečo dokázali a nie podľa straníckej príslušnosti a preto Magda zhorela- tiež neviem prečo radšej nekandidovala za primátorku Banskej Štiavnice, tam by to podla mňa prevalcovala všetko:D,takže v tomto to excise troška nepochopil...
Stanislav 1975
28.11.10,10:13
A zaujímavé na tom je to, že si to každá strana myslí o sebe:rolleyes:

Pravdupovediac ešte som nezažila ani na Porade ani v živote ani medzi politikmi iné ako nič neriešiace hádky....lebo nie sme absolútne naučení na toleranciu...

P.s. ako vieš kto ktorú tému uzatvoril- čo sa práve rieši v tejto téme.... /predpokladám, že teraz posledná bola uzavretá téma o voľbách v Bratislave/ a tiež si myslím že by každý sa mal naučiť písať, hovoriť len sám za seba -Excise Duty má pravdu v tej uzatvorenej téme. Pri celkovom počte voličov v Bratislave 59 457 ťažko možno povedať my Bratislavčania. Na voľbách som nebola, som pravicový volič a rada sa nechám prekvapiť čo urobí ľavicový primátor s pravicovým zastupiteľstvom - kde budú činy a kde slová...lebo parlamentné voľby a tieto sú skutočne záležitosťou odlišnou....

evina toto tvoje vyjadrenie by platilo keby to bol tesný výsledok alebo niečo také ale Ftáčník vyhral priepastným až šokujúcim rozdielom...-takže nie každý sám za seba ale podla výsledku volieb...
Zoltán Kovács
28.11.10,10:15
mimotemy No a politika sa presunula sem...... Nevydržíte bez toho???
evina
28.11.10,10:15
No práveže excise duty to nepochopil, práveže áno treba rozlišovať od velkej politiky malú a voliť v malej politike osobnosti, ľudí ktorých poznáme, ktorí už niečo dokázali a nie podľa straníckej príslušnosti a preto Magda zhorela- tiež neviem prečo radšej nekandidovala za primátorku Banskej Štiavnice, tam by to podla mňa prevalcovala všetko:D,takže v tomto to excise troška nepochopil...

myslím, že to pochopil
citujem časť:
"...keďže nechápu rozdiel medzi parlamentnými a komunálnymi voľbami a posudzujú výsledky komunálnych volieb aj v iných mestách podľa farby konkrétnej osoby, čím odkrývajú aj svoju farbu. Guľa, žaluď a ani zeleň to nie sú... A to je pre nich podstatné...."
... ale písal aj o inom.
Stanislav 1975
28.11.10,10:16
mimotemy No a politika sa presunula sem...... Nevydržíte bez toho???

No Zoli, musel som zareagovať, ale už som ticho...:),slubujem...:cool:
evina
28.11.10,10:18
evina toto tvoje vyjadrenie by platilo keby to bol tesný výsledok alebo niečo také ale Ftáčník vyhral priepastným až šokujúcim rozdielom...-takže nie každý sám za seba ale podla výsledku volieb...

Je to vec názoru...
Pre mňa pri celkovom počte voličov Bratislavy a nízkej účasti bratislavčanov to vôbec nie je šokujúci rozdiel.... a nie je pre mňa podstatná farba kandidáta na funkciu primátora.....

Pravica asi nezvolila správneho kandidáta....:rolleyes:

Zoli ja končím :D, len som mala potrebu sa vyjadriť k "my bratislavčania"...:D:D
Stanislav 1975
28.11.10,10:20
Je to vec názoru...
Pre mňa pri celkovom počte voličov Bratislavy a nízkej účasti bratislavčanov to vôbec nie je šokujúci rozdiel.... a nie je pre mňa podstatná farba kandidáta na funkciu primátora.....

Pravica asi nezvolila správneho kandidáta....:rolleyes:

Zoli ja končím :D, len som mala potrebu sa vyjadriť k "my bratislavčania"...:D:D

:):):)-pekný deň...
trisestri
28.11.10,10:26
A zaujímavé na tom je to, že si to každá strana myslí o sebe:rolleyes:

Pravdupovediac ešte som nezažila ani na Porade ani v živote ani medzi politikmi iné ako nič neriešiace hádky....lebo nie sme absolútne naučení na toleranciu...

P.s. ako vieš kto ktorú tému uzatvoril- čo sa práve rieši v tejto téme.... /predpokladám, že teraz posledná bola uzavretá téma o voľbách v Bratislave/ a tiež si myslím že by každý sa mal naučiť písať, hovoriť len sám za seba -Excise Duty má pravdu v tej uzatvorenej téme. Pri celkovom počte voličov v Bratislave 59 457 ťažko možno povedať my Bratislavčania. Na voľbách som nebola, som pravicový volič a rada sa nechám prekvapiť čo urobí ľavicový primátor s pravicovým zastupiteľstvom - kde budú činy a kde slová...lebo parlamentné voľby a tieto sú skutočne záležitosťou odlišnou....

Tak asi sledujem a viem kde sa ta téma uzavrela.Každý ma tu svoju pravdu,kto nebol volit aj tak sa prezentoval a dal mandat tým ktorý volili a ked niekto rozdava byty verejným činitelom,tak sa to týka každého slušného človeka minimalne a Bratislava je hlavným mestom Slovenska,mnohý jeho občanom nerobí problém kritizovat a zhadzovat volby ostatných občanov,ale ak niekto si dovolí vyslovit svoj nazor na Bratislavu a tamojšie volby už je zlé a nejaký Excise Duty,mimochodom velmi som ho tu zatial neregistroval,že si to vyprosí-tak netreba reagovat urazenecký,komunalné volby sú o osobnostiach,aj-pravica vsadila zlé,no a podla mna je spravné ak ludia zmyšlajú pragmatický a nie ideologický./kolký z vás nemajú šajnu o živote v Grecku a tiež sa k nemu vyjadrujú,myslím voliči ktorý si myslia že zmyšlajú pravicovo-nemám na mysli riešenie otázky požičania penazí,ale argumenty o živote v Grecku,ale aj inde/
Petra Nová
28.11.10,11:58
Tak to vidíš! Už si sa ocitol mimo témy. Ostatní nie. Pred šiestimi mesiacmi tým, čo nevadili siahodlhé politické témy na Porade, dnes sú zástancami jej apolitickosti. Zrejme do najbližších volieb.:rolleyes:
trisestri
28.11.10,12:43
Nuž takto funguje-diskutovat,len ked sa to hodí a pomstit sa umiestnením mimo temy, modraci sú tu družný,ešte na to stačia,ked sa hodí aj totalita je dobrá-prajem príjemný den a nech sú štastný tí ktorý majú pravo slobodne prezentovat názor, na rozdiel od tých ktorým by brali nielen dávky,dochodky,príspevky ale ešte aj právo slobodne vyjadrit svoj názor-ved čo už pár hlasov hore dole. Modráci rýchlo hodte to mimo témy,škoda že Vás tie komunalky tak zobrali-však to neberte tak tragický.
evina
28.11.10,12:46
tak tomuto veľmi nerozumiem, ocitli sme sa všetci mimo témy - teda ako tvrdíte aj modráci - /a právom/ a nie tými, ktorí by sa v minulosti do politických tém veľmi zaraďovali. a ani nevidím uzavretú tému - skrátka ako v politike...:rolleyes: a už vôbec nevidím koho by komunálky zobrali ....
alla66
28.11.10,13:37
Nuž takto funguje-diskutovat,len ked sa to hodí a pomstit sa umiestnením mimo temy, modraci sú tu družný,ešte na to stačia,ked sa hodí aj totalita je dobrá-prajem príjemný den a nech sú štastný tí ktorý majú pravo slobodne prezentovat názor, na rozdiel od tých ktorým by brali nielen dávky,dochodky,príspevky ale ešte aj právo slobodne vyjadrit svoj názor-ved čo už pár hlasov hore dole. Modráci rýchlo hodte to mimo témy,škoda že Vás tie komunalky tak zobrali-však to neberte tak tragický.
mimotemypoprosím ťa o založenie svojej témy. O politiku sa nezaujímam, neriešim, kto kandiduje a prečo kandiduje. Budem rada, ak vyhovieš mojej prosbe a presuniete sa do novej témy. Ďakujem
Heni
07.12.10,07:03
členovia uzatvárajúci témy sa nezobrazovali - a už sa zobrazujú...
nemala by byť anketa už uzatvorená?

či ak bude viac ľudí hlasovať za nezobrazovanie tých členov - tak sa zas zobrazovať nebudú?
a potom sa zas budú, ak v hlasovaní bude mať viac hlasov prvá možnosť? ;)

aj tak sa mi zdá, že je to až príliš vyrovnané... škoda, že môžu hlasovať aj neprihlásení okoloidúci...
Pikoška
07.12.10,07:10
Ja už som narazil na to, že keď chcem otvoriť priložený odkaz tak mi ukáže, že téma je nefunkčná. Až tu som pochopil, že je tu taká prax. To tu je taký zvyk, alebo zlozvyk, ako teraz čítam, zatvoriť debatu? Čo ma nezaujíma, pre iného môže byť zaujímavé. Tak každá takáto anketa na verejnom fóre je blbosť.
arizona
07.12.10,10:32
Ja už som narazil na to, že keď chcem otvoriť priložený odkaz tak mi ukáže, že téma je nefunkčná. Až tu som pochopil, že je tu taká prax. To tu je taký zvyk, alebo zlozvyk, ako teraz čítam, zatvoriť debatu? Čo ma nezaujíma, pre iného môže byť zaujímavé. Tak každá takáto anketa na verejnom fóre je blbosť.
mimotemy Tým, že sa niektorá téma vyrieši a uzavrie,neznamená to, že nečitateľná. Čítať sa môže naďalej,ale nemôžeš už prispievať.

Nefunkčný link ti ukáže ak je téma vymazaná,alebo ak je prilozený link z vyhľadávača ,alebo nemáš ako nováčik na niečo ešte nárok ;)
Petra Nová
07.12.10,11:44
Členovia ... sú dávno viditeľní,rozmýšľam, o čom sa v tejto téme stále točí. Či dokolečka dokola o tom istom? Alebo teraz ide o inú viditeľnosť?:confused::cool:
buchač
26.02.11,19:22
Ja už som narazil na to, že keď chcem otvoriť priložený odkaz tak mi ukáže, že téma je nefunkčná. Až tu som pochopil, že je tu taká prax. To tu je taký zvyk, alebo zlozvyk, ako teraz čítam, zatvoriť debatu? Čo ma nezaujíma, pre iného môže byť zaujímavé. Tak každá takáto anketa na verejnom fóre je blbosť.
Pre niekoho je to proste niečo iné ...
Neakceptovanie názoru ...
Zvyk je tu už aj iný ...fest sa rozmohol ...
mimotémy , neužitočné , nevhodné hodnotenia sa dávajú o 106 ...čistá pomstychtivosť ...že vraj diskusia ...
Panebože pomáhajže ...:confused:
K čomu dobré je toto .???? Len dotyční vedia , ešte aj Boh krúti hlavou nad tým ...

Členovia ... sú dávno viditeľní,rozmýšľam, o čom sa v tejto téme stále točí. Či dokolečka dokola o tom istom? Alebo teraz ide o inú viditeľnosť?:confused::cool:
...o čom ????....

Radšej nepoviem , zasa by som zasmradil ....ozaj , ďakujem za ocenenie mojej balady ...no keby Tebe dlhoval niekto peknú sumu peňazí , inak by si vravela .
http://www.porada.sk/1669602-post67.html
Téma je zrušená ...nedá sa doplniť ...

Ale inak ?
Právnici aj tu na priame zadanie otázky len zákonmi sa oháňajú , ...nevysvetlia ...citácie dávajú ...to je mi teda rada ...na zasmradenie ...:rolleyes:

Ja osobne si viem dať dve a dve dokopy ...no zmýšľanie iných sa nedá ovplyvňovať ...tým narážam na ten môj úsuduk o tej realitke , pochybil som a teraz za to pykám ...žiaľ ...
Doteraz sa mi to stalo 3 krát ...tie prvé dva prípady som poriešil v medziach " môjho " práva , právnik mi nebol potrebný ...;):rolleyes:
No teraz sa po súdoch musím ťahať , nakoľko zákony ...inak blbé , nedokonalé , na zasmradenie ....si chcem ctiť ...:rolleyes:...musím , inak sa nedá...:cool:

Niečo zhnité je v tej spravodlivosti slovenskej ...
alla66
26.02.11,22:04
Uff podarilo sa mi prečítať túto tému celú! Budem reagovať len k veci.

Kto hlasoval za uzatvorenie zverejním, pričom bude treba zmazať staré hlasy, aby z toho nebola vojna :)

Súhlasím že sa to používa rôzne, bude to treba vymyslieť inak.

Okrem toho sa Ti podarilo otvoriť tému, ktorú som uzavrela:) Nemám možnosť ju znova zatvoriť, preto Ťa chcem požiadať o zamknutie témy.

Teší ma, že splnila svoj účel a hlasovanie za uzamknutie témy nie je anonymné.:)
Pikoška
27.02.11,19:59
Pre niekoho je to proste niečo iné ...
Neakceptovanie názoru ...
Zvyk je tu už aj iný ...fest sa rozmohol ...
mimotémy , neužitočné , nevhodné hodnotenia sa dávajú o 106 ...čistá pomstychtivosť ...že vraj diskusia ...
Panebože pomáhajže ...:confused:
K čomu dobré je toto .???? Len dotyční vedia , ešte aj Boh krúti hlavou nad tým ...

...o čom ????....

Radšej nepoviem , zasa by som zasmradil ....ozaj , ďakujem za ocenenie mojej balady ...no keby Tebe dlhoval niekto peknú sumu peňazí , inak by si vravela .
http://www.porada.sk/1669602-post67.html
Téma je zrušená ...nedá sa doplniť ...

Ale inak ?
Právnici aj tu na priame zadanie otázky len zákonmi sa oháňajú , ...nevysvetlia ...citácie dávajú ...to je mi teda rada ...na zasmradenie ...:rolleyes:

Ja osobne si viem dať dve a dve dokopy ...no zmýšľanie iných sa nedá ovplyvňovať ...tým narážam na ten môj úsuduk o tej realitke , pochybil som a teraz za to pykám ...žiaľ ...
Doteraz sa mi to stalo 3 krát ...tie prvé dva prípady som poriešil v medziach " môjho " práva , právnik mi nebol potrebný ...;):rolleyes:
No teraz sa po súdoch musím ťahať , nakoľko zákony ...inak blbé , nedokonalé , na zasmradenie ....si chcem ctiť ...:rolleyes:...musím , inak sa nedá...:cool:

Niečo zhnité je v tej spravodlivosti slovenskej ...
To máš veru pravdu pravdúcu. Keby tu bola Danila, povedala by ti to bez tých bodiek.......;)