simeonpp
06.11.10,13:06
Zaujima ma nakup značkových veci
Nakupoval by som z nemeckeho outletoveho eshopu. Je tam velmi vela značiek .
Jedna sa mi ale o značky armani versace dolce gabbana lacoste a podobne .
Chcem vedieť že ak od nich kupim nejaky tovar naprklad tričko značky armani stači mi od nich faktura ktorú mi pošlu spolu s tovarom ?


taktiež ma zaujima dovoz značkových veci ktoré som spominal z Turecka ak od nich nakupim tovar pošlu mi ho aj s fakturou treba tam niečo ešte mat alebo urobit ak chcem dovažat z turecka ? jedna sa tiež o eshop v ktorom tieto veci predavaju
arizona
06.11.10,13:29
simeonpp
06.11.10,13:49
TAK TOTO MI VELMI NEPOMOHLO ...
potrebujem vediet čo všetko musim mat vybavene dokladovo že ak by prišla SOI tak by nebol problem ...ide o nakup tovaru z Turecka
lujza.j
06.11.10,13:56
tak čo je to vlastne za tovar?píšeš že z Nemecka a teraz z Turecka, čo sú to originály alebo "fejky"?
simeonpp
06.11.10,14:00
idem mi o to že dojde ku mne SOI a chce o odomna nadobudaciu listinu na jedno armani a tri versace trička

mam na ne fakturu kupoval som ich z turecka z jedneho shopu no ja neviem či je to orginal alebo nie doteraz som sa tim nezaoberal myslel som že ked to predavaju v shope tak to bude ok ..neviem čo mam robiť či im stači dať tu fakturu alebo čo dalšia vec je že som ich objednával ako občan čiže mi prišli a a ni neboli zastavene na colnici
alaya1
06.11.10,14:06
urcite su to falzifikaty, je ich plna europa, cele grecko je nimi zamorene. myslim, ze je to u nas zakazane. A to urcite na 100% nie su originaly, tie by si cez schop nekupil.
lujza.j
06.11.10,14:10
to môžeš tak popredať svojim kamošom, ale určite nie v oficiálnej predajni.
simeonpp
06.11.10,14:12
no ale ja som ich kupil z tureckeho e-shopu
alaya1
06.11.10,15:00
napodobeniny sa nesmu predavat
arizona
06.11.10,15:31
TAK TOTO MI VELMI NEPOMOHLO ...
potrebujem vediet čo všetko musim mat vybavene dokladovo že ak by prišla SOI tak by nebol problem ...ide o nakup tovaru z Turecka

NEPOMOHLO ???
veď si sa pýtal, čo treba vedieť pri predaji značkového tovaru... a v tých linkoch je veľa dobrých a užitočných rád,ako na to, čo potrebuješ pri predaji značiek a pod.:rolleyes::confused:...
alaya1
06.11.10,15:33
nepredava znacky
arizona
06.11.10,15:49
...z pôvodného príspevku som vyrozumela že značky :-D
padro
06.11.10,16:44
uz si tu mal nejaku temu :) niekto tu kupil za 5 korun tricko a chce original tak na teba poslal kontrolu, alebo si ho ty kupil za korun a predal si za 1000 mimotemy ... to len ze kto chcel zarobit ci predajca alebo kupujuci :D