danushka
22.11.10,18:14
Som sa tu zas dáko preklikala (ako je mojím zvykom) (namiesto poobedňajšieho zdriemnutia...:)) a celkom tomu nerozumiem: o čo v tej súťaži vlastne ide? O to, kto má väčší fanklub, alebo o to, ktorá kravička sa páči čo najviac ľuďom??? :confused::D:confused:
Zimuš, tu ide o dobrého manažéra:D;).
A v treťom kole spraví Paťko /aspoň dúfam/ ,,Poradakravičku", ale Paťko, rozháďž tam písmenká, aby to bola skladačka, lebo nás diskvalifikujú za skrytú reklamu :D:).
vieraaaa
22.11.10,17:38
dnes + 3 KB
Dana1
22.11.10,17:57
Zahlasované - 153, Paťkova kravička Milka nosorožec postúpila o jedno miesto. :):):)
Kvaka
22.11.10,17:58
My dnes spolu 4KB, vždy po reštarte počítača.
Zimama
22.11.10,18:46
Zimuš, tu ide o dobrého manažéra:D;).
A v treťom kole spraví Paťko /aspoň dúfam/ ,,Poradakravičku", ale Paťko, rozháďž tam písmenká, aby to bola skladačka, lebo nás diskvalifikujú za skrytú reklamu :D:).
Ak ide o súťaž o najlepšieho manažéra, tak potom je všetko OK. :D:D:D
(Sa ospravedlňujem - naozaj nechcem rýpať, sama ešte presne neviem, čo táto celá téma vo mne oslovila, keď som si to tak narýchlo prečítala, možno to, že ja sa neviem tešiť z toho, čo viem - alebo hoci len tuším - že som získala nie tak celkom fér resp. nie vlastnou zásluhou, a aj svoje deti som sa snažila tak viesť, že radšej priznať a prijať občas aj porážku, ako mať "falošnú" radosť, ... , ale to je len môj NÁZOR, a takto to, prosím, aj berte. Viem, že v podstate je táto téma o niečom inom, súdržnosť Poraďákov je fajn, a priam cítim z príspevkov tú radosť z každého "kravobodu", len mi zas na druhej strane prišlo tak trochu aj ľúto toho chalana - patrixa - ako sa niektorí doňho pustili, a pritom podľa môjho názoru on tiež len povedal svoj NÁZOR..., a pre mňa v tom nebolo nič urážlivé. A ja toto tiež píšem len ako svoj názor, nečakám a ani netreba, aby niekto so mnou polemizoval...) :)
(Aj ja som svoje deti nechávala naschvál vyhrať v nejakých hrách, ktoré sme kedysi hrávali - do chvíle, kým sa dieťa na mňa nenahnevalo, že to robím naschvál...) :):---:)
(A myslím si, že životná filozofia dospeláka sa rodí často zo zdanlivých maličkostí v detstve - a než by som mala svojim deťom vysvetľovať, prečo niekedy môžu podvádzať a niekedy nie, jednoduchšie pre mňa bolo učiť ich, aby sa radšej snažili vždy hrať fér...)
Ja sama bodík nepošlem, lebo nemám čas prezerať si všetky kravičky a vybrať takú, čo by sa mi najviac páčila, ale želám všetkým zúčastneným veľa čistej radosti! :):):) Zimama
patrixo
22.11.10,21:03
Ak ide o súťaž o najlepšieho manažéra, tak potom je všetko OK. :D:D:D
(Sa ospravedlňujem - naozaj nechcem rýpať, sama ešte presne neviem, čo táto celá téma vo mne oslovila, keď som si to tak narýchlo prečítala, možno to, že ja sa neviem tešiť z toho, čo viem - alebo hoci len tuším - že som získala nie tak celkom fér resp. nie vlastnou zásluhou, a aj svoje deti som sa snažila tak viesť, že radšej priznať a prijať občas aj porážku, ako mať "falošnú" radosť, ... , ale to je len môj NÁZOR, a takto to, prosím, aj berte. Viem, že v podstate je táto téma o niečom inom, súdržnosť Poraďákov je fajn, a priam cítim z príspevkov tú radosť z každého "kravobodu", len mi zas na druhej strane prišlo tak trochu aj ľúto toho chalana - patrixa - ako sa niektorí doňho pustili, a pritom podľa môjho názoru on tiež len povedal svoj NÁZOR..., a pre mňa v tom nebolo nič urážlivé. A ja toto tiež píšem len ako svoj názor, nečakám a ani netreba, aby niekto so mnou polemizoval...) :)
(Aj ja som svoje deti nechávala naschvál vyhrať v nejakých hrách, ktoré sme kedysi hrávali - do chvíle, kým sa dieťa na mňa nenahnevalo, že to robím naschvál...) :):---:)
(A myslím si, že životná filozofia dospeláka sa rodí často zo zdanlivých maličkostí v detstve - a než by som mala svojim deťom vysvetľovať, prečo niekedy môžu podvádzať a niekedy nie, jednoduchšie pre mňa bolo učiť ich, aby sa radšej snažili vždy hrať fér...)
Ja sama bodík nepošlem, lebo nemám čas prezerať si všetky kravičky a vybrať takú, čo by sa mi najviac páčila, ale želám všetkým zúčastneným veľa čistej radosti! :):):) Zimama

Ale ved treba sa do mna pustit v zmysle "odtnite mu hlavu, nech nevytrca z davu" :D :D :D
pepsikova
23.11.10,05:55
..no ja k tomuto len toľko..mne osobne to prišlo, akoby mi niekto pokazil radosť práve v momente, keď sa najviac teším-akoby ma potkol, alebo neviem čo...však tu nejde o to, čo sa stane,ide tu o radosť, radosti máme strašne málo v dnešnom svete a ak sa tešíme a čakáme, ako nám bodíky pribúdajú, máme aspoň malú radosť, tak prečo hneď vyrukovať s niečím, čo nám "odpáli?..to nedokážem pochopiť...že niekto sa teší a niekto nestrávi a hneď sa angažuje v protismere...

..pridala som4...ostatné poobede..
hnedoočka
23.11.10,05:55
Ale ved treba sa do mna pustit v zmysle "odtnite mu hlavu, nech nevytrca z davu" :D :D :D
patrixo, asi to tak vyzeralo s reakciami na tvoje príspevky, lebo nám kalili našu úprimnú snahu pomôcť a radosť zo spolupatričnosti...ale nemám problém priznať si, že sa môžem mýliť a tvoje pripomienky bolo treba brať vážnejšie, aspoň si dať námahu a overiť si po praktickej stránke /čiže poriadne prečítať pravidlá súťaže/, nielen morálnej. :confused:

teraz sa mnohé veci za pochodu objasňujú, no i tak to nie je celkom "kóšer", lebo keby že sa moje dieťa prihlásilo do súťaže a ja robím vo firme ,kde sú pc sieťovo prepojené routerom, tak moji kolegovia v práci by zbytočne posielali hlasy? Nakoľko ,ak som správne pochopila, tak by to bola tá istá IP adresa a vyhlasovatelia súťaže by to znížili na jeden hlas.......
Teraz posielam Paťkovi hlas jeden z práce a jeden z domu....+ čo sa podarí z iných pc....:)
harleydavidson
23.11.10,07:59
patrixo, asi to tak vyzeralo s reakciami na tvoje príspevky, lebo nám kalili našu úprimnú snahu pomôcť a radosť zo spolupatričnosti...ale nemám problém priznať si, že sa môžem mýliť a tvoje pripomienky bolo treba brať vážnejšie, aspoň si dať námahu a overiť si po praktickej stránke /čiže poriadne prečítať pravidlá súťaže/, nielen morálnej. :confused:

teraz sa mnohé veci za pochodu objasňujú, no i tak to nie je celkom "kóšer", lebo keby že sa moje dieťa prihlásilo do súťaže a ja robím vo firme ,kde sú pc sieťovo prepojené routerom, tak moji kolegovia v práci by zbytočne posielali hlasy? Nakoľko ,ak som správne pochopila, tak by to bola tá istá IP adresa a vyhlasovatelia súťaže by to znížili na jeden hlas.......
Teraz posielam Paťkovi hlas jeden z práce a jeden z domu....+ čo sa podarí z iných pc....:)

a to by uz bolo koser, keby vsetci kolegovia hlasovali len voli tomu, ze by to bolo tvoje dieta? :confused:
koser by bolo , keby vobec neexistuje tato tema, koser by bolo, keby hlasujem za jedneho sutaziaceho len raz....
magno
23.11.10,08:09
;)
Llívia
23.11.10,08:14
mimotemy
a to by uz bolo koser, keby vsetci kolegovia hlasovali len voli tomu, ze by to bolo tvoje dieta? :confused:
koser by bolo , keby vobec neexistuje tato tema, koser by bolo, keby hlasujem za jedneho sutaziaceho len raz....
Keby nebola táto téma, tak o súťaži ani neviem. ;)
Keby nebola táto téma, tak neviem, že Zvalík má syna. ;) A šikovného syna.
Keby nebola táto téma, tak by som neurobila nič pozitívne pre svoje zdravie, bola by som "neslaná". Veď nie nadarmo sa hovorí: humor je soľ života a kto je ním dobre osolený, uchová sa dlho čerstvý. Je aj vedecky dokázané, že smiech (humor) predlžuje život a ovplyvňuje zdravie. ;)
Keby nebola táto téma, tak nezistím, koľko je super poraďákov ochotných aj takto niekomu pomôcť áno, viem, že je tu kopec super poraďákov ochotných pomôcť v iných témach/otázkach ;)
Páčila sa mi táto téma na začiatku, keď sa "riešilo" iba pridávanie bodov, teda "chválili" sa tí, ktorí hlasovali. "Riešenie" toho, či je, alebo nie je to košér, sa mi fakt nepáči a kazí mi to radosť a zábavu, čo som mala z tejto témy a je to mimotemy
Vlastas
23.11.10,08:23
Každý deň posielam bodík, teraz len jeden, nakoľko všetky PC v práci aj doma mám cez jednu IP. Dúfam, že pomôže aj ten jeden, držím palce.
hnedoočka
23.11.10,08:30
a to by uz bolo koser, keby vsetci kolegovia hlasovali len voli tomu, ze by to bolo tvoje dieta? :confused:
koser by bolo , keby vobec neexistuje tato tema, koser by bolo, keby hlasujem za jedneho sutaziaceho len raz....

každému je v princípe už jasné hlasovanie, tak to tu už nerozoberajme...ja som myslela hlasovanie kolegov ,ak by sa im kravička môjho syna páčila, nie že ich pritiahnem za vlasy.....a zúčastnili sme sa na Porade aj súťaže , kde sa hlasovalo len raz za týždeň, súťaž trvala mesiac...ale tie pravidlá neurčujeme my....
takže súhlasím s Llíviou.....
harleydavidson
23.11.10,09:10
každému je v princípe už jasné hlasovanie, tak to tu už nerozoberajme...ja som myslela hlasovanie kolegov ,ak by sa im kravička môjho syna páčila, nie že ich pritiahnem za vlasy.....a zúčastnili sme sa na Porade aj súťaže , kde sa hlasovalo len raz za týždeň, súťaž trvala mesiac...ale tie pravidlá neurčujeme my....
takže súhlasím s Llíviou.....

ok,ok, kolegovia v takom pripade mozu zahlasovat aj z domu a ked sa im sutaziaci fakt paci, je to OK.;)
Kvaka
23.11.10,09:13
Poslala som ja, aj dcéra poslala, ešte manžel večer pošle, aj babka pošle. Pekný deň prajem.
pepsikova
23.11.10,11:09
..idem dohodiť ešte tie zostatkové 3..
patrixo
23.11.10,12:39
Ak som niekomu pokazil radosť, tak to mi je ľúto. Môj cieľ bol iný a neviem či našťastie, alebo bohužiaľ (to už má na to každý svoj názor) som ho nedocielil. Mojim cieľom bolo, aby sme sa trošku nad tým zamysleli, čo je správne a čo nie... A k tej radosti... radosť jedného človeka môže spôsobiť smútok iného.. Možno by bolo lepšie myslieť na radosť tých všetkých detí, čo sa zapojili do súťaže ako na vlastnú radosť... ale teraz už je to jedno... každý má svoju pravdu, tým pádom to asi nemá význam rozoberať... Majte sa krásne, sláva víťazom, česť porazeným...
Kvaka
23.11.10,12:49
Patrixo, veď my sme sa zamysleli, ale vždy niekto vyhrá, niekto prehrá. My sme Paťkovi kamoši, a tak mu dávame hlas. Myslíš, že tí, ktorí majú tiež takýchto kamošov to nevyužijú?
PotPalo
23.11.10,14:06
O koho radosť tu vlastne ide? O radosť kolektívu porady, že niekde všetci spolu hlasujete a vyhráte? Alebo o radosť súťažiaceho že vyhral? Lenže radosť z výhry je iná, väčšia, ak výherca vie, že vyhral poctivo (viete ako to myslím). A hľadať medzi obrázkami nejaký len kvôli menu pod ním, namiesto toho, aby ste hľadali ten, ktorý sa Vám najviac páči... Prečo asi poslal druhý obrázok do súťaže? Asi chcel vyhrať poctivo. A vy zas a znova.... Ste ako malé deti....

Možno sa zase mýlim (ako obyčajne, niesom psychológ), v tom prípadne ma opravte.
pepsikova
23.11.10,15:25
...tie pravidlá sa sem nedajú skopírovať, ale jasne sa v nich píše, v bode č. 6:...môžete hlasovať vy alebo vaši priatelia...
..nechápem, aký je tu problém...žeby priatelia?..alebo to, že iba nosorožec má priateľov a iní nie?..tak kde berú tie hlasy?..
(možno mutant má doma 347 počítačov, každý v inej sieti a s iným IP..čo ja viem?..)
harleydavidson
23.11.10,15:45
...tie pravidlá sa sem nedajú skopírovať, ale jasne sa v nich píše, v bode č. 6:...môžete hlasovať vy alebo vaši priatelia...
..nechápem, aký je tu problém...žeby priatelia?..alebo to, že iba nosorožec má priateľov a iní nie?..tak kde berú tie hlasy?..
(možno mutant má doma 347 počítačov, každý v inej sieti a s iným IP..čo ja viem?..)

treba si precitat podrobne pravidla sutaze, kde sa jasne pise aj o takomto hlasovani, ako prebieha tu na porade, nie skratene pravidla.

ale aj v skratenych pravidlach je napisane, ze za jeden sutazny prispevok sa moze hlasovat len jeden krat za kalendarny den.
Zimama
23.11.10,16:32
patrixo, asi to tak vyzeralo s reakciami na tvoje príspevky, lebo nám kalili našu úprimnú snahu pomôcť a radosť zo spolupatričnosti...ale nemám problém priznať si, že sa môžem mýliť a tvoje pripomienky bolo treba brať vážnejšie, aspoň si dať námahu a overiť si po praktickej stránke /čiže poriadne prečítať pravidlá súťaže/, nielen morálnej. :confused:
teraz sa mnohé veci za pochodu objasňujú, ..... :)

Hnedoočka, súhlasím s Tebou a normálne sa teším, že to nabralo takýto smer - že sa veci objasňujú...:) (A teší ma aj, že pepsikova je už zmierlivejšia, než v príspevku 295 - to mi až zimomriavky behali po chrbte... :mee:) Aj patrixo sa ospravedlnil... :---, a tak si myslím, že už túto debatu naozaj netreba ďalej rozvíjať, aspoň na týchto stránkach určite nie.
Ja sem občas asi zo zvedavosti ešte nakuknem, že koľko KB pribudlo (najprv ma napadlo, že kilobajty, kým som to pochopila správne... :D) a budem sa v tichosti tešiť z Vašej radosti a z pocitu spolupatričnosti, ktorý si ja osobne vychutnávam skôr v "bezpečnom hniezde", tam to má pre mňa silnejší význam...:)
Pekný večer všetkým! :):---:) Zimama
patrixo
23.11.10,21:24
...tie pravidlá sa sem nedajú skopírovať, ale jasne sa v nich píše, v bode č. 6:...môžete hlasovať vy alebo vaši priatelia...
..nechápem, aký je tu problém...žeby priatelia?..alebo to, že iba nosorožec má priateľov a iní nie?..tak kde berú tie hlasy?..
(možno mutant má doma 347 počítačov, každý v inej sieti a s iným IP..čo ja viem?..)

samozrejme, že sa dajú skopírovať. pdf je nezablokované
pepsikova
24.11.10,07:30
...do rána 189...idem dohodiť...nech rastieme..
magno
24.11.10,07:34
;)
truch
24.11.10,07:37
193:)
pepsikova
24.11.10,07:44
...jaj..tuším som sa s niekým stretla pri kŕmení...(mohli sme dať za jeden mliečka)))))))
pepsikova
24.11.10,07:44
...truuuu- to si bola ty!..
truch
24.11.10,08:33
pepsi, je to možné, kŕmime tuším spolu:)
misoft
24.11.10,11:00
7 пунктов - в общей сложности 210
Сообщение дается секретный агент с горячей водой misoft - кодовое название 007 (семь туалет)
vieraaaa
24.11.10,11:16
очень хорошо misoft
truch
24.11.10,11:29
212, ale ide to akosi pomaly:(
katka50
24.11.10,11:37
214:)
Zvalik
24.11.10,11:53
Ahojte poraďáci, ďakujeme Vám za všetky hlasy pre ďalšiu Paťkovu Milku nosorožca. Už sa budem len opakovať. Zistila som, že je tu super partia ľudí, ktorí sa tešia z radosti druhých, každí z Vás má veľké srdce.
Je jedno či Paťko vyhrá alebo nie, boli ste a stále ste super! Veľká vďaka Vám!
Viem, že ešte stále hlasujete, /aj my ešte hlasujeme, pomenej/ Paťko pozerá bodíky a vytešuje sa ...a maskuje....
V piatok budú výsledky z 5 kola /Kravička Tigrica/.
Prajem Vám všetkým krásny deň!
misoft
24.11.10,16:07
Спасибо, vieraaaa! :D
Zvalik: Кроме того, это также нашa коровa. ;)
Kvaka
24.11.10,16:13
My sme dnes zase všetci doma dali 4, je 221.
vieraaaa
24.11.10,16:20
Приглашаем Вас - vraj "rado sa stalo" misoft
vieraaaa
24.11.10,16:24
misoft
24.11.10,16:29
Pekné kravobodíky!
Zvalik
24.11.10,17:14
Ahojte poraďáci;)..... mám pre Vás úžasnú radostnú správu:D:), už sú výsledky z 5 - teho kola. No hádajte :rolleyes::confused: ..... Vaša adoptovaná kravička Tigrica skončila ako:eek: prvá s 251 hlasmi.... Veľmi Vám Paťko ďakujeeeee;), vyhrali ste mu batoh Milka..... Posiela Vám pusinky:)....
A ja Vás všetkých pozývam:) k nám na kávičku a čokolády Milka
/zajtra sa naučím dať sem obrázky!!!/


A ešte čosi kravička Námorník skončila s 18 hlasmi na 4 tej strane...:confused:
vieraaaa
24.11.10,17:30
Teším sa s Paťkom a s Tebou Mimi, že to Paťkova - Vaša - naša kravička vyhrala.
Ešte aj táto kravička sa z toho raduje.
http://perso.wanadoo.es/hudiga/webquest/imaxenes/vacaypollo.gif
hnedoočka
24.11.10,17:59
Ahojte poraďáci;)..... mám pre Vás úžasnú radostnú správu:D:), už sú výsledky z 5 - teho kola. No hádajte :rolleyes::confused: ..... Vaša adoptovaná kravička Tigrica skončila ako:eek: prvá s 251 hlasmi.... Veľmi Vám Paťko ďakujeeeee;), vyhrali ste mu batoh Milka..... Posiela Vám pusinky:)....
A ja Vás všetkých pozývam:) k nám na kávičku a čokolády Milka
/zajtra sa naučím dať sem obrázky!!!/


A ešte čosi kravička Námorník skončila s 18 hlasmi na 4 tej strane...:confused:

lepšia správa na noc ani nemohla prísť....:):)

....som rada, že Paťko je určite vytešený
....som rada, že nás organizátori nenechali čakať až do piatku
....som rada, že mamka Mimi sa osvedčila ako dobrá manažérka
....som rada, že Poraďáci spoločnými silami pomohli
....som rada, že sme neboli až takí nemorálni,ak to skončilo,ako skončilo
....som rada, že Paťko si z tejto súťaže odnesie ponaučenie, že dobrí
priatelia sú v živote dôležití
....a vôbec...som rada, že som rada........juchúúúúú

http://www.beruska8.cz/zviratkadomaci/kravy2/49.gif
pepsikova
24.11.10,18:18
...waw...aj ja som rada, že som rada s vami a že naša sprivatizovaná mliekočokonosička vyhrala batoh pre nášho sprivatizovaného kamoša Paťka...tak pozdrav letí a nosorožkokravka čaká na ďalšie kravkobodíky...
adi11
24.11.10,18:39
huraaaa...tak predsa.http://www.majka57.cz/images/obrazky/GIF/smajlici/smich_radost/1/113.gif..aj ja tesim...Patkovi posielam pozdrav...:)
Zvalik
24.11.10,20:01
Zvalik
24.11.10,20:04
pepsikova
24.11.10,20:16
.hmhm, to sú hody..kavík mi dobre padne, mňňňammm...a čoklís daj Paťkovi, mne dochtor rozkázal iba orieškové čokoládky, vieeeš!...
hnedoočka
24.11.10,20:33
a ešte kávička...http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRPACbUBA_L0ZhsYbMEe5HaRwEqW4V_v p6c6rmI9xineR4VgPzI

jéééj, gratulujem i tebe...ty už pridávaš obrázky?;):)
Llívia
24.11.10,20:46
Gratulujem tvojmu-nášmu Paťkovi k víťazstvu jeho-našej kravičky. :)
PotPalo
24.11.10,21:07
...waw...aj ja som rada, že som rada s vami a že naša sprivatizovaná mliekočokonosička vyhrala batoh pre nášho sprivatizovaného kamoša Paťka...tak pozdrav letí a nosorožkokravka čaká na ďalšie kravkobodíky...
Takže Paťko vyhral, už má radosť. A čo takto nechať teraz vyhrať niektoré iné dieťa, nech má aj ono radosť?
Llívia
24.11.10,21:21
A čo takto konečne prestať s tými drístami a nechať túto tému takú, aká bola na začiatku - žiadne moralizovanie, len príspevky o bodíkoch a sranda? :rolleyes:
patrixo
24.11.10,22:03
Takže Paťko vyhral, už má radosť. A čo takto nechať teraz vyhrať niektoré iné dieťa, nech má aj ono radosť?

Ale čoby :D :D :D Paťko si chce zrejme založiť job a z každého kola vyhraný vak predať :D :D :D alebo bude pouzivat viac ruksakov naraz? no neviem teraz... :D :D :D
Llívia
24.11.10,22:15
Patrixo, nechcel by sa ísť už konečne odbavovať niekam inam a nekaziť nám radosť?
misoft
24.11.10,22:22
Llívia - veď ho nechaj, nech konšpiruje :D.
misoft
24.11.10,22:38
Tak nosorožokravička sa nenápadne dostala na prvú stranu.
pepsikova
25.11.10,02:16
...dobré ránko...prvé ranné kŕmenie...233-a pridávam...
pepsikova
25.11.10,02:36
...239..jeden ešte niekde visí...ale pretlačili sme sa...statočná kravka, spapá všetko, čo jej dajú...
Llívia
25.11.10,05:50
mimotemyZvalik, som strašne zvedavá, kedy Paťko batoh dostane.
(Boli súťaže s Milkou - také hromadnejšie - posielala som kódy, aby som získala pre 3 krpcov fľašky na vodu - a nič. Posielala som kódy na plechové hrnčeky - a nič. Pritom hrnčeky dostala pani, ktorá kódy posielala až po mne.)
Zvalik
25.11.10,06:17
mimotemyZvalik, som strašne zvedavá, kedy Paťko batoh dostane.
(Boli súťaže s Milkou - také hromadnejšie - posielala som kódy, aby som získala pre 3 krpcov fľašky na vodu - a nič. Posielala som kódy na plechové hrnčeky - a nič. Pritom hrnčeky dostala pani, ktorá kódy posielala až po mne.)

Ahoj Llivika! Ešte nám neprišlo ani na e-mail, že Paťko vyhral tak vôbec neviem kedy dostane batoh....
A až by náhodou vyhral v 6 tom kole /čo asi nie/, tak by sme ho venovali Cascadinmu synovi, alebo niektorému poraďákovi :)..... ;)
Prajem Vám všetkým krásny deň! Mimi;)
truch
25.11.10,06:24
A až by náhodou vyhral v 6 tom kole /čo asi nie/, tak by sme ho venovali Cascadinmu synovi, alebo niektorému poraďákovi :)..... ;)
Prajem Vám všetkým krásny deň! Mimi;)
Mimi, to je výborný nápad, určite by mal radosť z darčeku, idem pridať bodíky, aby aj ďaľšie decké očká žiarili radosťou :):):)
magno
25.11.10,06:31
;) tiez sa pridavam
harleydavidson
25.11.10,06:37
Vidno, ze pravidla tejto sutaze su napisane len aby sa nepovedalo. Tak smelo mozte klikat od nevidim do nevidim a povyhravat zvysne kola, mate na to potencial. Verim, ze Patko ma obrovsku radost, ale ta Vasa????
betka631
25.11.10,06:39
244
PotPalo
25.11.10,06:51
Téma je vyriešená, môže sa uzamknúť :D:D:D
truch
25.11.10,06:59
Vidno, ze pravidla tejto sutaze su napisane len aby sa nepovedalo. Tak smelo mozte klikat od nevidim do nevidim a povyhravat zvysne kola, mate na to potencial. Verim, ze Patko ma obrovsku radost, ale ta Vasa????
aj ja mám radosť:):):)
Llívia
25.11.10,07:58
Nakŕmené - 250 :)
pepsikova
25.11.10,07:59
...harley, ty o moju radosť vôbec nemusíš mať boj...ja mám veľkú radosť...a zatiaľ jej mám dosť!...
karpis
25.11.10,08:25
zahlasované
drobeceva
25.11.10,08:28
bodík pridaný - 252- už sme sa posunuli na 9.miesto
hnedoočka
25.11.10,11:24
Vidno, ze pravidla tejto sutaze su napisane len aby sa nepovedalo. Tak smelo mozte klikat od nevidim do nevidim a povyhravat zvysne kola, mate na to potencial. Verim, ze Patko ma obrovsku radost, ale ta Vasa????

harley, nemyslím...body boli skorigované,.... len nás , priateľov bolo viac , tak sme aj viackrát zahlasovali...určite nám to ponížili o hlasy z viacerých mailov na deň.
skôr, sa pozastav nad morálkou hlasujúcich za kravičku Námorník, ktorí nás stále dobiehali a skončili s 18 hlasmi...takže regulérnosť asi bola, či?
harleydavidson
25.11.10,11:25
pepsi....ja len ze keby hrate podla pravidiel a vyhrate, radost by bola o to vacsia... mate volnu ruku, porusenie sutaznych pravidiel nema na diskvalifikaciu sutaziaceho vplyv... tak zdar nekonecnemu klikaniu
hnedoočka
25.11.10,11:32
Ale čoby :D :D :D Paťko si chce zrejme založiť job a z každého kola vyhraný vak predať :D :D :D alebo bude pouzivat viac ruksakov naraz? no neviem teraz... :D :D :D
patrixo, doteraz sme tvoje rady nebrali vážne,ale boli aspoň užitočné...toto ,čo si tu dal teraz, bohužiaľ nemá úroveň.....sorry!:rolleyes:


Ahoj Llivika! Ešte nám neprišlo ani na e-mail, že Paťko vyhral tak vôbec neviem kedy dostane batoh....
A až by náhodou vyhral v 6 tom kole /čo asi nie/, tak by sme ho venovali Cascadinmu synovi, alebo niektorému poraďákovi :)..... ;)
Prajem Vám všetkým krásny deň! Mimi;)

dúfam, že aspoň toto ťa presvedčí.....;)
patrixo
25.11.10,12:54
patrixo, doteraz sme tvoje rady nebrali vážne,ale boli aspoň užitočné...toto ,čo si tu dal teraz, bohužiaľ nemá úroveň.....sorry!:rolleyes:



dúfam, že aspoň toto ťa presvedčí.....;)

Ale teta :) v tejto diskusii uz o urovni zrejme nema vyznam dalej hovorit :)
hnedoočka
25.11.10,13:03
Ale teta :) v tejto diskusii uz o urovni zrejme nema vyznam dalej hovorit :)

:D:D:D ja ti dám teta! alebo sme v nejakom príbuzenskom vzťahu?;):confused::)
patrixo
25.11.10,13:07
:D:D:D ja ti dám teta! alebo sme v nejakom príbuzenskom vzťahu?;):confused::)

ved nie ste ujo :D
vieraaaa
25.11.10,18:10
Kvaka
25.11.10,18:12
My sme dnes tiež dali kravičke štyria napapať. Dali sme aj iným, hladno veru pozerali.
drobeceva
25.11.10,18:17
už sme na 8.mieste...hlasujeme opatrne...pre dnešok zahlasované
misoft
25.11.10,18:55
Ani ja už dnes nemôžem - takže až zajtra (prípadne po polnoci - ak nezaspím) :D