rondos
14.11.10,19:06
Dobrý večer,
chcem sa spýtať, mám ukočené vysokoškolské vzdelanie pedagogika a sterdnú školu marketing. Toho času pracujem na polovičný úväzok v MŠ, čo by som aj chcela pracovať naďalej. Musím si doplniť kvalifikáciu a potrebujem poradiť, čo by bolo pre mňa najvýhodnejšie.
Ďakujem
rondos
15.11.10,04:43
halooooo, vie mi niekto poradiť?
Janka 52
15.11.10,05:32
halooooo, vie mi niekto poradiť?
VŠ II. stupňa - študijný odbor pedagogika, špecializácia školská alebo predškolská pedagogika bez doplňujúceho pedagogického vštúdia - je splnením kvalifikačných predpokladov pre prácu v MŠ. Ak máš uvedenú špecializáíciu - spĺňaš predpoklady.
rondos
15.11.10,06:48
Ďakujem, ale potrebujem vedieť nakoľko mám vzdelanie VŠ pedagogika a vychovávateľstvo, ktoré bolo zmenené v 5 ročníku už na pedagogiku. Chcem vedieť aké sú možnosti doplniť si vzdelanie alebo ako riešiť situáciu aby som mohla pracovať v MŠ.
Janka 52
15.11.10,07:01
Ďakujem, ale potrebujem vedieť nakoľko mám vzdelanie VŠ pedagogika a vychovávateľstvo, ktoré bolo zmenené v 5 ročníku už na pedagogiku. Chcem vedieť aké sú možnosti doplniť si vzdelanie alebo ako riešiť situáciu aby som mohla pracovať v MŠ.
Veď o to ide - ak máš pedagogiku, to je dobre, ale akú pedagogiku - špecializácia?
rondos
15.11.10,07:38
Veď o to ide - ak máš pedagogiku, to je dobre, ale akú pedagogiku - špecializácia?
pedagogika, nie je špecializácia, práce preto lebo nemám predškolskú pedagogiku. Potrebujem vedieť aké sú možnosti doplňujúceho vzdelania.
Janka 52
15.11.10,08:22
pedagogika, nie je špecializácia, práce preto lebo nemám predškolskú pedagogiku. Potrebujem vedieť aké sú možnosti doplňujúceho vzdelania.
Ak budeš mať vyštudovanú pedagogiku - ako aprobačný predmet v študijnom odbore učiteľstvo pre školy II. cyklu, k tomu je potrebné špecializačné štúdium v odbore predškolská pedagogika
- potom tiež spĺňaš požiadavky pre MŠ.
Informuj sa na možnosti na fakulte.
Ale Ty pravdepodobne ukončíš štúdium v študijnom programe zameranom na prípravu vychovávateľov v študijnom odbore pedagogika, nie?
Tiež by som sa informovala na fakulte, ktoré skúšky by mi platili a či je možnosť urobiť ďalšie, potrebné pre študijný odbor predškolská a elementárna pedogogika, resp.také, ktoré by Ťa oprávňovali získať špecializáciu školská alebo predškolská pedagogika bez doplňujúceho pedag. štúdia.
rondos
15.11.10,17:32
ja som už skončila v júni, zamestnala som sa v škôlke na polovičný úväzok a teraz potrebujem získať kvalifikáciu, a to by som potrebovala vedieť ktorým smerom sa dať......