Zavrieť

Porady

Doplňujúce vzdelanie.

Dobrý večer,
chcem sa spýtať, mám ukočené vysokoškolské vzdelanie pedagogika a sterdnú školu marketing. Toho času pracujem na polovičný úväzok v MŠ, čo by som aj chcela pracovať naďalej. Musím si doplniť kvalifikáciu a potrebujem poradiť, čo by bolo pre mňa najvýhodnejšie.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janka 52 je offline (nepripojený) Janka 52

    Janka 52
    rondos Pozri príspevok
    halooooo, vie mi niekto poradiť?
    VŠ II. stupňa - študijný odbor pedagogika, špecializácia školská alebo predškolská pedagogika bez doplňujúceho pedagogického vštúdia - je splnením kvalifikačných predpokladov pre prácu v MŠ. Ak máš uvedenú špecializáíciu - spĺňaš predpoklady.

    rondos je offline (nepripojený) rondos

    rondos
    Ďakujem, ale potrebujem vedieť nakoľko mám vzdelanie VŠ pedagogika a vychovávateľstvo, ktoré bolo zmenené v 5 ročníku už na pedagogiku. Chcem vedieť aké sú možnosti doplniť si vzdelanie alebo ako riešiť situáciu aby som mohla pracovať v MŠ.

    Janka 52 je offline (nepripojený) Janka 52

    Janka 52
    rondos Pozri príspevok
    Ďakujem, ale potrebujem vedieť nakoľko mám vzdelanie VŠ pedagogika a vychovávateľstvo, ktoré bolo zmenené v 5 ročníku už na pedagogiku. Chcem vedieť aké sú možnosti doplniť si vzdelanie alebo ako riešiť situáciu aby som mohla pracovať v MŠ.
    Veď o to ide - ak máš pedagogiku, to je dobre, ale akú pedagogiku - špecializácia?

    rondos je offline (nepripojený) rondos

    rondos
    Janka 52 Pozri príspevok
    Veď o to ide - ak máš pedagogiku, to je dobre, ale akú pedagogiku - špecializácia?
    pedagogika, nie je špecializácia, práce preto lebo nemám predškolskú pedagogiku. Potrebujem vedieť aké sú možnosti doplňujúceho vzdelania.

    Janka 52 je offline (nepripojený) Janka 52

    Janka 52
    rondos Pozri príspevok
    pedagogika, nie je špecializácia, práce preto lebo nemám predškolskú pedagogiku. Potrebujem vedieť aké sú možnosti doplňujúceho vzdelania.
    Ak budeš mať vyštudovanú pedagogiku - ako aprobačný predmet v študijnom odbore učiteľstvo pre školy II. cyklu, k tomu je potrebné špecializačné štúdium v odbore predškolská pedagogika
    - potom tiež spĺňaš požiadavky pre MŠ.
    Informuj sa na možnosti na fakulte.
    Ale Ty pravdepodobne ukončíš štúdium v študijnom programe zameranom na prípravu vychovávateľov v študijnom odbore pedagogika, nie?
    Tiež by som sa informovala na fakulte, ktoré skúšky by mi platili a či je možnosť urobiť ďalšie, potrebné pre študijný odbor predškolská a elementárna pedogogika, resp.také, ktoré by Ťa oprávňovali získať špecializáciu školská alebo predškolská pedagogika bez doplňujúceho pedag. štúdia.
    Naposledy upravil Janka 52 : 15.11.10 at 09:28

    rondos je offline (nepripojený) rondos

    rondos
    ja som už skončila v júni, zamestnala som sa v škôlke na polovičný úväzok a teraz potrebujem získať kvalifikáciu, a to by som potrebovala vedieť ktorým smerom sa dať......

    Doplňujúce vzdelanie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.