Patrice
14.11.10,21:07
ahojte.. mám taku otázočku, uš dlho rozmýšlam nad založením e-shopu so šperkami. Chcel by som predávať výlečne iba luxusné a značkové šperky žiadne 10€.. myslíte že by sa to chytilo?? mali by ludia o to záujem??
Dakujem ;)
buchač
14.11.10,20:28
ahojte.. mám taku otázočku, uš dlho rozmýšlam nad založením e-shopu so šperkami. Chcel by som predávať výlečne iba luxusné a značkové šperky žiadne 10€.. myslíte že by sa to chytilo?? mali by ludia o to záujem??
Dakujem ;)
Poniektorí určite ...;):---:D

Veď ani toto nie sú žiadne šunty ...

http://img.cas.sk/img/4/article/327905_robert-fico-barack-obama-hodinky-hodiny.jpg

alebo

http://prominenti.atlas.sk/celebrity/267864/ako-ziju-slovenske-slovenske-superbohacky-
rickman
15.11.10,05:34
ahojte.. mám taku otázočku, uš dlho rozmýšlam nad založením e-shopu so šperkami. Chcel by som predávať výlečne iba luxusné a značkové šperky žiadne 10€.. myslíte že by sa to chytilo?? mali by ludia o to záujem??
Dakujem ;)

Mal by si problém s dôveryhodnosťou..
profesional
15.11.10,06:35
Vidim tu problem s dopravou. A hlavne cenou dopravy. Neviem si predstavit zamestnancov slovenskej posty ze by si nehcali len tak popod nos chodit zasielky za tisice Eur. Ved vieme ako to obcas na poste fuinguje..
padro
15.11.10,06:47
Vidim tu problem s dopravou. A hlavne cenou dopravy. Neviem si predstavit zamestnancov slovenskej posty ze by si nehcali len tak popod nos chodit zasielky za tisice Eur. Ved vieme ako to obcas na poste fuinguje..

a preco by to mal posielat postou?... inak u nas niekto posiela zlato postou a su na to aj nejake specialne obalky na cennosti, a zrejme nie su problemy kedze to vyuziva uz dlhodobo, aj ked ja by som to urcite posielal kurierom.
buchač
15.11.10,07:48
Prvý príspevok som poňal humorne , takže teraz vážnejšie ...

Neviem teda , že kto a ako .

ALE ja sám za seba vravím ...

Nemyslím si teda , že by som vysolil povedzme X.000 € za nejaké
výlečne iba luxusné a značkové šperky žiadne 10€..

NEEXISTUJE ...a v dnešnej dobe dupľom . :confused:

P.S.:
1.Ešte to "žiadne 10 €...by ma zaujímalo ...tá cifra , hlavne spodná hranica , odkiaľ začína ten luxus na Slovensku .
2.Podotýkam zároveň , že človek , ktorý si potrpí na luxus a značku , si takéto vecičky nekúpi cez net , proste ON musí do značkového butiku zájsť , predviesť sa , ukázať sa ...
rosie
15.11.10,07:51
podla mna toto ma buducnost - nakupovanie cez internet je velmi pohodlne, usetri sa cas, takze by si sa mal do toho pustit, zakaznikov by si urcite nasiel:)
padro
15.11.10,08:21
podla toho co sa povazuje za luxus,.. napr. co viem tak hodinky za cca 300-400 Euro sa predavaju cez net na slovensku dobre.
buchač
15.11.10,08:54
podla toho co sa povazuje za luxus,.. napr. co viem tak hodinky za cca 300-400 Euro sa predavaju cez net na slovensku dobre.

...aha...hm ...;):rolleyes::confused::---:D:D:D:D:D:D:D

Poniektorí dajú aj za tričko viac ...

Mňa sa to ale netýka , chvalabohu ...na niektoré produkty mám svoj strop , po ktorý som ochotný ísť ...
Nie je to totiž vždy o cene ...a niekedy aj o kvalite za tú cenu .
padro
15.11.10,09:01
...aha...hm ...;):rolleyes::confused::---:D:D:D:D:D:D:D

tak asi zadavatel temy nemyslel na sperky za tisice eur, samozrejme ze tam to funguje inak, dokonca tam vyrobcovia ani predaj cez internet nepovoluju,... ale na SK pomery sa akoze "luxus" 300 Eur podla mna povazuje.
Nandrolon
15.11.10,09:08
na fakt drahé veci sa chodí väčšinou do zahraničia, otázne je či dokážeš konkurovať zahraničným top-obchodom... /sortiment, cena atď.../