Zavrieť

Porady

e-shop so šperkami

ahojte.. mám taku otázočku, uš dlho rozmýšlam nad založením e-shopu so šperkami. Chcel by som predávať výlečne iba luxusné a značkové šperky žiadne 10€.. myslíte že by sa to chytilo?? mali by ludia o to záujem??
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Patrice Pozri príspevok
    ahojte.. mám taku otázočku, uš dlho rozmýšlam nad založením e-shopu so šperkami. Chcel by som predávať výlečne iba luxusné a značkové šperky žiadne 10€.. myslíte že by sa to chytilo?? mali by ludia o to záujem??
    Dakujem
    Mal by si problém s dôveryhodnosťou..

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Vidim tu problem s dopravou. A hlavne cenou dopravy. Neviem si predstavit zamestnancov slovenskej posty ze by si nehcali len tak popod nos chodit zasielky za tisice Eur. Ved vieme ako to obcas na poste fuinguje..

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    profesional Pozri príspevok
    Vidim tu problem s dopravou. A hlavne cenou dopravy. Neviem si predstavit zamestnancov slovenskej posty ze by si nehcali len tak popod nos chodit zasielky za tisice Eur. Ved vieme ako to obcas na poste fuinguje..
    a preco by to mal posielat postou?... inak u nas niekto posiela zlato postou a su na to aj nejake specialne obalky na cennosti, a zrejme nie su problemy kedze to vyuziva uz dlhodobo, aj ked ja by som to urcite posielal kurierom.

    rosie je offline (nepripojený) rosie

    rosie
    podla mna toto ma buducnost - nakupovanie cez internet je velmi pohodlne, usetri sa cas, takze by si sa mal do toho pustit, zakaznikov by si urcite nasiel

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    podla toho co sa povazuje za luxus,.. napr. co viem tak hodinky za cca 300-400 Euro sa predavaju cez net na slovensku dobre.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    buchač Pozri príspevok
    ...aha...hm ...
    tak asi zadavatel temy nemyslel na sperky za tisice eur, samozrejme ze tam to funguje inak, dokonca tam vyrobcovia ani predaj cez internet nepovoluju,... ale na SK pomery sa akoze "luxus" 300 Eur podla mna povazuje.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Patrice Pozri príspevok
    ahojte.. mám taku otázočku, uš dlho rozmýšlam nad založením e-shopu so šperkami. Chcel by som predávať výlečne iba luxusné a značkové šperky žiadne 10€.. myslíte že by sa to chytilo?? mali by ludia o to záujem??
    Dakujem
    Poniektorí určite ...

    Veď ani toto nie sú žiadne šunty ...



    alebo

    http://prominenti.atlas.sk/celebrity...-superbohacky-

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Prvý príspevok som poňal humorne , takže teraz vážnejšie ...

    Neviem teda , že kto a ako .

    ALE ja sám za seba vravím ...

    Nemyslím si teda , že by som vysolil povedzme X.000 € za nejaké
    výlečne iba luxusné a značkové šperky žiadne 10€..
    NEEXISTUJE ...a v dnešnej dobe dupľom .

    P.S.:
    1.Ešte to "žiadne 10 €...by ma zaujímalo ...tá cifra , hlavne spodná hranica , odkiaľ začína ten luxus na Slovensku .
    2.Podotýkam zároveň , že človek , ktorý si potrpí na luxus a značku , si takéto vecičky nekúpi cez net , proste ON musí do značkového butiku zájsť , predviesť sa , ukázať sa ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    padro Pozri príspevok
    podla toho co sa povazuje za luxus,.. napr. co viem tak hodinky za cca 300-400 Euro sa predavaju cez net na slovensku dobre.
    ...aha...hm ...

    Poniektorí dajú aj za tričko viac ...

    Mňa sa to ale netýka , chvalabohu ...na niektoré produkty mám svoj strop , po ktorý som ochotný ísť ...
    Nie je to totiž vždy o cene ...a niekedy aj o kvalite za tú cenu .
    Naposledy upravil buchač : 15.11.10 at 08:59

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    na fakt drahé veci sa chodí väčšinou do zahraničia, otázne je či dokážeš konkurovať zahraničným top-obchodom... /sortiment, cena atď.../

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.