Zita5
24.11.05,15:01
Milí poraďáci ,

dnes som dostala SS od členky porady " MALINA " . Nie je to známe meno , aby takéto SMS zasielala a preto prosím uvedťe ma na pravú mieru . Dúfam , že viete o čom hovorím . Chcem mať veci na poriadku . Nakoľko nemôžem prezradiť text SS , aby som neporušila účel SS , prosím o taktné vyjadrenie . Ak by takéto SMS zasielala napr. " Vladan" , verila by som textu SS, ale v tomto prípade som v rozpakoch .

Dôveruj , ale preveruj ;) ;) ;) ;)
DušanČ
24.11.05,14:24
Ja by som ešte okrem súhlasu chcel požiadať, aby reagovala v SS citovaná Lida, ktorá tam má dôležitú rolu.
Evaman
24.11.05,14:32
Ja som tú SS dostala v utorok a tiež nechápem, prečo nekontaktovala práve vyššie spomínaná osôbka.Okrem nej sa tam uvádzajú ešte dve mená, ktoré však nebudem spomínať.
Tiež by som prosila , aby ste sa vyjadrili ostatní alebo dotyčné osôbky prostredníctvom SS.
Ďakujem
Tweety
24.11.05,14:40
Milí poraďáci ,

dnes som dostala SS od členky porady " MALINA " . Nie je to známe meno , aby takéto SMS zasielala a preto prosím uvedťe ma na pravú mieru . Dúfam , že viete o čom hovorím . Chcem mať veci na poriadku . Nakoľko nemôžem prezradiť text SS , aby som neporušila účel SS , prosím o taktné vyjadrenie . Ak by takéto SMS zasielala napr. " Vladan" , verila by som textu SS, ale v tomto prípade som v rozpakoch .

Dôveruj , ale preveruj ;) ;) ;) ;)
Aj Ja som SS dostala a neverila som , že také niečo môže neznámy človek žiadať. Priznám sa dobrovoľne, že som správu ignorovala.:rolleyes: :cool:
Manual
24.11.05,14:58
Ja som to dostal tiež, momentálne je malina tu na Porade nech sa vyjadrí k tomu aspoň svieti na zeleno. Oslovím cez SS tie dve dotyčné poraďáčky čo o tom vedia
Pekný večer...
durisovad
24.11.05,15:00
SS som vcera dostala aj ja, neignorovala som ju, ale som odpisala, ze s navrhom zasadne nesuhlasim a nebudem sa k takymto aktivitam v ziadnom pripade pripajat. Takuto iniciativu povazujem za (slusne povedane) podivnu.
babenko1
24.11.05,15:39
Tak sa trošku k tomu vyjadrím... Bola som oslovená, ale z reakcií viacerých poradákov, ktorí ma poznajú, by takéto aktivity riešili radšej so mnou. Ak máte teda pripomienky, prosím cez SS, osobne poodpovedám...
malina
24.11.05,16:03
Som zo založenia tejto témy smutná. Musel ma na ňu upozorniť Manuál, lebo len čo som si našla čas pre internet a otvorila si Poradu, upútalo ma množstvo SS, ktoré mi ľudia odvčera poslali. V zdrvujúco prevažnej väčšine v nich nájdem slová radosti z toho, že niekto prišiel s podobnou iniciatívou a slová vďaky, že som ich nevynechala. Ani ja okrem pár ľudí, ktorých môžem spočítať na prstoch jednej ruky, na Porade nikoho nepoznám. Keby som poznala Zitu5, SS jej nepošlem. A verte mi, že aj keď som ešte otrasená z toho, čo urobila, nenechám sa ňou odradiť v tom, aby som vo svojej iniciatíve pokračovala dovtedy, kým sa celá akcia neskončí tak, ako si dáva za cieľ.
pyton
24.11.05,16:11
Tak sa trošku k tomu vyjadrím... Bola som oslovená, ale z reakcií viacerých poradákov, ktorí ma poznajú, by takéto aktivity riešili radšej so mnou. Ak máte teda pripomienky, prosím cez SS, osobne poodpovedám...
babenko1, však stačilo by povedať, či je to correct or not correct...
JanaSys
24.11.05,16:45
na Porade nikoho nepoznám. Keby som poznala Zitu5, SS jej nepošlem. A verte mi, že aj keď som ešte otrasená z toho, čo urobila, nenechám sa ňou odradiť v tom, aby som vo svojej iniciatíve pokračovala dovtedy, kým sa celá akcia neskončí tak, ako si dáva za cieľ.
Tu nešlo o odradenie. Len v tejto dobe si človek musí dávať pozor na všelijakých podvodníkov. Predstav si, že to za rok niekto využije ako skvelý nápad na podvod od dôverčivých ľudí. Miesto Zity5 si mala založiť tému - Haló, ľudia, dostali ste zvláštnu SS ale nie je to podvod. Pár Poraďákov by ťa "overilo" a bolo by všetko jasné. Priznám sa, mňa ten nápad nadchol, ale váhala som, či skutočne je "correct". Ale ak je to tak, tak Ti prajem veľa energie , ja už neváham a vďaka, že si na mňa myslela.
JanaSys
24.11.05,16:46
Tak sa trošku k tomu vyjadrím... Bola som oslovená, ale z reakcií viacerých poradákov, ktorí ma poznajú, by takéto aktivity riešili radšej so mnou. Ak máte teda pripomienky, prosím cez SS, osobne poodpovedám...
Babenko1, to sú tu akože tie akcie dve? Pošli mi SS, prosím.
účtovník 007
24.11.05,17:16
Ja som okamžite oslovila babenko1 a pýtala som sa, či je to pravda. Súhlasím s názorom, že malina to myslela dobre, ale v dnešnej dobe opatrnosti nikdy nie je dosť. Preto malina nehnevaj sa na našu obozretnosť. Pekný večer.
malina
24.11.05,17:31
Tu nešlo o odradenie. Len v tejto dobe si človek musí dávať pozor na všelijakých podvodníkov. Predstav si, že to za rok niekto využije ako skvelý nápad na podvod od dôverčivých ľudí. Miesto Zity5 si mala založiť tému - Haló, ľudia, dostali ste zvláštnu SS ale nie je to podvod. Pár Poraďákov by ťa "overilo" a bolo by všetko jasné. Priznám sa, mňa ten nápad nadchol, ale váhala som, či skutočne je "correct". Ale ak je to tak, tak Ti prajem veľa energie , ja už neváham a vďaka, že si na mňa myslela.

Opatrnícky človek by videl úskok aj v Tebe navrhovanom založení témy Haló, ľudia... Každý, kto dostal správu, mal aj iné možnosti: napísať SS ďalším spomínaným poraďákom (neuvádzala som ich len preto, aby SS bola čo najdlhšia) a overiť si to diskrétne, alebo moju SS jednoducho odignorovať. Zverejniť hneď za horúca svoje pochybnosti bez najmenšej snahy osloviť najprv Lidu alebo babenko, nepovažujem za spôsob primeraný môjmu úmyslu. Ďakujem touto cestou všetkým, ktorí rozmýšľali ináč než Zita5. Aj keď sa asi na takomto veľkom fóre zákonite musí nájsť aj niekto, kto musí dobrú vec kaziť, nemajú sa čoho obávať. Za Lidu dám ruku do ohňa a babenko1 stále verím, lebo neviem o ničom, čo by zrušilo našu dohodu.
JanaSys
24.11.05,17:35
Ale ja som to nemyslela v zlom. Vítam to ako skvelý nápad.
luebchenko
24.11.05,17:40
:D:D:D dievčence, taký detail, mysleli ste aj na to, že určití nemenovaní ľudia majú prístup asi aj do SS-iek :D:D:D a ešte nezabudnite na 568-bankové poplatky :D:D:D
bepo
24.11.05,17:59
Myslím že my v BA to budeme riešiť priamo s babenkom a muškou
Jozef Mihál
24.11.05,19:05
Aj ja chcem tú SS, mám rád reality shows.
malina
24.11.05,19:22
Dobrý večer, pán Mihál. Spýtajte sa Téryho, či mu niečo neprišlo.
Jozef Mihál
24.11.05,19:37
Dobrý večer p.malina, k Vám sa asi nedostala správa, že Téry tragicky zahynul pri zostupe z Téryho chaty ešte v lete toho roku. Síce na husacine ho vraj videli ale verte nejakým husacinárom.

Pozerám mu profil:
http://www.porada.sk/member.php?u=9082

...Posledná návšteva: 20-08-05 04:26 PM...

...aspoň nejaké PoradaBody keby dostal in memoriam...
andrej_rv
24.11.05,19:43
Dobrý večer p.malina, k Vám sa asi nedostala správa, že Téry tragicky zahynul pri zostupe z Téryho chaty ešte v lete toho roku. Síce na husacine ho vraj videli ale verte nejakým husacinárom.
Tí husacinári boli iste :D
malina
24.11.05,19:54
Vás som vynechala, lebo ste všetkých žiadali, aby Vám neposielali súkromné správy. Tentokrát na Vašu písomnú žiadosť si dovolím urobiť výnimku a SS Vám posielam.
Jozef Mihál
24.11.05,20:49
Tak som si pozrel profil a tam vidím, že:
"Prosím neposielajte mi Vaše otázky formou súkromných správ ani e-mailom. Na otázky je tu Porada."

Takže p.malina ďakujem za tú správu, pre všetkých zainteresovaných prezradím moju odpoveď na túto SS: "Súhlas".
ALDA
24.11.05,21:09
Konečne som sa dnes dostala na Poradu a zíram:D Musím to uvieť na správnu mieru. Malina nie je neznáma na Porade, dokonca sme boli pozvaní k ním na lazy:)..Bola som asi prvá, ktorú oslovila a chcela, aby som ja urobila to na čo sa podujala Luba, alebo Luda, ospravedlnila som sa, že ja nemám teraz čas a doporučila som jej z BA známe Poraďáčky. Jasné, že v dnešnej dobe je veľa nerestí, ale skutočne sa to dalo riešiť aj mimo témy:D Je mi ľúto, že dievča malo iniciatívu dobre myslenú a takto sa to zvrtlo. Ludka, nechcela som Ťa odrádzať ale dúfam, že Ti to nezoberie elán na dobré skutky. A ešte k J.Mihálovi. Malina mi písala, či má aj Tebe Jožko poslať tú SS a ja som jej napísala že niééééé!..Prepáč mi to, nechcela som Ťa separovať, ale malo to iný cieľ. Nemyslela som to zle:mee:
Poraďáci kľud, kto má záujem nech sa nebojí a kto nie tak nie. A upodozrievanie ja beriem tak, že podľa seba súdim Teba:D Nechcem tým povedať, že ma ešte nikto neoklamal, ale moje pozitívne myslenie stále prevažuje:)

Hela
Jozef Mihál
24.11.05,21:12
Tak som si pozrel profil a tam vidím, že:
"Prosím neposielajte mi Vaše otázky formou súkromných správ ani e-mailom. Na otázky je tu Porada."
mimotemy
Upresním ešte raz:
Tak som si pozrel SVOJ profil a tam vidím, že:
"Prosím neposielajte mi Vaše otázky formou súkromných správ ani e-mailom. Na otázky je tu Porada."
Jozef Mihál
24.11.05,21:16
...k J.Mihálovi. Malina mi písala, či má aj Tebe Jožko poslať tú SS a ja som jej napísala že niééééé!..Prepáč mi to, nechcela som Ťa separovať

Opakujem svoj "Súhlas" so SS.
Zita5
25.11.05,06:15
Som zo založenia tejto témy smutná. Musel ma na ňu upozorniť Manuál, lebo len čo som si našla čas pre internet a otvorila si Poradu, upútalo ma množstvo SS, ktoré mi ľudia odvčera poslali. V zdrvujúco prevažnej väčšine v nich nájdem slová radosti z toho, že niekto prišiel s podobnou iniciatívou a slová vďaky, že som ich nevynechala. Ani ja okrem pár ľudí, ktorých môžem spočítať na prstoch jednej ruky, na Porade nikoho nepoznám. Keby som poznala Zitu5, SS jej nepošlem. A verte mi, že aj keď som ešte otrasená z toho, čo urobila, nenechám sa ňou odradiť v tom, aby som vo svojej iniciatíve pokračovala dovtedy, kým sa celá akcia neskončí tak, ako si dáva za cieľ.

Dovoľ Malina , aby som sa vyjadrila k tejto téme . Môj príspevok nebol písaný v zlom , já som si len overovala , či je to skutočne tak . Prosila som o taktné vyjadrenie , ale to neznamená , že budeš moje meno spomínať týmto spôsobom a za to ma súdiť aj napriek tomu , že ma ani nepoznáš .To si vyprosujem od Teba !

Za účel , ktorý som čítala v Tvojej SS súhlasím / už teraz viem , že sa zakladá na pravde /, nič nechcem kaziť , len ako normálny človek , ktorý nechce na niečo naletieť , som bola obozretná a myslím , že tým som ani jednému členovi porady neuškodila . Za to sa ani nemienim nikomu ospravedlňovať .Môj príspevok bol v normálnom znení , ktorý by napísal aj iný poraďák , len asi nenašiel na to odvahu . Nepatrím medzi držgrošov , ale bola to moja ľudská potreba takto zareagovať a veci si overiť . A to , že pre mňa nie je známy Tvoj nick , za to ma nemôžeš odsudzovať .

Takže na budúce zváž slová , ktoré si použila pri mojom mene Zita 5 aj v ďalších príspevkoch .
Zita5
25.11.05,06:33
Poraďáci kľud, kto má záujem nech sa nebojí a kto nie tak nie. A upodozrievanie ja beriem tak, že podľa seba súdim Teba:D Nechcem tým povedať, že ma ešte nikto neoklamal, ale moje pozitívne myslenie stále prevažuje:)

Hela[/quote]


Alda , já si myslím , že si dostatočne stará na to , aby si sa aj Ty takto vyjadrovala , a vyprosujem si to tiež aj od Teba . Hlavne citujem : " podľa seba súdim Teba " . Pozitívne myslenie aj mňa obohacuje , ale aj Ty ma nesúď pokiaľ ma nepoznáš . Ak by sme boli dôverné priateľky , nemám námietok , ale takýmto spôsobom nie !

Nedávajte prosím cítiť , že kto s kým je kamarátka , myslite na to , že je tu ďalších pár tisíc ľudí , ktorý skutočne nemajú čas na to , aby sa spoznávali na stretnutiach . Takže pre mňa "Malina" je na porade neznámy človek . Je tu viac zvučných mien.

Dalo sa to riešiť aj inak , a nie touto formou .
Richard
25.11.05,06:50
Mohol by ma prosím niekto informovať o týchto aktivitách???
Myslím, že som dal v minulosti najavo, že ak niekto posiela spam na SS, rád by som to vedel.
Vidím, že tá SSka vyvolala búrlivú diskusiu a dokonca emócie...
judy
25.11.05,07:00
Ja si myslim, ze vsetko bude v poriadku. burlive reakcie uz odzneli.
Hoci malinu nepoznam, zatial som nemala moznost jej neverit a hned som reagovala kladne.
ahoj
Ajuška
25.11.05,07:35
Mohol by ma prosím niekto informovať o týchto aktivitách???
Myslím, že som dal v minulosti najavo, že ak niekto posiela spam na SS, rád by som to vedel.
Vidím, že tá SSka vyvolala búrlivú diskusiu a dokonca emócie...

Richard nie je to spam... je to len polemika - potvrdzujúca skutočnosť, ako treba zvážiť nielen obsah ale i spôsob podania. Verím rovnako s Tebou... že si každý svoju chybu prizná... /hoci len vnútorne sám pred sebou/... a porada pofrčí nerušene svojou pohodou ďalej... :p
urs
25.11.05,08:24
Nerozumiem, čo vás na tej správe tak vyviedlo z miery.
Katarína STR
25.11.05,08:32
Nerozumiem, čo vás na tej správe tak vyviedlo z miery.

Ja osobne si nemyslím, žeby to niekoho vyviedlo z miery. Skôr si myslím, že to všetkých zarazilo, že nám takúto správu poslala MALINA, keď je tu pomerne krátko, resp. ju ani nepoznáme a neposlala to osoba, ktorej by sme všetci verili lebo ju poznáme aj osobne. Dokonca správa od MALINY aj vyznela trošku podivne, lebo organizuje to ona, vykonavať to ma niekto iný a ešte niekto tretí ponúkne svoj majetok na tento účel.
Myslím si, že nevznikla táto reakcia proti myšlienke v tejto správe, ale vôbec preto, akým spôsobom to bolo napísané a akým spôsobom sa to má realizovať.
Richard
25.11.05,08:36
Richard nie je to spam... je to len polemika - potvrdzujúca skutočnosť, ako treba zvážiť nielen obsah ale i spôsob podania. Verím rovnako s Tebou... že si každý svoju chybu prizná... /hoci len vnútorne sám pred sebou/... a porada pofrčí nerušene svojou pohodou ďalej... :p


Z tohoto som veľa nepochopil.....
judy
25.11.05,08:37
Bez ohladu ako ta sprava vyznela je len na nas akym sposobom to podporime
Janca
25.11.05,09:04
Navrhujem ukončiť príspevky a ďalšiu polemiku si viesť cez SS.
Na margo "neznámej" MALINY úplne na záver uvádzam, že napr. ja osobne tiež nepoznám všetkých ľudí čo sem prispievajú a všeobecne majú "zvučnejšie" meno.
Prosím nemäťte administrátora.
Manual
25.11.05,09:13
Navrhujem ukončiť príspevky a ďalšiu polemiku si viesť cez SS.
Na margo "neznámej" MALINY úplne na záver uvádzam, že napr. ja osobne tiež nepoznám všetkých ľudí čo sem prispievajú a všeobecne majú "zvučnejšie" meno.
Prosím nemäťte administrátora.
Súhlasím a navrhujem aby sa táto trápna téma zrušila, nech sa každý prispievateľ vyjadrí či je za zrušenie a potom podla toho Richard prosím konaj.
Pekný deň želám...
Ajuška
25.11.05,09:14
Z tohoto som veľa nepochopil.....

:rolleyes:...to bolo tak troška mojím zámerom. Chcela som Ťa iba - za nás všetkých - uistiť, že do tohto problému zasahovať nemusíš... hoci tie rozbúrené emócie Ťa nenechali v kľude sa prizerať... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Zita5
25.11.05,09:59
Richard , tento problém si vyriešime spoločne s kolegami z PORADY .Je to v poriadku . Nebojte sa , určite sa nepozabíjame :) , ale vôbec túto tému nepovažujem za trapnú . Ja ako človek , ak chcem nejakou posunkovou rečou ;) si niečo overiť snáď mám na to právo a zároveň mám právo nepripustiť , aby ma niekto z niečoho obviňoval /či já chcem niečo kaziť , alebo prekaziť/ , alebo sa čo len opieral o moju osobu , kto ma vôbec , ale vôbec nepozná .Som presvedčená o tom , že môj príspevok č. 1 bol slušný. Očakávala som aj slušnú reakciu , od zasielateľky SS . Moja reakcia je taká , akú si zaslúži .

Já by som túto tému vôbec nemazala - nech nám slúži ako ponaučenie .:rolleyes:
sway
25.11.05,10:15
Baby nebláznite!!!!!!;) - máme toľko stresov v živote!!! :mee: - veď si tu pomáhame, tak sa nerozčulujme !!! :p - ja osobne som okamžite súhlasila..., ale každý má svoju skúsenosť.... len klíííídek!!!! ;) - hoci aj mňa tu už niekdo naštval, aj som sa vybúrila..., ale potom som to nechala tak, povedala som si že sem chodím pre radosť a nejaká tá negatívna skúsenosť ma neodradí ak sa chceme nervovať môžme sa aj doma !!!
*************************************************
Táto stránka je antistresová !!!!! - tak sa toho držme !!!!!
JE KRÁSNA !!!:p :p :p :p :p :p :p :p
Ajuška
25.11.05,10:18
...
Já by som túto tému vôbec nemazala - nech nám slúži ako ponaučenie .:rolleyes:

...Zita5... chápem že sa cítiš dotknutá. Myšlienkové pochody asi všetkých z nás boli podobné... čo sa týka potreby preverovania. Isto veľa poraďákov uvítalo Tvoj príspevok na objasnenie. Vzhľadom na poslanie ss sa však prikláňam k názoru... že by bolo vhodnejšie sa už v tomto viacej nerýpať... :rolleyes:
Evanka
25.11.05,10:37
Som zo založenia tejto témy smutná. Musel ma na ňu upozorniť Manuál, lebo len čo som si našla čas pre internet a otvorila si Poradu, upútalo ma množstvo SS, ktoré mi ľudia odvčera poslali. V zdrvujúco prevažnej väčšine v nich nájdem slová radosti z toho, že niekto prišiel s podobnou iniciatívou a slová vďaky, že som ich nevynechala. Ani ja okrem pár ľudí, ktorých môžem spočítať na prstoch jednej ruky, na Porade nikoho nepoznám. Keby som poznala Zitu5, SS jej nepošlem. A verte mi, že aj keď som ešte otrasená z toho, čo urobila, nenechám sa ňou odradiť v tom, aby som vo svojej iniciatíve pokračovala dovtedy, kým sa celá akcia neskončí tak, ako si dáva za cieľ.
Nemám rada nespravodlivosť a preto by som sa chcela zastať Zity5. Malina, pozri si, že nie je sama, ktorá má takýto názor, veď s jej príspevkom súhlasia aj ďalší. Myslím, že ťa ničím neurazila. Podľa mňa Zita nie je proti nápadu. Ja to považujem z jej strany iba za opatrnosť. A čuduješ sa jej v dnešnej dobe? Musíš sama uznať, že ty si písala v podstate za inú osobu, tak sa jej to mohlo zdať divné. Bolo to treba iba vysvetliť a nie útočiť. Je mi vlastne Zity ľúto, hoci tiež už reagovala neskôr podráždene. Malina, za nápad máš pochvalu, ale nepaprč sa na tých, ktorí chcú o tom vedieť viac a hlavne netreba osočovať! Nikomu by to dobre nepadlo. Nedalo mi to, nevyjadriť sa, aj keď si myslím, ako mnohí, že už sa k tomu netreba vracať. Takže baby, obe ste to mysleli dobre. Pac a pusu ... bez rámusu :D http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Richard
25.11.05,11:14
Povie mi niekto o čo ide? Mám pocit, že tá záhadná aktivita nabúravá Poradu. Ak niekto tlačí na Porade najakú kampaň cez SS rád by som o tom vedel. SSsky neslúžia na takéto účely.
Boli tu už snahy viesť napr. marketingovú kampaň cez SS, ponúkať tovar atď...
Podotýkam, že k tomuto SSky neslúžia a považujem to za zneužívanie Porady.

Mám možnosť pozrieť si obsah SSiek, ale z etických dôvodov to nerobím. Ako prevádzkovateľ tejto stránky, však mám právo zasiahnuť ak sa koná niečo mimo pravidiel a účelu Porady, to dúfam chápete.
Tak to skúsme radšej riešiť...
Luba2
25.11.05,11:17
Richard, nie sú to žiadne marketingové aktivity, ani žiadna kampaň, ktorá by mala Porade uškodiť. Naozaj už je všetko vysvetlené a nemusíš byť znepokojený.
bepo
25.11.05,11:20
Rišo-tá SS je nezávadná a nebolo by vhodné aby si akokoľvek do toho zasahoval,potom ti povieme viac.
Tweety
25.11.05,11:21
Richard, nie sú to žiadne marketingové aktivity, ani žiadna kampaň, ktorá by mala Porade uškodiť. Naozaj už je všetko vysvetlené a nemusíš byť znepokojený.
Áno súhlasím, skôr išlo o hlboké nedorozumenie a nesprávne pochopenie z jednej aj z druhej strany. Nič svetoborné.:rolleyes: :cool:
Evaman
25.11.05,11:36
Aj ja sa pripájam, Richard , nič mimo pravidiel a účelu porady . Nemusíš do toho vôbec zasahovať.
Myslím , že to bolo myslené v dobrom , no nakoniec sa to vyvŕbilo trošku iným smerom. A preto sa tu nebudeme predsa teraz navzájom za to osočovať.
Takže aj ja som za to aby sme to umiernili a aspoň si z toho vezmeme ponaučenie do budúcna :) .
judy
25.11.05,11:54
Richard, prosim Ta vymaz ten prispevok - viacmenej je uz vsetko vyriesene a koncime.
Richard
25.11.05,12:23
Vaše odpovede sú milé, ako keď vkročí učiteľka do triedy, Peťo má rozbitú hlavu a pýta sa: "Deti čo sa tu stalo"? ... ale nič pani učiteľka Peťo sa potkol :-))))))

Priznám sa, že ma znepokojuje táto veta:

:D:D:D dievčence, taký detail, mysleli ste aj na to, že určití nemenovaní ľudia majú prístup asi aj do SS-iek :D:D:D a ešte nezabudnite na 568-bankové poplatky :D:D:D

čo minimálne naznačuje že sa to týka Porady a obsah by som nemal vidieť ....:rolleyes:
sway
25.11.05,12:25
Vaše odpovede sú milé, ako keď vkročí učiteľka do triedy, Peťo má rozbitú hlavu a pýta sa: "Deti čo sa tu stalo"? ... ale nič pani učiteľka Peťo sa potkol :-))))))

Priznám sa, že ma znepokojuje táto veta:


čo minimálne naznačuje že sa to týka Porady a obsah by som nemal vidieť ....:rolleyes:

Richard :p - to sú babské záležitosti ;) :o :p :)
Jozef Mihál
25.11.05,14:59
.-)

už o tom nedebatujme a...
babenko1
25.11.05,15:16
čo minimálne naznačuje že sa to týka Porady a obsah by som nemal vidieť ....:rolleyes:Riško.. presne tak :)
Paula
25.11.05,20:00
Priatelia, prosím o mier na Porade................Táto téma (téma konkrétnej ss)tu bola pred mnohými mesiacmi verejná (žiadne ss, žiadne osobné vybavovačky)......kto si dá námahu, nájde ju ......a dozvie sa, že tak by to bolo pre všetkých prijateľnejšie .
Ajuška
26.11.05,12:51
......................................

...malina... myslím, že preto... že je sťažený prístup na poslednú stránku príspevku... sa doteraz nikto k tomuto nevyjadril... :rolleyes: ...pripúšťam však ešte jeden závažnejší dôvod... toooľko sa okolo tohto problému (?) namlátilo hlava - nehlava... že už to asi prekročilo hranicu únosnosti... :rolleyes: ...viem (a isto nielen ja)... že ukrivdených sa právom v tejto kauze cíti viac... /priamy úmysel ublížiť však nemal nik... len sa proste zadarilo/... je to však ako "nedokončená pieseň"... :rolleyes: ...zaželajme si spoločne pohodovú myseľ a v duši mier...
andrej_rv
26.11.05,13:29
Tak, tak, treba to už definitívne zabaliť...
Zita5
27.11.05,07:38
Milí poraďaci ,

vojnová sekera je zakopaná . S Malinou sme si to vysvetlili cez SS , ideme ďalej bez hnevu. Už sa skutočne netreba k tomu vyjadrovať .;) :)

Ďakujem Vám .