Zavrieť

Porady

Dnešná SS od " MALINA "

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Milí poraďáci ,

dnes som dostala SS od členky porady " MALINA " . Nie je to známe meno , aby takéto SMS zasielala a preto prosím uvedťe ma na pravú mieru . Dúfam , že viete o čom hovorím . Chcem mať veci na poriadku . Nakoľko nemôžem prezradiť text SS , aby som neporušila účel SS , prosím o taktné vyjadrenie . Ak by takéto SMS zasielala napr. " Vladan" , verila by som textu SS, ale v tomto prípade som v rozpakoch .

Dôveruj , ale preveruj
Usporiadat
DušanČ DušanČ

DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

Ja by som ešte okrem súhlasu chcel požiadať, aby reagovala v SS citovaná Lida, ktorá tam má dôležitú rolu.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Ja som tú SS dostala v utorok a tiež nechápem, prečo nekontaktovala práve vyššie spomínaná osôbka.Okrem nej sa tam uvádzajú ešte dve mená, ktoré však nebudem spomínať.
Tiež by som prosila , aby ste sa vyjadrili ostatní alebo dotyčné osôbky prostredníctvom SS.
Ďakujem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Milí poraďáci ,

dnes som dostala SS od členky porady " MALINA " . Nie je to známe meno , aby takéto SMS zasielala a preto prosím uvedťe ma na pravú mieru . Dúfam , že viete o čom hovorím . Chcem mať veci na poriadku . Nakoľko nemôžem prezradiť text SS , aby som neporušila účel SS , prosím o taktné vyjadrenie . Ak by takéto SMS zasielala napr. " Vladan" , verila by som textu SS, ale v tomto prípade som v rozpakoch .

Dôveruj , ale preveruj
Aj Ja som SS dostala a neverila som , že také niečo môže neznámy človek žiadať. Priznám sa dobrovoľne, že som správu ignorovala.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Ja som to dostal tiež, momentálne je malina tu na Porade nech sa vyjadrí k tomu aspoň svieti na zeleno. Oslovím cez SS tie dve dotyčné poraďáčky čo o tom vedia
Pekný večer...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
SS som vcera dostala aj ja, neignorovala som ju, ale som odpisala, ze s navrhom zasadne nesuhlasim a nebudem sa k takymto aktivitam v ziadnom pripade pripajat. Takuto iniciativu povazujem za (slusne povedane) podivnu.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Tak sa trošku k tomu vyjadrím... Bola som oslovená, ale z reakcií viacerých poradákov, ktorí ma poznajú, by takéto aktivity riešili radšej so mnou. Ak máte teda pripomienky, prosím cez SS, osobne poodpovedám...
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Som zo založenia tejto témy smutná. Musel ma na ňu upozorniť Manuál, lebo len čo som si našla čas pre internet a otvorila si Poradu, upútalo ma množstvo SS, ktoré mi ľudia odvčera poslali. V zdrvujúco prevažnej väčšine v nich nájdem slová radosti z toho, že niekto prišiel s podobnou iniciatívou a slová vďaky, že som ich nevynechala. Ani ja okrem pár ľudí, ktorých môžem spočítať na prstoch jednej ruky, na Porade nikoho nepoznám. Keby som poznala Zitu5, SS jej nepošlem. A verte mi, že aj keď som ešte otrasená z toho, čo urobila, nenechám sa ňou odradiť v tom, aby som vo svojej iniciatíve pokračovala dovtedy, kým sa celá akcia neskončí tak, ako si dáva za cieľ.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

babenko1
Tak sa trošku k tomu vyjadrím... Bola som oslovená, ale z reakcií viacerých poradákov, ktorí ma poznajú, by takéto aktivity riešili radšej so mnou. Ak máte teda pripomienky, prosím cez SS, osobne poodpovedám...
babenko1, však stačilo by povedať, či je to correct or not correct...
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

malina
na Porade nikoho nepoznám. Keby som poznala Zitu5, SS jej nepošlem. A verte mi, že aj keď som ešte otrasená z toho, čo urobila, nenechám sa ňou odradiť v tom, aby som vo svojej iniciatíve pokračovala dovtedy, kým sa celá akcia neskončí tak, ako si dáva za cieľ.
Tu nešlo o odradenie. Len v tejto dobe si človek musí dávať pozor na všelijakých podvodníkov. Predstav si, že to za rok niekto využije ako skvelý nápad na podvod od dôverčivých ľudí. Miesto Zity5 si mala založiť tému - Haló, ľudia, dostali ste zvláštnu SS ale nie je to podvod. Pár Poraďákov by ťa "overilo" a bolo by všetko jasné. Priznám sa, mňa ten nápad nadchol, ale váhala som, či skutočne je "correct". Ale ak je to tak, tak Ti prajem veľa energie , ja už neváham a vďaka, že si na mňa myslela.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

babenko1
Tak sa trošku k tomu vyjadrím... Bola som oslovená, ale z reakcií viacerých poradákov, ktorí ma poznajú, by takéto aktivity riešili radšej so mnou. Ak máte teda pripomienky, prosím cez SS, osobne poodpovedám...
Babenko1, to sú tu akože tie akcie dve? Pošli mi SS, prosím.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Ja som okamžite oslovila babenko1 a pýtala som sa, či je to pravda. Súhlasím s názorom, že malina to myslela dobre, ale v dnešnej dobe opatrnosti nikdy nie je dosť. Preto malina nehnevaj sa na našu obozretnosť. Pekný večer.
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

JanaSys
Tu nešlo o odradenie. Len v tejto dobe si človek musí dávať pozor na všelijakých podvodníkov. Predstav si, že to za rok niekto využije ako skvelý nápad na podvod od dôverčivých ľudí. Miesto Zity5 si mala založiť tému - Haló, ľudia, dostali ste zvláštnu SS ale nie je to podvod. Pár Poraďákov by ťa "overilo" a bolo by všetko jasné. Priznám sa, mňa ten nápad nadchol, ale váhala som, či skutočne je "correct". Ale ak je to tak, tak Ti prajem veľa energie , ja už neváham a vďaka, že si na mňa myslela.
Opatrnícky človek by videl úskok aj v Tebe navrhovanom založení témy Haló, ľudia... Každý, kto dostal správu, mal aj iné možnosti: napísať SS ďalším spomínaným poraďákom (neuvádzala som ich len preto, aby SS bola čo najdlhšia) a overiť si to diskrétne, alebo moju SS jednoducho odignorovať. Zverejniť hneď za horúca svoje pochybnosti bez najmenšej snahy osloviť najprv Lidu alebo babenko, nepovažujem za spôsob primeraný môjmu úmyslu. Ďakujem touto cestou všetkým, ktorí rozmýšľali ináč než Zita5. Aj keď sa asi na takomto veľkom fóre zákonite musí nájsť aj niekto, kto musí dobrú vec kaziť, nemajú sa čoho obávať. Za Lidu dám ruku do ohňa a babenko1 stále verím, lebo neviem o ničom, čo by zrušilo našu dohodu.
Naposledy upravil malina : 24.11.05 at 19:12
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Ale ja som to nemyslela v zlom. Vítam to ako skvelý nápad.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
dievčence, taký detail, mysleli ste aj na to, že určití nemenovaní ľudia majú prístup asi aj do SS-iek a ešte nezabudnite na 568-bankové poplatky
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Myslím že my v BA to budeme riešiť priamo s babenkom a muškou
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Aj ja chcem tú SS, mám rád reality shows.
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Dobrý večer, pán Mihál. Spýtajte sa Téryho, či mu niečo neprišlo.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Dobrý večer p.malina, k Vám sa asi nedostala správa, že Téry tragicky zahynul pri zostupe z Téryho chaty ešte v lete toho roku. Síce na husacine ho vraj videli ale verte nejakým husacinárom.

Pozerám mu profil:
http://www.porada.sk/member.php?u=9082

...Posledná návšteva: 20-08-05 04:26 PM...

...aspoň nejaké PoradaBody keby dostal in memoriam...
Naposledy upravil Jozef Mihál : 24.11.05 at 20:45
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Jozef Mihál
Dobrý večer p.malina, k Vám sa asi nedostala správa, že Téry tragicky zahynul pri zostupe z Téryho chaty ešte v lete toho roku. Síce na husacine ho vraj videli ale verte nejakým husacinárom.
Tí husacinári boli iste
Naposledy upravil andrej_rv : 10.11.07 at 23:35
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Vás som vynechala, lebo ste všetkých žiadali, aby Vám neposielali súkromné správy. Tentokrát na Vašu písomnú žiadosť si dovolím urobiť výnimku a SS Vám posielam.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať