Zavrieť

Porady

Dnešná SS od " MALINA "

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Milí poraďáci ,

dnes som dostala SS od členky porady " MALINA " . Nie je to známe meno , aby takéto SMS zasielala a preto prosím uvedťe ma na pravú mieru . Dúfam , že viete o čom hovorím . Chcem mať veci na poriadku . Nakoľko nemôžem prezradiť text SS , aby som neporušila účel SS , prosím o taktné vyjadrenie . Ak by takéto SMS zasielala napr. " Vladan" , verila by som textu SS, ale v tomto prípade som v rozpakoch .

Dôveruj , ale preveruj
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Povie mi niekto o čo ide? Mám pocit, že tá záhadná aktivita nabúravá Poradu. Ak niekto tlačí na Porade najakú kampaň cez SS rád by som o tom vedel. SSsky neslúžia na takéto účely.
Boli tu už snahy viesť napr. marketingovú kampaň cez SS, ponúkať tovar atď...
Podotýkam, že k tomuto SSky neslúžia a považujem to za zneužívanie Porady.

Mám možnosť pozrieť si obsah SSiek, ale z etických dôvodov to nerobím. Ako prevádzkovateľ tejto stránky, však mám právo zasiahnuť ak sa koná niečo mimo pravidiel a účelu Porady, to dúfam chápete.
Tak to skúsme radšej riešiť...
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Richard, nie sú to žiadne marketingové aktivity, ani žiadna kampaň, ktorá by mala Porade uškodiť. Naozaj už je všetko vysvetlené a nemusíš byť znepokojený.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Rišo-tá SS je nezávadná a nebolo by vhodné aby si akokoľvek do toho zasahoval,potom ti povieme viac.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Luba2
Richard, nie sú to žiadne marketingové aktivity, ani žiadna kampaň, ktorá by mala Porade uškodiť. Naozaj už je všetko vysvetlené a nemusíš byť znepokojený.
Áno súhlasím, skôr išlo o hlboké nedorozumenie a nesprávne pochopenie z jednej aj z druhej strany. Nič svetoborné.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Aj ja sa pripájam, Richard , nič mimo pravidiel a účelu porady . Nemusíš do toho vôbec zasahovať.
Myslím , že to bolo myslené v dobrom , no nakoniec sa to vyvŕbilo trošku iným smerom. A preto sa tu nebudeme predsa teraz navzájom za to osočovať.
Takže aj ja som za to aby sme to umiernili a aspoň si z toho vezmeme ponaučenie do budúcna .
0 0
judy judy

judy je offline (nepripojený) judy

Richard, prosim Ta vymaz ten prispevok - viacmenej je uz vsetko vyriesene a koncime.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Vaše odpovede sú milé, ako keď vkročí učiteľka do triedy, Peťo má rozbitú hlavu a pýta sa: "Deti čo sa tu stalo"? ... ale nič pani učiteľka Peťo sa potkol :-))))))

Priznám sa, že ma znepokojuje táto veta:
luebchenko
dievčence, taký detail, mysleli ste aj na to, že určití nemenovaní ľudia majú prístup asi aj do SS-iek a ešte nezabudnite na 568-bankové poplatky
čo minimálne naznačuje že sa to týka Porady a obsah by som nemal vidieť ....
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Richard
Vaše odpovede sú milé, ako keď vkročí učiteľka do triedy, Peťo má rozbitú hlavu a pýta sa: "Deti čo sa tu stalo"? ... ale nič pani učiteľka Peťo sa potkol :-))))))

Priznám sa, že ma znepokojuje táto veta:


čo minimálne naznačuje že sa to týka Porady a obsah by som nemal vidieť ....
Richard :p - to sú babské záležitosti :p
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
.-)

už o tom nedebatujme a...
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Richard
čo minimálne naznačuje že sa to týka Porady a obsah by som nemal vidieť ....
Riško.. presne tak
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Priatelia, prosím o mier na Porade................Táto téma (téma konkrétnej ss)tu bola pred mnohými mesiacmi verejná (žiadne ss, žiadne osobné vybavovačky)......kto si dá námahu, nájde ju ......a dozvie sa, že tak by to bolo pre všetkých prijateľnejšie .
Naposledy upravil Paula : 25.11.05 at 21:14
181-kd-slunicko-ico.gif  
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
malina
......................................
...malina... myslím, že preto... že je sťažený prístup na poslednú stránku príspevku... sa doteraz nikto k tomuto nevyjadril... ...pripúšťam však ešte jeden závažnejší dôvod... toooľko sa okolo tohto problému (?) namlátilo hlava - nehlava... že už to asi prekročilo hranicu únosnosti... ...viem (a isto nielen ja)... že ukrivdených sa právom v tejto kauze cíti viac... /priamy úmysel ublížiť však nemal nik... len sa proste zadarilo/... je to však ako "nedokončená pieseň"... ...zaželajme si spoločne pohodovú myseľ a v duši mier...
Naposledy upravil Ajuška : 28.11.05 at 07:11 Dôvod: vymazanie citátu... nakoľko príspevok na kt. som reagovala bol zrušený... nech teda ani tu neplaší
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Tak, tak, treba to už definitívne zabaliť...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Milí poraďaci ,

vojnová sekera je zakopaná . S Malinou sme si to vysvetlili cez SS , ideme ďalej bez hnevu. Už sa skutočne netreba k tomu vyjadrovať .

Ďakujem Vám .
Naposledy upravil Zita5 : 27.11.05 at 08:47
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať