Jozef.Kittler
05.01.11,09:37
Chcem sa podelit o novu skusenost pri hladany novej prace na webe. ................Odporucam skusit, povedal som si, ze nic za to nedam, tak som tam
Jozef.Kittler
05.01.11,09:02
Prepacte, ale nie je to reklama na ziadnu moju stranku. Som len nezavysli uzivatel, tak mi to napadlo, ze to sem hodim, cela logika.
Chobot
05.01.11,09:28
Prepacte, ale nie je to reklama na ziadnu moju stranku. Som len nezavysli uzivatel, tak mi to napadlo, ze to sem hodim, cela logika.

A len kvôli tomu si sa registroval na porade, aby si nám dal tip na stránku? Tak to ti neuverím...

Prečo práve na porade? A prečo si to zadal ešte raz?
Petra Nová
05.01.11,12:21
Jožko, už zase tu smradíš tým svojim spamom? Nepochopil si, že keď sme ti vymazali reklamu na tvoju stránku, tak to asi nemáš znovu zadávať? :rolleyes::cool::cool:

Ak sem ešte raz napíšeš o tej stránke, tak dám návrh adminovi, aby ti dal ban.

3 krát a dosť!:mad:
Hádam táto téma znesie aj moju otázku.:) Aký je rozdiel medzi banom a vylúčením? Zaujíma ma to, pretože často vidím medzi prihlásenými banovaného člena. Keď som bola autovaná, nešlo mi prihlásiť sa, ani písať. Neviem, či ten rozdiel spočíva v tom, že prvý nemôže len prispievať a ten druhý - ani ani.
Jozef.Kittler
05.01.11,12:38
no registrival som sa z dovodu pretoze mi tuto stranku odporucili priatelia, to ze som to tam dal spat j elen z dovodu, ze ked som sem dnes prisiel tak som tu nemal svoj prispevok, tak nerozumiem ci tu nemate slobodu alebo co, jednoducho sa zaregistrujem chcem sa podelit o nazor a poznatok, potom rano zistim ze mam vsetko vymazane. To akoze nemozem do svojho prispevku pridat ziaden link, alebo kde sme. Po dalsie nechapem kedy sme si potykali, prepacte ale tak toto ma uraza. Nepoznam ine forum, kde by so mnou hned od zaciatku jednali ako z najvacsim odpadom.
Zoltán Kovács
05.01.11,12:41
Každý fórum má svoje pravidlá, ktoré by sa mali rešpektovať, dodržiavať. Porada.sk ich má tu:

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

Tak isto každý fórum má členov - moderátorov, ktorí dbajú na dodržiavanie týchto pravidiel. Komu sa to nepáči nemusí sem chodiť.
Chobot
05.01.11,12:55
no registrival som sa z dovodu pretoze mi tuto stranku odporucili priatelia, to ze som to tam dal spat j elen z dovodu, ze ked som sem dnes prisiel tak som tu nemal svoj prispevok, tak nerozumiem ci tu nemate slobodu alebo co, jednoducho sa zaregistrujem chcem sa podelit o nazor a poznatok, potom rano zistim ze mam vsetko vymazane. To akoze nemozem do svojho prispevku pridat ziaden link, alebo kde sme. Po dalsie nechapem kedy sme si potykali, prepacte ale tak toto ma uraza. Nepoznam ine forum, kde by so mnou hned od zaciatku jednali ako z najvacsim odpadom.

Slobodu tu máme, ale máme tu aj nejakú etiketu. A porada nie je na zadávanie reklamy alebo vyvíjanie komerčnej činnosti.

Tvoj prvý príspevok vymazal administrátor porady, lebo usúdil, že ide o spam. Malo to všetky príznaky spamu - nový člen - jeden príspevok - reklama na ... (niečo).

Aj keď to nebol tvoj úmysel, tak tvoje príspevky sú spamom a preto tu nemajú čo hľadať. Ide o reklamu tej stránky. Je to to isté, ako keby som napísal - choďte na stránky xyz.sk, kde predávajú ... a kúpte si niečo. Majú tam dobrý výber.

Stránka porady je, ako názov hovorí, na poskytnutie rád a pomoci. Keby sa niekto pýtal, kde si má hľadať prácu a napíšeš, že na stránke ..... sú pracovné ponuky, tak to je rada. To, čo si ale urobil, je reklama. Príspevok bol zadaný bez toho, aby to niekto potreboval.

Je mi ľúto, že tvoj príchod bol tak búrlivý, ale často sa tu vyskytujú automatické registrácie so spamom, či nejakí horlivci, čo si chcú urobiť reklamu na svoje služby. TO sa na porade nenosí.

Takže ak máš seriózny záujem na porade aktívne vystupovať a radiť, prípadne získavať skúsenosti a rady, si len vítaný a verím, že odpustíš adminovi a moderátorom, že ťa zle odhadli. Môžeš nám svojim ďalším pôsobením na Porade dokázať, že sme sa zmýlili. Ak ale na Poradu viac neprídeš alebo prestaneš prispievať, len mi dokážeš, že ti išlo len o propagáciu tej stránky.

A k tomu tykaniu - na porade platí pravidlo, že si tu tykáme všetci, nakoľko sa považujeme za akúsi komunitu ľudí. Keby si bol na porade prečítal aspoň nejaké tie príspevky alebo témy, tak by si to bol už dávno zistil. Tak je to aj na viacerých diskusných fórach na internete.
Chobot
05.01.11,13:10
Petra, neviem ti povedať, aký je medzi tým rozdiel. Treba sa spýtať Richarda, čo všetko je možné. Ako moderátor nemám na nič také právomoci.
Zoltán Kovács
05.01.11,13:12
Ban = obmedzenie len na čítanie príspevkov, bez možnosti písania na určitú dobu
Vylúčenie = definitívny výmaz

Aspoň si to takto vysvetlujem ja.
Petra Nová
05.01.11,13:15
Ďakujem, ja som len využila, že si to spomenul.
arizona
05.01.11,13:40
no registrival som sa z dovodu pretoze mi tuto stranku odporucili priatelia, to ze som to tam dal spat j elen z dovodu, ze ked som sem dnes prisiel tak som tu nemal svoj prispevok, tak nerozumiem ci tu nemate slobodu alebo co, jednoducho sa zaregistrujem chcem sa podelit o nazor a poznatok, potom rano zistim ze mam vsetko vymazane. To akoze nemozem do svojho prispevku pridat ziaden link, alebo kde sme. Po dalsie nechapem kedy sme si potykali, prepacte ale tak toto ma uraza. Nepoznam ine forum, kde by so mnou hned od zaciatku jednali ako z najvacsim odpadom.
Co sa cudujes? ved ked si sa registroval na Poradu, tak si suhlasil s pravidlami tejto stranky, nie? ;):rolleyes: To, ze si ich necital,alebo si ich nepamatas, nie je chybou Porady...

...odporucam trochu prestudovat Poradu ,ako to tu funguje :)
KoxXxo
05.01.11,13:43
Predpokladám, že mu už aj našli prácu , keď nám ich toľko dáva do pozornosti.:D
Jozef Komačka
05.01.11,14:06
Ani administrátor porady nesmie robiť čo chce !
Zoltán Kovács
05.01.11,14:12
Nerozumiem tomu celkom.... Ak admin je vlastníkom domény, tak si môže robiť čo chce.... kľudne aj zrušiť celú poradu.
Jozef Komačka
05.01.11,14:17
Za niektoré veci by Ťa bolo možné stíhať !
Zoltán Kovács
05.01.11,14:18
Za ktoré?
Chobot
05.01.11,14:22
Ani administrátor porady nesmie robiť čo chce !

To máš pravdu. Nesmie robiť to, čo je trestné. Ale so stránkou môže robiť to, čo uzná za vhodné - robiť úpravy, vylučovať členov, vytvárať sekcie, rušiť sekcie, aj zrušiť stránku.
misomiso
05.01.11,14:34
Inak ak mas zaujem o reklamu na Porade, nevidim v tom problem. Staci kontaktovat administratora a dojednat podmienky. Mozes tu mat banner, budes v celokm dobrej spolocnosti, inzeruju tu seriozne firmy. Ako clenovi Porady ti mozno da aj zlavu.
Jozef.Kittler
05.01.11,14:41
no ja reklamu kde by som si ju mohol dovolit, naozaj s tou strankou namam nic spolocne, skuste kontaktovat ich nech si daju reklamu. Mna osobne to velmi netrapi, nehnevajte sa ale co by som z toho mal?
MatoB
05.01.11,16:41
Po dalsie nechapem kedy sme si potykali, prepacte ale tak toto ma uraza. Nepoznam ine forum, kde by so mnou hned od zaciatku jednali ako z najvacsim odpadom.

Ty uz na koho sa hras hej??? :mad:
Verim tomu podla tvojich prispevkov aj tejto reakcie ze si max 18, 19 rocny...

Nerob si tu reklamu, nespamuj a nebudu ti tykat.
zalobaba
05.01.11,17:27
Pozor - toto je softvérový ANALytik.
MatoB
05.01.11,17:55
Pozor - toto je softvérový ANALytik.


??? :D
Petra Nová
05.01.11,20:21
Ja sa chcem zastať Jozefa. Je nováčik na Porade, preto by sme mu mali prepáčiť jeho propagačný prehrešok. Lekciu dostal, a ak prostredníctvom portálu získal dobre platené zamestnanie, napriek tvrdému boju s íýčkami, potom musí byť nadšený. Založením témy sa chcel jednoducho zavďačiť. V tomto prípade verím, že nezištne.

Pre budúcnosť Jozefovi sľubujem, že ak sa stretneme v niektorej téme, budem mu dôsledne vykať.:)