morthisha99
13.01.11,12:23
Ahojte všetci,

Idem poprosiť všetky dobré duše, aby ste mi prosím poradili.
Máme s manželom vlastný priestor v meste a chceli by sme si otvoriť svadobný salón.
Ja som v súčastnej dobe na materskej dovolenke s dcérkou, ktorá má pol roka.Keďže som počas Materskej prišla o miesto v práci, nevieme čo ďalej...
Všetko čo zatiaľ vieme z porady a zdrojov je že k prevádzke Svadobného salónu treba:

-živnosť nákupu a predaja tovarov
-schválenie priestoru mestom a hygienou
-vypracovaný prevádzkový poriadok

a otázka je...:confused:
či by sme mohli prenajímať šaty objednané cez internet z Chiny?
Nemá niekto skúsenosti?
Treba nejaké certifikáty k šatám, ktoré chceme prenajímať???je to dosť súrne:(
Prosím poraďte nám, tí čo máte skúsenosti...ako to vlastne chodí...

Ďakujeme za odpovede...;)
Danielle369
14.01.11,04:53
marcelle11
01.02.11,08:36
Moja kamaratka si objednala saty z Ciny, rozhodla sa to risknut. Videla som neskor fotografie...saty boli inac velmi pekna len z tej farby siat mi stali vlasy dupkom, pretoze boli viditelne zlto-oranzove a to urcite nebol jej zamer. Za tie iste ceny sa daju kupit saty aj na SK a clovek si ich moze aspon vopred obzriet ci vyskusat... ja som prevadzkovy poriadok na otvorenie salonu nepotrebovala. Teraz je vsade zaplava lacnych svadobnych siat, preto prevadzka svadobneho salonu je momentalne asi najhorsi podnikatelsky zamer, ja som uz 1000 krat olutovala, ze som do toho sla, lebo naklady obrovske a prijmy neiste a nepravidelne. Zakaznicky si teraz hodne riesa svadobne saty z inych zdrojov ako z pozicovni...