empatia08
15.01.11,20:41
Chcela by som si zalozit psiu skolku a neviem ake pravne ukony potrebujem splnat. Alebo kde by som sa mohla o tom dozvediet viac. Za pomoc dakujem.
Danielle369
16.01.11,07:19
verkaz
16.01.11,07:27
Veľmi dobrý nápad s tou škôlkou, držím Ti palce nech Ti to výjde.
empatia08
18.01.11,09:18
vďaka za rady... ja som skor rozmyslala nad zivnostou.... ale neviem pod akym druhom to spada... viazane, volne? treba list o odbornej sposobilosti?
Danielle369
18.01.11,09:29
Keby si čítala posledný link čo máš v odpovedi tak by si zistila že: je to volná živnosť...ale ty si nečítala nič
1.5 Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá

•1.5.1 Prevádzkovanie hotela a útulku pre zvieratá (kŕmenie, bežná hygiena, venčenie...)
•1.5.2 Výcvik psov a mačiek
•1.5.3 Kozmetické úpravy zvierat (čistenie, strihanie...)
•1.5.4 Kŕmenie, pasenie, ustajňovanie, výcvik, čistenie a podkúvanie koní zverených do opatery. Poznámka: Súčasťou živnostenského oprávnenia nie sú vlastné chovy

predaj psích potrieb je maloobchod takisto volná živnosť a nepotrebuješ odbornú spôsobilosť
zk24
18.01.11,09:41
Chcela by som si zalozit psiu skolku a neviem ake pravne ukony potrebujem splnat. Alebo kde by som sa mohla o tom dozvediet viac. Za pomoc dakujem.


ja ti ohladne toho sice nic neviem poradit, ale myslim ze to je super podnikatelsky napad ;)

I ked mi to pride mierne desive, ze rano nesiem deticky do skolky a aj psa (ak chapem spravne vyraz slova psia skolka), ale myslim ze by to obcas riesilo par problemov :cool:
empatia08
18.01.11,18:55
Keby si čítala posledný link čo máš v odpovedi tak by si zistila že: je to volná živnosť...ale ty si nečítala nič
1.5 Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá

•1.5.1 Prevádzkovanie hotela a útulku pre zvieratá (kŕmenie, bežná hygiena, venčenie...)
•1.5.2 Výcvik psov a mačiek
•1.5.3 Kozmetické úpravy zvierat (čistenie, strihanie...)
•1.5.4 Kŕmenie, pasenie, ustajňovanie, výcvik, čistenie a podkúvanie koní zverených do opatery. Poznámka: Súčasťou živnostenského oprávnenia nie sú vlastné chovy

predaj psích potrieb je maloobchod takisto volná živnosť a nepotrebuješ odbornú spôsobilosť


citala som... len som si nevsimla ze v nazve bolo: zoznam VOLNYCH zivnosti...ale vdaka za upozornenie... mala by som citat pozornejsie....