pivko
16.01.11,19:10
Nejako sa rozšírilo poskytovanie Thajskej masáže Thajkami ,ale pýtajú za to na Slovensku nehorázne peniaze / Thajska masáž v Thajsku stojí od 100- do max. 250 Bath - 6 Eur hodina/Tak že uvažujem otvoriť masážny salon a zničiť nenažratú:Dkonkurenciu.
Aký je postup ak by som chcel zamestnať thajky na Slovensku legálne.
Každý kto poskytne odbornú radu bude mať u mňa v prípade otvorenia masážneho salonu masáž doživotne ;)zdarma
pivko
17.01.11,06:45
Nejako sa rozšírilo poskytovanie Thajskej masáže Thajkami ,ale pýtajú za to na Slovensku nehorázne peniaze / Thajska masáž v Thajsku stojí od 100- do max. 250 Bath - 6 Eur hodina/Tak že uvažujem otvoriť masážny salon a zničiť nenažratú:Dkonkurenciu.
Aký je postup ak by som chcel zamestnať thajky na Slovensku legálne.
Každý kto poskytne odbornú radu bude mať u mňa v prípade otvorenia masážneho salonu masáž doživotne ;)zdarma
Posúvam....
a ešte doplním že sa mi jedná len o rady aká je legislatíva a postup , na akom úrade by mi poskytli info?/víza , pracovné povolenie atd/, Kde a ako pozháňať masérky to viem.:eek:
Stanislav 1975
17.01.11,06:47
Nejako sa rozšírilo poskytovanie Thajskej masáže Thajkami ,ale pýtajú za to na Slovensku nehorázne peniaze / Thajska masáž v Thajsku stojí od 100- do max. 250 Bath - 6 Eur hodina/Tak že uvažujem otvoriť masážny salon a zničiť nenažratú:Dkonkurenciu.
Aký je postup ak by som chcel zamestnať thajky na Slovensku legálne.
Každý kto poskytne odbornú radu bude mať u mňa v prípade otvorenia masážneho salonu masáž doživotne ;)zdarma

teraz úprimne- jednalo by sa fakt o thajskú masáž???:D-troška to zvádza niekde inde...:D
pivko
17.01.11,06:52
Ide mi len!!! o Thajskú masáž , ak vieš čo Thajská masáž je.
BXLmiami
17.01.11,06:54
Posúvam....
a ešte doplním že sa mi jedná len o rady aká je legislatíva a postup /víza , pracovné povolenie atd/, Kde a ako pozháňať masérky to viem.:eek:

mimotemyKonkurenciu síce zničíš,ale aj seba.
Stanislav 1975
17.01.11,06:55
pivko
17.01.11,06:56
A to už prečo???Ty asi tiež nevieš čo je Thajská masáž.
Dav
17.01.11,06:57
Stanislav 1975
17.01.11,06:58
No pivko, BXL to myslela správne- tieto veci majú na starosti určití ľudia, a tým by sa moc nepáčila nejaká nová konkurencia...
pivko
17.01.11,07:02
No pivko, BXL to myslela správne- tieto veci majú na starosti určití ľudia, a tým by sa moc nepáčila nejaká nová konkurencia...
Tak v Košiciach na Masiarskej to má obyčajný človek tak že neviem akých ľudí más na mysli a ešte raz zdorazňujem že ide o Thajskú masáž , herbal sauna a nie o bordel./ Tak že Ľudia nehrozia/ V Thajsku som bol 26x tak že asi viem čo to je Thajská masáž a nemám rád múdrcov čo si myslia že Thajska masáž má niečo spoločné zo sexom.
BXLmiami
17.01.11,07:07
Nie,myslela som to tak,že ak povybavuje víza,dovezie ich sem,zaplatí nejakú tlmočníčku,plat masérkam,odvody za ne,obstará im cestu a ubytovanie,zaplatí vybavené priestory,tak nebude mať cenu masáže ako v Thajsku.Bude mať problém udržať ceny na urovni konkurencie.Myslím,že sa treba spýtať na ministerstve vnútra,za akých podmienok tu môže na prechodný pobyt a na prácu prihlásiť ľudí z tretích krajín.
Dav
17.01.11,08:34
Skús sa informovať na Úrade práce. Pozri aj link http://www.eures.sk/mnu/57-1-zamestnavanie-cudzincov-obcania-neclenskych-krajin.html


Nie,myslela som to tak,že ak povybavuje víza,dovezie ich sem,zaplatí nejakú tlmočníčku,plat masérkam,odvody za ne,obstará im cestu a ubytovanie,zaplatí vybavené priestory,tak nebude mať cenu masáže ako v Thajsku.Bude mať problém udržať ceny na urovni konkurencie.Myslím,že sa treba spýtať na ministerstve vnútra,za akých podmienok tu môže na prechodný pobyt a na prácu prihlásiť ľudí z tretích krajín.
Na stránke Eures je podrobne popísaný postup. najprv musí absolvovať úrad práce, potom sa treba informovať aj v sociálnej a zdravotnej poisťovni. http://www.socpoist.sk/612/1562s?prm2=38415
http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=857&langId=sk&intPageId=983 Občania tretích krajín
day
21.01.12,13:07